Νέα

Τι έπαθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dzf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 412K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
Αν και στο παρελθον εχω στειλει πανω απο 200 φωτογραφιες (ειδικα στη Συλλογη "Θεικα βυζια") θα ηθελα να πω οτι προτιμω το site ετσι οπως ειναι τωρα δηλαδη χωρις φωτο αλλα να "τρεχει" τριμματα παρα οπως ηταν πριν δηλαδη με πληθος ωραιων συλλογων αλλα να κρεμαει συνεχως.Θα ηθελα να παρακαλεσω τους υπευθυνους να προσθεσουν παλι τις συλλογες (αν σκοπευουν να το κανουν) ΜΟΝΟ αν μπορει να συνεχιστει ομαλα η λειτουργια του site.Δηλαδη να μην χρειαζονται 2 λεπτα με DSL για να ανοιξει η επομενη σελιδα.Και σας το λεει καποιος που εχει σπαταλησει 2-3 ωρες κανοντας upload.Ευχαριστω!!!
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
33
Πόντοι
16

Επισκέπτης
Μήπως θα έπρεπε μαζί με τα "πιπίνια" και τη "φωτογραφία της ημέρας" (κατά το αυγά ημέρας!!!),να διαγραφούν και οι φωτογραφίες με τα τραβέλια;Εκτός αν είναι πιο σιχαμένα τα "πιπίνια" από τα τραβέλια...Ελπίζω να οφείλεται σε αμέλεια η μη διαγραφή.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Μήπως θα έπρεπε μαζί με τα "πιπίνια" και τη "φωτογραφία της ημέρας" (κατά το αυγά ημέρας!!!),να διαγραφούν και οι φωτογραφίες με τα τραβέλια;Εκτός αν είναι πιο σιχαμένα τα "πιπίνια" από τα τραβέλια...Ελπίζω να οφείλεται σε αμέλεια η μη διαγραφή.

Αν και δεν έχω δει ακόμα εκεί, δεν καταλαβαίνω το νόημα του ποστ σου. Δεν μίλησε κανείς για διαγραφή λόγω σιχαμένου περιεχομένου. Μιλάμε για φωτογραφίες που ίσως δημιουργήσουν πρόβλημα στο site και στους διαχειριστές του (ειδικά αυτές με πρόσωπο και σε δημόσιους χώρους). Το αν θα δει κάποιος μια φώτο από τραβέλι δεν νομίζω ότι είναι πρόβλημα. Στην τελική το έχουμε ξαναπεί. Όταν κάτι δεν σου αρέσει ΔΕΝ μπαίνεις καθόλου μέσα στο thread να το δεις.
 

Επισκέπτης
Αν είναι απαγορευμένη μια φωτογραφία από επαγγελματία μοντέλο,γιατί να μην είναι και από επαγγελματία μοντέλο τράβελο;Απορία έχω απλώς.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Κανείς δεν είπε για επαγγελματία μοντέλο που βρίσκουμε σε διάφορα πορνοsite. Μιλάμε ΜΟΝΟ για ερασιτεχνικές φώτο που μπορεί να αναγνωριστεί κάποιο πρόσωπο και φυσικά teens.................Αν παρακολούθησες και διάβασες από νωρίς κανείς δεν είπε για κανονικές μοντέλες. Όλες οι συλλογές περνάνε από κόσκινο μέχρι να ξαναβγούν σε χρήση. Ελπίζω να βοήθησα κάπως σε όποιες απορίες.
 

antonis_p

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
241
Like
0
Πόντοι
1
γιατι δεν μπορω να ανεβασω αρχειο;
τι συμβαινει;
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
34
Like
4.659
Πόντοι
7.195
Δοκιμή ποστ. Για κάτι μέρες με είχε μόνιμα login δε μπορούσα να κάνω logout και ούτε να ποστάρω γιατί λέει είχα υπερβεί το χρόνο. Όπως φαίνεται διορθώθηκε μόνο του.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Ξαφνικά σήμερα μετά από κάθε refresh, μου εμφανίζει στην οθόνη αυτή την φόρμα! Τι είναι αυτό ???
 

Συνημμένα

  • FORM.jpg
    FORM.jpg
    23,8 KB · Εμφανίσεις: 24

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Και εγώ το ίδιο παρατήρησα τώρα που μπήκα................θα ενημερώσω τον ʼλεξ. Κάποιο πρόβλημα σε κάνα script θα υπάρχει.
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.445
Κριτικές
3
Like
12.302
Πόντοι
3.506
Νομιζω οτι καποιος hacker προσπαθει να συνδεθει.Αμεση αποσυνδεση,σβησιμο και επανεκκινηση.....
Αυτο εκανα και το προβλημα διορθωθηκε
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
αν το pcash.imlive.com δεν έχει καμία σχέση με το site (έστω και μέσω διαφημίσεων) τότε κάτι περίεργο παίζει....  Πάντως μην βάλετε username και password στα κουτάκια.

Eμένα κάτι από basic authentication μου θυμίζει και ίσως να έρχεται από τον web server. Από την άλλη ρίξτε μια ματιά στο url που κάνετε το refresh, ίσως και να μην είναι τόσο αθώος... ψάξτε για τις λέξεις script ή javascript πάνω στο url και αν ξέρετε ρίξτε και μια ματιά στα cookies και καθαρίστε τα. 

Βέβαια από την άλλη μπορεί και να άρχισαν οι συνδρομές
:2funny:
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.445
Κριτικές
3
Like
12.302
Πόντοι
3.506
Αυτο to ...cash...live....θυμιζει "ζωντανα λεφτα" και ακουγεται σαν spyware. Μηπως κανενας μαγκας ψαχνει να βρει κωδικους τραπεζικων λογαριασμων,καρτων κλπ.Καλος θα ειναι ενας ελεγχος με καποιο anti-virus.
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
Καλωσορίζω την ενότητα "συλλογές'' και πάλι στα ενεργά θέματα του site.Εύγε ALEX κερνάμε μία βραδιά σε όποιο club θέλεις :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
Καλωσορίζω την ενότητα "συλλογές'' και πάλι στα ενεργά θέματα του site.Εύγε ALEX κερνάμε μία βραδιά σε όποιο club θέλεις :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
Καλά ρε παιδιά άμα δεν θέλετε κέρασμα δεν υπάρχει πρόβλημα.Αλλά γιατί ΞΑΝΑΒΓΗΚΑΝ οι συλλογές εκτός????? :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
34
Like
4.659
Πόντοι
7.195
Δοκιμή. Έχω σοβαρό πρόβλημα λογκ ιν - αουτ και ποστ
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
34
Like
4.659
Πόντοι
7.195
Όπα το πήρε. Με δείχνει συνδεδεμένο 1 μέρα 7 ώρες κλπ και ΄δεν πέρνει πόστ λόγω υπέρβασης χρόνου. Τώρα ΟΚ. Τι να συμβαίνει άραγε ;
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom