Νέα

Το πέος μου βρωμάει και ζέχνει, τί να κάνω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MrRobot15
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 292
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
MrRobot15

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
683
Κριτικές
3
Like
873
Πόντοι
366
μου εδωσε αγωγη οδηγιες τα παντα ολα καλα ολα ωραια για την μποχα ομως λυση δν μου εδωσε να το βουταω μες στο μελι μπας και γινει τιποτα δεν ξερω εκει τι να κανω η μποχα με προβληματιζει
 

geo197800

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
110
Πόντοι
0
μου εδωσε αγωγη οδηγιες τα παντα ολα καλα ολα ωραια για την μποχα ομως λυση δν μου εδωσε να το βουταω μες στο μελι μπας και γινει τιποτα δεν ξερω εκει τι να κανω η μποχα με προβληματιζει

Σε λένε έχεις βακτηριδιακη λοίμωξη, παίρνεις αντιβίωση με προβιοτικά και κάνε υπομονή. Άστο το μέλι ήσυχο, άπλωσε το σε μια φρυγανιά καλύτερα. Και προστατιτιδα να είναι, που όντως μπορεί να είναι, αγωγή παίρνεις και υπομονή δε φεύγει εύκολα. Πλεντο και με μπόλικο νεράκι και σαπούνι, πιες και μερικά κρανμπερι χάπια ανά ημέρα, κάτι θα γίνει.
 
OP
OP
MrRobot15

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
683
Κριτικές
3
Like
873
Πόντοι
366
Σε λένε έχεις βακτηριδιακη λοίμωξη, παίρνεις αντιβίωση με προβιοτικά και κάνε υπομονή. Άστο το μέλι ήσυχο, άπλωσε το σε μια φρυγανιά καλύτερα. Και προστατιτιδα να είναι, που όντως μπορεί να είναι, αγωγή παίρνεις και υπομονή δε φεύγει εύκολα. Πλεντο και με μπόλικο νεράκι και σαπούνι, πιες και μερικά κρανμπερι χάπια ανά ημέρα, κάτι θα γίνει.
οκκκκκκ
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.204
Κριτικές
4
Like
2.782
Πόντοι
456
μου εδωσε αγωγη οδηγιες τα παντα ολα καλα ολα ωραια για την μποχα ομως λυση δν μου εδωσε να το βουταω μες στο μελι μπας και γινει τιποτα δεν ξερω εκει τι να κανω η μποχα με προβληματιζει
Στην φαντα πρωί μεσημέρι βράδυ για 10 λεπτά
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.170
Κριτικές
18
Like
19.929
Πόντοι
4.546
Από περιέργεια: έχεις ρωτήσει καμιά ιέρεια του αγοραίου έρωτος για συμβουλή;

Επίσης: το βάζεις στα αριστερά ή στα δεξιά, μέσα στο σώβρακο;
 
Τελευταία τροποποίηση:

MinorC

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2024
Μηνύματα
101
Like
233
Πόντοι
21
Σε λένε έχεις βακτηριδιακη λοίμωξη, παίρνεις αντιβίωση με προβιοτικά και κάνε υπομονή. Άστο το μέλι ήσυχο, άπλωσε το σε μια φρυγανιά καλύτερα. Και προστατιτιδα να είναι, που όντως μπορεί να είναι, αγωγή παίρνεις και υπομονή δε φεύγει εύκολα. Πλεντο και με μπόλικο νεράκι και σαπούνι, πιες και μερικά κρανμπερι χάπια ανά ημέρα, κάτι θα γίνει.
Και Fanta Μπλε οπωσδήποτε !!!
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.124
Κριτικές
16
Like
13.945
Πόντοι
3.246
πράσινο σαπούνι και πάρε κανένα αποσμητικό nivea με ταλκ να βάζεις γύρω γύρω
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.468
Like
21.838
Πόντοι
5.006
μου εδωσε αγωγη οδηγιες τα παντα ολα καλα ολα ωραια για την μποχα ομως λυση δν μου εδωσε να το βουταω μες στο μελι μπας και γινει τιποτα δεν ξερω εκει τι να κανω η μποχα με προβληματιζει
τυπε μηπως ψοφησε και δεν το εχεις παρει χαμπαρι?
:think::confused:
 
OP
OP
MrRobot15

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
683
Κριτικές
3
Like
873
Πόντοι
366
πράσινο σαπούνι και πάρε κανένα αποσμητικό nivea με ταλκ να βάζεις γύρω γύρω
πράσινο σαπούνι και αποσμητικό nivea δεν ειναι κακη ιδεα ευχαριστω τυπε μου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τυπε μηπως ψοφησε και δεν το εχεις παρει χαμπαρι?
:think::confused:
μπα κανει δουλεια ακομα δινει πονο οχι οπως παλια αλλα ακομα αντεχει για μετα απο χρονια δεν ξερω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom