Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (5 μέλη και 43 επισκέπτες)

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
δοκιμη κανω να δω
 

Συνημμένα

  • ANNA6.jpg
    ANNA6.jpg
    30,7 KB · Εμφανίσεις: 43

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
Ρε να μη μπορω να παω με μεταλλαγμενο τοσα χρονια.........μονο η σκεψη οτι γεννηθηκε με @ρχιδια κ μου πεφτει.........
 

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
Ρε να μη μπορω να παω με μεταλλαγμενο τοσα χρονια.........μονο η σκεψη οτι γεννηθηκε με @ρχιδια κ μου πεφτει.........
γιατι ανησυχεις ? αφου δεν μπορεις μην πας και πολυ ορθα πραττεις ...προς τι το σχολιο σου? σε πιεζουν εδω τα αλλα αγορια να το κανεις με το ζορι ? Αγορια θα σας μαλωσωωωωωω ..αφηστε τον υσηχο και καθυστε φρονιμα
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.460
Κριτικές
61
Like
42.642
Πόντοι
22.785
γιατι ανησυχεις ? αφου δεν μπορεις μην πας και πολυ ορθα πραττεις ...προς τι το σχολιο σου? σε πιεζουν εδω τα αλλα αγορια να το κανεις με το ζορι ? Αγορια θα σας μαλωσωωωωωω ..αφηστε τον υσηχο και καθυστε φρονιμα

Αγαπη μου μια φωτο δικια σου τετοια θελω ...........ελα για φτιαξε με.
 

Συνημμένα

  • 012.jpg
    012.jpg
    85,5 KB · Εμφανίσεις: 23

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
Απλα σκεφτομαι τις ευκαιριες που εχασα οταν ημουνα πιτσιρικας κ μου την πεφτανε!θαχα γινει πλουσιος !μεγαλα ονοματα κ ωραια παιδια!φαινετε τους τραβαγε ο αλητικος χαρακτηρας κ το θρασος που ειχα τοτε...Αλλα δεν τπτ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΤΟΤΕ...ΤΩΡΑ μετα απο τοοοσα γαμησια ψαχνω να τον βρω..Ο ΧΡΟΝΟΣ ΔΕΝ ΛΥΠΑΤΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ.......
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
δοκιμη κανω να δω
Καλη η δοκιμη βαλε και καμια αλλη




μολις μου εστειλε sms η Δαναη, χαιρετισμους στην παρεα και ειδικα στον αμτζικ, τη ελεγες αμτζικ για πλαταμωνα καποια αλλη φορα εκει βρισκεται τωρα
 

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
Απλα σκεφτομαι τις ευκαιριες που εχασα οταν ημουνα πιτσιρικας κ μου την πεφτανε!θαχα γινει πλουσιος !μεγαλα ονοματα κ ωραια παιδια!φαινετε τους τραβαγε ο αλητικος χαρακτηρας κ το θρασος που ειχα τοτε...Αλλα δεν τπτ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΤΟΤΕ...ΤΩΡΑ μετα απο τοοοσα γαμησια ψαχνω να τον βρω..Ο ΧΡΟΝΟΣ ΔΕΝ ΛΥΠΑΤΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ.......
καταλαβαινω ο χρονος δεν λυπαται κανεναν σωστα....λυπησου εσυ τον χρονο και κανε αυτο που σ αρεσει κουκλε...
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
καταλαβαινω ο χρονος δεν λυπαται κανεναν σωστα....λυπησου εσυ τον χρονο και κανε αυτο που σ αρεσει κουκλε...
ΜΩΡΟ ΜΟΥ
καποτε με παρακαλαγανε παιδια οπως ο συχωρεμενος ΒΒ,ΜΑΚΗΣ Δ...,ο ΣΤΑΜΑΤΗΣ ο εμπορος παπουτσιων(επωνυμο δε βαζω)κ αλλοι πολλοι,τωρα μου λες να πληρωσω?εδω ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ που πληρωνω τις βιζιτες κ πρεπει ναμαι λιωμα για να λειτουργησω λογω τυψεων που τα χωνω....τεσπα καντε δουλεια σας κ sorry........
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ρε να μη μπορω να παω με μεταλλαγμενο τοσα χρονια.........μονο η σκεψη οτι γεννηθηκε με @ρχιδια κ μου πεφτει.........
Και εγω σου λεω οτι χανης,πολυ καλυτερη πιπα απο γυναικα, τοσα χρονια στην πιατσα κατι ξερω
 

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
ΜΩΡΟ ΜΟΥ
καποτε με παρακαλαγανε παιδια οπως ο συχωρεμενος ΒΒ,ΜΑΚΗΣ Δ...,ο ΣΤΑΜΑΤΗΣ ο εμπορος παπουτσιων(επωνυμο δε βαζω)κ αλλοι πολλοι,τωρα μου λες να πληρωσω?εδω ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ που πληρωνω τις βιζιτες κ πρεπει ναμαι λιωμα για να λειτουργησω λογω τυψεων που τα χωνω....τεσπα καντε δουλεια σας κ sorry........
τα χεις καπως μπερδεψει κουκλε..εσυ επισκεφθηκες εδω την συζητηση.. ΚΑΝΕΙΣ δεν σε παρακαλεσε ουτε να πληρωσεις ουτε τιποτα...οποτε μην αγχωνεσαι χωρις λογο
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.460
Κριτικές
61
Like
42.642
Πόντοι
22.785
Καλη η δοκιμη βαλε και καμια αλλη




μολις μου εστειλε sms η Δαναη, χαιρετισμους στην παρεα και ειδικα στον αμτζικ, τη ελεγες αμτζικ για πλαταμωνα καποια αλλη φορα εκει βρισκεται τωρα

Μα της το ειπα θα περασετε τελεια με τη  Δαναη..............
φιλε απιστευτη  :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.460
Κριτικές
61
Like
42.642
Πόντοι
22.785
τα χεις καπως μπερδεψει κουκλε..εσυ επισκεφθηκες εδω την συζητηση.. ΚΑΝΕΙΣ δεν σε παρακαλεσε ουτε να πληρωσεις ουτε τιποτα...οποτε μην αγχωνεσαι χωρις λογο
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Συνημμένα

  • 3dmmiscsmiley17.gif
    3dmmiscsmiley17.gif
    23,7 KB · Εμφανίσεις: 25

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Μα της το ειπα θα περασετε τελεια με τη  Δαναη..............
φιλε απιστευτη  :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1:
Οτι θα περασουμε τελεια ειναι σιγουρο
και οπως ειπα και αλλη φορα τον καλο ανθρωπο τον ξεχωριζεις
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
γιατι ανησυχεις ? αφου δεν μπορεις μην πας και πολυ ορθα πραττεις ...προς τι το σχολιο σου? σε πιεζουν εδω τα αλλα αγορια να το κανεις με το ζορι ? Αγορια θα σας μαλωσωωωωωω ..αφηστε τον υσηχο και καθυστε φρονιμα
Μαλωσε μας μαλωσε μας  :grin: :grin: αλλα αυτος δεν ξερη οτι χανη της καλυτερες  :pipa1: :pipa2:  :2funny: :2funny: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.460
Κριτικές
61
Like
42.642
Πόντοι
22.785
Μαλωσε μας μαλωσε μας  :grin: :grin: αλλα αυτος δεν ξερη οτι χανη της καλυτερες  :pipa1: :pipa2:  :2funny: :2funny: :2funny:

Ο νους καλλιεργειται απο τις αισθησεις μας.............................. :s&m_2:
Αυτες ειναι που του διεγειρουν την σκεψη και τη φαντασια......
Ενας νους χωρις κοθολου αισθησεις δεν θα εμπενε καν στο κοπο να σκεφτει...........................
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ο νους καλλιεργειται απο τις αισθησεις μας.............................. :s&m_2:
Αυτες ειναι που του διεγειρουν την σκεψη και τη φαντασια......
Ενας νους χωρις κοθολου αισθησεις δεν θα εμπενε καν στο κοπο να σκεφτει...........................
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
καλησπερια αγορια...τι παθατε σημερα και χαθηκατε ? σας μαντρωσαν ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom