Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (11 μέλη και 49 επισκέπτες)

Joker12

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2022
Μηνύματα
22
Like
42
Πόντοι
0
εγω που την ειδα πριν 5 χρονια ηταν ηδη αρκετα γερασμενη και στο προσωπο και στο σωμα, καμμια σχεση μετις φωτο ,τις τωρινες που δειχνει φρεσκια. Σιγουρα ειναι 50 plus. Βρωμαει τσιγαριλα το στομα της και τα δοντια της απεριποιητα.... Η διαθεση της και η συμμετοχη της ανυπαρκτα. Μεγαλο σχετικα πεος αλλα θελει γρυλλο για να σηκωθει. Για να τελειωσει δε το συζηταμε...
Καλησπέρα συναγωνιστή...κάθε δύο μήνες που έρχομαι Ελλάδα πάω στην "κοντή" ...δεν ξέρω πως ήταν πριν 5 χρόνια αλλά όσες φορές έχω πάει η πουτσα της είναι πέτρα για αυτό κ πηγαίνω ... Τώρα αν εσύ έχεις άσχημη εμπειρία το σέβομαι ,αλλά βλέπω τα ποστ σου και για καμία δεν έχεις πει τίποτα καλό ... Για να σου φέρονται όλες χαλιά μήπως είναι κατι δεν πάει καλάς εσένα η γράφεις για καμιά φίλη σου ; Έχω δοκιμάσει 5 κορίτσια στην Ελλάδα και το τοπ 3 για εμένα είναι Αλίκη Πετιτ ,Φένια Ντόρα ...βέβαια δεν συγκρίνονται με τα κορίτσια του εξωτερικού αλλά ξεχωρίζουν ..
 

FRM

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
114
Κριτικές
48
Like
88
Πόντοι
11
Αφού έχει κοντά 17 καλά είναι..Εγώ για ενεργητική την θέλω
ούτε monster cock ούτε χοντρή στη βάση.
Εμένα με ζόρισε λίγο λόγω δικής μου απειρίας. Το 17 cm είναι max
Το δουλεύει καλά πάντως. Εάν ψάχνεις κάτι γύρω στα 20 δεν κάνει
 

Kakoslikos45

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
68
Κριτικές
2
Like
208
Πόντοι
0
Κανένας συναγωνιστής καμιά πρόσφατη εμπειρία ρε παίδες;
Screenshot_20230609_172830_com.android.chrome.jpg
 

svartelegna

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2012
Μηνύματα
49
Like
26
Πόντοι
0
Καλησπερα
Ξέρει κανένας την Lily?
Ιταλίδα δηλώνει και ζει Αθήνα . Κάνει show στο chaturbate ως Your_New_Obsession.
 

Συνημμένα

  • Screenshot 2023-06-09 at 22.18.34.png
    Screenshot 2023-06-09 at 22.18.34.png
    941,2 KB · Εμφανίσεις: 135

lustfull

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
29
Like
38
Πόντοι
0
οι φωτο ειναι περσινες. Τωρα εχει τεραστια κοιλια. Βαριεται αφανταστα και αμα παρει τα λεφτα στην αρχη , αστα! Το στομα της μυριζει ασχημα απο μακρια. Πολυ μικρο πεος. Ειναι της παρεας των κουβανων. Δεν ειναι κολομβιανη
Ευχαριστω πολυ!!
 

KOSTADINOS3

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
182
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
1
Καλησπέρα συναγωνιστή...κάθε δύο μήνες που έρχομαι Ελλάδα πάω στην "κοντή" ...δεν ξέρω πως ήταν πριν 5 χρόνια αλλά όσες φορές έχω πάει η πουτσα της είναι πέτρα για αυτό κ πηγαίνω ... Τώρα αν εσύ έχεις άσχημη εμπειρία το σέβομαι ,αλλά βλέπω τα ποστ σου και για καμία δεν έχεις πει τίποτα καλό ... Για να σου φέρονται όλες χαλιά μήπως είναι κατι δεν πάει καλάς εσένα η γράφεις για καμιά φίλη σου ; Έχω δοκιμάσει 5 κορίτσια στην Ελλάδα και το τοπ 3 για εμένα είναι Αλίκη Πετιτ ,Φένια Ντόρα ...βέβαια δεν συγκρίνονται με τα κορίτσια του εξωτερικού αλλά ξεχωρίζουν ..
Δε θα γραψω για κατι μετριο, ουτε ισως για κατι καλο. Κι αυτο για να προλαβω καποιον να μη ξοδεψει τα λεφτα του χωρις λογο. Και βεβαια θα γραψω ομως για κατι αρνητικο. Ασφαλως και ειναι θεμα χημειας , ομως ειναι και καποια πραγματα αντικειμενικα που σ αυτα επικεντρώνομαι. Το οτι βρωμαει τσιγαριλα ειναι κατι αντικειμενικο ομως αν καποιος καπνιζει μπορει και να του αρεσει. Το να προσπαθεις να κανεις κριτικη στη κριτικη μου ειναι τουλαχιστον αγενεια. Θα μπορουσες να με ρωτησεις συγκεκριμενα πραγματα και θα εβλεπες οτι θα σου απαντουσα. Ειμαι παντα σαφης και γραφω αντικειμενικα. Παρακολουθω πολλα χρονια εδω και δεν γραφω για καμμια . Οταν ομως ειναι κατι χοντρο θα το γραψω μπας και σωσω κανεναν. Ποτε δεν ειπα 'πηγαινετε εκει" και αυτο αποδεικνυει οτι δε γραφω για καμμια φιλη μου. Εσυ που λες για αυτες τις 3 μηπως ειναι φιλες σου και τις προωθεις? για να ρωτησω κι εγω αντιστοιχα.
 

κλειδαρας

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2018
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπερα σε όλους, γνώμες για Katy ;; , για πρωτάρη και στους δύο ρόλους.
Εχει κανείς καμιά πρόσφατη εμπειρία ; Η προτείνετε κάτι αλλο αν είναι για πρώτη φορά..
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.994
Κριτικές
33
Like
7.760
Πόντοι
3.886
απομυθοποιηειται οταν την δεις. Αστο καλυτερα...
Δεν είναι
Καλησπερα σε όλους, γνώμες για Katy ;; , για πρωτάρη και στους δύο ρόλους.
Εχει κανείς καμιά πρόσφατη εμπειρία ; Η προτείνετε κάτι αλλο αν είναι για πρώτη φορά..
Είχα πάει μαζί της πριν 2 χρόνια..Πολύ καλή και πολύ όμορφη
 

Joker12

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2022
Μηνύματα
22
Like
42
Πόντοι
0
Δε θα γραψω για κατι μετριο, ουτε ισως για κατι καλο. Κι αυτο για να προλαβω καποιον να μη ξοδεψει τα λεφτα του χωρις λογο. Και βεβαια θα γραψω ομως για κατι αρνητικο. Ασφαλως και ειναι θεμα χημειας , ομως ειναι και καποια πραγματα αντικειμενικα που σ αυτα επικεντρώνομαι. Το οτι βρωμαει τσιγαριλα ειναι κατι αντικειμενικο ομως αν καποιος καπνιζει μπορει και να του αρεσει. Το να προσπαθεις να κανεις κριτικη στη κριτικη μου ειναι τουλαχιστον αγενεια. Θα μπορουσες να με ρωτησεις συγκεκριμενα πραγματα και θα εβλεπες οτι θα σου απαντουσα. Ειμαι παντα σαφης και γραφω αντικειμενικα. Παρακολουθω πολλα χρονια εδω και δεν γραφω για καμμια . Οταν ομως ειναι κατι χοντρο θα το γραψω μπας και σωσω κανεναν. Ποτε δεν ειπα 'πηγαινετε εκει" και αυτο αποδεικνυει οτι δε γραφω για καμμια φιλη μου. Εσυ που λες για αυτες τις 3 μηπως ειναι φιλες σου και τις προωθεις? για να ρωτησω κι εγω αντιστοιχα.
Και μετά από 5 χρόνια όπως λες τώρα αποφάσισες να προφυλάξεις τους λάτρεις των κοριτσιών ; Αλλά δεν θα σταθώ εκεί γιατί ο καθένας έχει τους λόγους του ... Όσο για την αγένεια που αναφέρεις , δεν νομίζω ότι παραβιασα κανένα κανόνα του σάιτ με το να γράψω στην "κριτική σου "από κάτω ... Τώρα το τι είναι αγένεια όταν όλοι μας γράφουμε πίσω από ένα πληκτρολόγιο είναι σχετικό ..
Φίλες μου δεν είναι άλλα μετά από τόσες επισκέψεις σε αυτά τα κορίτσια που προανέφερα έχουμε πει και δύο κουβέντες παραπάνω πέρα από το τυπικό της επισκέψης και είμαι σε θέση να γνωρίζω πράγματα για τα κορίτσια ... Και όπως θα είδες είπα ποιες προτιμώ όχι πήγαινεται εκεί .. έχει διαφορά ... Αααα ξέχασα και την queen Αθήνα που κ αυτή για εμένα είναι πολύ καλή ! Καλή Κυριακή
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.994
Κριτικές
33
Like
7.760
Πόντοι
3.886
Έχει δοκιμάσει κανείς Ελίνα από φυλής 104;
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.452
Κριτικές
40
Like
2.170
Πόντοι
1.206

perastikoss

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας!
Γνώμη για εδώ, όσον αφορά έναν πρωτάρη κάνει;

ξεπέτα φόλα και δεν ειναι ενεργητικη
 

KOSTADINOS3

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
182
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
1

Και μετά από 5 χρόνια όπως λες τώρα αποφάσισες να προφυλάξεις τους λάτρεις των κοριτσιών ; Αλλά δεν θα σταθώ εκεί γιατί ο καθένας έχει τους λόγους του ... Όσο για την αγένεια που αναφέρεις , δεν νομίζω ότι παραβιασα κανένα κανόνα του σάιτ με το να γράψω στην "κριτική σου "από κάτω ... Τώρα το τι είναι αγένεια όταν όλοι μας γράφουμε πίσω από ένα πληκτρολόγιο είναι σχετικό ..
Φίλες μου δεν είναι άλλα μετά από τόσες επισκέψεις σε αυτά τα κορίτσια που προανέφερα έχουμε πει και δύο κουβέντες παραπάνω πέρα από το τυπικό της επισκέψης και είμαι σε θέση να γνωρίζω πράγματα για τα κορίτσια ... Και όπως θα είδες είπα ποιες προτιμώ όχι πήγαινεται εκεί .. έχει διαφορά ... Αααα ξέχασα και την queen Αθήνα που κ αυτή για εμένα είναι πολύ καλή ! Καλή Κυριακή
οποτε μου κ@υλωνει γραφω . Εχεις αντιρρηση επ αυτου? Αμα ειναι να ζηταω την αδεια σου. Εξαλλου ειμαι μελος εδω απ το 2008 . Εσυ που εισαι γραμμενος εδω απ το 2022 με 9 ηνυματα πες τι ρολο παιζεις? Ξερω πολυ καλα οτι καποιοι κανουνε παζαρια με ανταλλαγμα να γραφουν καλα λογια εδω. Ηδη μας εχεις πει για 4. το νου σας
 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
511
Like
1.842
Πόντοι
206
Έχει δοκιμάσει κανείς Ελίνα από φυλής 104;
Επειδή έχει τσιμπουκοχειλα της έστειλα μνμ στο ινστα, μου είπε 100 αλλά για μένα 80, (λες και με ξέρει και από χθες) σε ξενοδοχείο για 1 ώρα, + συν το ξενοδοχείο,
Δε συναντήθηκα εννοείται, από επιδόσεις δεν ξέρω
Επίσης δε ξέρω τι χρεώνει στα στουδιο
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
90
Κριτικές
2
Like
539
Πόντοι
20
Σύντροφοι καλησπέρα! Ψάχνω φρέσκο σε ηλικία και όσο λιγότερο αντρουά...έπεσα πάνω στην Emma trans που φαίνεται να πληρεί τα στάνταρ μου. Μήπως έχει κάποιος εμπειρία;

Απαντήστε κάποιος που γνωρίζει αδερφια....
 

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
795
Like
1.428
Πόντοι
206
Έχει δοκιμάσει κανείς Ελίνα από φυλής 104;
Καλησπέρα !!! Στις 7.6.2023 πήγα στο studio φυλής 104 ήταν η τρανς Ελίνα πρώτη φορά πήγα με την Ελίνα πήρα το πρόγραμμα των 120 ευρώ με 2 εκτονώσεις γαι συνολική διάρκεια 1 ώρας ολοκληρωμένης με ποδολαγνεία τα πόδια είναι βελούδινα και υπέροχα έχει απίθανο κορμί έπαθα την πλάκα μου μαζί της !!! Αξίζει με τα 1000 !!!

Απο τις καλύτερες εμπειρίες μου με τρανς !!

Απο την άνοιξη του 2013 πηγαίνω με τρανς ... Επομένως όπως καταλαβαίνεις έχω πολύ μεγάλες εμπειρίες με τρανς !!

Η Ελίνα Τρανς είναι πολύ καλός χαρακτήρας μόνο παθητική για όσους επιθυμούν να είναι μόνο ενεργητικοί !! Κάνει απίθανο στοματικό έπαθα πλάκα έχει σώμα απίθανο χείλια φιλίδονα χαμόγελο κατάλευκο, με άλλα λόγια είναι ο ορισμός του μοντέλου και είναι μόνο 20 ετών πρίν 1 χρόνο περίπου έκανε εγχείριση αλλαγής φύλλου !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom