Νέα

τι να κανω;l

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα milfslover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 80
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
καλημερα συναγωνιστες!εχω φυγει απο αθηνα και ζω επαρχια και υεχω κανει φιλους γνωστους γενικως περναω μια χαρα!μεσα σε ολους ειναι και μια κοπελα που δουλευουμε μαζι που την γνωρισα μεσω αλλον γνωστων απο την δουλεισα και εχω γνωρισει και το παδι που εχει σχεση.το τελευταιο διαστημα εχουμε αναπτυξει μια πιο ιδιαιτερη σχεση πειραγματα στη δουλεια μοθ προτεινε να παμε για καφε τωρα που μενουμε κοντα να ερχεται να βγαζει βολτα το σκυλο μου οταν εχει χρονο αμα δε μπορω εγω  και κατι τετοια παλαβα.τι να κανω ρε παιδες;;
τυπε με την ιβανα τι ειχε γινει τοτε? :grin:
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.044
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326

Συνημμένα

  • 1d192d6742b84a6aee9dbaa685ae5cba_M.jpg
    1d192d6742b84a6aee9dbaa685ae5cba_M.jpg
    7,1 KB · Εμφανίσεις: 11

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.520
Κριτικές
11
Like
3.367
Πόντοι
4.615
Μπερδεμένη κατάσταση. Κάθε προτεινόμενη λύση έχει τα υπέρ και τα κατά. Και όλα έχουν να κάνουν από τις ''διαθέσεις'' της συγκεκριμένης κοπέλας και το τι ψάχνει. Θα πρέπει σε κάθε περίπτωση να έχουμε υπόψη ότι μιλάμε για επαρχιακό μέρος. Εάν η σχέση της κοπέλας είναι μακροχρόνια, όπως συνήθως συμβαίνει σε ΜΙΚΡΑ επαρχιακά μέρη, είναι πολύ πιθανό να θέλει μία ''περιπέτεια''. Αλλά τη ''σχέση'' της δε θα την αφήσει εύκολα. Και εάν θέλει μία ''περιπέτεια'', θα είναι και εχέμυθη, γιατί εάν μαθευτεί στην επαρχία, δε θα χάσει μόνο τη ''σχέση'' της, αλλά θα ''στιγματιστεί'' κιόλας για το μέλλον. Από την άλλη πλευρά, όση ''εχεμύθεια'' και να έχεις στην επαρχία, και οι τοίχοι έχουν αυτιά, και το ξέρω εκ προσωπικής πείρας, ιδίως σε μικρά μέρη......
Από την άλλη πλευρά, αξίζει για ένα πήδημα να διακινδυνεύσει κανείς ορισμένα άλλα πράγματα; λ.χ. στη δουλειά του και στις σχέσεις του με τους γύρω του σε μία κλειστή κοινωνία;
Διαλέγει και παίρνει κανείς σταθμίζοντας στη βάση των παραπάνω παραμέτρων πιστεύω. Θα μπορούσε να πω ίσως περισσότερα εάν ήξερα:
α) Πόσο μικρό μέρος είναι εκεί που διαδραματίζεται η ιστορία: έχει μία μικρή διαφορά η Λαμία λ.χ. ως επαρχία με τα Καμένα Βούρλα.
β) Ποια είναι η ηλικία της κοπέας και πόσο ''περπατημένη'' είναι: σε μικρά επαρχιακά μέρη (και το λέω εκ προσωπικής πείρας) η πρώτη ''σοβαρή'' σχέση οδηγεί αναγκαστικά και σε γάμο.
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
-Τί εργασιακή σχέση έχετε ? , αν είσαι "πάνω" απο εκείνη , μπορεί απλά να σε "γλύφει" ! (Το `χω ζήσει άπειρες φορές)
-Αν ο γκόμενος της είναι "φίλος" κι "εντάξη" τύπος , είναι θέμα αρχής , μή κάνεις τίποτα ...γιατί απλά μετά θα `σαι μαλάκας !
-Σε κλειστή κοινωνία ότι κάνεις το κάνεις κρυφά ...!
-Αν τη πηδήξεις , την άλλη μέρα στη δουλειά ....δεν τρέχει απολύτως τίποτα , σαν να μην έγινε ΠΟΤΕ !
-Υπ`οψιν σεξ δεν θα `πει απαραίτητα σχέση...
-Δεν μιλάς γι αυτό σε κολητούς και παρακολητούς !!!  
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
καλημερα συναγωνιστες!εχω φυγει απο αθηνα και ζω επαρχια και υεχω κανει φιλους γνωστους γενικως περναω μια χαρα!μεσα σε ολους ειναι και μια κοπελα που δουλευουμε μαζι που την γνωρισα μεσω αλλον γνωστων απο την δουλεισα και εχω γνωρισει και το παδι που εχει σχεση.το τελευταιο διαστημα εχουμε αναπτυξει μια πιο ιδιαιτερη σχεση πειραγματα στη δουλεια μοθ προτεινε να παμε για καφε τωρα που μενουμε κοντα να ερχεται να βγαζει βολτα το σκυλο μου οταν εχει χρονο αμα δε μπορω εγω  και κατι τετοια παλαβα.τι να κανω ρε παιδες;;

Oτι και να κανεις να αλλαξεις το Nickname σου!
Δεν εισαι γνησιος Μιλφακιας για να κυνηγας μικρες.

Raus!  >:(
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Oτι και να κανεις να αλλαξεις το Nickname σου!
Δεν εισαι γνησιος Μιλφακιας για να κυνηγας μικρες.

Raus!  >:(
Τη χαρακτηρίζει κοπέλα ...μπορεί να ενοεί μεγαλοκοπέλα ...μη τον αποπέρνεις ! :grin:
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.499
Κριτικές
9
Like
1.327
Πόντοι
216
ματσούκωσε την τύπε!!
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
καλημερα συναγωνιστες!εχω φυγει απο αθηνα και ζω επαρχια και υεχω κανει φιλους γνωστους γενικως περναω μια χαρα!μεσα σε ολους ειναι και μια κοπελα που δουλευουμε μαζι που την γνωρισα μεσω αλλον γνωστων απο την δουλεισα και εχω γνωρισει και το παδι που εχει σχεση.το τελευταιο διαστημα εχουμε αναπτυξει μια πιο ιδιαιτερη σχεση πειραγματα στη δουλεια μοθ προτεινε να παμε για καφε τωρα που μενουμε κοντα να ερχεται να βγαζει βολτα το σκυλο μου οταν εχει χρονο αμα δε μπορω εγω  και κατι τετοια παλαβα.τι να κανω ρε παιδες;;

Γιατι δε τυχαινουν και σε μενα αυτα  :headbang:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
καλημερα συναγωνιστες!εχω φυγει απο αθηνα και ζω επαρχια και υεχω κανει φιλους γνωστους γενικως περναω μια χαρα!μεσα σε ολους ειναι και μια κοπελα που δουλευουμε μαζι που την γνωρισα μεσω αλλον γνωστων απο την δουλεισα και εχω γνωρισει και το παδι που εχει σχεση.το τελευταιο διαστημα εχουμε αναπτυξει μια πιο ιδιαιτερη σχεση πειραγματα στη δουλεια μοθ προτεινε να παμε για καφε τωρα που μενουμε κοντα να ερχεται να βγαζει βολτα το σκυλο μου οταν εχει χρονο αμα δε μπορω εγω  και κατι τετοια παλαβα.τι να κανω ρε παιδες;;
φατην σαν σουβλακι τυπε :rockon:
 

cloudrider

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2009
Μηνύματα
195
Κριτικές
12
Like
103
Πόντοι
11
Πολύ "γουσταρω την κουμπάρα", "γουσταρω τη χήρα", "γουσταρω τη γκόμενα του φίλου" τι να κάνω, δεν πεφτει τώρα τελευταία???
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Πολύ "γουσταρω την κουμπάρα", "γουσταρω τη χήρα", "γουσταρω τη γκόμενα του φίλου" τι να κάνω, δεν πεφτει τώρα τελευταία???
το πηρες χαμπαρι αλλα ολοι και ολες λενε οτι δεν γαμανε ουτε γαμιουνται ουτε  υπαρχουν αντρες και κτλ κτλ κτλ

   

κ απο εμπερια αλλα εχουν δει κ τα ματια μου
πραμα εε απο αντρες να ειναι κολητοι και να την πεφτουν σε γκομενες φιλων οι αγνωστων ?
 

afro153

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2012
Μηνύματα
362
Like
0
Πόντοι
1
το πηρες χαμπαρι αλλα ολοι και ολες λενε οτι δεν γαμανε ουτε γαμιουνται ουτε  υπαρχουν αντρες και κτλ κτλ κτλ
πραμα εε απο αντρες να ειναι κολητοι και να την πεφτουν σε γκομενες φιλων οι αγνωστων ?
 


ακριβως.
 

xronistiktak

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.509
Like
0
Πόντοι
16
μη τσιμπας.το πιθανοτερο ειναι να παιζει μαζι σου.παιξε κ εσυ μαζι της.
μη κανεις κινηση πρωτος κατα τη γνωμη μου.περιμενε.
αν γουσταρει οντως να πηδηχτει μαζι σου,αστη να κανει εκεινη κινηση πρωτη.
 

afro153

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2012
Μηνύματα
362
Like
0
Πόντοι
1
πραμα εε απο αντρες να ειναι κολητοι και να την πεφτουν σε γκομενες φιλων οι αγνωστων ?   


αυτο
 

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.578
Like
2
Πόντοι
16
Παράθεση από: milfslover στις σήμερα στις 03:32

στο μονο που κοολαω να ορμηξω ειναι οτι εχει αγορι οπως ειπε και ο φιλος alex με τον οποιο γνωριζομαστε κιολας


αυτό είναι δικό της πρόβλημα,όχι δικό σου.....μπορεί να θέλει να παίξει σε διπλό ταμπλώ....ούτε η πρώτη θα είναι,ούτε η τελευταία....


Πούστης τον πούστη συναντά

πουτάνα την πουτάνα

κι ο κερατάς με το γαμιά

τα πίνουνε αντάμα. . . :grin:
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
μη τσιμπας.το πιθανοτερο ειναι να παιζει μαζι σου.παιξε κ εσυ μαζι της.
μη κανεις κινηση πρωτος κατα τη γνωμη μου.περιμενε.
αν γουσταρει οντως να πηδηχτει μαζι σου,αστη να κανει εκεινη κινηση πρωτη.
σωστος ψαραψε την μπορει να ειναι κιολας ετοιμη


Παράθεση από: milfslover στις σήμερα στις 03:32

στο μονο που κοολαω να ορμηξω ειναι οτι εχει αγορι οπως ειπε και ο φιλος alex με τον οποιο γνωριζομαστε κιολας


αυτό είναι δικό της πρόβλημα,όχι δικό σου.....μπορεί να θέλει να παίξει σε διπλό ταμπλώ....ούτε η πρώτη θα είναι,ούτε η τελευταία....


Πούστης τον πούστη συναντά

πουτάνα την πουτάνα

κι ο κερατάς με το γαμιά

τα πίνουνε αντάμα. . . :grin:
:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom