Νέα

τι σας την σπαει περισσοτερο στις γκομενες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sinnerman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Αν έχει βυζάρες και μιλάει ελάχιστα, συγχωρούνται όλα τα άλλα. :rockon: Αυτό εδώ το μωρό αν το βουλώνει και λίγο, το παντρεύομαι και το Σάββατο αν γίνεται. :boobies: :2funny:

 

chantal-99

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2011
Μηνύματα
5.283
Like
41
Πόντοι
66
Αν έχει βυζάρες και μιλάει ελάχιστα, συγχωρούνται όλα τα άλλα. :rockon: Αυτό εδώ το μωρό αν το βουλώνει και λίγο, το παντρεύομαι και το Σάββατο αν γίνεται. :boobies: :2funny:


να της ανεβαζεις και το φερμουαρ ...μην την γυρνας ετσι...  :2funny: :2funny: :2funny:
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
14
Πόντοι
16
τα περισσότερα τα είπατε..
με εκνευρίζουν οι χοντρές που φοράνε μίνι και ξώβυζα,αυτές που δεν κάνουν τίποτα αν δεν πάρουν την άποψη της μανας ή της κολλητης,οι παντελως αγραμματες και αστοιχειωτες που έχουν μια αποψη επειδή την διάβασαν κάπου ή την ειδαν στην τηλεόραση και αυτές που μπαίνουν στα τσατ νομιζωντας πως εκεί θα βρουν τον μπραντ πιτ και πως θα τον ρίξουν με 'συζήτηση' οπου οι απαντήσεις τους θα ειναι μονολεκτικές(του τυπου 'ναι ή 'οχι') επειδή είναι και πολύ μουνάρες ναουμε..
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Αν έχει βυζάρες και μιλάει ελάχιστα, συγχωρούνται όλα τα άλλα. :rockon: Αυτό εδώ το μωρό αν το βουλώνει και λίγο, το παντρεύομαι και το Σάββατο αν γίνεται. :boobies: :2funny:




Αααα  θα μιλαs για το μονο σωστο πετυχημενο πακετο
Κοντο, ομορφουλικο και μουγγο.......Δεν βγαινει το μοντελο πια
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
μου την σπαει η ανυπομονησια τους.
Δεν χρειαζεται να βιαζονται και να μου την πέφτουν πρωτες
αφου θα το κανω εγω μετα απο καποια στιγμη μιας και ειμαι δεινό καμάκι.
 

grhgorios1

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Αν έχει βυζάρες και μιλάει ελάχιστα, συγχωρούνται όλα τα άλλα. :rockon: Αυτό εδώ το μωρό αν το βουλώνει και λίγο, το παντρεύομαι και το Σάββατο αν γίνεται. :boobies: :2funny:




Αν είχε και μαύρα νύχια.....ε; ;)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
μου την σπαει η ανυπομονησια τους.
Δεν χρειαζεται να βιαζονται και να μου την πέφτουν πρωτες
αφου θα το κανω εγω μετα απο καποια στιγμη μιας και ειμαι δεινό καμάκι.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Μου την σπαει να μιλανε με πρωην ενω ειναι μαζι μας!!!
 

Συνημμένα

  • 2 (1).jpg
    2 (1).jpg
    93,7 KB · Εμφανίσεις: 6
  • 001.jpg
    001.jpg
    240 KB · Εμφανίσεις: 28

Επισκέπτης
μου τι σπάει που ενώ έχουνε δημοσίευση  φώτο ημίγυμνες θέλουνε να τους  μιλάνε για το ουρανό με τα άστρα.......  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
Μου την σπαει οταν θελουνε σαν λυσασμενες να γαμηθουνε και αντι να το πουνε στα ισια το παιζουν παρθενοπιπιτσες.
Ας πουνε και την αληθεια μια φορα. :knockinb:
Πολλα ζηταω;;;;
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Μου την σπαει οταν θελουνε σαν λυσασμενες να γαμηθουνε και αντι να το πουνε στα ισια το παιζουν παρθενοπιπιτσες.
Ας πουνε και την αληθεια μια φορα. :knockinb:
Πολλα ζηταω;;;;
ειπαμε! αυτο δεν γινεται γιατι σου λεει θα με πουνε πουτανα!!  ;)

Ας την πηδας εσυ και ασε να λεει τα ψυχολογικα της με τον πρωην.
Ο καθενας την δουλεια του ;)
το να μην την πηδας και να ναι σε παρεα και να λεει τα ψυχολογικα της.....αυτο που το βαζεις?
λες και μεις δεν εχουμε προβληματα (που λεει και το κοληταρι μου) αλλα δεν καθομαστε να τα λεμε με τον καθενα σε μια παρεα,βγαινεις να πιεις 1 καφε! γαμωτο δηλαδη!!
 

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
ειπαμε! αυτο δεν γινεται γιατι σου λεει θα με πουνε πουτανα!!  ;)
Ας ξεφυγουν επιτελους απο αυτα τα κλισε και ας πουνε αυτο που θελουν.
Αλλα τωρα που το ξανασκεφτομαι πολλα ζηταω :-
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Ας ξεφυγουν επιτελους απο αυτα τα κλισε και ας πουνε αυτο που θελουν.
Αλλα τωρα που το ξανασκεφτομαι πολλα ζηταω :-
μαλλον ζητας πολλα!
οπως και να χει εκτος απο Αθηνα (που ναι το χαος) στην υπολοιπη Ελλαδα, ΦΑΙΝΕΣΑΙ!! ο κοσμος κουτσομπολευει! εσυ οχι αλλα οι αλλοι το κανουν! οσο και να μην δινεις σημασια θες δεν θες θα μπεισ σ αυτο το τριπακι οταν ακουσεις παπαριες που θα σε πειραξουν!!

οπως και να χει ολοι θελουμε να χουμε τυπισες που απλα να τις πηαδαμε και αντε γεια! ε σκεψου οτι αν αυτο δεν γινει κρυφα,να κανεις σχεση αυριο μευθαυριο και να μαθεις οτι η γκομενα που τα φτιαξες εχει παρει ταγματα..........και μην ακουσω ερωτηση του στυλ,Καλυτερα ειναι να ξερεις?ή να κοιμασαι ορθιος!
τεσπα βλεπεις και τι παιρνεις! χωριο που φενεται......
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εδω και μια βδομαδα μιλούσα με μια γκομενα που γνωρισα μεσω μιας φιλης .
Ξεκωλάκι τελοςπαντων... ωραιο σωμα αλλα μετριο προσωπο (φυσικα δεν με χαλασε)
σημερα μετα απο 1 βδομαδα "ψηστηρι" και ομιλια πηγα απο το σπιτι της οπου και τη
γαμησα  :zfuck: :zfuck: :zfuck: . Ειχα καιρο να γαμησω μια εξω γκομενα και μου φανηκε
περιεργο  :2funny: :2funny: :2funny: . Εκεινο που μου την εσπασε ειναι οτι αμεσως μετα
το γαμησι (σε κάθε γυρο δηλαδη) αναβε και απο ενα τσιγαρο  :S δυστυχως στον τελευταιο γυρο
εκανα την μαλακια και της τον εδωσα ακαποτα στο στομα και ελπιζω να μην κολλησα κανα παρασημο
:- . Το καυλι μου μετα βρωμουσε τσιγαριλα ρε φιλε ελεος...  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

βρωμουσε και το δωματιο της... τι σκατα καπνιζουνε δεν μπορω να καταλαβω. Δεν της εφτανε η πουτσα μου!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom