Νέα

Τι έπαθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dzf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 412K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
εγ΄ώ τώρα κατάφερα να μπώ..αλλά σέρνεται κυριολεκτικά.....μπαίνω με firefox και otenet.....τι γίνεται?....μπορώ να κάνω κάτι?.....και έχω laptop τελευταίας τεχνολογίας.......για πείτε.....
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
  Εχω συνδεση conn-x στα 4096 kbps και το σαιτ ειναι αργοοοοοοο δυστυχως....Δεν πολυπειραζει...Εμπεδωνουμε καλυτερα οτι διαβαζουμε......χαχαχα
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
5
Like
65.760
Πόντοι
12.056
Και εμενα σερνετε...χαλιαααααα...τι φταιει γμτ... :headbang: :headbang:
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Μαλλον εγω ειμαι η τυχερη της παρεας :grin: :grin:
Εμενα παει γαμ...ς :rolleyes:
Μονο μη πεσει παλι... :-
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
5
Like
65.760
Πόντοι
12.056
Νεφελ....εσυ εισαι του σωματειου για αυτο.. :-* :-* :grin: :grin:
Ουτε τα αβαταρ βγαινουν εμενα.. :think:
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
λοοοοολ ;)
Τωρα εφαγε μια φρικη και μενα αλλα οκ :sunglasses:
Με ματιαξατε :P
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
μάγκες υπομονή...τι άλλο να κάνουν τα παιδιά με αυτά που τραβάνε...θα το φτιάξουν...
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
εμενα παει πολυ αργα αλλα υπομονη,τι αλλο;το ακατονομαστο site που αναφερθηκε ποιο ειναι;οποιος μπορει να μου στειλει ενα pm ευχαριστω παιδια
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
  Παντως ,του τυπου που μας την εκανε....θα ηθελα πολυ να του εκανα μερικα πολυ ....ασχημα πραγματα.
 

Επισκέπτης
  Παντως ,του τυπου που μας την εκανε....θα ηθελα πολυ να του εκανα μερικα πολυ ....ασχημα πραγματα.
ο τύπος αυτός προσπαθεί να μας κάνει αποτοξίνωση από τον μπουρδελοαλκοολισμό που έχουμε πάθει.
 

Tsar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2007
Μηνύματα
247
Like
1
Πόντοι
1
Παίδες τί γίνεται εκεί πού είπαμε "δόξα τω θεώ",άρχισε το "βοήθα παναγιά μου" από το πρωί προσπαθώ να μπώ στό site  και τώρα τα κατάφερα.
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
33
Πόντοι
16
Υπομονή λίγο ακόμα.
Σε λίγες ημέρες θα στρώσουν όλα. Ως τότε δυστυχώς πρέπει να ανεχτούμε την ταχύτητα.
Θα έρθουν και πολύ καλύτερα...κάθε κακό σε καλό.
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Κύριοι έχω παρατηρήσει πως κάποιες μέρες που ενώ έχω προσπαθήσει επανειλημμένα να μπω στο site χωρίς να τα καταφέρω,κάποιοι συναγωνιστές τις ίδιες μέρες έχουν μπει και έχουν ποστάρει κιόλας! Όπως επίσης όταν κάποιες φορές το site σε μένα σέρνεται σε κάποιους άλλους πάει καλά και το αντίστροφο!!! Περίεργα πράγματα..........!!!!!!!!!!!!
Επίσης αναρωτιέμαι ποιοί είναι αυτοί, τους οποίους έχει ενοχλήσει τόσο πολύ το site,
ώστε να θέλουν να δημιουργούν πρόβλημα και για πιο λόγο?
Έχει αναφερθεί πως μάλλον είναι οικονομικοί οι λόγοι, αυτό όμως δεν είναι και πολύ λογικό γιατί το site είναι ανοιχτό για όλους, μπορεί όποιος και όποια θέλει να μπει και να διαφημιστεί και χωρίς να πληρώσει μια δεκάρα, απλά γίνεται μέλος και διαφημίζει το "υλικό" του,με προκάλυψη ή όχι, όπως αυτός νομίζει.
Να είναι πάλι από τα γραφεία που φέρνουν city tour, μα ακόμα κι αυτοί που δεν κάνουν διαφήμιση (πρωτοσέλιδη) τους διαφημίζουν οι χρήστες του site και πελάτες τους.
Πιστεύω λοιπόν πως οικονομικά συμφέρει όλους να λειτουργεί το site κανονικά.
Να είναι πάλι τίποτα κολλημένοι πουριτανοί ηθικολόγοι,λίγο δύσκολο,υπάρχουν τόσα site,στην Ελλάδα πάντα μιλάω, που πραγματικά η ανωμαλία πάει σύννεφο,άσε πια αυτά που ακούμε σχεδόν καθημερινά για site με παιδική πορνεία και άλλα τέτοια που σίγουρα είναι πολύ πιο ενοχλητικά από το "δικό μας" site.
Ποιοί είναι λοιπόν αυτοί που θίγονται από το site και για ποιους λόγους.....................?!!!!!!!!!!!!!
 

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
272
Like
16
Πόντοι
1
Συμφωνώ απόλυτα με τα ως άνω αναφερόμενα και θα προσθέσω πως η αίτηση για οικονομική ενίσχυση του σαιτ από τα μέλη αυτού μόνο άσχετη δεν είναι...κρίμα γιατί είχα πραγματικά πλάκα το σαιτ με τους παλιούς ιδιοκτήτες του...κρίμα αλλά κατανοητό στην εποχή μας...ελπίζω μόνο να μην βρεθούν κοροϊδα που θα τσιμπήσουν γιατί πλέον οι νέοι ιδιοκτήτες θα έχουν υπερβεί τα όρια και θα είναι υπόλογοι απέναντι στην Ελληνική Δικαιοσύνη
 

giorgos_spv

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Κυριακη πρωι ωρα 8...οι γραμμες ολοκαθαρες και ταχυτατες...βρισκομαι ΜΟΝΑΧΟΣ σε νετ καφε με 100 υπολογιστες-τερατα και κατεβαζω με 4,5 mb / sec!!! ΠΑΡ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΜΩΣ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΜΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΣΤΕΙΑ...μολις που σερνοντας καταφερνω να μπω στην κεντρικη σελιδα και μετα τελος! ΚΡΙΜΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!! πολυ θα ηθελα να μαθω τι πραγματικα ευθυνεται για αυτο...
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
33
Πόντοι
16
Κυριακη πρωι ωρα 8...οι γραμμες ολοκαθαρες και ταχυτατες...βρισκομαι ΜΟΝΑΧΟΣ σε νετ καφε με 100 υπολογιστες-τερατα και κατεβαζω με 4,5 mb / sec!!! ΠΑΡ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΜΩΣ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΜΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΣΤΕΙΑ...μολις που σερνοντας καταφερνω να μπω στην κεντρικη σελιδα και μετα τελος! ΚΡΙΜΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!! πολυ θα ηθελα να μαθω τι πραγματικα ευθυνεται για αυτο...

Είναι θέμα routing από την εταιρεία που μας παρέχει προστασία για τις επιθέσεις ως προς τον ιδιόκτητο server μας στην Αμερική.
Δυστυχώς δεν γίνεται απολύτως τίποτα αυτή τη στιγμή για να λυθεί.

Περιμένουμε να στηθεί νέος server στην ευρώπη, όταν πάμε εκεί θα πηγαίνουμε σφαίρα.
Υπομονή!
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Πάει πιο αργά κι από ταινία του Αγγελόπουλου... :headbang:
Γαμήσι άνευ σιέλου στους πολέμιους του site! :tickedoff:
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Όντως, κάποιες στιγμές ΄σερνεται....και κάποιες άλλες ....δεν προφταίνω να κάνω κλίκ και έχει κατέβει η σελίδα.....ας κάνουμε λίγο υπομονή.....θα στρώσει.
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
καντε κατι να φτιαξει το σαιτ παιδια.εγω προσωπικα εδωσα τον οβολον μου για το καλυτερο του σαιτ.η κατασταση ειναι ομως τραγικη.παω να στειλω ποστ εξαφανιζεται η σελιδα μετα παω να δω τα πμ μου και ωγαζει error και κατι τετοιες μαλακιες.σημερα σερνεται σαν την χελωνα.πολυ σπαστικη κατασταση.
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Με χαρά διαπιστώνω ότι σήμερα το σάιτ πάει πολυ καλύτερα !
Φτού να μην μας ματιάσω !!!!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom