Νέα

Προταση γαμου...πως γινεται;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.462
Like
9.340
Πόντοι
1.056
ο γαμος ειναι ωραιο πραγμα εαν δεν υπηρχε και αυτος οι μισοι αντρες θα κοιμοντουσαν στα παγκακια δυστυχως ο αντρας ρεπει προς μαλακιαν για αυτο παντρευτειτε μαγκες
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
ο γαμος ειναι ωραιο πραγμα εαν δεν υπηρχε και αυτος οι μισοι αντρες θα κοιμοντουσαν στα παγκακια δυστυχως ο αντρας ρεπει προς μαλακιαν για αυτο παντρευτειτε μαγκες
Εχω απ το 2011 εδω μεσα...ή '12...κατι τετοιο τελος παντων.

Ηθελα ενα ατομο διπλα αλλα ποτε το λαθος ατομο...οποτε και μονος να μενα στ αρχιδια μ.

Κολητος μου που δεν το χε ουτε για πλακα αυτο το feeling λ,επρεπε να παντρευτει δλδ,επισκεπτετε ψυχιατρο πια :confused:

Δεν μπορω να του πω τιποτα,ομως του χω πει πως οταν το μοναδικο του κριτηριο ηταν μια γυναικα για να μην μεινει μονος στη ζωη...παρεβλεπε τα υπολοιπα...τωρα που καλοβλεπει τα υπολοιπα...χαπακωνεται!
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.462
Like
9.340
Πόντοι
1.056
Εχω απ το 2011 εδω μεσα...ή '12...κατι τετοιο τελος παντων.

Ηθελα ενα ατομο διπλα αλλα ποτε το λαθος ατομο...οποτε και μονος να μενα στ αρχιδια μ.

Κολητος μου που δεν το χε ουτε για πλακα αυτο το feeling λ,επρεπε να παντρευτει δλδ,επισκεπτετε ψυχιατρο πια :confused:

Δεν μπορω να του πω τιποτα,ομως του χω πει πως οταν το μοναδικο του κριτηριο ηταν μια γυναικα για να μην μεινει μονος στη ζωη...παρεβλεπε τα υπολοιπα...τωρα που καλοβλεπει τα υπολοιπα...χαπακωνεται!
δεν υπαρχουν καλοι-κακοι υπαρχουν απλως ανθρωποι που ταιριαζουν η οχι (γνωμη μου) μια γυναικα να ταιριαζεις τα υπολοιπα ειναι ευκολα
 

dracoumel

Ανώτατος
Εγγρ.
29 Ιουν 2012
Μηνύματα
823
Κριτικές
106
Like
5.565
Πόντοι
17.806
Όλα στην ζωή ακόμα και στον γάμο είναι μαθηματικά... για δεις αμα ταιριάζεις σίγουρα πρέπει να μείνεις μαζί της , μακριά από γονείς και σοι
Να δεις τι σου ζητάει και πως στο ζητάει, να τις δείξεις από την αρχή ότι είσαι όντως άντρας και όχι ένας μαλάκας που απλά βγάζεις γούστα,
Να νοήσει δίπλα σου σιγουριά και ΄ότι μπορεί να βασιστεί σε εσένα στα δύσκολά. Σίγουρα κάποιος θα την επηρεάζει από την ζωή της αυτό΄΄ο δεν αλλάζει με τίποτα ή θα το αποδεχτής ή θα ΄χάσεις το παιχνίδι. Θα πρέπει και εσύ να μην επηρεάζεσθε από τους άλλους. Έξω από την πόρτα του σπιτιού σου όλοι ξένοι είναι.
Άσε τα ακριβά γούστα για την εντυπωσιάσεις , θα τα βρεις μπροστά σου.
Μην περιμένεις βοήθεια από κανέναν , αν έρθει έχει καλός, να έχεις πάντα στο νού σου ότι όλα πρέπει να τα κάνεις μόνο σου.
Δώσε ευκαιρίες αλλά όταν κάτι σε χαλάει και δεν μπορεί να αλλάξει φύγε γιατί δεν πρόκειται να αλλάξει ποτέ.
Όλα έχουν ένα μέτρο , για αυτό θα πρέπει να το κάνεις μόνο σου.
Αν τελικά ταιριάζεις 72% όχι λιγότερο μπορείς να προχωρήσεις.
Και κλείνοντας μην ΄ψάχνεις για το γάμο σε ένα site που ασχολείστε αποκλειστικά με το σεξ .... τι να λέμε ΄τώρα..... όλοι είμαστε ένας χειρότερος από τον άλλον...
Καθαρά δική μου αποψη τα σχετικά
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
@mounoxalastis και κατι ακομα -βασικο κομματι του γαμου η κουμπαρα
Λιγο που τα εχουμε συζητησει,ειμαστε της αποψης σχεδον κανενας στο γαμο,ισα για το μυστηριο και κανα δυο θειους η καθε πλευρα...τα πρωτοξαδερφα ειναι ανεξελεγκτα πολλα...γλυτωνεις αγχος ετσι...τζαμπα ετοιμασιες...και το κυριοτερο εξοδα ανουσια...στον αντιποδα,συζηταμε για Λ.Αμερικη ενα μηνα ως "γαμηλιο ταξιδι"
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.462
Like
9.340
Πόντοι
1.056
Λιγο που τα εχουμε συζητησει,ειμαστε της αποψης σχεδον κανενας στο γαμο,ισα για το μυστηριο και κανα δυο θειους η καθε πλευρα...τα πρωτοξαδερφα ειναι ανεξελεγκτα πολλα...γλυτωνεις αγχος ετσι...τζαμπα ετοιμασιες...και το κυριοτερο εξοδα ανουσια...στον αντιποδα,συζηταμε για Λ.Αμερικη ενα μηνα ως "γαμηλιο ταξιδι"
προχωρα ολα καλα θα πανε:rockon:
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Για τους ενδιαφερομενους του συγκεκριμενου νηματος,αποστολη εξετελεσθη...

Μετα απο 43 χρονια,εκανα για πρωτη φορα στη ζωη μου προταση γαμου...

Ηρθαμε Σαντορινη...ριξαμε τα γαμησια μας...τις βολτες μας...την αρπαξα και πηγαμε μια βολτα με την μοτοσυκλετα που εφτιαξα εγω απο την αρχη...vintage 1970 δεκαετιας...φυγαμε απ την μαζα του νησιου και βρηκαμε ενα εκκλησακι αγνωστο-ασημο,ανεβηκαμε στην οροφη του,πεταξα το Ντρον το οποιο ειχε στο πλανο εμενα-αυτην,την μοτο,το εκκλησακι και την Σαντορινη.

Δεν υπηρχε κανενας πουστης τριγυρω...το βιντεο κατεγραψε εμενα να της φοραω το δαχτυλιδι και ολα τα αλλα θα μεινουν στην ιστορια...Ειπε το ναι...
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.042
Πόντοι
11.956
Για τους ενδιαφερομενους του συγκεκριμενου νηματος,αποστολη εξετελεσθη...

Μετα απο 43 χρονια,εκανα για πρωτη φορα στη ζωη μου προταση γαμου...

Ηρθαμε Σαντορινη...ριξαμε τα γαμησια μας...τις βολτες μας...την αρπαξα και πηγαμε μια βολτα με την μοτοσυκλετα που εφτιαξα εγω απο την αρχη...vintage 1970 δεκαετιας...φυγαμε απ την μαζα του νησιου και βρηκαμε ενα εκκλησακι αγνωστο-ασημο,ανεβηκαμε στην οροφη του,πεταξα το Ντρον το οποιο ειχε στο πλανο εμενα-αυτην,την μοτο,το εκκλησακι και την Σαντορινη.

Δεν υπηρχε κανενας πουστης τριγυρω...το βιντεο κατεγραψε εμενα να της φοραω το δαχτυλιδι και ολα τα αλλα θα μεινουν στην ιστορια...Ειπε το ναι...
Και εγώ με τέτοια υπερπαραγωγή ναι θα σου ελεγα
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.563
Πόντοι
3.656
.φυγαμε απ την μαζα του νησιου και βρηκαμε ενα εκκλησακι αγνωστο-ασημο,ανεβηκαμε στην οροφη του,πεταξα το Ντρον το οποιο ειχε στο πλανο εμενα-αυτην,την μοτο,το εκκλησακι και την Σαντορινη.

Δεν υπηρχε κανενας πουστης τριγυρω...το βιντεο κατεγραψε εμενα να της φοραω το δαχτυλιδι και ολα τα αλλα θα μεινουν στην ιστορια...Ειπε το ναι...

καπως ετσι τυπε; :think: :confused: :confused: :confused:



uwp278711.gif
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom