Νέα

Τι επιχείρηση θα ανοίγατε αν είχατε ένα μκρό κεφάλαιο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mikros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
νεο συστημα γεωργιου τυπε? ολα το σεκρετο ειναι στη προταση "αν πιασεις τα μισα"...γιατι παιζει πολυ σοβαρα να μην πιασεις τα μισα  :grin:

Κατ αρχας αυτο το τυπε κουρασε. Ατακα του απολυτου τουλαχιστον βρες κτ δικο σ να χουν κι ενδιαφερον αυτα που λες
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.030
Like
72.076
Πόντοι
12.756
Κατ αρχας αυτο το τυπε κουρασε. Ατακα του απολυτου τουλαχιστον βρες κτ δικο σ να χουν κι ενδιαφερον αυτα που λες

εσυ απο το στοιχημα χαθηκες ή ειναι η ιδεα μου ?  :think:
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
εγω αυτο το συστημα το παιζω με 10 χιλιαρικα 10 στοιχηματα των 1000 ευρω.Και μεσα σε ενα μηνα βγαζω 2 χιλιαρικα.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.030
Like
72.076
Πόντοι
12.756
εγω αυτο το συστημα το παιζω με 10 χιλιαρικα 10 στοιχηματα των 1000 ευρω.Και μεσα σε ενα μηνα βγαζω 2 χιλιαρικα.

4 βασικους μισθους μαν  :rockon: :rockon: :rockon:

πληρωνεσαι για 4 και ασχολεισαι ενας  :rockon:
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Ναι οντως. Το μουντιαλ δε τ αγγιζω.απ τον αυγουστα ξαν αρχιζω προγνωστικα δυνατα :fuck2:
 

kolotripidakias

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2013
Μηνύματα
441
Like
4
Πόντοι
1
Ρε φιλε εσυ που σαι ο εξυπνος τι προτεινεις? Η μηπως δε προτεινεις απλα κρινεις? :2funny: :2funny: :2funny:

πρωτον τυπε, πιστευεις σοβαρα οτι αν εγω εχω μια καλη ιδεα για δουλεια θα την συζηταγα εδω μεσα?

και δευτερον, μονο στην ελλαδα πιστευει ο καθε ενας οτι υπαρχει τροπος να βγαλει λεφτα απο "μια ιδεα".

οτι και να διαλεξει κανενανς για δουλεια, για ασχολια, το μονο μυστικο για να βγαλεις λεφτα ειναι να γαμηθεις να δουλευεις.

ωρες ατελειωτες. δεν υπαρχει αλλο μυστικο. μιλαμε παντα για τη δικια σου δουλεια. οχι να εισαι υπαλληλος. που και υπαλληλος να εισαι, αμα δεν τη δεις σαν δικη σου δουλεια μπροστα δεν πας. αυτο ειναι αλλο θεμα ομως.
 

kolotripidakias

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2013
Μηνύματα
441
Like
4
Πόντοι
1
Κατ αρχας αυτο το τυπε κουρασε. Ατακα του απολυτου τουλαχιστον βρες κτ δικο σ να χουν κι ενδιαφερον αυτα που λες

τυπε αποκαλουμε ολοι μου η παρεα ο ενας τον αλλον. εσυ με ερωτευθηκες τωρα και ασχολησε μαζι μου ρε τυπε? σαιμπερ στοκιν και ετσι? τσιλ.
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
μαθε μπαλιτσα τα παιδια μαν  ;)

προσπαθω να τους ανοιξω τα ματια να ψαχτουνε να δοκιμασουν να ονειρευτουν , αλλα με στεναχωρει αυτος ο ελληνας που τα ξερει ολα εχει την απαντηση στο στομα και εχει συμβιβαστει με ενα μισθο των 480 ευρω..Προκαλω τον οποιοδηποτε να το δοκιμασει με αρχικο κεφαλαιο τα 1000 ευρω και 10 στοιχηματα με 100 ευρω.μεσα σε ενα μηνα.Μην ειστε γατακια.ξυπνηστεεεεεεεε!!!!!!
 

kolotripidakias

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2013
Μηνύματα
441
Like
4
Πόντοι
1
οι μισοι εδω μεσα ειναι ελληναραδες που κανουν κριτικη σε ολα ξερολες αλλα οι αλλοι μισοι ειναι φιλανθρωποι που εχουν λυσει το οικονομικο τους προβλημα με πατεντες και μοιραζονται γνωσεις/εμπειριες.... :rolleyes:
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
πρωτον τυπε, πιστευεις σοβαρα οτι αν εγω εχω μια καλη ιδεα για δουλεια θα την συζηταγα εδω μεσα?

και δευτερον, μονο στην ελλαδα πιστευει ο καθε ενας οτι υπαρχει τροπος να βγαλει λεφτα απο "μια ιδεα".

οτι και να διαλεξει κανενανς για δουλεια, για ασχολια, το μονο μυστικο για να βγαλεις λεφτα ειναι να γαμηθεις να δουλευεις.

ωρες ατελειωτες. δεν υπαρχει αλλο μυστικο. μιλαμε παντα για τη δικια σου δουλεια. οχι να εισαι υπαλληλος. που και υπαλληλος να εισαι, αμα δεν τη δεις σαν δικη σου δουλεια μπροστα δεν πας. αυτο ειναι αλλο θεμα ομως.

Κοιταξε να δεις. Οποιος δουλεψε η δουλευει χαμενος δε παει. Το να βγαλεις ομως πολλα λεφτα δε φτανει μονο  η πολλη δουλεια.Σωστα κονε ..κομπινες κ.α. ειναι βασικα για να κανεις γερες μπαζες. Ξερω γιατρους που ζουνε με 2000 το μηνα και ξερω και με 20000 το μηνα . Αστο φιλε. Επισης μην εισαι απολυτος σε ολα γτ ποτε δε ξερεις ο συνομιλητης σου τι εμπειριες εχει
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
εισαι κατω στο νησι ?
θα εισαι στο ναμμος στα event ?

προχτες με Κωστοπουλο στον Καλαφατη και με τον φιλο του τον Αρχιτεκτονα τον Θαναση.Συζηταγαμε πως το κρατος εχει ευνοικοτερες συνθηκες σε ενα χωρισμενο ζευγαρι.....
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
προχτες με Κωστοπουλο στον Καλαφατη και με τον φιλο του τον Αρχιτεκτονα τον Θαναση.Συζηταγαμε πως το κρατος εχει ευνοικοτερες συνθηκες σε ενα χωρισμενο ζευγαρι.....

Τι λέει ο Πετράν?  :sunglasses:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.030
Like
72.076
Πόντοι
12.756
προσπαθω να τους ανοιξω τα ματια να ψαχτουνε να δοκιμασουν να ονειρευτουν , αλλα με στεναχωρει αυτος ο ελληνας που τα ξερει ολα εχει την απαντηση στο στομα και εχει συμβιβαστει με ενα μισθο των 480 ευρω..Προκαλω τον οποιοδηποτε να το δοκιμασει με αρχικο κεφαλαιο τα 1000 ευρω και 10 στοιχηματα με 100 ευρω.μεσα σε ενα μηνα.Μην ειστε γατακια.ξυπνηστεεεεεεεε!!!!!!

δεν τολμανε ρε , ολοι γεννημενοι για υπαλληλοι ειναι  :sunglasses:  ο μισθουλακος να πεφτει και να βριζουν το συστημα που τους αφησε στην πεινα
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.030
Like
72.076
Πόντοι
12.756
προχτες με Κωστοπουλο στον Καλαφατη και με τον φιλο του τον Αρχιτεκτονα τον Θαναση.Συζηταγαμε πως το κρατος εχει ευνοικοτερες συνθηκες σε ενα χωρισμενο ζευγαρι.....

τον Θανναση τον Κυρα...ς λες ? με αυτον κανει βολτες ?
ευνοικοτερες συνθηκες ε  :sunglasses:
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Τι λέει ο Πετράν?  :sunglasses:

ο Πετραν τα εχει ολα λυμμενα και κανει ζωαρα.Ασε τι γραφουν τα περιοδικα.........3 παιδια στο κολλεγιο κοστιζουν 3 χιλιαρικα το μηνα οποτε υπολογιζε πως ζει......??????

Ξερετε που μενει οταν παει στο νησι εφοσον το σπιτι του το πηρανε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom