Νέα

Τι έπαθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dzf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 412K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
ʼκυρο! Μια χαρά είναι τώρα!!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Προσπαθώ να κατεβάσω αυτήν την παρουσίαση "Ποιά είναι?" αλλά μου βγάζει:
"The document is being edited/updated by an user and is unavailable at this moment."
Συμβαίνει τίποτα? Ας μου πει κάποιος επίσης (έστω με pm) ποιά είναι αυτή που προφανώς θα απεικονίζεται στις διαφάνειες?... Με έχει φάει η αγωνία...
 

g.69

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Προσπαθώ να κατεβάσω αυτήν την παρουσίαση "Ποιά είναι?" αλλά μου βγάζει:
"The document is being edited/updated by an user and is unavailable at this moment."
Συμβαίνει τίποτα? Ας μου πει κάποιος επίσης (έστω με pm) ποιά είναι αυτή που προφανώς θα απεικονίζεται στις διαφάνειες?... Με έχει φάει η αγωνία...

Αν σου πουμε θα χαθει η μιση καυλα.................................................................
Εγω προσωπικα εμεινα εντελως μαλακας οταν εδειξε ποια ειναι........................
Αξιζει τον κοπο να το δεις..................................................................................
Αν ηξερα πως να στο στειλω θα το εκανα αλλα ειμαι πολυ κακος κομπιουτερας.
 

ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2007
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Το σαιτ εχει μπλοκαρει τα 100 μου ακαουντ πως θα τα ξεμπλοκαρω???Πλιζ αλεξ δωσε λυση :grin: :grin:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Τι μπορώ να κάνω, ώστε κάθε φορά που κάνω
login, πατάω το πρώτο γράμμα του nick μου (H), να μη μου
βγάζει αυτόματα από κάτω όλο το nick μου!!
Eυχαριστώ!!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
με τι browser?


αν εχεις firefox 2 (αν δεν εχεις να βαλεις  :P) πας... tools - options - privacy κ στο history λεει καπου "remember what i enter in forms.... κλπ" uncheck it

αν εχεις explorer 7 πας tools - delete browsing history - form data κ τα κανεις delete

λογικα μετα δεν θα χεις προμπλεμ
σε καθε περιπτωση μπορεις απλα να καθαριζεις temporary internet files, cookies, history κλπ

αν εχεις οτιδηποτε αλλο λυπαμαι... δε μπορω να βοηθησω
αν κ κατι παρομοιο θα ισχυει κ με τους αλλους browsers
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Thanks!! Κάτι άλλο τώρα!!
Τα ποστς τα δείχνει ανάποδα! Τα τελευταία ποστς τα έχει
στην 1η σελίδα,όταν π.χ το τόπικ έχει πάνω από 1,
και το δείχνει στο πάνω μέρος της σελίδας αντί για το κάτω!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
αν πας στις ρυθμισεις εμφανισης
καπου εχει το

Εμφάνιση πιο πρόσφατων μηνυμάτων στην κορυφή

κ ξετσεκαρε το

στο επομενο σε χρεωνω :cheesy:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ρε είστε για απόσυρση ρεεεεεεεεεεεεεεε :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
αν πας στις ρυθμισεις εμφανισης
καπου εχει το

Εμφάνιση πιο πρόσφατων μηνυμάτων στην κορυφή

κ ξετσεκαρε το

στο επομενο σε χρεωνω :cheesy:

Παπάρια!! Πάλι τα ίδια!! Το ποστ μου αυτό το έχει στην 1η σελίδα αντί στην 19η!!
Τζάμπα η χρέωση, χαχα!! :):)
Δε βαριέσαι, θα κοιτάω κάτω πρώτα, λες και βλέπω εάν καύλωσα!! :):):):):):)
 

torero

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
βιτρινα ηταν οι ζαντες.απο πισω θυσαυριζε με την αρρωστια η διαστροφη των αλλων.

Καλησπέρα. Μια κουβέντα μόνο για αποκατάσταση της αλήθειας. Το που στην ουσία έκλεισε. ήταντο forum του Ευταξια. Επειδή ήμουν μέλος του forum, ξέρω ότι μόνο το 20% είχε σχέση με τσόντα και ιστορίες. Ειχε πολά θέματα για συζήτηση, πχ σινεμα, θέατρο, αθλητισμό, CPUs και τεχνολογια, και άλλα. Ο τυπος οσο γνωριζω δεν έβγαζε ουτε λεπτο απο το forum. Ίσα - ίσα που αφιέρωνε πολύ προσωπικό χρόνο. Ο λόγος που έκλεισε ήταν ότι μια πιτσιρίκα απο την Κορινθο,  διάβασε μια ιστορία στο forum που έλεγε για αυνανισμό γυναίκας με το τηλέφωνο του ντους, πηγε να κανει το ίδιο και τραυματιστηκε. Και είπε στην αστυνομια οτι παρασυρθηκε απο το site του Ευταξια. Ηταν μαλακια που έκλεισε, γιατι είχε δημιουργηθει μια κοινοτητα μελων, που καθε μερα τα λέγανε σαν φιλαρακια. 
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Γιατί δεν μπορώ να ποστάρω ;; (ΠΡΟΣΠΑΘΏ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΦΩΤΟ ΣΕ ΘΡΕΝΤ...)

Μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα :

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, info@bourdela.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Ο λόγος που έκλεισε ήταν ότι μια πιτσιρίκα απο την Κορινθο,  διάβασε μια ιστορία στο forum που έλεγε για αυνανισμό γυναίκας με το τηλέφωνο του ντους, πηγε να κανει το ίδιο και τραυματιστηκε. Και είπε στην αστυνομια οτι παρασυρθηκε απο το site του Ευταξια.
Γιατί δεν φώναζε κανέναν από εδώ να τις δώσουμε το δικό μας....τηλεφωνάκι του ντούζ?Αν είναι πάντως αλήθεια την κόβω για πολύ μπάζο στο μυαλό.......
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Εδω και κανα τρίωρο ο σερβερ πρεπει
ναχε πολυ τραφικ γιατι δε μπορούσα
να μπω με τιποτα.

Δεν ξερω αν το παρατήρησε και κανένας  αλλος..
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
τι γίνεται σήμερα από το μεσημέρι...το σάιτ μπουρδελοποιήθηκε,συνέχεια κάτω είναι
 

Επισκέπτης
τι γινετε ρε παιδια?δεχομαστε attack  απο καυλιαριδες alien??σαν πολι σερνετε το σαιτ!!!πρεεπι να ειναι πολι καυλομενοι οι πρασινοι πιτσιλιστες!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :dancing:
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
μας ματιαζουν, ζηλευουν τις καυλες μας
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom