Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (4 μέλη και 21 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.403
Κριτικές
5
Like
4.189
Πόντοι
606
Βάτραχε, έχεις πάει μαζί της; Γιατί εγώ έχω πάει στο παρελθόν με αυτή τη Βαλεριάνα, και ήταν φόλα και ξεπέτα ολκής. Και το έχουν γράψει και άλλοι δλδ, όχι μόνο εγώ. Άσχετο αν παίρνει 50, ούτε 1 ευρώ δεν αξίζει.
ναι μουτρο εχω παει και γω εχω τσακωθει με αλλους για την θεωρο οχι σωστη επαγκελματια αν γυρησεις σεληδες πισοθα δεις αλλα απο κρεβατι ηταν οκ μαζυ μου και κοντα στην ωρα !!!!δεν την εχω ξαναδει απο τοτε αλλα θα γουσταρα ν την ξανα δω !!!!οπως βλεπεις ολα αλλαζουν
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
ναι μουτρο εχω παει και γω εχω τσακωθει με αλλους για την θεωρο οχι σωστη επαγκελματια αν γυρησεις σεληδες πισοθα δεις αλλα απο κρεβατι ηταν οκ μαζυ μου και κοντα στην ωρα !!!!δεν την εχω ξαναδει απο τοτε αλλα θα γουσταρα ν την ξανα δω !!!!οπως βλεπεις ολα αλλαζουν
Αν κάποια δεν είναι σωστή επαγγελματίας, τρώει Χ. Όταν τρώει τα φράγκα κοροϊδεύοντας τον κόσμο, επίσης τρώει Χ. Και σίγουρα μετά από φόλα, δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναδώσω ευκαιρία σε καμία. Δεν τα βρίσκω στον δρόμο. Δεν ξέρω τί αλλάζει, αλλά αυτό δεν αλλάζει σίγουρα. Εν πάση περιπτώσει, παρ' ότι ήταν πριν πολύ καιρό, θα προσθέσω όποτε δεν βαριέμαι μία κριτική στην καρτέλα της, για να μην την πατάει κόσμος.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.403
Κριτικές
5
Like
4.189
Πόντοι
606
μα δεν ειναι στανταρ αυτο που λες .σου ειπα εγω μαζυ της περασα καλα κρατησε 1 ωρα στ κρεβατι κομπλε τ μονο που μ στραβοσε και της βαζω ακοιρο ειναι οτυ μ εστυσε στο πρωτο ραντεβου ....οπως που χου μ εχουν στυσει κ αλλες που χου η κοκκηνομαλα απο τ εξαρχεια !!!!!αλλα κ μ αυτην εχω περασει καλα οποτε τ θα πω οπ δεν ξανα παω !!!!!!στη δουλεια τους ηταν σωστες !!!!!!
 

Drakouliaris

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2022
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα και καλή χρόνια σε όλο το forum είμαι καινούργιος εδώ μέσα θέλω πολύ να δοκιμάσω με τρανς ενεργοπαθητικα ποια μου προτείνετε να είναι όσο γίνεται πιο θυληπρεπης ή και cross κανένα θέμα ! Ευχαριστώ εκ των προτέρων !!!
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
653
Like
1.174
Πόντοι
206

Drakouliaris

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2022
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα και καλή χρόνια σε όλο το forum είμαι καινούργιος εδώ μέσα θέλω πολύ να δοκιμάσω με τρανς ενεργοπαθητικα ποια μου προτείνετε να είναι όσο γίνεται πιο θυληπρεπης ή και cross κανένα θέμα ! Ευχαριστώ εκ των προτέρων !!! Τα ξαναγράφω διότι δεν πήρα κάποια βοήθεια
 

georgev7

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2021
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
0
Εννοείς εαν παίζει strap? διοτι στην αγγελία της αναφέρει post-op που σημαινει οτι εχει κάνει επέμβαση για να γίνει κοριτσάκι.
Ναι γιατι στην αγγελια γραφει οτι κανει και σε φωτογραφιες στο kanesex δειχνει οτι εχει εργαλειο
 

CharisPsolaras

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2021
Μηνύματα
23
Κριτικές
2
Like
103
Πόντοι
0
Καλησπερα και καλή χρόνια σε όλο το forum είμαι καινούργιος εδώ μέσα θέλω πολύ να δοκιμάσω με τρανς ενεργοπαθητικα ποια μου προτείνετε να είναι όσο γίνεται πιο θυληπρεπης ή και cross κανένα θέμα ! Ευχαριστώ εκ των προτέρων !!!
Εγω έχω δοκιμασει μόνο με την Katy και περασα πολυ ωραία! Τωρα αμα εχουν να σου προτεινουν και καποιοι άλλοι δεν ξέρω!
 

Drakouliaris

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2022
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Εγω έχω δοκιμασει μόνο με την Katy και περασα πολυ ωραία! Τωρα αμα εχουν να σου προτεινουν και καποιοι άλλοι δεν ξέρω!
Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον ναι το είδα το κορίτσι αλλά ακόμα το ψάχνω με ψήνει και η ΗΡΩ .
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.228
Κριτικές
7
Like
14.020
Πόντοι
3.936

Nick8

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2021
Μηνύματα
126
Like
207
Πόντοι
1

Nick8

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2021
Μηνύματα
126
Like
207
Πόντοι
1
Με την Eveline έχω πάει πολλές φορές. Δεν είχα ποτέ παράπονο. Όμορφη, καλό μέγεθος και γαμάει σαν κτήνος.
Στο ts dating λεει οτι ειναι Πατρα..Kanesex διεγραψε τις αγγελιες..Θα την παρω αυριο κ αν ειναι θ την συναντησω..Παθητικη ειναι καλη;;Εχεις δοκιμασει;;
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
515
Like
1.805
Πόντοι
206
Στο ts dating λεει οτι ειναι Πατρα..Kanesex διεγραψε τις αγγελιες..Θα την παρω αυριο κ αν ειναι θ την συναντησω..Παθητικη ειναι καλη;;Εχεις δοκιμασει;;
Είναι Αθήνα τώρα, αλλά πηγαίνει κάποιες φορές τον χρόνο Πάτρα.

Όχι, δεν την εχω δοκιμάσει παθητική, αλλά κάνει και παθητικό. Προτιμά το ενεργητικό πάντως.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nick8
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
35
Κριτικές
2
Like
134
Πόντοι
0
Γνώμη για αυτή . Μοιάζει πολύ με την Άννα από φ99
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071
Νανσυ και Άννα τι μεγέθη έχουν ;
 

Georgiakos grigoris

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
24
Like
32
Πόντοι
0
Είναι όμορφη όπως στις φωτός ? από υπηρεσίες καλή ή ξεπέτα ?
Είναι όμορφη.στις υπηρεσίες με εμένα ήταν κάπως απόμακρη.αλλα δε σημαίνει ότι έτσι είναι με όλους.
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
208
Like
11.752
Πόντοι
31.613
Παιδιά και μία Πέλη που βλέπω συχνά σ αγγελίες, φαίνεται πολύ ωραία !!! έχει κανείς γνώμη ?
Εχει τα ποιο όμορφα μάτια και γενικά πολύ θυλικοτιτα.στο Σόμα αρκετά μπαμπατσικη ψιλή ενεργοπαθιτικη καλή και στους δύο ρόλους μικρό σχετικά καυλι, Λιτουργικο βυζαρες.δέχεται πίπα μόνο με προφυλακτικό και κάνει επίσης με προφυλακτικό.γενικα ευχάριστη και εξυπηρτηκη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom