Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (5 μέλη και 19 επισκέπτες)

noName69

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2018
Μηνύματα
36
Κριτικές
2
Like
184
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες! Έχει πάει κανένας με την Κυρία από εδώ που δεν της αρέσει να της λένε πως να γαμαει .... Αξίζει σαν ενεργητική ;;;
Σας εύχομαι για το 2022 πολλά Τραβελο κολαρακια στο Καυλι σας και αντίστοιχα πολλά τραβελο καυλακια στο κολαρακι σας ?
 
Εγγρ.
2 Φεβ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
557
Πόντοι
21
Καλή Χρονιά μπορεί να βοηθήσει κάποιος από υπηρεσίες?
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
Καλή Χρονιά μπορεί να βοηθήσει κάποιος από υπηρεσίες?
Διάλεξε καλύτερα κάτι άλλο φίλε μου.
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.990
Κριτικές
34
Like
7.779
Πόντοι
3.886
Έχω πάει κ γω με katy..Πολύ όμορφη και με καλό εργαλείο..60€ είχα δώσει για να είναι ενεργητικη.. Χώρος αν θυμάμαι καλά κοντά Ιερά οδός κ Πειραιώς
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.990
Κριτικές
34
Like
7.779
Πόντοι
3.886
Πρόσεξα ότι η Αντριάνα έχει πολύ ωραίο καυλι.. Ισχύει ότι είναι μόνο παθητική;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.403
Κριτικές
5
Like
4.189
Πόντοι
606
Καλησπέρα παίδες! Έχει πάει κανένας με την Κυρία από εδώ που δεν της αρέσει να της λένε πως να γαμαει .... Αξίζει σαν ενεργητική ;;;
Σας εύχομαι για το 2022 πολλά Τραβελο κολαρακια στο Καυλι σας και αντίστοιχα πολλά τραβελο καυλακια στο κολαρακι σας ?
μουτρο ειναι αρκετα καθαρη χωρος μετριος εν/πθ θ ελεγα σε κουβεντα δρα ενεργητικα αλλα αρκει να υπαρχει οικονομικη ανταποκριση !!!!!οπως ολες
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.403
Κριτικές
5
Like
4.189
Πόντοι
606

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.403
Κριτικές
5
Like
4.189
Πόντοι
606
Καλή Χρονιά μπορεί να βοηθήσει κάποιος από υπηρεσίες?
οτυ βλεπεις μην ρωτας εδω ο καθενας θ σου πει κατυ διαφορετικο τ γουστα τ καθενος αλλα !!!!!παρε τηλ καλητερα κ ρωτα γ τι πραγματηκα ενδιαφερεσαι !!!!!εγω την εχω τιμησει καλοπαιδι περασα καλα και συγουρα καπου θα την ξανατρακαρω
 

CharisPsolaras

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2021
Μηνύματα
23
Κριτικές
2
Like
103
Πόντοι
0
Έχω πάει κ γω με katy..Πολύ όμορφη και με καλό εργαλείο..60€ είχα δώσει για να είναι ενεργητικη.. Χώρος αν θυμάμαι καλά κοντά Ιερά οδός κ Πειραιώς
Παιζει να εχει ανεβάσει καπου το εργαλείο της; Δεν το εχω βρει πουθενα!
 

CharisPsolaras

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2021
Μηνύματα
23
Κριτικές
2
Like
103
Πόντοι
0
Μπα αδερφέ...Αλλά αξίζει...
Ναι το εχω καταλαβει προσπαθω να επικοινωνήσω μεσω whatsapp αλλα δυσκολεύομαι απανταει πολυ μετα απο καθε μήνυμα καθε φορα. Οσοι εχετε συναντηθεί μαζι της είχατε επικοινωνήσει μεσω τηλεφώνου η whatsapp και τετοια;
 

kostas_bi

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2021
Μηνύματα
43
Like
104
Πόντοι
0
Εννοείς και τις 3 φορές πεσμένο;....
Εννοώ οτι δεν ήθελε να το χρησιμοποιήσει… οι περισσότερες που γράφουν και λένε ”ενεργοπαθητικο” το μυαλό τους το έχουν στον ενεργιτικιο ρόλο. Αυτή όσο και να της το ζήτησα πρώτον έλεγε δικαιολογίες του στυλ ”μόλις εχω χύσει” και δεύτερον έλεγε οτι της άρεσα και ηθελε να την πηδήξω….
 

kostas_bi

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2021
Μηνύματα
43
Like
104
Πόντοι
0
Καλή Χρονιά μπορεί να βοηθήσει κάποιος από υπηρεσίες?
Την εχω πάρει μερικες φορές από τις ωραίες τραβεστι και με σώμα και με λογικό εργαλείο. Της αρέσει να ειναι ενεργιτικια ειναι συζητήσιμη καλο παιδί δείχνει.
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.229
Κριτικές
32
Like
220
Πόντοι
616
Για Vanessa milf trans ξερουμε κατι??? Υπαρχει πουθενα καμια κριτικη???
 

bidimitris

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
59
Like
94
Πόντοι
0
Καλή Χρονιά μπορεί να βοηθήσει κάποιος από υπηρεσίες?
Η Πάμελα είναι γαμώ τα άτομα γενικά κατά την γνώμη μου. Μίλα στο τηλέφωνο και θα καταλάβεις....
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.403
Κριτικές
5
Like
4.189
Πόντοι
606
Καλησπέρα είχα πάει με την Katy πριν 4 μήνες περίπου. Καταρχάς είναι πανέμορφη και έχει χοντρό εργαλείο. Στην συνάντηση μας ήτανε μόνιμα σηκωμένο και πέτρα. Δεν την ήθελα ενεργητική την γάμησα εγώ αλλά της πήρα πίπα και ήταν πολύ ντομιναντ πουτσοσκαμπιλα, πνηξηματα. Αλλά όπως την έκοψα εγώ είναι και όπου σε βρει εμένα με παζάρια με δέχτηκε με 50 αλλά μου είπε να μην το πω όταν την ξανά πήρα όμως μετά από κανέναν μήνα μου λέει 80. Πιστευω απλά έτυχα την μέρα που δεν είχε δουλειά γιατί με άφησε να κάτσω αρκετή ώρα μετά την φάση να είμαστε ξαπλωμένη και να χαιδευομαστε και να μηλαμε για διάφορα. Μπορεί και απλά να υπήρξε χημεία μεταξύ μας πάντως με 80 δεν πήγα αν και πιστεύω τα αξίζει αλλά το θεώρησα κοροϊδία γιατί στην αρχή μου είπε 50. Τώρα για πρωτάρη δεν θα έλεγα ότι κάνει γιατί πιστεύω αν πάρει φόρα δεν θα μπορείς δύο μέρες να κάτσεις μετά εκτός αν σου αρέσει αυτό όπως και εμένα ?
μουτρο ριξε ενα χ απλα κ ψαχτητε αλλου τ χω ξαναπει κ μενα πρυν δυο χρονια μ κανε παπαδες τωρα οι εποχες αλλαξαν !!!
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.990
Κριτικές
34
Like
7.779
Πόντοι
3.886
Εννοώ οτι δεν ήθελε να το χρησιμοποιήσει… οι περισσότερες που γράφουν και λένε ”ενεργοπαθητικο” το μυαλό τους το έχουν στον ενεργιτικιο ρόλο. Αυτή όσο και να της το ζήτησα πρώτον έλεγε δικαιολογίες του στυλ ”μόλις εχω χύσει” και δεύτερον έλεγε οτι της άρεσα και ηθελε να την πηδήξω….
Σε ποια αναφέρεσαι φίλε Μ;
 

Georgiakos grigoris

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
24
Like
32
Πόντοι
0
Για Vanessa milf trans ξερουμε κατι??? Υπαρχει πουθενα καμια κριτικη???
Κάνει ωραίο γαμησι.φοβερη πραγματικά κολάρα.για ενεργητκους αυστηρά.δε βιάζεται.τουλαχιστον δε βιαζόταν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom