Νέα

τι σας την σπαει περισσοτερο στις γκομενες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sinnerman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
Εδω και μια βδομαδα μιλούσα με μια γκομενα που γνωρισα μεσω μιας φιλης .
Ξεκωλάκι τελοςπαντων... ωραιο σωμα αλλα μετριο προσωπο (φυσικα δεν με χαλασε)
σημερα μετα απο 1 βδομαδα "ψηστηρι" και ομιλια πηγα απο το σπιτι της οπου και τη
γαμησα  :zfuck: :zfuck: :zfuck: . Ειχα καιρο να γαμησω μια εξω γκομενα και μου φανηκε
περιεργο  :2funny: :2funny: :2funny: . Εκεινο που μου την εσπασε ειναι οτι αμεσως μετα
το γαμησι (σε κάθε γυρο δηλαδη) αναβε και απο ενα τσιγαρο  :S δυστυχως στον τελευταιο γυρο
εκανα την μαλακια και της τον εδωσα ακαποτα στο στομα και ελπιζω να μην κολλησα κανα παρασημο
:- . Το καυλι μου μετα βρωμουσε τσιγαριλα ρε φιλε ελεος...  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

βρωμουσε και το δωματιο της... τι σκατα καπνιζουνε δεν μπορω να καταλαβω. Δεν της εφτανε η πουτσα μου!
Αρχισε να γαμας συχνοτερα γκομενες και την επομενη φορα εχε και καμια τσιχλιτσα μαζι σου να της δωσεις για να μην βρωμαει το στοματακι της τσιγαριλα :2funny: :2funny:
Αντε και καλα γαμησια ;)
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Αρχισε να γαμας συχνοτερα γκομενες και την επομενη φορα εχε και καμια τσιχλιτσα μαζι σου να της δωσεις για να μην βρωμαει το στοματακι της τσιγαριλα :2funny: :2funny:
Αντε και καλα γαμησια ;)

τυπε επειδη καθε φορα που τελειωναμε
της ελεγα πως αν κανει τσιγαρο θα την γαμησω μετα
τα εκανε επιτηδες  :2funny: :2funny:

πολλα φιλια δεν τις εριξα βεβαια τα απεφυγα!
Αγαπουλιές ειναι αυτα!
 

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
τυπε επειδη καθε φορα που τελειωναμε
της ελεγα πως αν κανει τσιγαρο θα την γαμησω μετα
τα εκανε επιτηδες  :2funny: :2funny:

πολλα φιλια δεν τις εριξα βεβαια τα απεφυγα!
Αγαπουλιές ειναι αυτα!
Τα ηθελε η κωλαρα της δηλαδη.
Την επομενη φορα να της τον βαλεις στο στομα κατευθειαν οποτε δεν προκειται να επιχειρησει να καπνισει.
Μπουκωσε την κανονικα :pipa1:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Τα ηθελε η κωλαρα της δηλαδη.
Την επομενη φορα να της τον βαλεις στο στομα κατευθειαν οποτε δεν προκειται να επιχειρησει να καπνισει.
Μπουκωσε την κανονικα :pipa1:

Τυπε αν και την ψωλάρισα καλα
δεν ξερω αν θα υπάρξει επομενη φορα  :grin: ειναι ολιγον τι
ξεκωλιδιον η συγκεκριμένη.

Παντως την εκανα καλα την δουλεια μου  :zfuck:
το τσιγαρο μου την εσπασε επειδη πλεον το εχω κοψει
αλλα και οταν καπνιζα ειχα παντα ενα θεμα με τον καπνο των αλλων.
Κατα τα αλλα ηταν καλος ψωλομετζές.  
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Τυπε αν και την ψωλάρισα καλα
δεν ξερω αν θα υπάρξει επομενη φορα  :grin: ειναι ολιγον τι
ξεκωλιδιον η συγκεκριμένη.

Παντως την εκανα καλα την δουλεια μου  :zfuck:
το τσιγαρο μου την εσπασε επειδη πλεον το εχω κοψει
αλλα και οταν καπνιζα ειχα παντα ενα θεμα με τον καπνο των αλλων.
Κατα τα αλλα ηταν καλος ψωλομετζές.  
Και αυτό το τσιγάρο στις γυναίκες τι αηδία...η απελευθερωσή τους τάχα,φεμινισμός κ αρχίδια. :idiot: :uglystupid:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εχει σταματησει να ειναι μοδα απο το 80.  :-

Τα τρια τελευταια ποστ πρεπει να γραφτηκαν το 1980? 90? και μας μεταδοθηκαν τωρα :huh:

Οχι τύπε. Ακομη κυκλοφορει αλητεια στις γκομενες  :-
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Οχι τύπε. Ακομη κυκλοφορει αλητεια στις γκομενες  :-
Και όσο νεότερες είναι τόσο το χειρότερο από άποψη αλητείας μιλάμε πάντα(μήπως όμως είναι γενικό αυτό;). Συμφωνώ επίσις ότι το τσιγάρο(ο καπνός γενικότερα) πριν το σεξ με τον ένα ή τον άλλο τρόπο είναι καταστροφή.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Αυτο που μου την σπαει παιδια  στις γκομενες ειναι οτι δεν εχουν αισθηματα.Τι λεω  οταν μια ειναι με 15 ταυτοχρονα και σου το παιζει παρθενα τοτε τι ασθηματα και τι μελλον μπορει να σου προσφερει αυτη η  γυναικα (λεμε τωρα γυναικα αυτη ειναι ρουφηχτρα).
κατα αλλα καπνισμα δεν με χαλα ασ καπναει ας πινει το θεμα ειναι η πουτανια εχει παραγινει σημερα και δεν μαζευονται ακομα και οι παλιες χαλασανε .

Μην ακουσω κανα μαλακα να λεει οτι οι γκομενα του / η γυναικα του ειναι μονο μαζι του  :jerking: αυτο ειναι τι σε ταιζει να πιστευεις.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Αυτο που μου την σπαει παιδια  στις γκομενες ειναι οτι δεν εχουν αισθηματα.Τι λεω  οταν μια ειναι με 15 ταυτοχρονα και σου το παιζει παρθενα τοτε τι ασθηματα και τι μελλον μπορει να σου προσφερει αυτη η  γυναικα (λεμε τωρα γυναικα αυτη ειναι ρουφηχτρα).
κατα αλλα καπνισμα δεν με χαλα ασ καπναει ας πινει το θεμα ειναι η πουτανια εχει παραγινει σημερα και δεν μαζευονται ακομα και οι παλιες χαλασανε .

Μην ακουσω κανα μαλακα να λεει οτι οι γκομενα του / η γυναικα του ειναι μονο μαζι του  :jerking: αυτο ειναι τι σε ταιζει να πιστευεις.
Φυσικα.
Ολες οι γκομενες μου, ειναι μονο μαζι μου.
Θα με ενδιεφερε βεβαια καποια στιγμη να αρχισουν να κανουν και "παρεα" μεταξυ τους. :grin:
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Φυσικα.
Ολες οι γκομενες μου, ειναι μονο μαζι μου.
Θα με ενδιεφερε βεβαια καποια στιγμη να αρχισουν να κανουν και "παρεα" μεταξυ τους. :grin:

ακριβως μονο μαζι σου ειναι και εισαι ο μοναδικος αντρας στην ζωη τους  :jerking:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Και όσο νεότερες είναι τόσο το χειρότερο από άποψη αλητείας μιλάμε πάντα(μήπως όμως είναι γενικό αυτό;). Συμφωνώ επίσις ότι το τσιγάρο(ο καπνός γενικότερα) πριν το σεξ με τον ένα ή τον άλλο τρόπο είναι καταστροφή.

ΕΛΕΟς ρε μλκες πλακα κανω  :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Αυτο που μου την σπαει παιδια  στις γκομενες ειναι οτι δεν εχουν αισθηματα.Τι λεω  οταν μια ειναι με 15 ταυτοχρονα και σου το παιζει παρθενα τοτε τι ασθηματα και τι μελλον μπορει να σου προσφερει αυτη η  γυναικα (λεμε τωρα γυναικα αυτη ειναι ρουφηχτρα).
κατα αλλα καπνισμα δεν με χαλα ασ καπναει ας πινει το θεμα ειναι η πουτανια εχει παραγινει σημερα και δεν μαζευονται ακομα και οι παλιες χαλασανε .

Μην ακουσω κανα μαλακα να λεει οτι οι γκομενα του / η γυναικα του ειναι μονο μαζι του  :jerking: αυτο ειναι τι σε ταιζει να πιστευεις.

μαλακα τι κομπλεξ ειναι αυτο???  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Τωρα παιρνω τηλεφωνο τον προϊστάμενό σου, να του πω οτι παλι χαζολογας στο ιντερνετ εν ωρα εργασιας.

Το ξέρει. :cheesy:
Eίμαι συνεπής σε όλα οπότε δεν έχει θέμα, χου χου.

Αυτο που μου την σπαει παιδια  στις γκομενες ειναι οτι δεν εχουν αισθηματα.Τι λεω  οταν μια ειναι με 15 ταυτοχρονα και σου το παιζει παρθενα τοτε τι ασθηματα και τι μελλον μπορει να σου προσφερει αυτη η  γυναικα (λεμε τωρα γυναικα αυτη ειναι ρουφηχτρα).
κατα αλλα καπνισμα δεν με χαλα ασ καπναει ας πινει το θεμα ειναι η πουτανια εχει παραγινει σημερα και δεν μαζευονται ακομα και οι παλιες χαλασανε .

Μην ακουσω κανα μαλακα να λεει οτι οι γκομενα του / η γυναικα του ειναι μονο μαζι του  :jerking: αυτο ειναι τι σε ταιζει να πιστευεις.

Πληγωμένο μου παιδί. :(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom