Νέα

Τί κολόνια φοράτε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Galb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 735
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Τι χοντρους που να πεφτουν στο δρομο και να τους παιρνουν αγκαλια λυγεροκορμες? γιατι που εχει? :think: :think: :think: :think:


Όχι ρε....γενικά να έχει υλικό με γυναίκες που σηκώνουν άνδρες ή άλλες γκόμενες ξερωγώ......από τον χώρο της showbiz βρε.... :cheesy:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Όχι ρε....γενικά να έχει υλικό με γυναίκες που σηκώνουν άνδρες ή άλλες γκόμενες ξερωγώ......από τον χώρο της showbiz βρε.... :cheesy:
Ααααα,τυπε μια φορα με ειχε σηκωσει μια γκομενα σουιδεζα που γαμαγα πριν 7-8 χρονια..και να σκεφτεις αυτη πιο ελαφρια απο εμενα..
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
Ααααα,τυπε μια φορα με ειχε σηκωσει μια γκομενα σουιδεζα που γαμαγα πριν 7-8 χρονια..και να σκεφτεις αυτη πιο ελαφρια απο εμενα..

Τι του λες τωρα και συ ... θα λιωσει στη μαλακια το καημενακι  :2funny:
 

Επισκέπτης
Τι του λες τωρα και συ ... θα λιωσει στη μαλακια το καημενακι  :2funny:


Δε μου λες......ανόητο με θεωρείς;;; :think:


Δηλαδή άμα μου πεις,αύριο μεθαύριο,ότι κουβάλησες έναν άνδρα 200 κιλά για 1 χιλιόμετρο,θα σε πιστέψω;;; Αν δε δω φώτο δεν πείθομαι.... :birdman:
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
Δε μου λες......ανόητο με θεωρείς;;; :think:


Δηλαδή άμα μου πεις,αύριο μεθαύριο,ότι κουβάλησες έναν άνδρα 200 κιλά για 1 χιλιόμετρο,θα σε πιστέψω;;; Αν δε δω φώτο δεν πείθομαι.... :birdman:
οχι βρε χαζοοο ...
σαν φαντασιωση λεω .. θα το σκεφτεσαι και θα  :cum: :cum: :cum: ....
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Χμμμ....και για ποιο λόγο σε σήκωσε;;; ;) ;) ;) ;)
Αυτη τυπε ειχε μαυρη ζωνη στο καρατε...και για πλακα χωρις να το περιμενω εκει που περπαταγαμε αγκαλια ..(την πηγαινα για  :fuck1:)...ξαφνικα μου κανει ενα κολπο...μια λαβη και με σηκωνει στον αερα πριν προλαβω να παρω χαμπαρη...
 

Επισκέπτης
Αυτη τυπε ειχε μαυρη ζωνη στο καρατε...και για πλακα χωρις να το περιμενω εκει που περπαταγαμε αγκαλια ..(την πηγαινα για  :fuck1:)...ξαφνικα μου κανει ενα κολπο...μια λαβη και με σηκωνει στον αερα πριν προλαβω να παρω χαμπαρη...


Κάβλωσες ή μπα; :think:
 

Επισκέπτης
Αυτη τυπε ειχε μαυρη ζωνη στο καρατε...και για πλακα χωρις να το περιμενω εκει που περπαταγαμε αγκαλια ..(την πηγαινα για  :fuck1:)...ξαφνικα μου κανει ενα κολπο...μια λαβη και με σηκωνει στον αερα πριν προλαβω να παρω χαμπαρη...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εναλλακτικά, αφηγείται ο κυνηγός την ιστορία, σταματάει εκεί που έχει σηκώσει τα πόδια της η αρκούδα επειδή τον παίρνουν τηλέφωνο, γυρίζει πίσω:
- πού είχα μείνει ρε παιδιά;;
- εκεί που σηκώνει τα πόδια της.
- α, ναι. και της τραβάω ένα μπούτσο...

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom