Νέα

τι να κανω;l

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα milfslover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 80
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
καλημερα συναγωνιστες!εχω φυγει απο αθηνα και ζω επαρχια και υεχω κανει φιλους γνωστους γενικως περναω μια χαρα!μεσα σε ολους ειναι και μια κοπελα που δουλευουμε μαζι που την γνωρισα μεσω αλλον γνωστων απο την δουλεισα και εχω γνωρισει και το παδι που εχει σχεση.το τελευταιο διαστημα εχουμε αναπτυξει μια πιο ιδιαιτερη σχεση πειραγματα στη δουλεια μοθ προτεινε να παμε για καφε τωρα που μενουμε κοντα να ερχεται να βγαζει βολτα το σκυλο μου οταν εχει χρονο αμα δε μπορω εγω  και κατι τετοια παλαβα.τι να κανω ρε παιδες;;
 

alex88

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
481
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
αμα δεν εισαι σιγουρος τιποτα...εχει αγορι...
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
να ερχεται να βγαζει βολτα το σκυλο μου οταν εχει χρονο αμα δε μπορω εγω  και κατι τετοια παλαβα.τι να κανω ρε παιδες;;

Είναι φως φανάρι....ψάχνει τρόπους να σε προσεγγίσει..... :2funny: όρμα της!!!
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
στο μονο που κοολαω να ορμηξω ειναι οτι εχει αγορι οπως ειπε και ο φιλος alex με τον οποιο γνωριζομαστε κιολας
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
στο μονο που κοολαω να ορμηξω ειναι οτι εχει αγορι οπως ειπε και ο φιλος alex με τον οποιο γνωριζομαστε κιολας

αυτό είναι δικό της πρόβλημα,όχι δικό σου.....μπορεί να θέλει να παίξει σε διπλό ταμπλώ....ούτε η πρώτη θα είναι,ούτε η τελευταία.....
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
καλημερα συναγωνιστες!εχω φυγει απο αθηνα και ζω επαρχια και υεχω κανει φιλους γνωστους γενικως περναω μια χαρα!μεσα σε ολους ειναι και μια κοπελα που δουλευουμε μαζι που την γνωρισα μεσω αλλον γνωστων απο την δουλεισα και εχω γνωρισει και το παδι που εχει σχεση.το τελευταιο διαστημα εχουμε αναπτυξει μια πιο ιδιαιτερη σχεση πειραγματα στη δουλεια μοθ προτεινε να παμε για καφε τωρα που μενουμε κοντα να ερχεται να βγαζει βολτα το σκυλο μου οταν εχει χρονο αμα δε μπορω εγω  και κατι τετοια παλαβα.τι να κανω ρε παιδες;;
σε βλεπει σαν φιλο.μην κανεις μαλακια.
 

Ghostrider

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
337
Like
12
Πόντοι
1
Άμα δεν επηρεάσει την δουλειά σου και την ζωή σου(φιλίες κλπ) με αρνητικό τρόπο δες που το πάει. Θετικά ακούγονται αυτά που κάνει.

Αν είναι να χαλάσει η σχέση σου με φίλους, η με άτομα στην δουλειά κλπ μην κάνεις τίποτα. Δεν αξίζει να χάσεις την προσωπική σου γαλήνη για λίγο μουνάκι. Επίσης αν τελικά δεν θέλεις να κάνεις κάτι μαζί της αλλά αυτή στην πέσει πέστης ότι έχεις σχέση εξ αποστάσεως κλπ η κάτι που να μην το πάρει προσωπικά. Μπορεί να είναι ψυχάκι και να σου κάνει ζημιά άμα την απορρίψεις.
 

Homo_Eroticus

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2012
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Ελευθέρωσε τα θέλω σου και ακολούθησε τα όπου κι αν σε οδηγήσουν :sunglasses:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
εγώ τι θα έκανα...
κρατάω στάση αναμονής, πετάω που και που τις μπηχτές μου, και σε ανύποπτο χρόνο φροντίζω να μάθει ότι βγήκα με άλλη κοπελα ραντεβού να κόψω αντιδράσεις  :grin:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
τωρα που μενουμε κοντα να ερχεται να βγαζει βολτα το σκυλο μου οταν εχει χρονο αμα δε μπορω εγω  και κατι τετοια παλαβα.τι να κανω ρε παιδες;;

Βρες μία σκυλίτσα για να τη φυστικώσει ο σκύλος σου μπροστά σας, για να της δώσεις το περίγραμμα της μελλοντικής σας σχέσης. :grin:
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Είσαι καινούριος εκεί και είναι επαρχία όπου λίγο πολύ όλοι γνωρίζονται.. Καλύτερα να μην κάνεις τπτ ακόμα και αν σε γουστάρει, γιατί αν τους τα χαλάσεις θα σου βγει το όνομα και θα σε κάνουν στην άκρη οι παρέες.
Προχώρησε το μόνο μετά από χωρισμό των 2.
 

Terrace

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2012
Μηνύματα
630
Like
0
Πόντοι
6
καλημερα συναγωνιστες!εχω φυγει απο αθηνα και ζω επαρχια και υεχω κανει φιλους γνωστους γενικως περναω μια χαρα!μεσα σε ολους ειναι και μια κοπελα που δουλευουμε μαζι που την γνωρισα μεσω αλλον γνωστων απο την δουλεισα και εχω γνωρισει και το παδι που εχει σχεση.το τελευταιο διαστημα εχουμε αναπτυξει μια πιο ιδιαιτερη σχεση πειραγματα στη δουλεια μοθ προτεινε να παμε για καφε τωρα που μενουμε κοντα να ερχεται να βγαζει βολτα το σκυλο μου οταν εχει χρονο αμα δε μπορω εγω  και κατι τετοια παλαβα.τι να κανω ρε παιδες;;

Φόλα :P
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
καλημερα συναγωνιστες!εχω φυγει απο αθηνα και ζω επαρχια και υεχω κανει φιλους γνωστους γενικως περναω μια χαρα!μεσα σε ολους ειναι και μια κοπελα που δουλευουμε μαζι που την γνωρισα μεσω αλλον γνωστων απο την δουλεισα και εχω γνωρισει και το παδι που εχει σχεση.το τελευταιο διαστημα εχουμε αναπτυξει μια πιο ιδιαιτερη σχεση πειραγματα στη δουλεια μοθ προτεινε να παμε για καφε τωρα που μενουμε κοντα να ερχεται να βγαζει βολτα το σκυλο μου οταν εχει χρονο αμα δε μπορω εγω  και κατι τετοια παλαβα.τι να κανω ρε παιδες;;

  Αυτό για το οποίο δεν έγραψες καθόλου  είναι η δική σου οπτική για την κοπέλα. Πουθενά μέσα στο σχόλιό σου δεν αναφέρεται το παραμικρό. Σου αρέσει; Είναι όμορφη; Θα ήθελες να βρεθείτε μαζί;
Ξεκαθάρισε πρώτα τα δικά σου συναισθήματα για την κοπέλα. Αν σου κάνει "κλικ" γιατί δεν το γράφεις;

Όταν ξεκαθαρίσεις μέσα σου τι θες ακριβώς από αυτήν, θα δεις και τη λύση.
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
2.553
Πόντοι
3.187
να ερχεται να βγαζει βολτα το σκυλο μου οταν εχει χρονο αμα δε μπορω εγω

Αυτό ακριβώς. Θα ρωτήσεις πρώτα τον σκύλο σου. Αν συμφωνεί τότε βουρ στον πατσά. Εφόσον δεν έχει μπει στεφάνι φιλαράκο τότε μπορείς ελεύθερα να ορμήσεις. Με διακριτικότητα πάντα. Μη σε πάρει για κανένα λιγούρι. Ξεκίνα να την ρωτάς για την σχέση της. Αν δεις οτι υπάρχουν κενά προσπάθησε να της τα καλύψεις. Ενδεχομένως να θέλει κάτι νέο, ενδεχομένως να θέλει να ζήσει κάτι διαφορετικό. Αν είσαι τύπος που δεν τα παίρνεις σοβαρά κάνε ελεύθερες κινήσεις. Αν όμως είσαι ευαίσθητος τότε άστο το άθλημα και κάντην να πονέσει. Κάντης μια χοντρή πλάκα να μάθει να μην το παίζει σε διπλό ταμπλό.
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.230
Κριτικές
32
Like
221
Πόντοι
616
καλημερα συναγωνιστες!εχω φυγει απο αθηνα και ζω επαρχια και υεχω κανει φιλους γνωστους γενικως περναω μια χαρα!μεσα σε ολους ειναι και μια κοπελα που δουλευουμε μαζι που την γνωρισα μεσω αλλον γνωστων απο την δουλεισα και εχω γνωρισει και το παδι που εχει σχεση.το τελευταιο διαστημα εχουμε αναπτυξει μια πιο ιδιαιτερη σχεση πειραγματα στη δουλεια μοθ προτεινε να παμε για καφε τωρα που μενουμε κοντα να ερχεται να βγαζει βολτα το σκυλο μου οταν εχει χρονο αμα δε μπορω εγω  και κατι τετοια παλαβα.τι να κανω ρε παιδες;;
Αυτο το σαιτ λεγεται bourdela.com
Για τετοιες συμβουλες γραψε στης Τατιανας δηλ. Tlife.gr
 

the big cock

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον φιλαρακι ακου την γνωμη μου.Οι περισσοτερες γκομενες που σου δειχνουν ενδιαφερον ενω παραλληλα εχουν γκομενο,το κανουν απλουστατα για επιβεβαιωση.Δεν εχουν απολυτως κανενα σκοπο να κανουν τιποτα μαζι σου,απλα σε παιζουν.Γιαυτο μην μπαινεις σε σκεψεις και σε προβληματισμους.Απλα συνεχισε να παιζεισ μαζι της οπως κανει και αυτη.
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
καλημερα συναγωνιστες!εχω φυγει απο αθηνα και ζω επαρχια και υεχω κανει φιλους γνωστους γενικως περναω μια χαρα!μεσα σε ολους ειναι και μια κοπελα που δουλευουμε μαζι που την γνωρισα μεσω αλλον γνωστων απο την δουλεισα και εχω γνωρισει και το παδι που εχει σχεση.το τελευταιο διαστημα εχουμε αναπτυξει μια πιο ιδιαιτερη σχεση πειραγματα στη δουλεια μοθ προτεινε να παμε για καφε τωρα που μενουμε κοντα να ερχεται να βγαζει βολτα το σκυλο μου οταν εχει χρονο αμα δε μπορω εγω  και κατι τετοια παλαβα.τι να κανω ρε παιδες;;
μαν αν εχει μηνει κατι απο εμας τους ανδρες για να λεγομαστε ανδρες ειναι το μπεσα και η τιμη μην κανεις στους αλλους αυτο που δεν θα ηθελες να κανουν οι αλλοι σε εσενα εχει τοσα μουνια ελευθερα εξω στην φυση :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom