Νέα

Τί δε σας κάνει η γυναίκα σας, που σας το έκανε πριν το γάμο, και ντρέπεστε να της το ζητήσετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Τιμωρός(2)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 246
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τιμωρός(2)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Εμένα δε μου κάνει πλέον πίπα και σιχαίνεται το σπέρμα μου. Όταν πάω να τη χύσω πάντα βάζει το χέρι μπροστά στο πουλί μου και με «κόβει» στο καλύτερο. Ευτυχώς μου δίνει ακόμα κώλο αν και πλέον πονάει.
 
  • Λύπη
Αντιδράσεις: trimis

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Πίπα κομμένη (το 1 φορά το τρίμηνο δεν μετράει). Για χύσιμο στο στόμα ούτε λόγος. Σε μία κρίση όπου είχα φανεί έτοιμος να φύγω ξανά άρχισαν όλα σε ημερήσια βάση ! Δεν κράτησαν πολύ βέβαια.
 

Marcus77

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
516
Κριτικές
27
Like
1.498
Πόντοι
1.076
Προσωπικά, μετά απο 25 χρόνια δεν είναι τι δε μου κάνει, απλά πλέον δεν μου σηκώνεται με τη γυναικα μου (ίσως επειδή πέρασε τα 45). Εδω και μια πενταετία τουλαχιστον. Αφήστε που μετά απο τόσα χρόνια τη βλέπω σαν αδερφή μου (που δεν εχω)
Δεν έχω παράπονο. Μια χαρά ήταν και είναι ακόμα. Απλά για σεξ δεν... πια (όχι μόνο εγώ αλλά και η ίδια φαντάζομαι)
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Κανονικά είμαι σπαμ εξ ορισμού μια και ανύπαντρος και αμετανόητος εργένης

Όμως μου έχει τύχει να έχω σχέση με παντρεμένη κάποιες φορές και να μου λέει πως δεν κάνει καθόλου σεξ με τον άνδρα της ή πως η διαδικασία σεξ μαζί του είναι μια ρουτίνα.

Ότι λένε οι συναγωνιστές πιο πάνω μου φαίνεται λογικό.Μετά από πολύ καιρό τη γυναίκα να τη βλέπεις ως αδελφή κτλ

Εδώ βαριέσαι ένα πολύ ωραίο μουνί μετά τη δεύτερη βδομάδα καραξεσκίσματος δε θα βαρεθείς τη γυναίκα σου?

Για να μην είμαι εντελώς εκτός θέματος ωστόσο να πω πως σε παλιό μακροχρόνιο δεσμό μου από ένα σημείο και μετά μου έκανε το γαμήσι με καπότα.Η απόλυτη ξενέρα.
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
660
Like
9.283
Πόντοι
1.046
Εμείς το κάνουμε πιο αραιά, αν και φταίνε τα παιδιά και όχι ότι έπεσε δήθεν η όρεξη. Επίσης, αραιώσαν οι πίπες. Επίσης, πήρε κιλά. Κάποτε ήταν πετίτ πιπίνι, τώρα είναι τουπωτή μιλφάρα. Μ αρέσει κι έτσι, δε λέω.

Αλλά:
Πάντα ήταν σωστή παρτόλα, όμως με το που παντρευτήκαμε μου έβγαλε κι άλλα. Της αρέσουν οι δονητές, της αρέσει να της χώνω αγγούρια στον κώλο και να μου παίρνει πίπα, της αρέσει πάρα πολύ το πρωκτικό. Πήγε στην Αθήνα επαγγελματικό ταξίδι και ξεσκίστηκε με έναν άγνωστο που γνώρισε στο Γκάζι και το έβγαλε βίντεο και μου το έδειξε. Πιο πολύ από όλα όμως της αρέσει να με βλέπει να γαμάω άλλη. Με έχει κάνει πάσα σε φίλη της και είχε κρυφτεί στο σπίτι για να μας πάρει μάτι. Αυτό έχει γίνει τέσσερις φορές. Μια άλλη φορά όμως που με έπιασε με μια παντρεμένη (κυριολεκτικά μας έπιασε, την ώρα της πράξης), έφαγα τις φάπες μου.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Εμείς το κάνουμε πιο αραιά, αν και φταίνε τα παιδιά και όχι ότι έπεσε δήθεν η όρεξη. Επίσης, αραιώσαν οι πίπες. Επίσης, πήρε κιλά. Κάποτε ήταν πετίτ πιπίνι, τώρα είναι τουπωτή μιλφάρα. Μ αρέσει κι έτσι, δε λέω.Αλλά:
Πάντα ήταν σωστή παρτόλα, όμως με το που παντρευτήκαμε μου έβγαλε κι άλλα. Της αρέσουν οι δονητές, της αρέσει να της χώνω αγγούρια στον κώλο και να μου παίρνει πίπα, της αρέσει πάρα πολύ το πρωκτικό. Πήγε στην Αθήνα επαγγελματικό ταξίδι και ξεσκίστηκε με έναν άγνωστο που γνώρισε στο Γκάζι και το έβγαλε βίντεο και μου το έδειξε. Πιο πολύ από όλα όμως της αρέσει να με βλέπει να γαμάω άλλη. Με έχει κάνει πάσα σε φίλη της και είχε κρυφτεί στο σπίτι για να μας πάρει μάτι. Αυτό έχει γίνει τέσσερις φορές. Μια άλλη φορά όμως που με έπιασε με μια παντρεμένη (κυριολεκτικά μας έπιασε, την ώρα της πράξης), έφαγα τις φάπες μου.
Ρε συ bloom έχεις κάνει τέτοιο λάθος; Τσιλιμπούρδισμα χωρίς να το ξέρει; Είσαι πασάς στα Γιάννενα και πας να τα τινάξεις όλα στον αέρα; :cheesy:
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
[quote author=Τιμωρός link= ]Εμένα δε μου κάνει πλέον πίπα και σιχαίνεται το σπέρμα μου. Όταν πάω να τη χύσω πάντα βάζει το χέρι μπροστά στο πουλί μου και με «κόβει» στο καλύτερο. Ευτυχώς μου δίνει ακόμα κώλο αν και πλέον πονάει.[/quote]

:cry:

αυτά είναι κρίμα να συμβαίνουν...
για πιο λόγο να κάνεις σεξ αν δεν θέλεις να γευτείς το νέκταρ του άντρα...
αν είναι έτσι γαμιέσαι και με δονητή...

εγώ προτιμώ να μου δίνουν σπέρμα ακόμα και με μαλακία να το γεύομαι, ακόμα και αν δεν θέλει ο άλλος να με :fuck1:
παρά να κάνω σεξ χωρίς να τα γευτώ...
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
660
Like
9.283
Πόντοι
1.046
Ρε συ bloom έχεις κάνει τέτοιο λάθος; Τσιλιμπούρδισμα χωρίς να το ξέρει; Είσαι πασάς στα Γιάννενα και πας να τα τινάξεις όλα στον αέρα; :cheesy:

Δε γαμάω αυτή που θέλω, αλλά αυτή που μου πασάρει, όποτε θυμηθεί, η γυναίκα μου. Όχι και πασάς στα Γιάννενα! Υποφέρω.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.457
Κριτικές
2
Like
5.715
Πόντοι
2.356
Ρε συ bloom έχεις κάνει τέτοιο λάθος; Τσιλιμπούρδισμα χωρίς να το ξέρει; Είσαι πασάς στα Γιάννενα και πας να τα τινάξεις όλα στον αέρα; :cheesy:
Δε γαμάω αυτή που θέλω, αλλά αυτή που μου πασάρει, όποτε θυμηθεί, η γυναίκα μου. Όχι και πασάς στα Γιάννενα! Υποφέρω.

Άμα υποφέρεις το διορθώνεις ή χωρίζεις. Κέρατο μη βάνεις καθώς είστε πολλοί γελοίοι όσοι νομίζετε πως οι γυναίκες δεν καταλαβαίνουν αν πάτε με άλλη...
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
660
Like
9.283
Πόντοι
1.046
Άμα υποφέρεις το διορθώνεις ή χωρίζεις. Κέρατο μη βάνεις καθώς είστε πολλοί γελοίοι όσοι νομίζετε πως οι γυναίκες δεν καταλαβαίνουν αν πάτε με άλλη...

Να χωρίσω επειδή η γυναίκα μου θέλει (που και που, για να είμαι και σαφής) να με βλέπει να κάνω σεξ με άλλες γυναίκες;
 

font012

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
2.031
Like
1.661
Πόντοι
216
Όταν παντρευτείς καταλαβαίνεις πόσο σημαντική ήταν η ερώτηση αν δέχεσαι για σύζυγό σου τη γυναίκα αυτή. Ήταν η τελευταία σου ευκαιρία να πεις όχι.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Ρε συ bloom έχεις κάνει τέτοιο λάθος; Τσιλιμπούρδισμα χωρίς να το ξέρει; Είσαι πασάς στα Γιάννενα και πας να τα τινάξεις όλα στον αέρα; :cheesy:
Δε γαμάω αυτή που θέλω, αλλά αυτή που μου πασάρει, όποτε θυμηθεί, η γυναίκα μου. Όχι και πασάς στα Γιάννενα! Υποφέρω.
Ελα ρε υπερβάλεις. Αν υποφέρεις εσύ που σου βγάζει γούστα και ξενογαμείς με την παροτρυνση και τη συναίνεσή της, έστω και εντός κάποιων ορίων, τι να πουν οι άλλοι που δεν τους σηκώνεται ούτε με βελόνες στο σπίτι;
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.623
Πόντοι
2.660
Εμείς το κάνουμε πιο αραιά, αν και φταίνε τα παιδιά και όχι ότι έπεσε δήθεν η όρεξη. Επίσης, αραιώσαν οι πίπες. Επίσης, πήρε κιλά. Κάποτε ήταν πετίτ πιπίνι, τώρα είναι τουπωτή μιλφάρα. Μ αρέσει κι έτσι, δε λέω.Αλλά:
Πάντα ήταν σωστή παρτόλα, όμως με το που παντρευτήκαμε μου έβγαλε κι άλλα. Της αρέσουν οι δονητές, της αρέσει να της χώνω αγγούρια στον κώλο και να μου παίρνει πίπα, της αρέσει πάρα πολύ το πρωκτικό. Πήγε στην Αθήνα επαγγελματικό ταξίδι και ξεσκίστηκε με έναν άγνωστο που γνώρισε στο Γκάζι και το έβγαλε βίντεο και μου το έδειξε. Πιο πολύ από όλα όμως της αρέσει να με βλέπει να γαμάω άλλη. Με έχει κάνει πάσα σε φίλη της και είχε κρυφτεί στο σπίτι για να μας πάρει μάτι. Αυτό έχει γίνει τέσσερις φορές. Μια άλλη φορά όμως που με έπιασε με μια παντρεμένη (κυριολεκτικά μας έπιασε, την ώρα της πράξης), έφαγα τις φάπες μου.

Φίλε μου όντως δεν ξέρω τι να σου πω!!!!
Είσαι για λύπηση καημένε μου
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.890
Like
520
Πόντοι
36
Παιδες , εμενα οταν γνωριστηκαμε, πριν εικοσι χρονια τα καταπινε ολα, πραγμα που τωρα πια δεν κανει. Οταν της το ζηταω μου λεει οτι θελω ανωμαλιες. Δυστυχως νομιζα οτι αυτα τα κολπα που μου εκανε ως γκομενα θα τα κανει και ως συζζυγος., Καποτε μου εγλυφε και την κολοτρυπα για να με καβλωσει. Τωρα με το ζορι γλυφει μπαλλες. Ετσι εχω στραφει στα εργαζομενα κοριτσια.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Παιδες , εμενα οταν γνωριστηκαμε, πριν εικοσι χρονια τα καταπινε ολα, πραγμα που τωρα πια δεν κανει. Οταν της το ζηταω μου λεει οτι θελω ανωμαλιες. Δυστυχως νομιζα οτι αυτα τα κολπα που μου εκανε ως γκομενα θα τα κανει και ως συζζυγος., Καποτε μου εγλυφε και την κολοτρυπα για να με καβλωσει. Τωρα με το ζορι γλυφει μπαλλες. Ετσι εχω στραφει στα εργαζομενα κοριτσια.

Οι περισσότερες έτσι πράττουν μετά το γάμο (γαμώ το κέρατο μου) φίλε μου!
Σου κάνουν τα πάντα ώστε να σε δέσουν, για να έχεις την "ψευδαίσθηση" πως θα τα έχεις και μετά τον έγγαμο βίο αλλά η πραγματικότητα είναι θλιβερή για τους περισσότερους άνδρες πιστεύω αφότου μπει κουλούρα!
*Αναμφίβολα θα υπάρχουν και εξαιρέσεις.. όλο και κάποιες τίμιες σύζυγοι θα συνεχίζουν "πιστά" το έργο τους αλλά είναι να χεις πετύχει λαχείο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom