Νέα

Τι έπαθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dzf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 412K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
Εσένα τιμητικά σε έχουν μόνιμα μέσα  :boobies:
 

Επισκέπτης
Γιαυτο μου σπασανε τα @@@ιδια ολη μερα σημερα ?
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
285
Κριτικές
46
Like
3.599
Πόντοι
11.020
εχω το εξης προβλημα. οταν μπαινω στο σιτε ( και μπαινω κατευθειαν >αφου για καποιο λογο δεν πληκτρολογω υσερναμε και κωδικο αλλα ειμαι κατευθειαν μεσα) οταν προσπαθω απο το λαπτοπ μου να στειλω απαντηση μου λεει"σφαλμα.υπερβηκατε τον μεγιστο χρονο σνδεσης,".Με το που παω να αποσυνδεθω , επανασυνδεεται απο μονο του (αφου προυπαρχει υσρναμε και κωδικος).Επισης οταν παω να αλλαξω το προφιλ μου (παλι απο το λαπτοπ μου) μου βγαζει'σφαλμα.εληξε η συνοδος σας η κατι τετοιο.αποσυνδεθειτε κι επανασυνδεθητε".τα αποτελεσματα ειναιτα ιδια.αντιθετως απο αλλο υπολογιστη ολα καλα. τι πρεπει να κανω στο
λαπτοπ μου ?
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
εχω το εξης προβλημα. οταν μπαινω στο σιτε ( και μπαινω κατευθειαν >αφου για καποιο λογο δεν πληκτρολογω υσερναμε και κωδικο αλλα ειμαι κατευθειαν μεσα) οταν προσπαθω απο το λαπτοπ μου να στειλω απαντηση μου λεει"σφαλμα.υπερβηκατε τον μεγιστο χρονο σνδεσης,".Με το που παω να αποσυνδεθω , επανασυνδεεται απο μονο του (αφου προυπαρχει υσρναμε και κωδικος).Επισης οταν παω να αλλαξω το προφιλ μου (παλι απο το λαπτοπ μου) μου βγαζει'σφαλμα.εληξε η συνοδος σας η κατι τετοιο.αποσυνδεθειτε κι επανασυνδεθητε".τα αποτελεσματα ειναιτα ιδια.αντιθετως απο αλλο υπολογιστη ολα καλα. τι πρεπει να κανω στο
λαπτοπ μου ?

Το ιδιο προβλημα αντιμετωτιζω και εγω απο το λαπτοπ με οπερα (με φιρεφοχ δν υπαρχει προβλημα). Αντιθετα απο το πισι στο γραφειο μπαινω στο σιντε απο οπερα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εχω το εξης προβλημα. οταν μπαινω στο σιτε ( και μπαινω κατευθειαν >αφου για καποιο λογο δεν πληκτρολογω υσερναμε και κωδικο αλλα ειμαι κατευθειαν μεσα) οταν προσπαθω απο το λαπτοπ μου να στειλω απαντηση μου λεει"σφαλμα.υπερβηκατε τον μεγιστο χρονο σνδεσης,".Με το που παω να αποσυνδεθω , επανασυνδεεται απο μονο του (αφου προυπαρχει υσρναμε και κωδικος).Επισης οταν παω να αλλαξω το προφιλ μου (παλι απο το λαπτοπ μου) μου βγαζει'σφαλμα.εληξε η συνοδος σας η κατι τετοιο.αποσυνδεθειτε κι επανασυνδεθητε".τα αποτελεσματα ειναιτα ιδια.αντιθετως απο αλλο υπολογιστη ολα καλα. τι πρεπει να κανω στο
λαπτοπ μου ?

και μενα συμβαινει αυτο οχι απο το λαπτοπ αλλα απο το κανονικο pc!αλλες φορες μου το βγαζει και αλλες οχι....δεν εχω καταλαβει τον λογο,ισως καποιος μοντ μας διαφωτισει!
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Κάνετε κανονικά logout όταν βγαίνετε από το site ή απλά κλείνετε τον browser?
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Κάνετε κανονικά logout όταν βγαίνετε από το site ή απλά κλείνετε τον browser?
Τα ακολουθα με Οπερα 9.20

Οταν ποσταρω μου εμφανιζει:
<<Παρουσιάστη καν τα ακόλουθα σφάλματα κατά την αποστολή αυτού του μηνύματος:
Υπερβήκατε τον μέγιστο χρόνο σύνδεσης κατά την αποστολή. Παρακαλούμε προσπαθήστε να αποστείλετε ξανά το μήνυμά σας.>>
Σε ποιο θρεντ και αν προσπαθω να ποσταρω παντα το ιδιο μου βγαζει.

Παταω την αποσυνδεση και μου βγαζει:
<<Συνέβη ένα σφάλμα!
Η επαλήθευση συνόδου απέτυχε. Παρακαλούμε κάντε αποσύνδεση, επανασύνδεσ η και ξαναδοκιμάσ τε.>>

Κλεινω την Οπερα/Εξπλορερ, (κανοντας delete history), κανω λογκιν και παλι τα ιδια?

Προσπαθησα να στειλω πμ σε καποιον Μοντ και παλι εμφανισε:
<<Παρουσιάστη καν τα ακόλουθα σφάλματα κατά την αποστολή αυτού του μηνύματος:
Υπερβήκατε τον μέγιστο χρόνο σύνδεσης κατά την αποστολή. Παρακαλούμε προσπαθήστε να αποστείλετε ξανά το μήνυμά σας.>>


Εσβησα τα κουκιες που μου ειπε ο Αλεξ. Αλλα παλι τα ιδια... απο το λαπτοπ σπιτι μου με οπερα τα παραπανω. Απο το πισι στο γραφειο κανενα προβλημα. Ανεξηγητο?
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Έκανα ένα τεστ μόλις τώρα και δουλεύουν όλα κανονικά, με firefox και adsl σύνδεση.
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
με οπερα ? Με φιρεφοξ πραγματι δν υπαρχει κανενα προβλημα.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Δεν έχω όπερα εδώ τώρα............
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
285
Κριτικές
46
Like
3.599
Πόντοι
11.020
Ryu, εαν βρεις λυση σε παρακαλώ πες μου για τι ειμαι λιγο (εως πολυ) ασχετος με τα pc.thanks
 

Επισκέπτης
ναι βέβαια-
ήταν νεκρό , με  Οπερα και Σαφάρι.  firefox δεν άνοιξα . Ξανάρθε , ξαναέπεσε,
΄τωρα δουεύει ΟΚ  μέχρι στιγμής
 

Επισκέπτης
Ακριβως τα ιδια με τον px75 και σε μενα .
Προσπαθησα δε απο τρια διαφορετικα μηχανηματα να μπω και τα καταφερα πριν λιγο απο laptop  με  3G καρτα.
Μηπως μας προβοκαρουν το site μας.
 

Επισκέπτης
εχει γινει της πουτ@ν@ς......σαμποταζ κανονικο.....ολο στο ριφρες μας εχει....
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
κατι σαμποταρει το συστημα δε μπορουσα μετιποτα να εισελθω ημουν απλη επισκεπτρια.τωρα δουλεψε
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Ας μας πει κάποιος από τους mod τι ακριβώς συμβαίνει με το site.Είναι τεχνικό το πρόβλημα ή σαμποτάζ;
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom