Νέα

Τι έπαθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dzf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 412K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Οντως.....σημερα ειναι καλα.δε μας σπαει τα @@........
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
5
Like
65.762
Πόντοι
12.056
Με χαρά διαπιστώνω ότι σήμερα το σάιτ πάει πολυ καλύτερα !
Φτού να μην μας ματιάσω !!!!!

Eσυ να παρατησεις τα μπουρδελοσαιτ και να πας να κανεις καμμια δουλεια να προικισεις τα παιδια σου... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :P :P :P
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Eσυ να παρατησεις τα μπουρδελοσαιτ και να πας να κανεις καμμια δουλεια να προικισεις τα παιδια σου... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :P :P :P

Όπως καταλαβαίνεις.. :badair: :badair: :badair: :badair:


Δεν μας είπες εσύ τι κάνεις εδώ μέσα παλιοχανούμα.....
 

Επισκέπτης
ρε παιδια,δεν μπορω να γραψω απαντηση πανω απο 2 γραμμες/σειρες ουτε στο φορουμ γενικα ουτε σε pm,υπαρχει προβλημα ή ειναι ιδεα μου ? ρωταω γιατι βλεπω ατομα που ποσταρουν κανονικα κειμενα...
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
33
Πόντοι
16
ρε παιδια,δεν μπορω να γραψω απαντηση πανω απο 2 γραμμες/σειρες ουτε στο φορουμ γενικα ουτε σε pm,υπαρχει προβλημα ή ειναι ιδεα μου ? ρωταω γιατι βλεπω ατομα που ποσταρουν κανονικα κειμενα...

Ναι. Θα διορθωθεί από στιγμή σε στιγμή
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
33
Πόντοι
16
Πάντως φίλε Alexxx αυτό το διάστημα δεν θα ήθελα με τίποτα να ήμουν στη θέση σου!Πρέπει να έχεις φάει πολύ :knockinb: :knockinb:!!

Δεν μασάμε :cheesy:
Η υποστήριση βέβαια είναι μεγάλη.
Ευχαριστώ όσους βοήθησαν...
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
μπρ'αβο alexxx... καλά πάει το πράγμα....πάντως έχω μείνει παραπονεμένος..ξέρεις γιατί....ακόμα θέλω...
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
Τι κανετε παιδια μας λιψατε και ανησηχισαμε μιπως δεν ξαναανεβητε on line....περασαν δυσκολες ωρες χωρις εσας.Ενα μεγαλο μπραβο σε οσους αγωνιστηκαν και σημερα ειναι ανοιχτο το ΜΕΓΑΛΗΤΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗΤΕΡΟ σαιτ
 

Επισκέπτης
φιλε αλεξ,μηπως διορθωθηκε το προβλημα με τα ποστ ? μπορουμε να γραψουμε ολοι μεγαλυτερο απο 2 γραμμες κειμενο ή οχι ακομη ?
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
33
Πόντοι
16
Παιδιά,

Υπάρχει όντως πρόβλημα με τα post, το οποίο δυστυχώς δεν είναι στα "χέρια μου" αυτή τη στιγμή για να το λύσω.

Αναμένεται να λυθεί πολύ σύντομα, μάλλον μέχρι αύριο.
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
33
Πόντοι
16
Παρακαλώ αν κάποιος έχει πρόβλημα με το να κάνει post, ας με ενημερώσει στο info@bourdela.com, συμπεριλαμβάνοντας ΑΚΡΙΒΩΣ το μήνυμα που του εμφανίζεται.

Ευχαριστώ
 

Επισκέπτης
σ'εμενα δε βγαζει καποιο μηνυμα...απλα φορτωνει κανα 3λεπτο η σελιδα (στα μεγαλα ποστ=ανω των 2 γραμμων) κ μετα βγαινει κενη οθονη...το ιδιο κ στις παραθεσεις κ στα πμ!
 

Επισκέπτης
δεν μπορω να στειλω φιλε αλεξ...μεχρι 2 γραμμες...μετα βγαζει κενη οθονη...
 

Επισκέπτης
ξερω περι τινος προκειται,απλα πιστευα οτι ειναι ευκολο να φτιαχτει..βεβαια δεν εισαι ο απολυτα υπευθυνος οποτε αναμενουμε!!!Τhnx παντως για την προσπαθεια!
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
33
Πόντοι
16
ξερω περι τινος προκειται,απλα πιστευα οτι ειναι ευκολο να φτιαχτει..βεβαια δεν εισαι ο απολυτα υπευθυνος οποτε αναμενουμε!!!Τhnx παντως για την προσπαθεια!

Δυστυχώς όχι. Αν είμουν τα το έφτιαχνα από τη πρώτη στιγμή.
Να σαι καλά, ευχαριστώ και γω.
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
παιδια εχω ενα προβλημα στελνω ταινια χχχ στο σαιτ αλλα δεν μου την ανεβαζει γιατι?φορτονει φορτονει και στο τελος δεν την ανεβαζει...
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
θα απαντησει καποιος???
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom