Νέα

Τι επιχείρηση θα ανοίγατε αν είχατε ένα μκρό κεφάλαιο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mikros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fontas.dimi

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2014
Μηνύματα
585
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
6

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
ενας φιλος μου π ειχε καφε το πουλησε πριν κανα 2 χρονια σε μια ουγγαρεζομολδαβη και αυτη με τη σειρα της το κανε κολομπαρο  :grin: :grin:
ρε συ ενας φιλος στο χωριο,κατι φιλοι στην σαλονικη,αλλος φιλος.....εκει την βγαζεις ε????
ανοιγουμε ενα μαζι?
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.030
Like
72.076
Πόντοι
12.756
Εγώ φούρνο στα Πατήσια έχω και μια χαρά βγαίνει το μεροκάματο

να μιλησεις με τον κοσνικ τον αλβανο απ εδω μεσα , μενει κοντα σου και αν θελεις κανα χαμαλίκι μπορει να πεταχτει να στο κανει , δωστου και καμια τυροπιτα και εισαι οκ  ;)
 

fontas.dimi

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2014
Μηνύματα
585
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
6
Tι να το κανεις το σουβλατζιδικο τοτε? Για να βγαλεις φραγκα?

Αυτό που έλεγα είναι αν είχα τώρα ενα ικανοποιητικό κεφάλαιο να ξεκινήσω κάτι θα ήταν σουβλατζίδικο.Δεν το χω υπόψιν τώρα βέβαια...Μυστικό ενός μικρού επιχειρηματία ώστε να πετύχει είναι να προσφέρει κάτι που ζητά ο κόσμος σε καλή τιμή και ποιότητα..Και στο σουβλάκι υπάρχει θέμα αφού εκατοντάδες σουβλατζίδικα κι όμως ελάχιστα προσφέρουν καλό φαί και έχει σιχαθεί ο κόσμος το φαί έξω με κάτι τιμές φαρμάκι..

Εγώ στο φούρνο μου τη φραντζόλα την έχω 50 λεπτά έδω και 10 χρόνια.Γιατί μέχρι το 2004 οι γονείς μου είχαν τη φραντζόλα 40 λεπτά!Το ψωμία μας πάντα από καλά αλεύρια και όχι άχυρο που χρησιμοποιούν οι άλλοι..Και μας έρχονται και με τον ηλεκτρικό να πάρουν ψωμί.Ενώ πράγματα που δεν κάνουν άλλοι φουρνοι στην Αθήνα όπως στριφτή γνήσια χωριάτικη τυρόπιτα μας έχει ξεχωρίσει..

Αν είσαι τίμιος με μυαλό και σέβεσαι τον κόσμο θα σε αγαπήσει ο κόσμος και θα πετύχεις
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
να μιλησεις με τον κοσνικ τον αλβανο απ εδω μεσα , μενει κοντα σου και αν θελεις κανα χαμαλίκι μπορει να πεταχτει να στο κανει , δωστου και καμια τυροπιτα και εισαι οκ  ;)

με κάθε ευκαιρία θα πεις την μαλακία σου σπασμένο νικ από χιλιόμετρα είσαι :2funny:
 

bull11

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2013
Μηνύματα
635
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
6
σουβλακια καλαμακια και βρωμικο με παγωμενες μπυρες στους δρομους του μεταξουργειου :) :rockon: και ολοι μερα καψουρα σκυλαδικα μεσα απο παλιο ηχειο :rockon:
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
987
Κριτικές
29
Like
2.056
Πόντοι
1.416
Παικτες εγω θα προσπαθουσα να εφερνα αποτεφρωτηρα για νεκρους, η να γινω εισαγωγεας φερετρων.

Ειναι η μονη δουλεια με standard πελατεια.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
URL]]
 

fontas.dimi

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2014
Μηνύματα
585
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
6
Παιδιά όλα τα λεφτά ειναι στο τζόγο
είτε το πιστεύετε είτε όχι  η ελλαδιστα στοιχηματίσε 7ψηφιο νούμερο μέχρι τώρα στο Μουντιάλ στις 5 μεγαλύτερες σελίδες online στοιχήματος
Είμαι του χώρου (προγραμματιστής ) και ξέρω...

Σίγουρα ο τζόγος και το στοίχημα έχουν πολύ χρήμα αλλά θα έχεις να κάνεις με μαφία και άλλους που δεν θέλουν ανταγωνιστές..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom