Νέα

Τι ηλικία ξεκινήσατε τα City Tours;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tromeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tromeros

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2005
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Σε τι ηλικία επισκεφτήκατε την πρώτη τουρίστρια; Με δικά σας λεφτά ή του μπαμπά;
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
στα 18 και φυσικά με τα λεφτά του μπαμπά.Τώρα είμαι 19 και συνεχίζω ακάθεκτος ...όχι πολλά πράγματα μια το δίμηνο..
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
μέχρι να τελειώσω να πανεπιστήμιο νομίζω ότι ο μπαμπάς θα τροφοδοτεί τα "εσκορτακια"
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Δυστυχώς όταν ήμουν 18 χρονών δεν υπήρχαν city tours. Ετσι, είχα αρκεστεί στις συμφοιτήτριές μου
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
2.558
Πόντοι
3.187
στα 18 και φυσικά με τα λεφτά του μπαμπά.Τώρα είμαι 19 και συνεχίζω ακάθεκτος ...όχι πολλά πράγματα μια το δίμηνο..


Ο μπαμπάς σου το ξέρει?...έχει δοκιμάσει?.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
εμενα ο μπαμπας μου δεν μου δινε τιποτα. δεν του περισευαν.. να τα φροντιστηρια μου, να οι ξενες γλωσσες, να το να, να τ αλλο !!! και οταν του μενε κατι στην ακρη του καημενου, τα ξοδευε για παρτη του σε σεξοτουρισμο..
 

Επισκέπτης
εμενα ο μπαμπας μου δεν μου δινε τιποτα. δεν του περισευαν.. να τα φροντιστηρια μου, να οι ξενες γλωσσες, να το να, να τ αλλο !!! και οταν του μενε κατι στην ακρη του καημενου, τα ξοδευε για παρτη του σε σεξοτουρισμο..

σκέψου ότι αν δεν ηταν αλανιαρης ο μπαμπας σου ισως να μην υπηρχες εσυ  ;) ;) ;)
οπότε, συγχωρεσε του το... :rockon: :rockon: :rockon:
 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
μέχρι να τελειώσω να πανεπιστήμιο νομίζω ότι ο μπαμπάς θα τροφοδοτεί τα "εσκορτακια"

Οι ''αιωνιοι'' φοιτητες την εχουν μια χαρα!! Πουτανιαρηδες μπαμπαδες, τροφοδτηστε τους πουτανιαρηδες υιους, ειναι το αιμα σας!! Το γονιδιο συνεχιζεται
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Οι ''αιωνιοι'' φοιτητες την εχουν μια χαρα!! Πουτανιαρηδες μπαμπαδες, τροφοδτηστε τους πουτανιαρηδες υιους, ειναι το αιμα σας!! Το γονιδιο συνεχιζεται

Δεν ήμουν αιώνιος φοιτητές, αγαπητέ. Μόνο ένα χρόνο καθυστέρησα για να τελειώσω κι αυτό όχι με δική μου υπαιτιότητα (λόγω μακροχρόνιας απεργίας των καθηγητών της σχολής μου, χάθηκαν 2 εξεταστικές).
 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
Δεν ήμουν αιώνιος φοιτητές, αγαπητέ. Μόνο ένα χρόνο καθυστέρησα για να τελειώσω κι αυτό όχι με δική μου υπαιτιότητα (λόγω μακροχρόνιας απεργίας των καθηγητών της σχολής μου, χάθηκαν 2 εξεταστικές).

Σου ευχομαι ''αιωνια'' γαμησια !!!  :pipa3:
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Βίζιτες στα 18...Με ιδιαίτερα περιορισμένο μπάτζετ τα πρώτα χρόνια., καθότι φοιτητής, φαντάρος...
City tours όταν έμαθα ότι υπάρχουν δηλαδή στα 28-29...
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Βίζιτες στα 18...Με ιδιαίτερα περιορισμένο μπάτζετ τα πρώτα χρόνια., καθότι φοιτητής, φαντάρος...
City tours όταν έμαθα ότι υπάρχουν δηλαδή στα 28-29...
ακριβώς το ίδιο με σένα φιλε μου...bsk είναι λεφτά που σκάει κάνας παππούς στις γιορτές gt οι γονείς @@..τώρα στο στρατό μου δίνουν 100 το μηνα ...e στο δίμηνο πάμε σε καμια τουρίστρια
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Δεν τα ξεκινησα ακομα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom