Νέα

Τι επιχείρηση θα ανοίγατε αν είχατε ένα μκρό κεφάλαιο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mikros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

_Σατράπης_

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2014
Μηνύματα
806
Like
0
Πόντοι
6
Και η χοντρή δεν είναι κακή - αρκεί να έχει γλυκό πρόσωπο και να ξέρει πώς θα συμπεριφερθεί και ντυθεί  :boobies:

Τι γλυκο προσωπο να εχει η χοντρη ρε φιλε; Με τις μαγουλες και τα προγουλια; Πλακα μας κανεις;
 

Επισκέπτης
Εγώ πάντως βλέπω μια έλλειψη σε τέτοια μαγαζιά (τρώς όρθιος αλλά όχι σκουπίδια) και ένα πλεόνασμα σε μαγαζιά αντίθετου τύπου (τρώς σκουπίδια όρθιος).

Για όλους υπάρχει δουλειά.

Άλλωστε πόσοι ανταγωνιστές να ανοίξουν; Τα καφετυροπιτάδικα είναι σε κάθε τετράγωνο και τα περισσότερα ζούνε... Επίσης, ο ανταγωνιστής θα έχει μέσα δασκαλεμένα γκομενάκια μέσα όπως εγώ; Θα είναι σε πέρασμα στην ομόνοια 24ώρες ανοιχτός;

Ακριβώς το σκεπτικό της αρχής της καταστροφής.

Πάρτα ένα ένα:

Ξεκινάμε με μία αντίθεση:

1. Για όλους υπάρχει δουλειά.

-1. Άλλωστε πόσοι ανταγωνιστές να ανοίξουν;


2. Συνεχίζουμε με μία παραπλάνηση:

Τα καφετυροπιτάδικα είναι σε κάθε τετράγωνο και τα περισσότερα ζούνε...

Είσαι σίγουρος ότι είναι ΤΑ ΙΔΙΑ; (με αυτά που ήταν πχ πριν 5 χρόνια;)

3. Και κλείνουμε θεωρώντας ευρεσιτεχνία και ανακάλυψη, ΤΙΣ ΠΛΕΟΝ ΔΙΑΔΕΔΟΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΝΤΕ ΦΑΚΤΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΠΟΥ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΣΟΜΑΛΟΙ ΦΥΛΑΚΙΣΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥΣ:

ο ανταγωνιστής θα έχει μέσα δασκαλεμένα γκομενάκια μέσα όπως εγώ;  :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

Θα είναι σε πέρασμα στην ομόνοια 24ώρες ανοιχτός;  :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

 

drclaw

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.106
Like
9
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: καλά τότε γιατί σε όλα τα τυροπιτάδικα που πάω βρίσκω άντρες να τα δουλεύουν ; τόσο γκαντέμης είμαι ;  :headbang: :headbang:

Ακριβώς το σκεπτικό της αρχής της καταστροφής.

Πάρτα ένα ένα:

Ξεκινάμε με μία αντίθεση:

1. Για όλους υπάρχει δουλειά.

-1. Άλλωστε πόσοι ανταγωνιστές να ανοίξουν;


2. Συνεχίζουμε με μία παραπλάνηση:

Τα καφετυροπιτάδικα είναι σε κάθε τετράγωνο και τα περισσότερα ζούνε...

Είσαι σίγουρος ότι είναι ΤΑ ΙΔΙΑ; (με αυτά που ήταν πχ πριν 5 χρόνια;)

3. Και κλείνουμε θεωρώντας ευρεσιτεχνία και ανακάλυψη, ΤΙΣ ΠΛΕΟΝ ΔΙΑΔΕΔΟΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΝΤΕ ΦΑΚΤΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΠΟΥ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΣΟΜΑΛΟΙ ΦΥΛΑΚΙΣΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥΣ:

ο ανταγωνιστής θα έχει μέσα δασκαλεμένα γκομενάκια μέσα όπως εγώ;  :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

Θα είναι σε πέρασμα στην ομόνοια 24ώρες ανοιχτός;  :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
 

_Σατράπης_

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2014
Μηνύματα
806
Like
0
Πόντοι
6
για να εχει κολλητο τον αλεξ, τι περιμενες να προσλαβει ρε τυπε? κανα μοντελο?  :uglystupid:

Ας βαλει καμια λεπτη μετριοτατου επιπεδου, με το κιλο βρισκεις. Χοντρη ρε πουστη; Γαμω τους σαβουρογαμηδες μου μεσα γαμω. Και θα τρεξει λεει ο αλλος μη χασει το κελεπουρι :uglystupid:
 

drclaw

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.106
Like
9
Πόντοι
16

Και ετούτη εδώ μπορείς να την πεις χοντρή:

christina-hendricks-full-figured.jpg
 

_Σατράπης_

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2014
Μηνύματα
806
Like
0
Πόντοι
6
Σ´αρεσουν οι χοντρες τυπε; Οταν ανοιξεις ποτε δικο σου μαγαζι γεμισε το με χοντρες ελλεηνιδες με γλυκα προσωπακια..αν και μπορει να εχεις επιτυχια με τους κρετινους μπαζολατρες που κυκλοφορουν
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Σ´αρεσουν οι χοντρες τυπε; Οταν ανοιξεις ποτε δικο σου μαγαζι γεμισε το με χοντρες ελλεηνιδες με γλυκα προσωπακια..αν και μπορει να εχεις επιτυχια με τους κρετινους μπαζολατρες που κυκλοφορουν
κατ αρχας θα εχει μονιμο πελατη τον αλεξ  :jerking:
 

filimoonas

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2014
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ προσωπικά θα άνοιγα μπουρδέλο .... να πιπώονται και να γαμιούνται ... και τα παπούτσια μέεεεσα ....  :rockon: :rockon: :s&m_1: :s&m_2:
 

Αλιντισσα

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
4.083
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
16
Eγώ έχω ανοίξει μαγαζάρα που σκίζει αλλα δεν λέω ξανά τίποτα περισσότερο γιατί είστε γκαντεμάκια.
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom