Νέα

Τι έπαθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dzf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 412K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
συμφωνώ με τον cretan..
καλυτερα να βαλετε στην ΜΑΙΝ εναν αριθμό λογαριασμού τραπέζης..
αυτο με τα  sms απο κινητο ακουγεται τελειο,αλλα γίνεται?

επισης η διωξη ηλ.εγκλήματος δεν ασχολείται με φορουμς κ μπλοκς κ παπαριες εκτος αν τους υποδείξεις κάποιο..
ψαχνουν σοβαροτερα θεματα οπως πχ παιδική πορνογραφία κλπ εγκλήματα
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Αυτό που γράφω δεν αναφέρεται στα διάφορα κοινωνικά/πολιτικά/αθλητικά thread που κατά καιρούς ανοίγουμε. Σε αυτά όμως του πληρωμένου σεξ, όλοι μας ξέρουμε, οτι κάποιες δραστηριότητες δεν είναι καθόλου νόμιμες (βλέπε πιάτσες, μασαζερί, ct, cg κλπ).
Αν λοιπόν εγώ γράψω σήμερα για την τάδε πιάτσα που επισκεύθηκα τις προάλες και ψώνισα, τώρα δεν μπορούν να με βρούν τόσο εύκολα. Με τα στοιχεία μου όμως καταχωρημένα σε κάποια βάση νομίζω οτι γίνεται αμέσως πιο εύκολα και πιο γρήγορα ο εντοπισμός μου.
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ρε παιδιά...κάποιος που ξέρει καλά από τρόπους πληρωμής δεν υπάρχει να μας πεί τον πιο ακίνδυνο και ενδεδειγμένο?....κάτι θα υπάρχει δεν μπορεί.....
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
σωστος ο αδελφός talos,ρε κομπιουτεράκηδες,πείτε το πιο απλο..αυτο με τα sms γίνεται να μην τρεχουμε σε τράπεζες?
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
λοιπον εχουμε και λεμε.πιατσες.3ης σεπτεμβριου διπλα στη μπατσαρια κανουνε πιατσα και αμα περναει κανενας μπατσος καρφι δεν τους καιγεται.οι πουτανες ετσι?ποσο μαλλον ο πελατης.cg H χρυση ευκαιρια ειναι φουλ οπως ξερεις,πιο πολλα απο τα αμαξια κοντευουν να γινουν.μασαζ επισης πολλα.ct οποιος μπατσος θελει μπορει να παραγγειλει οσο ευκολα μπορει και ο παππους μου.και συνοψιζοντας τους νταβαδες και τις πουτανες κυνηγανε.πραγματικα η ανησυχια σου μου φαινεται εντελως αβασιμη.ελλαδα ειμαστε
 

DIMPIM

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
272
Like
0
Πόντοι
1
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ?????
ποιό εύκολο νομίζεις ειναι να βρούν τα στοιχεία σου απο το παυπαλ η απο εδώ?
Αν γιά καποιο λογο την πέσουν, φτου φτου φτου , θα την πέσουν στο φόρουμ οχι σε μια πολυεθνική.
Αυτό που γράφω δεν αναφέρεται στα διάφορα κοινωνικά/πολιτικά/αθλητικά thread που κατά καιρούς ανοίγουμε. Σε αυτά όμως του πληρωμένου σεξ, όλοι μας ξέρουμε, οτι κάποιες δραστηριότητες δεν είναι καθόλου νόμιμες (βλέπε πιάτσες, μασαζερί, ct, cg κλπ).
Αν λοιπόν εγώ γράψω σήμερα για την τάδε πιάτσα που επισκεύθηκα τις προάλες και ψώνισα, τώρα δεν μπορούν να με βρούν τόσο εύκολα. Με τα στοιχεία μου όμως καταχωρημένα σε κάποια βάση νομίζω οτι γίνεται αμέσως πιο εύκολα και πιο γρήγορα ο εντοπισμός μου.
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
σιγα μην περιμενουμε στην τραπεζα για να πληρωσουμε συνδρομη.αυτα ειναι αστεια πραγματα.
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ρε φιλαράκι laplace μ΄ξπως να φωνάζουμε....ΠΑΥΛΟ ΘΕΕ ΠΑΡΕ....ΤΟ BOURDELA..... :2funny:
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ΣΚΡΟΥΝΤΖ πως αλλιως θα βγαζαμε προπληρωμένη καρτα οσοι δεν θελαμε να δωσουμε την visa μας?μονο περιμενοντας στην τραπεζα..

talos φίλε ΕΓΡΑΨΕΣ  :2funny:  :2funny:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
χωρις να θελω να συμμετασχω στο κοματι της συζητησης που αφορα την όποια βοηθεια (καθως βοηθεια ειναι και το να κανεις ενα ποστ που να λεει: [size=14pt]Ο ΜΑΚΡΥΜΑΛΛΗΣ ΓΑΜΑΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΛΟ !!!![/size])  :grin:, να αναφερθω στο εξης:

παληκαρια, δεν ανακαλαυψαμε καμια πυριτιδα εδω στο φορουμ, ούτε τετραγωνισαμε τον κυκλο..

κοινως, εδω αναφερομαστε, κουβαντιαζουμε και ανταλλασουμε αποψεις για γνωστα, σε ολους, θεματα..

συνεπως, γνωμη μου παντα, δεν υπαρχει χωρος για, περαν του δεοντος, υποψιασμενες σκεψεις..
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
μπράβο σκρουντζάκο [ ΤΣΙΦΟΥΤΗΗΗΗΗΗΗ] :2funny: ....πολύ καλή λύση......ούτε στοιχεία ούτε τίποτα..
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ?????
ποιό εύκολο νομίζεις ειναι να βρούν τα στοιχεία σου απο το παυπαλ η απο εδώ?
Αν γιά καποιο λογο την πέσουν, φτου φτου φτου , θα την πέσουν στο φόρουμ οχι σε μια πολυεθνική.
Κατά καιρούς έχουν τσακώσει διάφορους ανώμαλους-παιδόφιλους. Πως νομίζεις οτι γίνεται αυτό? Ακολουθούν τα ψηφιακά τους ίχνη? Με μερικές εκατοντάδες εκατομμύρια σελίδες και άλλα τόσα εκατομμύρια χρήστες κάτσε ψάξε να βρείς ποιός έκανε τι.

λοιπον εχουμε και λεμε.πιατσες.3ης σεπτεμβριου διπλα στη μπατσαρια κανουνε πιατσα και αμα περναει κανενας μπατσος καρφι δεν τους καιγεται.οι πουτανες ετσι?ποσο μαλλον ο πελατης.cg H χρυση ευκαιρια ειναι φουλ οπως ξερεις,πιο πολλα απο τα αμαξια κοντευουν να γινουν.μασαζ επισης πολλα.ct οποιος μπατσος θελει μπορει να παραγγειλει οσο ευκολα μπορει και ο παππους μου.και συνοψιζοντας τους νταβαδες και τις πουτανες κυνηγανε.πραγματικα η ανησυχια σου μου φαινεται εντελως αβασιμη.ελλαδα ειμαστε
Επειδή είμαστε Ελλάδα ας κρατάμε μια πισινή. Αύριο μεθαύριο δεν ξέρεις ποιός θα στραβογαμήσει και θα ψάχνει κάπου να ξεσπάσει.
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
άντε και δώσαμε και γίναμε συνδρομητές και μαζέψαμε ενα Α ποσό
ο άλλος που θέλει να κάνει την μαλακία διαθέτει ενα Β ποσό, εξακολουθεί να κάνει επίθεση, πάρτο το σαιτ κάτω για 3 μερες.
θα τα πάρουμε "δε γαμιέται", θα αρχίσουμε τα παράπονα ή θα προτείνουμε αύξηση της συνδρομής?
επειδή είμαστε στη χώρα του "πληρώνω ρε" βλέπω να πέφτει μεγάλη φαγωμάρα
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
με τα 5 ή 10 ευρώ τον χρόνο μαζεύεται ένα σεβαστ'ό ποσό που μπορεί να βοηθά το σάιτ από τέτοιες επίθέσεις, αν το θωρακίσουν δεν θα γίνεται κάθε τόσο αυτό....τεσπα ας μας πουν οι κομπιουτεράκηδες--που λέει και ο λαπλάς---το πως γίνεται...
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Ρε παιδια πειτε τι ακριβως εγινε και δεν μπορουσα να μπω στο σαιτ? Μεχρι και οτι το κλεισανε μου περασε απο το μυαλο λογω αποχωρησης των ενδοξων μελων. Ευτυχως δεν παιζει κατι τετοιο. Το προβλημα αντιμετωπιστηκε?
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
Το site γιατι δεν αυξανει τα ηδη υπαρχοντα εσοδα απο τις διαφημισεις που εχει???
Μπορει να αυξησει την τιμη της καταχωρησης
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
πάντως πάνω από μια βδομάδα κλειστό και τώρα που άνοιξε δεν βλέπω κανένα νέο από πουτάνες,cg κλπ...τι γίνεται κανένας δεν γαμάει?
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
oi σελιδες καθυστεροθν και ανοιγουν δυσκολα!!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom