Νέα

Τι έπαθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dzf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 412K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

il_capitano

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
θα χρηματοδοτουν τπτ gay.....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ο κυβερνητικός εκπρόσωπος του bourdela.com είσαι BLADE;
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Ο κυβερνητικός εκπρόσωπος του bourdela.com είσαι BLADE;

Φιλαράκι μου σκοτεινό....μου την  δίνει η αδικία.
Εσύ το ξέρεις καλά αυτό !
Το σάιτ δεν πέιραξε κανέναν....αλλά σε τούτη τη χώρα , όταν το μαγαζί μας δεν πάει κάλά, δεν κοιτάμε πως θα το κάνουμε καλύτερο....κοιτάμε πως  θα κλέισουμε το ανταγωνιστικό μαγαζί....για να πάρουμε την πελατεία.
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Επιτελους ξανα στο σαιτ.
Τι πακετο ειναι αυτο ρε παιδια? Χωρις το σαιτ το ιντερνετ χανει το ενδιαφερον του.
Το ειχα ριξει εχθες στο football manager και εκανα καποια διαληματα μηπως μπορεσω να μπω αλλα τζιφος.
Μας φοβουνται ρε γιατι απο εδω ανεβαζουμε και ριχνουμε κυβερνησης.....εεεεεεεεε πουτανες ηθελα να πω. :boobies: :boobies:
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
παντως απο οτι βλέπω (αν κ ειμαστε ακόμα εδω)αυτοι που καναν επιθέσεις κατάφεραν αυτο που θέλαν.
να διώξουν τον κόσμο..
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
παντως απο οτι βλέπω (αν κ ειμαστε ακόμα εδω)αυτοι που καναν επιθέσεις κατάφεραν αυτο που θέλαν.
να διώξουν τον κόσμο..
Και που να δεις τι δυσφήμηση και βρισίδι πέφτει στους απέναντι για το site και τους Mods.Καταντάει γραφική η ιστορία με το παράρτημα , νομίζεις ότι άνοιξε μόνο και μόνο για να βρίζει τους από δώ.."Ειναι πολλά τα λεφτά" λένε..Και τι σας νοιάζει ρε από σας τα πήρανε????
Παλληκάρια πάντως μη μασάτε.Το 99% των sequel είναι αποτυχία.. :jerking: :jerking: :jerking:
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
6
Πρέπει να υπάρχει πρόβλημα με το ρολόι.
Δείχνει αρκετά posts ότι έχουν γίνει σε μεταγενέστερη ώρα ή ημέρα, πχ 29/10/2007.
Τι έγινε βρέθηκε η "μηχανή του χρόνου"?

Πάντως έχω στερητικό σύνδρομο τόσες ημέρεες
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Το θέμα είναι ποιοι είναι πίσω από την επίθεση αυτή. Τόσο συντονισμένη και μακράς διαρκείας επίθεση DoS έχω καιρό να δω. Αυτό που παρατήρησα είναι ότι και άλλα site όπως το ************* το, ************ είναι unavailable πολλές φορές που σημαίνει ότι πιθανώς να δέχονται και αυτά επίθεση. Αν συμβαίνει αυτό τότε μιλάμε για οργανωμένο σχέδιο ίσως και κυβερνητικό? Είδωμεν. Καλή επιτυχία στα παιδιά που κάνουν το administration, έχουν πολύ και δύσκολη δουλειά.
 

dimitris_zio

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
625
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
6
εμεαν ειναι το μοναδικο sit ποθ καθηστερει να μπει, πολλες φορες μαληστα λεει οτι δεν θαπρχει
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
βρε παιδιά μια πρόταση κάνω.......γιατί να μην μπεί μια συνδρομή 5 ευρώ τον μήνα μόνο και μόνο να θωρακιστεί το σάιτ από τέτοιες επιθέσεις?δεν νομίζω ότι δεν μπορούμε να δώσουμε ένα τέτοιο ποσόν,αστεία πράγματα..........και αν μένει και κάτι για τους ΄εχοντες το σάιτ καλώς να μένει...στο φινάλε παρέα μας είναι το σάιτ,γιατί να μην βοηθάμε τουλάχιστον όσοι το βλέπουμε έτσι....σιγά το ποσόν ...5 ευρώ....
 

DIMPIM

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
272
Like
0
Πόντοι
1
Κοιτα 5χ12χ30.000 = 1.800.000 , λιγο υπερβολικό το βρίσκω.
αρκεί νομίζω 1 ευρώ το χρόνο 30000 ευρώ δεν φτάνουν ?
βρε παιδιά μια πρόταση κάνω.......γιατί να μην μπεί μια συνδρομή 5 ευρώ τον μήνα μόνο και μόνο να θωρακιστεί το σάιτ από τέτοιες επιθέσεις?δεν νομίζω ότι δεν μπορούμε να δώσουμε ένα τέτοιο ποσόν,αστεία πράγματα..........και αν μένει και κάτι για τους ΄εχοντες το σάιτ καλώς να μένει...στο φινάλε παρέα μας είναι το σάιτ,γιατί να μην βοηθάμε τουλάχιστον όσοι το βλέπουμε έτσι....σιγά το ποσόν ...5 ευρώ....
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
καλά δεν είμαστε και 30.000 και δεν πρόκειται να δ΄ωσουν όλοι....και 1.000 να δώσουμε μια χαρά είναι...είτε 10 είτε 30.000 ότι μαζευτεί,είτε 5 ευρώ είτε 1 ευρώ καλό θάναι....απλή πρόταση κάνω....
 

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
905
Πόντοι
6.810
Καλώς ή κακώς κάνοντας συνδρομιτικό το site τίθεται το εξής ζήτημα: πόσοι από τα ήδη υπάρχοντα μέλη είναι διατεθιμένα να συνεισφέρουν έστω και αυτό το συμβολικό ποσό του 1 έως 5 ευρώ ετησίως ώστε να βιοπορίζεται το site? Το γεγονός αυτό το βασίζω στο γεγονός ότι πολύ από τους εγεγραμμένους απλώς χρησιμόποιούν την ιστοσελίδα αυτή για προσωπικη τους ενημέρωση χωρίς να προσφέρουν απλά τις εμπειρίες που έχουν σε μπουρδελοκαταστάσεις.
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
το πολύ πολύ να μείνουν όσοι πραγματικά ενδιαφέρονται...και δεν είναι λίγοι....μάλλον πάρα πολλο΄θα έλεγα...
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
βρε παιδιά μια πρόταση κάνω.......γιατί να μην μπεί μια συνδρομή 5 ευρώ τον μήνα μόνο και μόνο να θωρακιστεί το σάιτ από τέτοιες επιθέσεις?δεν νομίζω ότι δεν μπορούμε να δώσουμε ένα τέτοιο ποσόν,αστεία πράγματα..........και αν μένει και κάτι για τους ΄εχοντες το σάιτ καλώς να μένει...στο φινάλε παρέα μας είναι το σάιτ,γιατί να μην βοηθάμε τουλάχιστον όσοι το βλέπουμε έτσι....σιγά το ποσόν ...5 ευρώ....
ανοίγεις μεγάλη κουβέντα! δεν είναι το ποσό αλλά εφόσον πληρώνεις θα το βλέπεις αλλιώς!
ποιος ποστάρει, τι ποστάρει, πως & γιατί θα σε ban οι mod και τρέχα γύρευε.
και στην τελική είναι η καλύτερη δικαιολογία για τους αντίπαλους:
"επίτηδες έστησαν την επίθεση για να αναγκάσουν τα μέλη να γίνουν συνδρομητές"
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Παρότι δεν διαφωνώ με την συνδρομή, ειδικά με όλα αυτά που έγιναν τις τελευταίες μέρες, θέλω να μου υποδείξετε ένα τρόπο για να πληρώνουμε.
Καλώς ή κακώς τώρα βλέπετε μόνο ένα nick και τίποτα άλλο. Αν όμως χρησιμοποιήσω την πιστωτική ή το PAYPAL, δεν νόμιζετε οτι θα είναι οτι πιο εύκολο να αποκαλυφθούν τα όποια στοιχεία μου? Σαν να λέμε στην Δίωξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος παίδες περάστε να μας γνωρίσετε.
Τώρα το site έχει ένα παρεϊστικο χαρακτήρα και οτι κάνουμε και γράφουμε πολύ εύκολα το ρίχνουμε στο χαβαλέ. 
 

DIMPIM

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
272
Like
0
Πόντοι
1
Δέν εχεις άδικο , τουλαχιστον μπορείς να πείς οτι δεν την έστησαν αλλα προσπαθούν να εκμεταλευτούν την κατάσταση.
Θέλει προσοχή.
ανοίγεις μεγάλη κουβέντα! δεν είναι το ποσό αλλά εφόσον πληρώνεις θα το βλέπεις αλλιώς!
ποιος ποστάρει, τι ποστάρει, πως & γιατί θα σε ban οι mod και τρέχα γύρευε.
και στην τελική είναι η καλύτερη δικαιολογία για τους αντίπαλους:
"επίτηδες έστησαν την επίθεση για να αναγκάσουν τα μέλη να γίνουν συνδρομητές"
 

DIMPIM

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
272
Like
0
Πόντοι
1
Υπερβολή είναι αυτο που λες αλλα ποτέ δεν ξέρεις.
Παρότι δεν διαφωνώ με την συνδρομή, ειδικά με όλα αυτά που έγιναν τις τελευταίες μέρες, θέλω να μου υποδείξετε ένα τρόπο για να πληρώνουμε.
Καλώς ή κακώς τώρα βλέπετε μόνο ένα nick και τίποτα άλλο. Αν όμως χρησιμοποιήσω την πιστωτική ή το PAYPAL, δεν νόμιζετε οτι θα είναι οτι πιο εύκολο να αποκαλυφθούν τα όποια στοιχεία μου? Σαν να λέμε στην Δίωξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος παίδες περάστε να μας γνωρίσετε.
Τώρα το site έχει ένα παρεϊστικο χαρακτήρα και οτι κάνουμε και γράφουμε πολύ εύκολα το ρίχνουμε στο χαβαλέ. 
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
Παρότι δεν διαφωνώ με την συνδρομή, ειδικά με όλα αυτά που έγιναν τις τελευταίες μέρες, θέλω να μου υποδείξετε ένα τρόπο για να πληρώνουμε.
Καλώς ή κακώς τώρα βλέπετε μόνο ένα nick και τίποτα άλλο. Αν όμως χρησιμοποιήσω την πιστωτική ή το PAYPAL, δεν νόμιζετε οτι θα είναι οτι πιο εύκολο να αποκαλυφθούν τα όποια στοιχεία μου? Σαν να λέμε στην Δίωξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος παίδες περάστε να μας γνωρίσετε.
Τώρα το site έχει ένα παρεϊστικο χαρακτήρα και οτι κάνουμε και γράφουμε πολύ εύκολα το ρίχνουμε στο χαβαλέ. 
εκτος του οτι υπαρχουν και οι προπληρωμενες καρτες η ακομα και sms απο κινητο,πιστευεις οτι αν ηθελε η διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος να σε βρει θα δυσκολευοταν?που σιγα μην ασχοληθουν με εμας στην τελικη...ουτως η αλλως δεν κανουμε τιποτα παρανομο
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom