Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (7 μέλη και 27 επισκέπτες)

pandora72

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
21
Like
10
Πόντοι
0
Λατινική κοπέλα με 19cm
Dayana 28Χρόνια πιο ενεργό πολύ κυρίαρχη complasco αναφορές κάνουν τα όνειρά σας πραγματικότητα πολύ σπέρμα 6983904597
Αθήνα/ Πρίν απο 12 ώρες εχουμε αποψη για την συγκεκριμενη
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.990
Κριτικές
34
Like
7.779
Πόντοι
3.886
Αξίζει το onlyfans της Άννας;Το τσεκαρε κανένας;
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.602
Κριτικές
2
Like
6.082
Πόντοι
2.356
Την εχω πάρει μερικες φορές από τις ωραίες τραβεστι και με σώμα και με λογικό εργαλείο. Της αρέσει να ειναι ενεργιτικια ειναι συζητήσιμη καλο παιδί δείχνει.
Ποτέ μου δεν κατάλαβα αν αξίζει αυτή η κοπέλα ρε παιδιά.
 
Εγγρ.
12 Απρ 2015
Μηνύματα
94
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
20
Για Vanessa milf trans ξερουμε κατι??? Υπαρχει πουθενα καμια κριτικη???

Παθητική, πολύ καλή εμφάνιση, πολύ δυνατό στοματικό. Εξαιρετική σχέση κόστους/απόδοσης για εμένα... Με 50ευρω έχω καθήσει μια ώρα+ Απλά όχι για παθητικούς.
 
Εγγρ.
30 Νοε 2021
Μηνύματα
63
Like
140
Πόντοι
0


Παιδιά έχει πάει κανείς με αυτή; φαίνεται ομορφουλα αλλά είναι καλή στο κρεβάτι ή θα κλαίω τη πληρωμη;
 

Babis_

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
173
Πόντοι
0


Παιδιά έχει πάει κανείς με αυτή; φαίνεται ομορφουλα αλλά είναι καλή στο κρεβάτι ή θα κλαίω τη πληρωμη;
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
515
Like
1.805
Πόντοι
206
Η συγκεκριμένη πάντως σε μια αγγελία της γράφει να μην της ζητούν βίτσια XD

Πρέπει να είναι η προσωποποίηση της βανίλιας η κοπέλα.

Χα! Αυτά είχα γράψει κάποτε για τη συγκεκριμένη. Στο ενδιάμεσο ψάρεψα αγγελία της όπου κάνει λόγο για τσισάκια.

Τι να πει κανείς. Μας δημιουργούν σύγχυση :-/
 
Εγγρ.
30 Νοε 2021
Μηνύματα
63
Like
140
Πόντοι
0
Εμένα της Katy το εργαλείο μου φαίνεται μεσαίου μεγέθους. Επίσης χυνει κανονικά, απλά θέλει αρκετή ώρα... Όποιος το προσπαθήσει θα ανταμειφθεί χαχα
Τη πήρα τηλέφωνο και μου είπε ότι θέλει 80€. Την έστειλα από κει που ηρθε
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
448
Κριτικές
1
Like
1.214
Πόντοι
201
απ' ότι έχω καταλάβει, οι τρανς έχουν στραβώσει με τις τιμές που βάζουν οι crossdressers (συνήθως 50€). Και λένε τί είμαστε εμείς μαλάκες; Ρίξαμε τόσα φράγκα σε πλαστικές, ορμόνες κτλ, και έρχεται κάποια με μια περούκα και 2 εσώρουχα και ζητάει τα ίδια με μας;
Κάποιες το γράφουν και στις αγγελίες τους.
Δε τις αδικώ, αλλά δυστυχώς αυτό πονάει τη δική μας τσέπη.. Βέβαια φταίνε και αυτοί που δίνουν 50€+ ευρώ σε άντρες με περούκες. Θα έπρεπε να είμαστε πιο επιλεκτικοί, αλλά όταν έχεις καύλες δε σκέφτεσαι ποτέ καθαρά.
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
Βέβαια φταίνε και αυτοί που δίνουν 50€+ ευρώ σε άντρες με περούκες. Θα έπρεπε να είμαστε πιο επιλεκτικοί, αλλά όταν έχεις καύλες δε σκέφτεσαι ποτέ καθαρά.
Ε, μα, ναι. Εντάξει, δε μου πέφτει λόγος πως βγάζει καθένας τη κάβλα του, ή πως ξοδεύει τα λεφτά του. Αλλά τώρα να δίνεις λεφτά σε περουκοφόρους, ok, too much...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.403
Κριτικές
5
Like
4.189
Πόντοι
606
παιδια τ πραγματα αλλαζουν δεν μπορουμε ν εχουμαι απετησεις που ειναι τραγηκες !!!!
τ κοριτσια αυτα προφανος και δεν εχουν μια δουλεια σαν και μας και ουτε θ μπορουν
ποτε βρυσκω λογικο οι τημες να εχουν ανεβει λογο κρυσεις και καταστασεις αν ειναι
σωστο η οχι δεν θα τ ψαξω θα τ αφυσω στ κρυση τους και στην τεληκη δικεομα τους
να εκδιδονται και ν ζυταν οσα θελουν!!!!θα κυταξω ομως τ συμφερων μουν και θα κανω μ
μια ερευνα αγωρας στ χωρο θα παρω 10 τηλ κ θα συγκρινω θ επιλεξω και θα παρω οτυ
νομιζω εγω καλητερο γ μενα ...εχει κωλησει 3 4 κοπελες που περνουν εκατο ενο υπαρχουν αλλες
τοσες που περνουν τ μισα ...αντε γαμη@ητε!!!
 

nuktas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2019
Μηνύματα
66
Like
50
Πόντοι
0
απ' ότι έχω καταλάβει, οι τρανς έχουν στραβώσει με τις τιμές που βάζουν οι crossdressers (συνήθως 50€). Και λένε τί είμαστε εμείς μαλάκες; Ρίξαμε τόσα φράγκα σε πλαστικές, ορμόνες κτλ, και έρχεται κάποια με μια περούκα και 2 εσώρουχα και ζητάει τα ίδια με μας;
Κάποιες το γράφουν και στις αγγελίες τους.
Δε τις αδικώ, αλλά δυστυχώς αυτό πονάει τη δική μας τσέπη.. Βέβαια φταίνε και αυτοί που δίνουν 50€+ ευρώ σε άντρες με περούκες. Θα έπρεπε να είμαστε πιο επιλεκτικοί, αλλά όταν έχεις
απ' ότι έχω καταλάβει, οι τρανς έχουν στραβώσει με τις τιμές που βάζουν οι crossdressers (συνήθως 50€). Και λένε τί είμαστε εμείς μαλάκες; Ρίξαμε τόσα φράγκα σε πλαστικές, ορμόνες κτλ, και έρχεται κάποια με μια περούκα και 2 εσώρουχα και ζητάει τα ίδια με μας;
Κάποιες το γράφουν και στις αγγελίες τους.
Δε τις αδικώ, αλλά δυστυχώς αυτό πονάει τη δική μας τσέπη.. Βέβαια φταίνε και αυτοί που δίνουν 50€+ ευρώ σε άντρες με περούκες. Θα έπρεπε να είμαστε πιο επιλεκτικοί, αλλά όταν έχεις καύλες δε σκέφτεσαι ποτέ καθαρά.
τον τελευταιο καιρο μιλαω με κρος στο τηλεφωνο και ολες ζητανε πενηνταρικο.....ε οχι...ποτε
 

georgev7

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2021
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
0
Συναγωνιστές την έχει πάρει κάποιος αυτή ; Με ενδιαφέρει το ενεργητικό της και αν είναι θηλυκή σε εμφάνιση
 

abla24

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
142
Like
72
Πόντοι
1
πως και μετα απο τοσα χρονια δεν εχει ερθει εστω δοκιμαστικα καποιο group απο asian / ladyboys?

δεδομενου οτι και στην χωρα τους παιρνουν ψιχουλα και απο ομορφια ειδικα τα τελευταια χρονια δεν τις ξεχωριζεις απο γυναικες ειμαι σιγουρος μονο για το "εξωτικο" και το "διαφορετικο" πολλοι θα δοκιμαζαν

παραθετω ενδεικτικα τυχαιες φωτο που βρηκα . οχι τις πιο ωραιες, αυτες που εβγαλε πρωτες

αγ.jpg
ηαη.jpg
ηα.jpg
ση.jpg
 

bidimitris

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
59
Like
94
Πόντοι
0
πως και μετα απο τοσα χρονια δεν εχει ερθει εστω δοκιμαστικα καποιο group απο asian / ladyboys?

δεδομενου οτι και στην χωρα τους παιρνουν ψιχουλα και απο ομορφια ειδικα τα τελευταια χρονια δεν τις ξεχωριζεις απο γυναικες ειμαι σιγουρος μονο για το "εξωτικο" και το "διαφορετικο" πολλοι θα δοκιμαζαν

παραθετω ενδεικτικα τυχαιες φωτο που βρηκα . οχι τις πιο ωραιες, αυτες που εβγαλε πρωτες

αγ.jpg
ηαη.jpg
ηα.jpg
ση.jpg
Κι αν έρθουν, από εκεί που τις παίρνουμε εκεί με 20-30$, εδώ θα ζητάνε 150 το μισάωρο....οπότε τι να τις κάνεις? λέω τώρα....
 

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
408
Κριτικές
6
Like
2.231
Πόντοι
481
πως και μετα απο τοσα χρονια δεν εχει ερθει εστω δοκιμαστικα καποιο group απο asian / ladyboys?

δεδομενου οτι και στην χωρα τους παιρνουν ψιχουλα και απο ομορφια ειδικα τα τελευταια χρονια δεν τις ξεχωριζεις απο γυναικες ειμαι σιγουρος μονο για το "εξωτικο" και το "διαφορετικο" πολλοι θα δοκιμαζαν

παραθετω ενδεικτικα τυχαιες φωτο που βρηκα . οχι τις πιο ωραιες, αυτες που εβγαλε πρωτες
Πολύ δύσκολο να πάρουν βίζα schengen από αυτές τις χώρες (φιλιππινες, Ταυλανδη)
οσες το καταφέρνουν είναι γιατί κολλάνε σε κάποιον μερακλη από τις χωρες της Β.Ευρωπης και φυσικά εγκαθιστανται εκει.
 
  • Λύπη
Αντιδράσεις: abla24

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom