Νέα

Τι να το κάνω το σκυλί στις διακοπές?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Marie-ann
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 313
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Εγω δεν κατάλαβα αυτο με τις φόλες στις διακοπες . Ειχα και εγω το ίδιο πρόβλημα αλλα ο άφησα στους γονείς μου
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
Εγω δεν κατάλαβα αυτο με τις φόλες στις διακοπες .

Τι δεν καταλαβες τυπε?
Της ειπανε φιδια οι συγγενείς για να μην τους κουβαλησει η Μαριαννα το δικο της και τους καταχεσει τον τοπο.   :S :S :S :S
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
ετσι ακριβωσ..λυσαμε ολα τα αλλα προβληματα, και το ριξαμε στα σκυλια.
Αν νομίζεις ότι ένα σκυλί σου προσθέτει ''μια ακόμα σκοτούρα'' στο κεφάλι δεν θα μπορούσες να είσαι περισσότερο παραπληροφορημένος. Ένα σκυλί είναι από τα καλύτερα δώρα που μπορείς να κάνεις στον εαυτό σου -αν υποθέσουμε ότι μπορείς να το συντηρήσεις σωστά-.
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Αν νομίζεις ότι ένα σκυλί σου προσθέτει ''μια ακόμα σκοτούρα'' στο κεφάλι δεν θα μπορούσες να είσαι περισσότερο παραπληροφορημένος. Ένα σκυλί είναι από τα καλύτερα δώρα που μπορείς να κάνεις στον εαυτό σου -αν υποθέσουμε ότι μπορείς να το συντηρήσεις σωστά-.
:rockon: :rockon: :rockon:
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.074
Like
4.491
Πόντοι
1.706
άσχετο το ένα με το άλλο
και ναι έχεις δίκιο
πόσο άχρηστη είμαι που με νιάζουν τα συναισθήματα των ζώων  :uglystupid:
Α

Αχρηστη δεν σε ειπα και δεν λεω ποτε κανεναν, και η σαβουρα παντα χρειαζεται.........τα σκυλια που ερχονται να σου γλειφουν τα μπαλακια οταν πηδας την μανουλα τους τα θεωρω πολυ φτηνα..... :2funny: :2funny:..φτηνοσκυλα σιχαμενα...αμα το κανει και η δικια σου να την παρεςι μαζι σου μπας και τον φαει και αττυη στις διακοπες :fuck2: :fuck2: :tickedoff: :tickedoff:
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
66
Α

Αχρηστη δεν σε ειπα και δεν λεω ποτε κανεναν, και η σαβουρα παντα χρειαζεται.........τα σκυλια που ερχονται να σου γλειφουν τα μπαλακια οταν πηδας την μανουλα τους τα θεωρω πολυ φτηνα..... :2funny: :2funny:..φτηνοσκυλα σιχαμενα...αμα το κανει και η δικια σου να την παρεςι μαζι σου μπας και τον φαει και αττυη στις διακοπες :fuck2: :fuck2: :tickedoff: :tickedoff:

Υδροκέφαλος, ε; Αν πιστεύεις το "τα σκυλια που ερχονται να σου γλειφουν τα μπαλακια οταν πηδας την μανουλα τους τα θεωρω πολυ φτηνα" μάντεψε ποιος έχει(ς) ΠΡΟΒΛΗΜΑ!
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.074
Like
4.491
Πόντοι
1.706

Α
Υδροκέφαλος, ε; Αν πιστεύεις το "τα σκυλια που ερχονται να σου γλειφουν τα μπαλακια οταν πηδας την μανουλα τους τα θεωρω πολυ φτηνα" μάντεψε ποιος έχει(ς) ΠΡΟΒΛΗΜΑ!

Ο, τι πεις.....μην σου πω και οχι
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.663
Πόντοι
41.129
είναι ανευθυνο παντως αυτό που κανουν οι ελληνιδες,περνουν ένα σκυλακι και το καλοκαιρι που θελουν να κουνησουν την κωλαρα τους σε καποιο νησι κοιτανε πως να το ξεφορτωθουν,οπως επισης όταν πανε για σκι στην αραχωβα και σε πολλες άλλες δραστηριότητες, για αυτό φτασαμε εδώ που φτασαμε από τις ελληνιδες ξεκινανε όλα ..
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
είναι ανευθυνο παντως αυτό που κανουν οι ελληνιδες,περνουν ένα σκυλακι και το καλοκαιρι που θελουν να κουνησουν την κωλαρα τους σε καποιο νησι κοιτανε πως να το ξεφορτωθουν,οπως επισης όταν πανε για σκι στην αραχωβα και σε πολλες άλλες δραστηριότητες, για αυτό φτασαμε εδώ που φτασαμε από τις ελληνιδες ξεκινανε όλα ..

Καριόλες.Και δεν φτάνει αυτό, μετά ανοίγουν θρεντ και μάς ζαλίζουν τ'αρχίδια.
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Το ιδανικό είναι να το φιλοξενήσει κάποιος δικός σου, αλλιώς σε ξενοδοχείο σκύλων. Δεν ειναι ευκολο να το παρεις μαζι σου ειδικα αν προκειται για μεγαλόσωμο. Εμενα ευτυχώς τον κρατάνε οι γονείς μου και πάλι όμως πέφτει η ψυχολογία του και δεν έχει διάθεση οσο λείπω.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.663
Πόντοι
41.129
Καριόλες.Και δεν φτάνει αυτό, μετά ανοίγουν θρεντ και μάς ζαλίζουν τ'αρχίδια.


καποιο μαλακα που θα τον παιζει για παρτη τους θα βρουν να του το φορτωσουν
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.663
Πόντοι
41.129
Το ιδανικό είναι να το φιλοξενήσει κάποιος δικός σου, αλλιώς σε ξενοδοχείο σκύλων. Δεν ειναι ευκολο να το παρεις μαζι σου ειδικα αν προκειται για μεγαλόσωμο. Εμενα ευτυχώς τον κρατάνε οι γονείς μου και πάλι όμως πέφτει η ψυχολογία του και δεν έχει διάθεση οσο λείπω.


αυτό πως προκυπτει, μιλας με το σκυλο ?
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Το ιδανικό είναι να το φιλοξενήσει κάποιος δικός σου, αλλιώς σε ξενοδοχείο σκύλων. Δεν ειναι ευκολο να το παρεις μαζι σου ειδικα αν προκειται για μεγαλόσωμο. Εμενα ευτυχώς τον κρατάνε οι γονείς μου και πάλι όμως πέφτει η ψυχολογία του και δεν έχει διάθεση οσο λείπω.
Αυτός ο κώλος δικός σου είναι όλος;
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
είναι ανευθυνο παντως αυτό που κανουν οι ελληνιδες,περνουν ένα σκυλακι και το καλοκαιρι που θελουν να κουνησουν την κωλαρα τους σε καποιο νησι κοιτανε πως να το ξεφορτωθουν,οπως επισης όταν πανε για σκι στην αραχωβα και σε πολλες άλλες δραστηριότητες, για αυτό φτασαμε εδώ που φτασαμε από τις ελλεηνιδες ξεκινανε όλα ..

Μόνο σε μια χώρα τύπε, σαύρες κρατούν κατοικίδια...

:orchestra:
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
αυτό πως προκυπτει, μιλας με το σκυλο ?
Ειναι ξαπλωμενος ολη μερα και ακομη και βολτα βγαινει με το ζορι, ενω υπο φυσιολογικες συνθηκες ειναι ενα σκυλι γεματο ενεργεια και υπερκινητικο
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Ειναι ξαπλωμενος ολη μερα και ακομη και βολτα βγαινει με το ζορι, ενω υπο φυσιολογικες συνθηκες ειναι ενα σκυλι γεματο ενεργεια και υπερκινητικο


Ειναι λαθος σας να εχετε δημιουργησει τετοια εξαρτηση του ζωντανου με το αφεντικο του...... Και τα λαθη στη σχεση μας με τα σκυλια τα κανουμε ΕΜΕΙΣ.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Αλλοι τα παιρνουν τα σκυλια,  αλλοι τα φορτωνονται στιs διακοπεs.....Αμ ετσι το ξερω κι εγω
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Ειναι λαθος σας να εχετε δημιουργησει τετοια εξαρτηση του ζωντανου με το αφεντικο του...... Και τα λαθη στη σχεση μας με τα σκυλια τα κανουμε ΕΜΕΙΣ.
Με το που με δει να ετοιμαζω βαλιτσα πεφτει κατω και κανει τον ψοφιο!!!
Τον εχω απο μωρο κ τωρα κλεισαμε τα δυο, ελαχιστες μερες εχει μεινει μακρια μου κ τον εχω κ μεσα στο σπιτι, οποτε δεν μου φαινεται τοσο περιεργο να στεναχωριεται. Ομολογω οτι κ γω οταν φευγω μου λειπει πολυ!!!  :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom