Νέα

Τί να κάνω με μια παράξενη γκόμενα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα komis diablo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 164
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Εγώ προτείνω να γίνει και τοτέμ το πουλί σου  :rockon:


totem.jpg
      Σε ευχαριστω,για την πρωτοτυπη ιδεα σου, αλλα δεν θελω να βαλλω την Πατριδα μου σε εξοδα και μαλιστα σε περιοδο παγκοσμιοποιημενης οικονομικης κρισης. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

berlouskoni(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Ξυλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

geon1

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
193
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
τις παραξενιες των ανθρωπων δε μπορουμε να τισ αλαξουμε μονο αυτοι μπορουνε να αλαξουνε τον ιδιο τουσ τον εαυτο ...οποτε αντε γεια!!!
 

berlouskoni(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Πρωι μεσημερι και βραδυ ξυλο, πριν και μετα το φαγητο. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Μόνο εάν τόν έχεις από 19 καί άνω θα σού κάτσω!!!!!!
περα την πλακα αυτο εχω ακουσει πολλες να το λενε .... αλλα γιατι οταν ερχετε η ωρα ακουω παντα το ειναι μεγαλος δεν μπορω?(23)  :S :S :S
τελικα αλλο ενα ερωτημα οι γυναικες αποφασιζουν τελικα το τι θελουν? :S :S :S
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
αυτα που διαβαζω εδω δεν ειναι τιποτα σε αυτο που ετυχε σε μενα :2funny:
ειχα γνωρισει μια 38αρα την ποια την πηδηξα  :fuck1:στο δευτερο ραντεβου και συνεχισα για κανα
μηνα ακομα
αλλα ειχε ενα βιτσιο.....δεν φιλαγε ουτε εκανε στοματικο :headbang: απλα γαμιοτανε... :knockinb:
ενεκα του βυζου  :boobies:εκανα τον μαλακα αλλα η μαλακια εχει και ορια...
σας εχει τυχει κατι αναλογο? :think:
τελικα συμπερενα οτι πρεπει να χε ψυχολογιακ προβληματα....
 

ViciousKillerWolf

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Κλασιμο,ευκολα....Στη μουρη κλασιμο,πολυ ευκολα.......Ασ το καλυτερα φιλε,μου χει τυχει και μενα τετοιο περιστατικο στο παρελθον.Μην ξαναστειλεις τιποτα,αν θελησει θα στειλει αυτη.Και αν σου πει και να βγειτε πες ενα οποτε θελεις πες μου και μετα κλεισ της το γιατι δηθεν εχεις δουλεια.Η πληρωμη με το ιδιο νομισμα ειναι παντα η καλυτερη  ;)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
ειχα γνωρισει μια 38αρα την ποια την πηδηξα  :fuck1:στο δευτερο ραντεβου και συνεχισα για κανα
μηνα ακομα
αλλα ειχε ενα βιτσιο.....δεν φιλαγε ουτε εκανε στοματικο :headbang: απλα γαμιοτανε... :knockinb:
ενεκα του βυζου  :boobies:εκανα τον μαλακα αλλα η μαλακια εχει και ορια...
σας εχει τυχει κατι αναλογο? :think:

κλασική συμπεριφορά μαλακισμένης ελλεινίδας
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
ρε μαγκες εγω γκομενα να γαμιεται :knockinb: και να μην φιλαει το θεωρω
ψυχολογικο :idiot: προβλημα....πρωτη φορα μου ετυχε παντως
και απο τον κυκλο μου δεν εχει τυχει σε κανενα!
εξαιρουνται οι πουτανες βεβαιως :2funny:
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
και εγω ειχα φιλο που πηγε σε πουτανα, για πρωτη φορα, και ειχε και το μαυρο της το χαλι στην κυριολεξια, και του λεμε προσεχε μην την φιλησεις καταλαθος, και απανταει: τι δεν θα την φιλήσω?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Καλησπερα και απο μενα Μαγκες. Διαβασα και εγω το αρχικο ποστ μαζι με τις 5 σελιδες. Μπερλουσκονι χαχαχαχα δεν το πιστευουνε διοτι δεν τις συμφερει να το πιστεψουνε.. Αμα πηγαινε ολος ο αντρικος πληθυσμος στις Ιεροδουλες..Πιστεψε με μετα απο ενα Μηνα θα ειχανε γινει ολες γατουλες. Αλλα ειναι κοροιδα ο κοσμος.Δεν τις εχουνε μαθει οτι για να παρουν πρεπει  να δωσουν και αυτες...δεν τις εχουνε μαθει οτι θα δωσεις μεν στην αρχη θα κανεις μια κανονικη προσφορα..πχ να την κερασεις μια φορα η να την πας με το αμαξι σου σπιτι της μια φορα και ως εκει..Και περιμενεις μετα να δεις πως θα το εκτιμησει αν το εκτιμησει αυτο η γκομενα.-Λογικα Πραγματα- Και εφοσον δεν τους τα εχουνε μαθει αυτα την Πληρωνουμε εμεις. Οι αλλοι βασικα διοτι εγω δεν εχω προβλημα να ειμαι Μονος μου. Οσο για τον θεματογραφο...Πολυ το αφησες φιλε..επρεπε να την πιασεις στην δουλεια και να της πεις "Ακου να δεις..δεν θα σε παρω τηλεφωνο για να μου πεις εσυ ποτε θα βγουμε..εδω και τωρα αν σου ειναι ευκολο πες μου ποια μερα εισαι ελευθερη" Και αν σου αρχιζε τα μα μου σου του.. να της ελεγες "Αστο δεν εισαι για μενα..Δεν ειμαι ΧαζοΝτιντης εγω..αστο σε μερικα χρονια ισως..οταν ωριμασεις και παψεις να φερεσαι σαν κοριτσακι" Και εκει φευγεις. Και εισαι εσυ απο πανω.

Απλα πολυ Λαου Λαου το πηγες...το Πηγαινεις στην αρχη ετσι με τις γκομενες φυσικα αλλα μονο αν εχεις διαπιστωσει πως ειναι ντροπαλουλα η αλλη και δεν θελει απολυτο και "αποτομο" χωσιμο..Διοτι εκει αξιζει να περιμενεις γιατι το νινακι φαινεται "σπιτισιο" και θα εχεις καλη επενδυση. Οταν βλεπεις ομως πως η αλλη ειναι μεν και λιγο περπατημενο και παει να σου κανει και νερα της κανεις την εξηγα στα χυμα και τελειωσε..Μην φοβασαι δεν θα πληγωθει ουτε θα σοκαριστει οταν την ξεσκιζανε οι αλλοι πριν απο εσενα εφτιαχνε χαρακτηρα πουστανιστικο χαχαχα ."Κοριτσακι μου δεν εχω χρονο να χανω τωρα εδω περα...η θελεις η δεν θελεις δεν σου ζηταμε κανα εξωγηινο φαινομενο θα βγεις μαζι μου για καφε και τιμη σου ειναι δεν καταλαβα"

Εξηγησεις θελει βασικα...και να εισαι ΚΟΦΤΟΣ. Οχι φοβισμενος.

Κοφτος, αποφασιστικος και να χεις και λιγο εγωισμο πανω σου (Τιμη σου τυπισσα που θα βγεις μαζι μου.)

F1-Trolling.gif


attachment.php
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
2.549
Πόντοι
3.187
καλησπερα συμπουρδελιαριδες συναγωνιστες θα ηθελα την γνωμη σας εν γκομενακι το οποιο εδω και καιρο
του την πευτω με πολυ ωραιο τροπο το θεμα ειναι το εξης της ειχα πει πριν απο καιρο να βγαιναμε για
κανενα καφεδακι και μου ειχε πει ναι <<θελω και εγω να βγω μαζι σου >> την πηρα τηλ και μου ειπε πως
δεν μπορουσε .ΟΚ ειπα και εγω και δεν το συνεχισα για αρκετες εβδομαδες προχθες που την βρηκα παλι
μου ειπε ΟΚ παρε με τηλ την περνω και δεν το σηκωνει της στελνω μυνημα δεν απανταει ουτε εστω
αρνητικα ενω μου λεει οτι θελει να βγει μαζι μου τι συμβαινει τελικα ???γιατι δεν μου τολεει εξ?? αρχης αν δεν γουσταρει .
Μηπως με δουλευει ψιλο γαζι ?  πως θα την κανω η να βγει μαζι μου η να μου πει οτι δεν γουσταρει ?Ακουω γνωμες
Φιλαράκι, οι γυναίκες για διάφορους λόγους που μόνο εκείνες ξέρουν αποφεύγουν να μιλήσουν ξεκάθαρα αν θέλουν ή δεν θέλουν έναν άντρα. Μπορεί να της αρέσεις αλλά επειδή υπάρχουν προβλήματα όπως δουλειές, συναντήσεις με φίλες, βαρεμάρα, υπαρξη άλλου προσώπου στη ζωή τους να σε έχουν στο περίμενε. Αν σ αρέσει να περιμένεις τότε κάτσε και περίμενε. Κάποτε μπορεί και να βγείτε. Αν όμως ανήκεις στην πλειοψηφία των αντρών που είναι βιαστικοί γιατί περιμένουν κ άλλες στη λίστα αναμονής τότε χέστηνε και πήγαινε πάρακάτω. Κάποτε μπορεί να επανέλθεις και τότε ίσως τα ζώδια και οι αστερισμοί βοηθήσουν και βγείτε. Το οτι σου δωσε το τηλ της πάντως δεν σημαίνει οτι θέλει και να βγείτε. Μπορεί να θέλει να σε ξεφορτωθεί ή να το παίξει καλή. Προσωπικά αν πάρω τηλ και δεν μου απαντήσει με την πρώτη ή την δεύτερη (το πολύ σε σπάνιες και ιδιαίτερες περιπτώσεις) την γειώνω κανονικά.
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Χ2ρομαι που προσπαθητε να βοηθεισετε τον τυπο
αλλα παιζει η τυπισα να εχει βγει στην συνταξη
το θρεντ ειναι του 2009
:2funny:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
2.549
Πόντοι
3.187
Μπα, στη σύνταξη δεν νομίζω. Παίζει όμως αυτός να την περιμένει ακόμη.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Θ χει βγάλει αράχνες πάνω από το τηλ.  :2funny: :2funny: :2funny:
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom