Νέα

τι να κανω;l

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα milfslover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 80
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

menios34

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2012
Μηνύματα
502
Like
0
Πόντοι
6
καλημερα συναγωνιστες!εχω φυγει απο αθηνα και ζω επαρχια και υεχω κανει φιλους γνωστους γενικως περναω μια χαρα!μεσα σε ολους ειναι και μια κοπελα που δουλευουμε μαζι που την γνωρισα μεσω αλλον γνωστων απο την δουλεισα και εχω γνωρισει και το παδι που εχει σχεση.το τελευταιο διαστημα εχουμε αναπτυξει μια πιο ιδιαιτερη σχεση πειραγματα στη δουλεια μοθ προτεινε να παμε για καφε τωρα που μενουμε κοντα να ερχεται να βγαζει βολτα το σκυλο μου οταν εχει χρονο αμα δε μπορω εγω  και κατι τετοια παλαβα.τι να κανω ρε παιδες;;

Μήπως είναι φιλόζωη; Αυτό που έχει σημασία είναι ότι βρήκες παρέα για να βγάζεις το σκύλο. Έχουμε γίνει τόσο κακοί οι άνθρωποι που βλέπουμε τα πάντα με όρους πολέμου; Ότι θέλουν να μας κάνουν κάποιο κακό, ότι θα μας συμβεί κάτι άσχημο... Να αντιδράσεις σε αυτό που ακούς και όχι σε αυτό που φοβάσαι. Θέλει να πάτε για καφέ και να βγάζει βόλτα το σκύλο. Πολύ ωραία, πολύ όμορφα.
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
συναγωνιστες εγω σκεφτομαι να ορμηξω γιατι στο τελος θα με περασει και για μαλακα :2funny: :2funny: :2funny:με καρφωνει μες στα ματια
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
  Να ορμήσεις!


Και μην ακούς κανέναν. 


  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
συναγωνιστες εγω σκεφτομαι να ορμηξω γιατι στο τελος θα με περασει και για μαλακα :2funny: :2funny: :2funny:με καρφωνει μες στα ματια

Με τρόπο, ώστε αν κλωτσήσει να μην είναι όλο το φταίξιμο δικό σου.

Αν αληθεύουν όσα μας έχεις εξιστορήσει, για όσα πρόκειται να συμβούν από εδώ και πέρα είναι συνυπεύθυνη.
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
Με τρόπο, ώστε αν κλωτσήσει να μην είναι όλο το φταίξιμο δικό σου.

Αν αληθεύουν όσα μας έχεις εξιστορήσει, για όσα πρόκειται να συμβούν από εδώ και πέρα είναι συνυπεύθυνη.
εννοειται δουλεια μας ειναι αυτη :)
 

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
ξέχασες αυτό!!!

 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
καλημερα συναγωνιστες!!επανερχομαι παλι να αναφερω οτι με συντονισμενες προσπαθειες και λεπτους χειρισμους ειμαι κοντα στον στοχο :dancing: αλλα οπως εχω ξαναπει τα πραγματα ειναι στριμοκωλα και θελει πολυ προσοχη!πιστευετε οτι εκανα μαλακια οταν μου προτεινε να παμε για κανα καφε που δε πηρα η δεν εδωσα το τηλ :think:σκεφτειτα καμια μαλαγανια ωστε να γινει ανταλλαγη ωστε να υπαρχει ευκολοτερη προσβαση :thumbsup:
 

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
πρόσεχε πολύ ρε τύπε. οι γυναίκες είναι μεγάλες πουτάνες... άμα πάει κάτι στραβά όλοι σε εσένα θα τα ρίξουν κι αυτή θα είναι η βιασμένη...

 

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
15
Πόντοι
16
Μην τρως εκεί που χέζεις (και μη χέζεις εκεί που τρως)
 

Επισκέπτης
καλημερα συναγωνιστες!!επανερχομαι παλι να αναφερω οτι με συντονισμενες προσπαθειες και λεπτους χειρισμους ειμαι κοντα στον στοχο :dancing: αλλα οπως εχω ξαναπει τα πραγματα ειναι στριμοκωλα και θελει πολυ προσοχη!πιστευετε οτι εκανα μαλακια οταν μου προτεινε να παμε για κανα καφε που δε πηρα η δεν εδωσα το τηλ :think:σκεφτειτα καμια μαλαγανια ωστε να γινει ανταλλαγη ωστε να υπαρχει ευκολοτερη προσβαση :thumbsup:

ξερω οτι δεν ειμαι ειδικος να δινω συμβουλες ειδικα για λεπτους χειρισμοθς που λες δε ξερω τι ειναι εγω την πεφτω ωμα γιαυτο εχω 90% αποτυχια αλλα εγω λεω να την γραψεις  σταρχιδια σου γιατι στα χωρια ειναι βγαινουν ευκολα βρωμες και θα σου πεξουνε πουστια βρες καμια ελευθερη
 

Επισκέπτης
καλημερα συναγωνιστες!εχω φυγει απο αθηνα και ζω επαρχια και υεχω κανει φιλους γνωστους γενικως περναω μια χαρα!μεσα σε ολους ειναι και μια κοπελα που δουλευουμε μαζι που την γνωρισα μεσω αλλον γνωστων απο την δουλεισα και εχω γνωρισει και το παδι που εχει σχεση.το τελευταιο διαστημα εχουμε αναπτυξει μια πιο ιδιαιτερη σχεση πειραγματα στη δουλεια μοθ προτεινε να παμε για καφε τωρα που μενουμε κοντα να ερχεται να βγαζει βολτα το σκυλο μου οταν εχει χρονο αμα δε μπορω εγω  και κατι τετοια παλαβα.τι να κανω ρε παιδες;;

Eαν εισαι σιγουρος οτι δεν θα γινει καμια μαλακια στην σχεση της, μπορεις να κανεις κατι στα κρυφα.Παντως εαν εχετε σκοπο να κανετε κατι,ξεκαθαριστε μεταξυ σας οτι και να γινει κατι δεν θα κολλησει καποιος απο τους 2 με τον αλλον!....τι ηλικια εχει αυτη?
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
Eαν εισαι σιγουρος οτι δεν θα γινει καμια μαλακια στην σχεση της, μπορεις να κανεις κατι στα κρυφα.Παντως εαν εχετε σκοπο να κανετε κατι,ξεκαθαριστε μεταξυ σας οτι και να γινει κατι δεν θα κολλησει καποιος απο τους 2 με τον αλλον!....τι ηλικια εχει αυτη?
24
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
κανονιστηκε καφεδακι παιδια και προχωραμε και και ο θεος βοηθος :priest:
 

Freexxx

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Πούστης τον πούστη συναντά

πουτάνα την πουτάνα

κι ο κερατάς με το γαμιά

τα πίνουνε αντάμα. . . :grin:


Tι είπε το άτομο..... :2funny: :2funny: :2funny: :rockon:

milfslover καλά το πας...να είσαι χαλαρός και να έχεις τα μέντε σου...(το νου σου)
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
καλημερα συναγωνιστες!εχω φυγει απο αθηνα και ζω επαρχια και υεχω κανει φιλους γνωστους γενικως περναω μια χαρα!μεσα σε ολους ειναι και μια κοπελα που δουλευουμε μαζι που την γνωρισα μεσω αλλον γνωστων απο την δουλεισα και εχω γνωρισει και το παδι που εχει σχεση.το τελευταιο διαστημα εχουμε αναπτυξει μια πιο ιδιαιτερη σχεση πειραγματα στη δουλεια μοθ προτεινε να παμε για καφε τωρα που μενουμε κοντα να ερχεται να βγαζει βολτα το σκυλο μου οταν εχει χρονο αμα δε μπορω εγω  και κατι τετοια παλαβα.τι να κανω ρε παιδες;;
το γεγονος οτι εισαι επαρχια και το οτι δεν ξερεις (φυσιολογικα) ακομη πολυ κοσμο....ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΗ,να ανοιξεις κ αλλο τον κυκλο σου ετσι ωστε να εχεις και αλλες επιλογες! διοτι αν στραβωσεις κατι και βγαινεις μ αυτα τα ατομα και πολυ κοσμο δεν γνωριζεις ακομη και ειναι συναδελφος  και και και........
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
καλημερα παιδες!!επανερχομαι στο θεμα μιας και τον καφε τον εχω αφησει λιγο στο φλου λογο δουλειας και οτι ειμαι λιγο μπερδεμενος μιας και οπως εχω πει ειναι δεσμευσμενη η κοπελα και εδω ειναι επαρχια ξενος εγω και παει λεγοντας.μετα απο μια σιγη κανα τετραημερο επανηλθε η αλλη με χτυπημα χαιδεμα στα πλευρα και πονηρο χαμογελο με αιφνιδιασε μπορω να πω.τι να σημαινει αυτο ρε παιδες μηπως εννοουσε ξυπνα ρε ορνιο; :2funny: :2funny: :2funny:παντως παλιοτερο ιδιο σκηνικο που μου ειχε τυχει ειχε καταληξει σε τρελα γαμησια.τι να κανω ρε μαλακες να χωθω στα ισια σε γουσταρω και τετοια η να συνεχισω τον κινεζο;
 

sakhs_go

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
432
Like
4
Πόντοι
1
καλημερα παιδες!!επανερχομαι στο θεμα μιας και τον καφε τον εχω αφησει λιγο στο φλου λογο δουλειας και οτι ειμαι λιγο μπερδεμενος μιας και οπως εχω πει ειναι δεσμευσμενη η κοπελα και εδω ειναι επαρχια ξενος εγω και παει λεγοντας.μετα απο μια σιγη κανα τετραημερο επανηλθε η αλλη με χτυπημα χαιδεμα στα πλευρα και πονηρο χαμογελο με αιφνιδιασε μπορω να πω.τι να σημαινει αυτο ρε παιδες μηπως εννοουσε ξυπνα ρε ορνιο; :2funny: :2funny: :2funny:παντως παλιοτερο ιδιο σκηνικο που μου ειχε τυχει ειχε καταληξει σε τρελα γαμησια.τι να κανω ρε μαλακες να χωθω στα ισια σε γουσταρω και τετοια η να συνεχισω τον κινεζο;

χωσου στα ισια για.......

1. για να μη το μετανιωσεις
2. για να γαμησεις
3. πουτανακι ειναι πουτσιδια θελει
4. αν δεν την πηδηξεις εσυ θα πηδηχτει με αλλον
5. καλιο πεφτουλας παρα πουστης και δειλος
6. τι εχεις να χασεις
7. ποσους λογους θες για να πηδησεις?  :zfuck: :fuck1: :tits: :cum: :zfuck: :fuck1: :tits: :cum:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
τι να κανω ρε μαλακες να χωθω στα ισια σε γουσταρω και τετοια η να συνεχισω τον κινεζο;

Μάλλον πρέπει να κάνεις την διακριτική κίνησή σου.

Αν σε πάει η νεαρά και δεν κάνεις τίποτα, θα σε πει και μαλάκα στο τέλος που σου ήρθε μουνί στο πιάτο και δεν το έφαγες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom