Νέα

τι σας την σπαει περισσοτερο στις γκομενες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sinnerman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Μην λυπασαι κανεναν και καμια. Εμεις προκαλουμε την τυχη μας
και επισης δεν ειναι ο μονος που εχει προβληματα.  ;)

Ααααχ. Γάμησες αλλά δε λειτουργείς ακόμα. Κανόνισε και δεύτερο session με την κοπελιά. Μέχρι τότε κάνε κλικ www.komvos.edu.gr/dictonlineplsql/simple_search.display_full_lemma?the_lemma_id=12060&target_dict=1]εδώ.[/url]
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
αφου εισαι κομπλεξάκιας ρε τυπε
γιατι παιδευεσαι τσαμπα και παιδευεις και
τις γκομενες?  :grin:

εισαι προγραμματιστης ψυχολογος και μαλακας 3 σε ενα πως τα καταφερνεις ολα μαζι  :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
εισαι προγραμματιστης ψυχολογος και μαλακας 3 σε ενα πως τα καταφερνεις ολα μαζι  :2funny:

Για σενα παλι τυπε δεν εχω καμια απορια
εφοσον εισαι τοσο κομπλεξακιας ειναι δυσκολο
να μην εισαι και τοσο χυλοπιτακιας  :2funny: :2funny: :2funny:
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Για σενα παλι τυπε δεν εχω καμια απορια
εφοσον εισαι τοσο κομπλεξακιας ειναι δυσκολο
να μην εισαι και τοσο χυλοπιτακιας  :2funny: :2funny: :2funny:

χυλοπιτακιας ! :2funny: :2funny: :2funny:
βολντ  πρεπει να πας σε κανα γιατρο Η να βρεις γκομενα επειγοντος (οχι μπουρδελακια και studio )

αμα ειμαι εγω χυλοπιτακιας τοτε αστα να πανε.................
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
γιατι ρε  velvy εχω αδικο ?

Απλά την έπαθες από 2-3-15 ας πούμε και κατέληξες ρε καλό μου ότι όλες είναι σάπιες και μάλιστα βρίζεις κι όσους δεν το πιστεύουν? Καλά στον Μπόλντη και στον Άλεξ καλά κάνεις, αλλά σου λέω.
Άμα αρχίσω να λέω για το πόσο καριόλια είναι οι άντρες; Όλοι οι άντρες. Μαλάκω δε θα με πεις? Σκέψου απλά το δικό σου μερίδιο ευθύνης και τις επιλογές που κάνεις.
Αν πάλι αναγνωρίζεις ότι τα λες επειδή κάποια σε πλήγωσε κι είσαι τσαντισμένος, ρίξε καντήλια να το ευχαριστηθείς. :cheesy:
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
εισαι προγραμματιστης ψυχολογος και μαλακας 3 σε ενα πως τα καταφερνεις ολα μαζι  


προσεχε μην καει το κεφαλι σου απο την πολυ την σκεψη   :jerking:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Απλά την έπαθες από 2-3-15 ας πούμε και κατέληξες ρε καλό μου ότι όλες είναι σάπιες και μάλιστα βρίζεις κι όσους δεν το πιστεύουν? Καλά στον Μπόλντη και στον Άλεξ καλά κάνεις, αλλά σου λέω.
Άμα αρχίσω να λέω για το πόσο καριόλια είναι οι άντρες; Όλοι οι άντρες. Μαλάκω δε θα με πεις? Σκέψου απλά το δικό σου μερίδιο ευθύνης και τις επιλογές που κάνεις.
Αν πάλι αναγνωρίζεις ότι τα λες επειδή κάποια σε πλήγωσε κι είσαι τσαντισμένος, ρίξε καντήλια να το ευχαριστηθείς. :cheesy:

Τσαμπα τα εγραψες  :2funny: :2funny: :2funny:
ο τυπος ειναι περιπτωση
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
εισαι προγραμματιστης ψυχολογος και μαλακας 3 σε ενα πως τα καταφερνεις ολα μαζι  


προσεχε μην καει το κεφαλι σου απο την πολυ την σκεψη   :jerking:

τραβα να μου ανοιξεις κανα θρεντ παλι τυπε  :2funny: :2funny: :2funny:
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Απλά την έπαθες από 2-3-15 ας πούμε και κατέληξες ρε καλό μου ότι όλες είναι σάπιες και μάλιστα βρίζεις κι όσους δεν το πιστεύουν? Καλά στον Μπόλντη και στον Άλεξ καλά κάνεις, αλλά σου λέω.
Άμα αρχίσω να λέω για το πόσο καριόλια είναι οι άντρες; Όλοι οι άντρες. Μαλάκω δε θα με πεις? Σκέψου απλά το δικό σου μερίδιο ευθύνης και τις επιλογές που κάνεις.
Αν πάλι αναγνωρίζεις ότι τα λες επειδή κάποια σε πλήγωσε κι είσαι τσαντισμένος, ρίξε καντήλια να το ευχαριστηθείς. :cheesy:

αυτο velvy μου δεν ειναι για εδω στο φορουμ .
Το βλοντ τον βριζω γιατι ειναι μεγαλη περιπτωση  :headbang: τον αλεχ του εκανα λιγη  πλακιτσα το καταλαβε και αυτος τωρα το οτι μην ακουσω κανα μαλακα ηταν σχολιο του στυλ μην την ψωνιζεται ευκολα και οχι να βρισω κοσμο .
Δεν εχω αποθημενα απλα τα λεω ετσι ωπος τα εχω δει και βλεπω απο γνωστους.
Αμα θελεται γραφω και μνμ πουνα λεει το ποσο αισθηματικες ειναι οι γυναικες . ;)
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Παλι τσακωνεστε για τις γκομενες που ΔΕΝ εχετε ?

Ελεος δηλαδη .....

URL]]
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
τραβα να μου ανοιξεις κανα θρεντ παλι τυπε  :2funny: :2funny: :2funny:
τοσο πολυ σου αρεσε το thread ψωναρα ? τοτε να σου κανω και αλλο .Αλλα επειδη εισαι βοδι εκεινο το thread βοδι ηταν για εμας τους 2 mano h mano  καταλαβες για να τα λεμε οι 2 μασ να σου χωνω πραμα και να πιστευεος οτι κατι λες
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
αυτο velvy μου δεν ειναι για εδω στο φορουμ .
Το βλοντ τον βριζω γιατι ειναι μεγαλη περιπτωση  :headbang: τον αλεχ του εκανα λιγη  πλακιτσα το καταλαβε και αυτος τωρα το οτι μην ακουσω κανα μαλακα ηταν σχολιο του στυλ μην την ψωνιζεται ευκολα και οχι να βρισω κοσμο .
Δεν εχω αποθημενα απλα τα λεω ετσι ωπος τα εχω δει και βλεπω απο γνωστους.
Αμα θελεται γραφω και μνμ πουνα λεει το ποσο αισθηματικες ειναι οι γυναικες . ;)
Αδελφε μην χαλιεσαι.
Φυσικα το καταλαβα οτι εκανες πλακα, και την συνεχισα.
Ο οποιοσδηποτε θα το καταλαβαινε.
Αλλά η βελβιτσα οταν βλεπει το νικ μου, παθαινει πληρη συγχυση.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Παλι τσακωνεστε για τις γκομενες που ΔΕΝ εχετε ?

Ελεος δηλαδη .....

http://[URL unfurl="true"]www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2011/05/popcorn_yes.gif[/img[/URL]]
[/quote]

ποιος ειπε οτι δεν εχοουμε εχω γκομενα  μηπως μ  ξερεις η ??Στον βλοντ τα χωνω  γουσταρει να ακουει να ασχοληται ο αλλος μαζι του μπας και κανει κατι .τα post ειναι για το  χαβαλε
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
αυτο velvy μου δεν ειναι για εδω στο φορουμ .
Το βλοντ τον βριζω γιατι ειναι μεγαλη περιπτωση  :headbang: τον αλεχ του εκανα λιγη  πλακιτσα το καταλαβε και αυτος τωρα το οτι μην ακουσω κανα μαλακα ηταν σχολιο του στυλ μην την ψωνιζεται ευκολα και οχι να βρισω κοσμο .
Δεν εχω αποθημενα απλα τα λεω ετσι ωπος τα εχω δει και βλεπω απο γνωστους.
Αμα θελεται γραφω και μνμ πουνα λεει το ποσο αισθηματικες ειναι οι γυναικες . ;)

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Παλι τσακωνεστε για τις γκομενες που ΔΕΝ εχετε ?

Ελεος δηλαδη .....

http://[URL unfurl="true"]www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2011/05/popcorn_yes.gif[/img[/URL]]
[/quote]

τυπε ποσες φορες θα το βαλεις ακομη αυτο το πραμα?  ;D
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom