Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (5 μέλη και 28 επισκέπτες)

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196

Άποψη ;
Να ψάξεις κάτι άλλο φίλε μου.
 

Antonis zagouras

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2020
Μηνύματα
266
Like
574
Πόντοι
81
Καλή Χρονιά μπορεί να βοηθήσει κάποιος από υπηρεσίες?
Νομίζω πως οι φωτογραφίες της αγγελίας είναι από το 1980
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.602
Κριτικές
2
Like
6.082
Πόντοι
2.356
απ' ότι έχω καταλάβει, οι τρανς έχουν στραβώσει με τις τιμές που βάζουν οι crossdressers (συνήθως 50€). Και λένε τί είμαστε εμείς μαλάκες; Ρίξαμε τόσα φράγκα σε πλαστικές, ορμόνες κτλ, και έρχεται κάποια με μια περούκα και 2 εσώρουχα και ζητάει τα ίδια με μας;
Κάποιες το γράφουν και στις αγγελίες τους.
Δε τις αδικώ, αλλά δυστυχώς αυτό πονάει τη δική μας τσέπη.. Βέβαια φταίνε και αυτοί που δίνουν 50€+ ευρώ σε άντρες με περούκες. Θα έπρεπε να είμαστε πιο επιλεκτικοί, αλλά όταν έχεις καύλες δε σκέφτεσαι ποτέ καθαρά.
Με αφορμή το σχόλιο αυτό θέλω να παραθέσω μερικά στοιχεία περισσότερο κοινωνιολογικού προσδιορισμού αλλά που ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα, τουλάχιστον έτσι όπως το αντιλαμβάνομαι εγώ.

? Η εν γένει αγαμία στις ημέρες που ταλαιπωρεί πολλούς άντρες έχει βαρέσει κόκκινο ?. Πλέον οι κανονικές γυναίκες ΔΕΝ κάνουν σεξ. Αναζητούν πολλά, ενώ είναι φορτωμένες με πολλά ψυχολογικά. Έτσι πολλοί στρέφονται σε γυναίκες ιερόδουλες ή κερατώνουν τις γυναίκες τους με πιτσιρίκες ή άλλες γυναίκες.

Σχετικά με τρανς και κροσ:
? Οι γυναίκες ιερόδουλες, παρέχουν, οι περισσότερες, άθλιες υπηρεσίες, και για ικανοποιηθείς θα πρέπει να πληρείς τις εξής προϋποθέσεις με διαζευκτικό Ή:
1. Να είσαι πιτισιρικάς με τις καύλες μέχρι τα αυτιά.
2. Να πηγαίνεις με αυτές ανά 2μηνο.
3. Να είσαι μετανάστης ή πρόσφυγας ή κάτι τέτοιο και να αναγκάζεσαι να πηγαίνεις με αυτές.

Αν δεν είσαι στα παραπάνω αναγκαστικά, κάποια στιγμή, θα οδηγηθείς μεταξύ αστείου και σοβαρού στην αρχή, μόνο σοβαρού μετά, να διερευνάς τα τρανς άτομα. Εκεί θα συναντήσεις πολλών ειδών αρπαχτές και ξεπέτες. Ειδικά στην Ελλάδα είναι πολύ δύσκολο να βρεις κάτι καλό.

? Στο θέμα μας: Οι κρος απλά είναι άτομα που βρήκαν γόνιμο έδαφος. Το γόνιμο έδαφος το δημιούργησαν οι κακές ξένες ααλά και εγχώριες ξεπέτες που βλέπουμε στο kanesex να βάζουν συνέχεια τις άθλιες αγγελίες τους.
? Το επάγγελμα των τρανς εκδιδόμενων γνωρίζει τεράστια άνθηση, άσχετα αν πολλές δεν το παραδέχονται. Εδώ κάποιες φτάνουν στο σημείο μέσω αγγελιών να "υποδεικνύουν" στους υποψήφιους πελάτες τι θέλουν κλπ.
? Πολλές που είναι cross θεωρούν τον εαυτό τους τρανς. Ναι, βάζουν μια περούκα και γίναν τρανς. Ο λόγος; Γιατί έχει χρήμα εύκολο σχετικά και ναι μεν "ξεπατώνεσαι", αν και συνήθως ξεπατώνεις, αλλά anyway, δεν χρειάζεται να σκίζεσαι για 700 ευρώ αν θα έκανες μια κανονική εργασία.
? Φυσικά υπάρχουν "τύποι με περούκες", είτε ενεργετικοί είτε παθητικοί, που είναι ως κρος πολύ καλύτεροι επαγγελματίες από πολλές τρανς που καμώνονται ως μουνάρες, πολλές δε εξ αυτών σχολιάζουν και εδώ.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.602
Κριτικές
2
Like
6.082
Πόντοι
2.356
ρε μουτρο δεν μας τα λες καλα. :confused: :confused: :confused:
Τι δεν λέω καλά ρε συ Μπάρε; Τι είπα; Και εγώ είχα πάντα απορία για την συγκεκριμένη και κρατώ επιφυλάξεις - πολλά συγκεχυμένα τα διαβάζω. Αναφέρομαι στην Πάμελα ή πως την λένε.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
Τι δεν λέω καλά ρε συ Μπάρε; Τι είπα; Και εγώ είχα πάντα απορία για την συγκεκριμένη και κρατώ επιφυλάξεις - πολλά συγκεχυμένα τα διαβάζω. Αναφέρομαι στην Πάμελα ή πως την λένε.
:confused: οχι ρε μεν δεν εχω σχεση εγω με τετοια:badair::badair::badair:,για σενα ανησυχω που τριγυρνας με τρανς. :confused: :confused: :confused:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.602
Κριτικές
2
Like
6.082
Πόντοι
2.356

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.602
Κριτικές
2
Like
6.082
Πόντοι
2.356
Γενικότερα ποτέ δεν κατάλαβα τους ανθρώπους που μπαίνουν σε άσχετα με τα ενδιαφέροντά τους νήματα και απλά "σπάνε πλάκα". Καλά να είναι τους ευχόμαστε και απλά να μην ασχολούνται.
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.089
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
Παιδιά και μία Πέλη που βλέπω συχνά σ αγγελίες, φαίνεται πολύ ωραία !!! έχει κανείς γνώμη ?
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Παιδιά έχετε χαιρετίσματα από τη Νικι την ρουφήχτρα....
Στιγμιότυπο οθόνης (104).png
Στιγμιότυπο οθόνης (107).png
Στιγμιότυπο οθόνης (109).png
Στιγμιότυπο οθόνης (111).png
 

dimwhoo

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
282
Κριτικές
18
Like
545
Πόντοι
6.060
Συναγωνιστές την έχει πάρει κάποιος αυτή ; Με ενδιαφέρει το ενεργητικό της και αν είναι θηλυκή σε εμφάνιση
Εννοείς εαν παίζει strap? διοτι στην αγγελία της αναφέρει post-op που σημαινει οτι εχει κάνει επέμβαση για να γίνει κοριτσάκι.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.403
Κριτικές
5
Like
4.189
Πόντοι
606
Με αφορμή το σχόλιο αυτό θέλω να παραθέσω μερικά στοιχεία περισσότερο κοινωνιολογικού προσδιορισμού αλλά που ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα, τουλάχιστον έτσι όπως το αντιλαμβάνομαι εγώ.

? Η εν γένει αγαμία στις ημέρες που ταλαιπωρεί πολλούς άντρες έχει βαρέσει κόκκινο ?. Πλέον οι κανονικές γυναίκες ΔΕΝ κάνουν σεξ. Αναζητούν πολλά, ενώ είναι φορτωμένες με πολλά ψυχολογικά. Έτσι πολλοί στρέφονται σε γυναίκες ιερόδουλες ή κερατώνουν τις γυναίκες τους με πιτσιρίκες ή άλλες γυναίκες.

Σχετικά με τρανς και κροσ:
? Οι γυναίκες ιερόδουλες, παρέχουν, οι περισσότερες, άθλιες υπηρεσίες, και για ικανοποιηθείς θα πρέπει να πληρείς τις εξής προϋποθέσεις με διαζευκτικό Ή:
1. Να είσαι πιτισιρικάς με τις καύλες μέχρι τα αυτιά.
2. Να πηγαίνεις με αυτές ανά 2μηνο.
3. Να είσαι μετανάστης ή πρόσφυγας ή κάτι τέτοιο και να αναγκάζεσαι να πηγαίνεις με αυτές.

Αν δεν είσαι στα παραπάνω αναγκαστικά, κάποια στιγμή, θα οδηγηθείς μεταξύ αστείου και σοβαρού στην αρχή, μόνο σοβαρού μετά, να διερευνάς τα τρανς άτομα. Εκεί θα συναντήσεις πολλών ειδών αρπαχτές και ξεπέτες. Ειδικά στην Ελλάδα είναι πολύ δύσκολο να βρεις κάτι καλό.

? Στο θέμα μας: Οι κρος απλά είναι άτομα που βρήκαν γόνιμο έδαφος. Το γόνιμο έδαφος το δημιούργησαν οι κακές ξένες ααλά και εγχώριες ξεπέτες που βλέπουμε στο kanesex να βάζουν συνέχεια τις άθλιες αγγελίες τους.
? Το επάγγελμα των τρανς εκδιδόμενων γνωρίζει τεράστια άνθηση, άσχετα αν πολλές δεν το παραδέχονται. Εδώ κάποιες φτάνουν στο σημείο μέσω αγγελιών να "υποδεικνύουν" στους υποψήφιους πελάτες τι θέλουν κλπ.
? Πολλές που είναι cross θεωρούν τον εαυτό τους τρανς. Ναι, βάζουν μια περούκα και γίναν τρανς. Ο λόγος; Γιατί έχει χρήμα εύκολο σχετικά και ναι μεν "ξεπατώνεσαι", αν και συνήθως ξεπατώνεις, αλλά anyway, δεν χρειάζεται να σκίζεσαι για 700 ευρώ αν θα έκανες μια κανονική εργασία.
? Φυσικά υπάρχουν "τύποι με περούκες", είτε ενεργετικοί είτε παθητικοί, που είναι ως κρος πολύ καλύτεροι επαγγελματίες από πολλές τρανς που καμώνονται ως μουνάρες, πολλές δε εξ αυτών σχολιάζουν και εδώ.
εχεται ασχωληθει καθολου μ τ κωματι cross τ καλητερα παιζουν στ 30 Ε ...προσφατα βρεθηκα μ ενα απο κυπρο ειχε και αγγελεια στ ts dating περασα πολυ καλα !!!!!!ολα τ υποληπα παιζουν τσαμπα !! και μερηκα πουζηταν λεφτα τωρα παλιοτερα τις ειχαμαι γλεντισει !!
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.602
Κριτικές
2
Like
6.082
Πόντοι
2.356
εχεται ασχωληθει καθολου μ τ κωματι cross τ καλητερα παιζουν στ 30 Ε ...προσφατα βρεθηκα μ ενα απο κυπρο ειχε και αγγελεια στ ts dating περασα πολυ καλα !!!!!!ολα τ υποληπα παιζουν τσαμπα !! και μερηκα πουζηταν λεφτα τωρα παλιοτερα τις ειχαμαι γλεντισει !!
Πλέον και λόγω κόβιντ αλλά και λόγω ψυχολογίας δεν ασχολούμαστε. Μόνο από μαρτυρίες πολύ καλών φίλων μαθαίνουμε τα του χώρου. Αλλά δεν έχω λόγω να σε αμφισβητώ
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
Βάτραχε, έχεις πάει μαζί της; Γιατί εγώ έχω πάει στο παρελθόν με αυτή τη Βαλεριάνα, και ήταν φόλα και ξεπέτα ολκής. Και το έχουν γράψει και άλλοι δλδ, όχι μόνο εγώ. Άσχετο αν παίρνει 50, ούτε 1 ευρώ δεν αξίζει.
 

Georgiakos grigoris

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
24
Like
32
Πόντοι
0
Τι δεν λέω καλά ρε συ Μπάρε; Τι είπα; Και εγώ είχα πάντα απορία για την συγκεκριμένη και κρατώ επιφυλάξεις - πολλά συγκεχυμένα τα διαβάζω. Αναφέρομαι στην Πάμελα ή πως την λένε.
Από έχω εμπειρία,για παθητική ειναι μια χαρά.για ενεργητική δεν έχω γνώμη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom