Νέα

Τι έπαθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dzf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 412K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
13
Like
1.694
Πόντοι
6.255
Συναδελφοί όσοι από εσάς έχετε τελευταίας γενιάς κινητά σας δίνω ένα browser για να βλέπετε το Bourdela.com και από το κινητό σας και είναι το opera mini και θα το βρείτε στό operamini.com εγώ πολλές φορές μπαίνω στό Bourdela  από το opera mini η σε οποίο άλλο site θέλω δίνοντας μόνο 3,49€ το μήνα χάρις σ'ένα πρόγραμμα τις wind το wind plus έξυπνο εε! και στό κινητό εχω δύο opera  το opera mini και το opera mini4 beta2 για απορίες περιμένω ερωτήσεις σας απαντώ και με ΡΜ
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Συναδελφοί όσοι από εσάς έχετε τελευταίας γενιάς κινητά σας δίνω ένα browser για να βλέπετε το Bourdela.com και από το κινητό σας και είναι το opera mini και θα το βρείτε στό operamini.com εγώ πολλές φορές μπαίνω στό Bourdela  από το opera mini η σε οποίο άλλο site θέλω δίνοντας μόνο 3,49€ το μήνα χάρις σ'ένα πρόγραμμα τις wind το wind plus έξυπνο εε! και στό κινητό εχω δύο opera  το opera mini και το opera mini4 beta2 για απορίες περιμένω ερωτήσεις σας απαντώ και με ΡΜ
Εδώ καλα καλα…δεν το βλεπουμε το σαιτ…από τον υπολογιστη…
Θα το βλεπουμε κι από το κινητο?????
Και για να σοβαρευτουμε λιγο…αυτό το προγραμμα το ειχα κι εγω
στο κινητο μου….δεν συμφερει….με ξεσκισε…ασε που δεν σερφαρεις
γρηγορα στις σελιδες….!!!!
Συν η πλοηγηση συν το ΦΠΑ….απαπαπαπα…δεν συμφερει…..!!!!!
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
οχι, δε νομιζω.

εχουμε μολις λιγα λεπτα που ανεβηκαμε. ριξε μια ματια σε καμια ωριτσα.. ;)

Σωστά.

dzf....περίμενε ρε φίλε να πάρουν χαμπάρι τα μέλη ότι είναι πάλι  "πάνω" το σάιτ !

Εγώ έκανα καμιά δεκαριά προσπάθειες από το πρωί...μέχρι που τώρα τα κατάφερα.
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά η κατάσταση είναι απελπιστική με το site.Τις περισσότeρες ώρες είναι off  :huh: :huh: Πολύ εκνευριστικό  >:( Χάσαμε και τον Lakis33  :2funny: :2funny:  :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Παιδιά η κατάσταση είναι απελπιστική με το site.Τις περισσότeρες ώρες είναι off  :huh: :huh: Πολύ εκνευριστικό  >:( Χάσαμε και τον Lakis33  :2funny: :2funny:  :rockon: :rockon:
λες να έχει μαζέψει την κου κλουξ κλάν και να μας την κάνουν αυτοί την επίθεση?
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
παλιοκουφάλες..........ή προσκυνάτε τον lakis ή το σάιτ θα ξαναλειτουργλησει σε 10 χρόνια.............. :2funny:
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
13
Like
1.694
Πόντοι
6.255
Εδώ καλα καλα...δεν το βλεπουμε το σαιτ...από τον υπολογιστη...
Θα το βλεπουμε κι από το κινητο?????
Και για να σοβαρευτουμε λιγο...αυτό το προγραμμα το ειχα κι εγω
στο κινητο μου....δεν συμφερει....με ξεσκισε...ασε που δεν σερφαρεις
γρηγορα στις σελιδες....!!!!
Συν η πλοηγηση συν το ΦΠΑ....απαπαπαπα...δεν συμφερει.....!!!!!
κούκλα μου αν έχεις smartphone που έχει ξεχωριστό διακομίστη διαχείρισης από browser είναι λογικό να χρεώνεσε ενώ ένα symbian κινητό που και τα δύο πιο πάνω τα έχει μαζί τότε και με το πρόγραμμα τις WIND το wind plus δίνεις 3,49€ και έχεις τσάμπα για ένα μήνα INTEPNET εγώ το μήνυμα αυτό το έγραψα με το κινητό μου και το site το βλέπω μια χαρά χωρίς κανένα πρόβλημα
 
OP
OP
D

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
Τελικά, τι ΕΠΑΘΕ ΤΟ SITE????????
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Παρά φύσιν, άνευ σιέλου... το έχεις ακουστά?
Κάτι τέτοιο μας έκαναν.
 
OP
OP
D

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
Ναι, ναι κάπου το'χω ακούσει...
Νομίζω παίζουν μερικά σπιτάκια όπου με 5-10 ευρώ extra προσφέρουν την εν λόγω υπηρεσία...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Εγώ λέω να κάνουμε ντού σε κανένα άσχετο site και να αρχίσουμε να μιλάμε για τα δικά μας.

Όσο πιο άσχετο το site τόσο το καλύτερο.
Π.χ. να μπούμε στο astrovox.gr που τα παλικάρια μιλάνε για αστρονομία, ή στο mystica.gr που μιλάνε για εσωτερισμό και φιλοσοφίες ή στο snowreport.gr που μιλάνε για ski και να ανοίξουμε θέματα:
«Τραβέλια με προσόντα», «Ομαδική μαλακία», «Βυζοπούλες σε μπουρδέλα», «Μπουρδέλα και πρωκτικό», «Ζάνα: Τα καταπίνει ή τα φτύνει ??», να μπει και ο Spinos να γράψει 2-3 ιστορίες του, να ανοίξει και ο Gayboy το «Γαμήστε με», να πάθουνε όλοι την πλάκα τους...

Θα πάρουν όλοι τον πούλο και μετά το site τους θα μείνει δικό μας. Έτσι θα έχουμε 2 sites…
Οπότε αν μας ρίχνουν το ένα, θα έχουμε το άλλο...

Αααα χα καλό εεεεεεεεεε ???????
 

siasia

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.120
Like
4
Πόντοι
16
Εγώ λέω να κάνουμε ντού σε κανένα άσχετο site και να αρχίσουμε να μιλάμε για τα δικά μας.
Όσο πιο άσχετο το site τόσο το καλύτερο.
Π.χ. να μπούμε στο astrovox.gr που τα παλικάρια μιλάνε για αστρονομία, ή στο mystica.gr που μιλάνε για εσωτερισμό και φιλοσοφίες ή στο snowreport.gr που μιλάνε για ski και να ανοίξουμε θέματα:
«Τραβέλια με προσόντα», «Ομαδική μαλακία», «Βυζοπούλες σε μπουρδέλα», «Μπουρδέλα και πρωκτικό», «Ζάνα: Τα καταπίνει ή τα φτύνει ??», να μπει και ο Spinos να γράψει 2-3 ιστορίες του, να ανοίξει και ο Gayboy το «Γαμήστε με», να πάθουνε όλοι την πλάκα τους...
Θα πάρουν όλοι τον πούλο και μετά το site τους θα μείνει δικό μας. Έτσι θα έχουμε 2 sites…
Οπότε αν μας ρίχνουν το ένα, θα έχουμε το άλλο...
Αααα χα καλό εεεεεεεεεε ???????

Ναι, ναι...στο κοσμοφόρουμ να πάμε... χιχιχι
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
SPERMBOMB είσαι τρομερός!!!!!!!Έχω λυθεί στο γέλιο...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
τι επαθε το site?
απλα γαμηθηκε....
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
AMAN ΡΕ ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ.....ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΠΩ....και εμφανίζεται μια οθόνη από μια εταιρία ονόματι Plesk......
Τελικά έμαθα από φίλο ότι μπορεί και μπάινει, ενώ εγώ όχι....και άρχισα να ψάχνομαι...έσβησα όλα τα  ιστορικά του firefox..και μόλις τώρα κατάφερα να μπώ !!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom