Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 59 άτομα (4 μέλη και 55 επισκέπτες)

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.394
Πόντοι
2.606
παντως χαιρομαι για τα παιδια εδω μεσα που εφεραν 2-2 με την τοτεναμ στο καραισκακη στην πρωτη αγωνιστικη και μονο που δεν βγηκαν πασαλιμανι
δηλαδη φαντασου να εφερναν 0-1 με κανεναν αγιαξ πρωταθλητη ευρωπης εκτος εδρας στους 4 τι ειχε να γινει....
τότε που συνέβησαν όλα αυτά πρέπει να είχε περισσότερες τρίχες ο Αλαφούζος στο κεφάλι από ότι εσύ στο πουλί ρε πουλι
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
τότε που συνέβησαν όλα αυτά πρέπει να είχε περισσότερες τρίχες ο Αλαφούζος στο κεφάλι από ότι εσύ στο πουλί ρε πουλι
η διαφορα μας ειναι οτι στο γαυρο δεν εχει συμβει ποτε απο τοτε που ο παππους μου δεν ειχε τριχες στο δικο του πουλι
 

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
682
Κριτικές
4
Like
117
Πόντοι
6
παντως χαιρομαι για τα παιδια εδω μεσα που εφεραν 2-2 με την τοτεναμ στο καραισκακη στην πρωτη αγωνιστικη και μονο που δεν βγηκαν πασαλιμανι
δηλαδη φαντασου να εφερναν 0-1 με κανεναν αγιαξ πρωταθλητη ευρωπης εκτος εδρας στους 4 τι ειχε να γινει....
Είσαι πολύ μικρούλης για να μιλησεις σε γαύρο για πανηγυρισμούς
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Γειά χαρά σύγγαυροι

Γάμησε η ομάδα και ο κόσμος σήμερα. Κρίμα που δεν έχουμε Φορτούνη τώρα, φανταστείτε να είχε ο Μάρτινς Βαλπμπουενά στον πάγκο να ρίξει στο τελευταίο μισάωρο, αντί για Ραντζέλοβιτς.

Μεγάλη προσοχή την Κυριακή με τους πούστηδες , που τα τελευταία χρόνια έχουν γίνει μπαοκτζηδες  :gay:


Θα τα δώσουν όλα και ο ΘΡΥΛΟΣ σχεδόν πάντα την πατάει όταν η νίκη θεωρείται σίγουρη.
Ας μην λέμε για πεντάρες και εξάρες, εμένα μου αρκεί και νίκη με ένα γκολ. Για πεντάρα έχουμε και δεύτερο γύρο.

Περίεργες και οι δηλώσεις του Βαγγέλα μετά το ματς...
 

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
682
Κριτικές
4
Like
117
Πόντοι
6
Είναι γνωστό ότι πολλοί γαύροι χαίρονται με την αποτυχία του αιώνιου και εγώ χαίρομαι που έχετε καταντήσει έτσι και χάρηκα που επιτέλους κι άλλη ελληνική ομάδα σας έριξε  4αρα.και σεις κάθε Τετάρτη είστε Τότεναμ,Μπάγερν Γιουβέντους οτιδήποτε. αλλά έφυγες απο το θεμα.μιλουσα για πανηγυρισμους για επιτυχίες της δικιάς μας ομαδας
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Ρε πουλακι μουνακι μετα την 4αρα απο τον ΑΡΗ εχεις ανοιξει το στοματακι σου και πετας μαλακιες αριστερα  δεξια.
Ο πιο πετυχημενος προεδρος σου ο Θανασης Γιαννακοπουλος εχει δηλωσει πολλες φορες οτι ΔΕΝ ηταν Παναθηναικος αλλα αντι Ολυμπιακος.
Υπηρχε ποτε περιπτωση προεδρος του Ολυμπιακου να ελεγε το αντιστοφο,θα ειχε παραιτηθει την επομενη μερα και θα τον κρεμαγαμε στο Πασαλιμανι.
Μια ζωη κομπλιξικοι με την μεγαλυτερη ομαδα της Ελλαδας.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
Ρε πουλακι μουνακι μετα την 4αρα απο τον ΑΡΗ εχεις ανοιξει το στοματακι σου και πετας μαλακιες αριστερα  δεξια.
Ο πιο πετυχημενος προεδρος σου ο Θανασης Γιαννακοπουλος εχει δηλωσει πολλες φορες οτι ΔΕΝ ηταν Παναθηναικος αλλα αντι Ολυμπιακος.
Υπηρχε ποτε περιπτωση προεδρος του Ολυμπιακου να ελεγε το αντιστοφο,θα ειχε παραιτηθει την επομενη μερα και θα τον κρεμαγαμε στο Πασαλιμανι.
Μια ζωη κομπλιξικοι με την μεγαλυτερη ομαδα της Ελλαδας.
κοιτα τυπε
θα σου πω
ειδικα για τον θανασαρα τον τυφωνα
αμα βαλουμε στον αποχυμωτη ολους τους προεδρους του οσφπ απο ιδρυσεως του μεχρι σημερα και τους στιψουμε θα βγει μια σταγονα ιδρωτα απο την τελευταια τριχα του δεξιου αρχιδιου του θανασαρα

 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
κοιτα τυπε
θα σου πω
ειδικα για τον θανασαρα τον τυφωνα
αμα βαλουμε στον αποχυμωτη ολους τους προεδρους του οσφπ απο ιδρυσεως του μεχρι σημερα και τους στιψουμε θα βγει μια σταγονα ιδρωτα απο την τελευταια τριχα του δεξιου αρχιδιου του θανασαρα

οι Ολυμπιακοι ποτε δεν καταλαβαν γιατι υπαρχουν μονο αντιολυμπιακοι και οχι αντιαεκτζηδες αντιπαοκτζηδες αντιπαναθηναικοι... εχουν πλασει μονοι τους τον μυθο οτι τους ζηλευουν ολοι που ειναι οι καλυτεροι... δεν εχουν καταλαβει οτι τους συχαινονται ολοι γιατι ειναι μακραν οι ποιο σπασοκλαμπανιες οπαδοι και κομπλεξικοτεροι απο τους κομπλεξικους.
 

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
682
Κριτικές
4
Like
117
Πόντοι
6
κοιτα τυπε
θα σου πω
ειδικα για τον θανασαρα τον τυφωνα
αμα βαλουμε στον αποχυμωτη ολους τους προεδρους του οσφπ απο ιδρυσεως του μεχρι σημερα και τους στιψουμε θα βγει μια σταγονα ιδρωτα απο την τελευταια τριχα του δεξιου αρχιδιου του θανασαρα
Ο θανασαρας είναι η αιτία που υπάρχετε ακόμα ,έστω μόνο στο μπασκετ
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.394
Κριτικές
21
Like
2.451
Πόντοι
966
η διαφορα μας ειναι οτι στο γαυρο δεν εχει συμβει ποτε απο τοτε που ο παππους μου δεν ειχε τριχες στο δικο του πουλι

ειναι μεγαλη η πικρα που κερασε χτες η ομαδα ... και ας εισαι εδω να μοιρασεις "συγχαρητηρια" .... περαστικα φιλε ...
εγω τον whois περιμενω να σας γλεντησει λιγο εν όψει Κυριακης !!!!! 

πολλα μπραβο στην ομαδα και στο τεχνικο επιτελειο ... το σκαουτινγκ πριν τους αγωνες τα σπαει φετος ...
 

loutsos21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2016
Μηνύματα
693
Κριτικές
11
Like
394
Πόντοι
296
Και σε άλλα νέα 'Την παραίτησή της από το δικαστικό σώμα κατέθεσε η ανακρίτρια Καλλιόπη Μάντακα που είχε αναλάβει τον φάκελο της δικογραφίας του Noor 1.' Κανονικότητα...
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
:rockon:  :rockon:
 

Συνημμένα

  • coreo-19-9-19.jpg
    coreo-19-9-19.jpg
    640,2 KB · Εμφανίσεις: 25

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
παντως χαιρομαι για τα παιδια εδω μεσα που εφεραν 2-2 με την τοτεναμ στο καραισκακη στην πρωτη αγωνιστικη και μονο που δεν βγηκαν πασαλιμανι
δηλαδη φαντασου να εφερναν 0-1 με κανεναν αγιαξ πρωταθλητη ευρωπης εκτος εδρας στους 4 τι ειχε να γινει....
Mετά την πρόκριση επι του Αγιαξ με ποιον παίξετε στον τελικό; :think:
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Και σε άλλα νέα 'Την παραίτησή της από το δικαστικό σώμα κατέθεσε η ανακρίτρια Καλλιόπη Μάντακα που είχε αναλάβει τον φάκελο της δικογραφίας του Noor 1.' Κανονικότητα...

Ρε τρύπιε , μπορείς να μας πεις την ημερομηνία που είχε επάνω το σχετικό έγγραφο που ζητούσε να γίνει δεκτή η παραίτησή της;
Γιατί ή ενημέρωση δεν έχεις σωστή ή είσαι πουτάνας γιος γκεμπελίσκος.

Γενικά συστήνω ψυχραιμία, η σεζόν θα ´χει πολύ πούτσα για να εξαντλήτε τα ψέματά σας από τώρα
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
οταν ημουν πιτσιρικας και πηγαινα διακοπες με την οικογενεια σε ολη την ελλαδα, ειχαμε παει και στην ηπειρο σε ενα χωριο στου διαολου τη μανα

εκει κατω απο εναν πλατανο στην πλατεια του χωριου ηταν ενα γεροντακι και 100 χρονων

κατσαμε, μιλουσαν εκει με τον πατερα μου, κι εγω επαιζα με την αδερφη μου ταβλι

λιγο πριν φυγουμε του λεω καμια συμβουλη εχεις να μας δωσεις παππου;

και μου λεει: στη ζωη σου να κανεις ο,τι θελεις αγορι μου για να εισαι ευτυχισμενος. μονο 3 πραγματα να μη γινεις. πουστης, κομμουνιστης και γαυρος. και τα 3 εχουν σχεση με το κοκκινο χρωμα και ειναι η καταστροφη του κοσμου

σοφος γεροντας
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.307
Πόντοι
25.786
Πουλί, ο γέροντας σε έπαιξε στα γόνατά του και σου έμεινε από τότε?  :effemine:
Γαύρος ήταν ρε μαλάκα και σου έλεγε μαλακίες για να σε χαϊδέψει, κορόιδο
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Τσιου, κελαηδάς ωραία, τιτιβίζεις σωστά.
Ενίοτε.

Υπάρχει ενα ενδεχόμενο, 99,999999999999%, την κυριακή που μας έρχεται ο τρίτος που αναφέρεις και έχει σχέση με τα κόκκινα (ο ΓΑΥΡΟΣ)να σου καταξεσκίσει τη σούφρα.
Σε σημείο που εσυ να θέλεις να βγάλεις αυγουλάκι και να ξεπετάγεται κανένας ρινόκερος.

Μη χαθούμε την Κυριακή ε??
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
Τί σχέση έχει ο πούστης με το κόκκινο χρώμα πιστεύεις;
ειναι γνωστο οτι οι πουσταρδελλες φορανε κοκκινα γυναικεια εσωρουχα, βαζουν κοκκινο κραγιον εντονο και γενικα μιμουνται τις γυναικες φορωντας εντονα κοκκινα (χρωμα του παθους και των μπουρδελων) για να προσελκυσουν κωλομπαραδες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom