Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (0 μέλη και 39 επισκέπτες)
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
ποιος κραζει τον κοκκαλη ρε μπουφε????ο κοκκαλης είναι ο μεγαλύτερος προεδρος στην ιστορια του ολυμπιακου (με τον βαγγελα να τον πλησιαζει σιγα σιγα)...σιγουρα καποιοι θα είναι υπερ του κοκκαλη και αλλοι υπερ του βαγγελα, αλλα κραξιμο και κατι εμφυλιους που θελετε, δεν παιζουν αυτά...
η μονη διαφορα είναι ότι ο κοκκαλης δεν είναι πλεον προεδρος του ολυμπιακου και φυσικα δεν θα εχει την υποστηριξη μας πλεον..αλλα αυτό δεν αναιρει ότι είναι ο μεγαλύτερος προεδρος στην ιστορια του ολυμπιακου….

υγ: καναμε αμαν και πως να ξεφορτωθούμε του βαζελογαυρους από τους φιλαθλους μας μετα από τοσα χρονια, και τωρα τα ΑΡΔ προσπαθουν να δημιουργησουν πρόβλημα με κοκκαλικους - αντικοκκαλικους...ευτυχως ο κοσμος δεν τσιμπαει ακομα.. :S

Tάκη εσύ είσαι με Σώκρατες ή Βαγγέλα?
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.518
Like
27.729
Πόντοι
5.506
στηριζω σωκρατη αλλα  εχω φιλοβαγγελικα αισθηματα...
ΖΗΤΩ Ο ΓΟΥΛΑΝΔΡΗΣ,ΖΗΤΩ Ο ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΤΑΙΦΑΣ  :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Ο χοντρός έχει δίκιο σε όσα λέει και ότι λέει σας εκφράζει ΝΑΙ ή ΟΧΙ; Γιατί θα με τρελλάνεις εσύ...
Οι φιλαθλοι της ομαδας ειναι για να κρινουν τον Μαρινακη ποδοσφαιρικα,δεν ειμαστε οπαδοι για να κρινουμε αν τα καραβια του πεφτουν σε μποφορ η αν οι εφημεριδες του εχουν πεσει στις πωλησεις.
Ολοι κανουν λαθη και του Βαγγελη το κυριωτερο ειναι που δεν εστειλε το μπουρδελο με τα πρασσινα στην Γ Εθνικη.
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.842
Πόντοι
34.478
ρε συνελθετε ρεεεεε

δεν ειμαστς βαγγελας δεν ειμαστε σωκρατης

ειμαστε ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Ολοι κανουν λαθη και του Βαγγελη το κυριωτερο ειναι που δεν εστειλε το μπουρδελο με τα πρασσινα στην Γ Εθνικη.
κοκκινη φανελα φορανε στα μπουρδελα
πρασινα φορανε αυτοι που σας γαμανε
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.842
Πόντοι
34.478
τι εννοεις με την μαλακια σου ;
O OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ειναι το ΕΜΒΛΗΜΑ ΤΟΥ. Η ΦΑΝΕΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ
ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΚΑΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΤΗΝ ΙΔΕΑ....ειναι περαστικοι...σημερα ειναι αυριο δεν ειναι....ο ΘΡΥΛΟΣ ομως ειναι για παντα....τι σου ειναι δυσκολο να καταλαβεις
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ναι ...και; παρακατω....για να υπαρχουν αυτα δεν πρεπει να υπαρχει και καποιος να κανει τα κουμαντα και να εγγυαται οχι μονο την υπαρξη σου αλλα και την ευημερια σου ;εσυ τι δεν μπορεις να καταλαβεις πες μου.....ειμαστε με οποιον οδηγαει και εγγυαται....τρωμε σφαιρα γιαυτον ειδικα οταν βρισκομαστε στην μεση λυσσαλεου πολεμου .....αναγκαστικα διαλεγουμε πλευρα και τασσομαστε υπερ της ...
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
ναι ...και; παρακατω....για να υπαρχουν αυτα δεν πρεπει να υπαρχει και καποιος να κανει τα κουμαντα και να εγγυαται οχι μονο την υπαρξη σου αλλα και την ευημερια σου ;εσυ τι δεν μπορεις να καταλαβεις πες μου.....ειμαστε με οποιον οδηγαει και εγγυαται....τρωμε σφαιρα γιαυτον ειδικα οταν βρισκομαστε στην μεση λυσσαλεου πολεμου .....αναγκαστικα διαλεγουμε πλευρα και τασσομαστε υπερ της ...
πεστα παιχταρα μου!!!
Αντε με τους μετροσεξουαλ νεοκοπους ΓΑΥΡΟΥΣ που εχουμε μπλεξει εδω μεσα!!!
 

Συνημμένα

  • Μαρινάκης - γαμιάς.jpg
    Μαρινάκης - γαμιάς.jpg
    52,3 KB · Εμφανίσεις: 14

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
πεστα παιχταρα μου!!!
Αντε με τους μετροσεξουαλ νεοκοπους ΓΑΥΡΟΥΣ που εχουμε μπλεξει εδω μεσα!!!
ελα μου ντε ....πετανε μια μαλακια πολιτικως ορθη  την ωρα που μαινεται πολεμος εναντιον του συλλογου ....οι μασκες επεσαν προσφατα και με τον μπασκετικο ολυμπιακο που ''και καλα τον παραδεχονταν ολοι και δεν προκαλουσε αντιδρασεις σαν τον ποδοσφαιρικο'' ....και ειδαμε με την πρωτη ευκαιρια που ολα τα αντιολυμπιακα μουνια μυρισαν αιμα ορμηξαν να φανε σαρκα ....πεσανε οι μασκες του δηθεν τμηματος που δεν χρησιμοποιει μαφιοζικες μεθοδους κλπ κλπ .....αποδειχτηκε περιτρανα οτι ο στοχος ειναι ενας:9 ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ....τελος ...και ερχεται ο αλλος και καλα ενας απο μας υποτιθεται να πουλησει πνευμα και ανωτεροτητα οτι μονο το σημα και οχι το προσωπο....που πα ρε καραμητρο στη μεση του πεδιου της μαχης με τσιγγολελετες και βιολετες χοροπηδηχτος ....εδω ειναι ο θανατος σου η ζωη μου ....θα φας την μπιστολια και θα βαλεις στον αποπατο σου την κουλτουρα και την ιδεολογια ....μαρινακης και ξερο ψωμι και καραπαπας και και ....οσο ειναι στον γαυρο ....αμα φυγουν καφτους ....αλλα οσο ειναι μεχρι θανατο....και πουλαει και πνευμα ο αλλος να ξυπνησουμε λεει ....ελεος...
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
ελα μου ντε ....πετανε μια μαλακια πολιτικως ορθη  την ωρα που μαινεται πολεμος εναντιον του συλλογου ....οι μασκες επεσαν προσφατα και με τον μπασκετικο ολυμπιακο που ''και καλα τον παραδεχονταν ολοι και δεν προκαλουσε αντιδρασεις σαν τον ποδοσφαιρικο'' ....και ειδαμε με την πρωτη ευκαιρια που ολα τα αντιολυμπιακα μουνια μυρισαν αιμα ορμηξαν να φανε σαρκα ....πεσανε οι μασκες του δηθεν τμηματος που δεν χρησιμοποιει μαφιοζικες μεθοδους κλπ κλπ .....αποδειχτηκε περιτρανα οτι ο στοχος ειναι ενας:9 ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ....τελος ...και ερχεται ο αλλος και καλα ενας απο μας υποτιθεται να πουλησει πνευμα και ανωτεροτητα οτι μονο το σημα και οχι το προσωπο....που πα ρε καραμητρο στη μεση του πεδιου της μαχης με τσιγγολελετες και βιολετες χοροπηδηχτος ....εδω ειναι ο θανατος σου η ζωη μου ....θα φας την μπιστολια και θα βαλεις στον αποπατο σου την κουλτουρα και την ιδεολογια ....μαρινακης και ξερο ψωμι και καραπαπας και και ....οσο ειναι στον γαυρο ....αμα φυγουν καφτους ....αλλα οσο ειναι μεχρι θανατο....και πουλαει και πνευμα ο αλλος να ξυπνησουμε λεει ....ελεος...
ΟΣΟ ΕΥΕΡΓΕΤΟΥΝ ΤΟΝ ΓΑΥΡΟ..
ΥΓ ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΟΥΣ..
ΥΓ1 ΒΑΓΓΕΛΑΣ(ΟΣΟ ΕΥΕΡΓΕΤΕΙ)..
ΥΓ2 ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΣΥΜΜΑΧΗΣΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟΥΣ..
ΥΓ3 ΟΛΟΙ ΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.842
Πόντοι
34.478
πεστα παιχταρα μου!!!
Αντε με τους μετροσεξουαλ νεοκοπους ΓΑΥΡΟΥΣ που εχουμε μπλεξει εδω μεσα!!!
φιλαρακι νεοκοπος γαυρο με διαρκειας απο το 1999 εως το 2015 σερι δεν με λες
Με τα πετρινα χρονια στην 7
ειμαι στρατιωτης του θρυλου με παρουσιες Τουμπα χαριλαου πουστρολεοφωρο....μεσα στο 1-4 εχω παρει αδεια το 92 απο φανταρος στους τοξοτες ξανθης που ημουν και ειδα το σπασιμο του σερι της τουμπας λαιβ
το οτι ειναι μουνοπανα οι συριζαιοι και στο ποδοσφαιρο ναι στους ξενους διαιτητες ενω στο μπασκετ κοκο του πουστροβασιλειαδη τα ξερουμε και τα βλεπουμε
στρατιωτης ομως μονο του θρυλου οχι των προεδρων.....δεν θα σβησω ουτε νταιφα που τους πηγαινε πιπα κωλο ουτε κοκαλη που φερε παιχταραδες και οταν φυγει ο βαγγελας θα κανουμε τον απολογισμο αν ηταν ο μεγαλυτερος προεδρος της παε η οχι. εχεις τον καθε οπαδο του ιντερνετ να λεει σε αυτους που εφαγαν τα νιατα τους και τρωνε την μεση ηλικια τους οπως τωρα στα γηπεδα
εγω σαν τους μπαουγκ δεν θα γινω σαββιδης και μπαουγκ αφου...οτι πει ο ποντιος κλαρινο!!!
θρυλος ουμπερ αλες
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ΟΣΟ ΕΥΕΡΓΕΤΟΥΝ ΤΟΝ ΓΑΥΡΟ..
ΥΓ ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΟΥΣ..
ΥΓ1 ΒΑΓΓΕΛΑΣ(ΟΣΟ ΕΥΕΡΓΕΤΕΙ)..
ΥΓ2 ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΣΥΜΜΑΧΗΣΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟΥΣ..
ΥΓ3 ΟΛΟΙ ΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ
συμφωνω απολυτα ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom