Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (2 μέλη και 33 επισκέπτες)

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
φιλαρακι νεοκοπος γαυρο με διαρκειας απο το 1999 εως το 2015 σερι δεν με λες
Με τα πετρινα χρονια στην 7
ειμαι στρατιωτης του θρυλου με παρουσιες Τουμπα χαριλαου πουστρολεοφωρο....μεσα στο 1-4 εχω παρει αδεια το 92 απο φανταρος στους τοξοτες ξανθης που ημουν και ειδα το σπασιμο του σερι της τουμπας λαιβ
το οτι ειναι μουνοπανα οι συριζαιοι και στο ποδοσφαιρο ναι στους ξενους διαιτητες ενω στο μπασκετ κοκο του πουστροβασιλειαδη τα ξερουμε και τα βλεπουμε
στρατιωτης ομως μονο του θρυλου οχι των προεδρων.....δεν θα σβησω ουτε νταιφα που τους πηγαινε πιπα κωλο ουτε κοκαλη που φερε παιχταραδες και οταν φυγει ο βαγγελας θα κανουμε τον απολογισμο αν ηταν ο μεγαλυτερος προεδρος της παε η οχι. εχεις τον καθε οπαδο του ιντερνετ να λεει σε αυτους που εφαγαν τα νιατα τους και τρωνε την μεση ηλικια τους οπως τωρα στα γηπεδα
εγω σαν τους μπαουγκ δεν θα γινω σαββιδης και μπαουγκ αφου...οτι πει ο ποντιος κλαρινο!!!
θρυλος ουμπερ αλες
αδερφε να νοιωθεις ...το ''νεοκοπος'' παει σε κουλτουρα και νοοτροπια και οχι σε ηλικια και χρονια ...μπορει να εισαι μεγαλος και να παρακολουθεις χρονια αλλα να εισαι μπολιασμενος με αυτη τη νοοτροπια ....και μπορει ενας πιτσιρικας να νοιωθει και να κοζαρει πολυ παραπανω και να ειναι πραγματικος γαυραρος και να μην πιανεται ροιδι απο τα ντιολυμπιακα μουνια ....απλα ...
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
φιλαρακι νεοκοπος γαυρο με διαρκειας απο το 1999 εως το 2015 σερι δεν με λες
Με τα πετρινα χρονια στην 7
ειμαι στρατιωτης του θρυλου με παρουσιες Τουμπα χαριλαου πουστρολεοφωρο....μεσα στο 1-4 εχω παρει αδεια το 92 απο φανταρος στους τοξοτες ξανθης που ημουν και ειδα το σπασιμο του σερι της τουμπας λαιβ
το οτι ειναι μουνοπανα οι συριζαιοι και στο ποδοσφαιρο ναι στους ξενους διαιτητες ενω στο μπασκετ κοκο του πουστροβασιλειαδη τα ξερουμε και τα βλεπουμε
στρατιωτης ομως μονο του θρυλου οχι των προεδρων.....δεν θα σβησω ουτε νταιφα που τους πηγαινε πιπα κωλο ουτε κοκαλη που φερε παιχταραδες και οταν φυγει ο βαγγελας θα κανουμε τον απολογισμο αν ηταν ο μεγαλυτερος προεδρος της παε η οχι. εχεις τον καθε οπαδο του ιντερνετ να λεει σε αυτους που εφαγαν τα νιατα τους και τρωνε την μεση ηλικια τους οπως τωρα στα γηπεδα
εγω σαν τους μπαουγκ δεν θα γινω σαββιδης και μπαουγκ αφου...οτι πει ο ποντιος κλαρινο!!!
θρυλος ουμπερ αλες
τυπε μου εχεις παρεξηγησει μαλλον..
ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΟ "ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ Κ ΟΛΟΥΣ Ο ΔΑΦΝΟΣΤΕΦΑΝΩΜΕΝΟΣ"..
Εγραψα..
ΥΓ1..ΒΑΓΓΕΛΑΣ(ΟΣΟ ΕΥΕΡΓΕΤΕΙ)..
ΥΓ2 ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΣΥΜΜΑΧΗΣΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟΥΣ..
ΥΓ3 ΟΛΟΙ ΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ..
Παμε λοιπον..
ΒΑΓΓΕΛΑΣ=ΑΞΙΟΣ για οσα εχει προσφερει μεχρι σημερα..
ΘΕΙΟΣ=ΕΥΓΕ ΓΙΑ ΟΣΑ ΠΡΟΣΕΦΕΡΕ ΚΑΠΟΤΕ,ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙ ΑΦΟΥ ΣΤΡΑΦΗΚΕ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ..
Που διαφωνεις???
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36

Συνημμένα

  • IMG-77782a0fc01ef367051a1e2bc0922b49-V.jpg
    IMG-77782a0fc01ef367051a1e2bc0922b49-V.jpg
    114,7 KB · Εμφανίσεις: 36

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
οσο για τον κοκκαλη οταν ηταν προεδρος ηταν θεος εκ των υστερων συνταχθηκε με τον εχθρο ,εγινε επιχειρημα στα αντιολυμπιακα προπαγανδιστικα μεσα και συμμαχος τους αρα καηκε και τε΄λειωσε μονος του ....εχυσε την καρδαρα με το γαλα και προφανως εσυ που εχεις κριτηριο ''την ομαδα πανω απο ολα'' το αντιλαμβανεσαι και υποθετω συμφωνεις μαζι μου....
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
παντα
 

Συνημμένα

  • ___20160825_1041168101.jpg
    ___20160825_1041168101.jpg
    59,4 KB · Εμφανίσεις: 16

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.842
Πόντοι
34.478
αδερφε να νοιωθεις ...το ''νεοκοπος'' παει σε κουλτουρα και νοοτροπια και οχι σε ηλικια και χρονια ...μπορει να εισαι μεγαλος και να παρακολουθεις χρονια αλλα να εισαι μπολιασμενος με αυτη τη νοοτροπια ....και μπορει ενας πιτσιρικας να νοιωθει και να κοζαρει πολυ παραπανω και να ειναι πραγματικος γαυραρος και να μην πιανεται ροιδι απο τα ντιολυμπιακα μουνια ....απλα ...
συνγαυρε....την αντιολυμπιακη προπαγανδα την εχω φαει χρονια στη μαπα
εμεις οι παλιοι γαυροι ξεραμα οτι η ομαδα πανω απο ολα....δεν ξερω ποσο εισαι εχω φαει λαιβ στη μαπα το στημενο 3-4 ημουν απο αυτους που πρωτοι φωναξαμε το αργυρη καριολη φερ το πορτοφολι
γυμνασιοπαιδο εφαγα την πικρα του 4-0 στο κυπελο απο τα βαζελιο,,,,ο πατερα μου με πηγε οακα στο επικο 2-0 επι του Αγιαξ με γκολ του Αναστοπουλου....στην 7 με το πεναλτι του παπουτσελη μεσα....ξυλο στο ολυμπιακος - σαμπορια 0-1 απο τους βρωμομπατσους με την υπερομαδαρα του μπλαχιν που εριχε στο 20 4 γκολ στη κουλα του μπαγεβιτς

9στην και καλα καλυτερη κουλα ολων των εποχων)....εμεις μαθαμε να ειμαστε στρατος του θρυλου οχι των προεδρων....στηριζουμε προεδρους αλλα στρατος τους δεν ειμαστε,,,,ειμαστε στρατος του θρυλου....να σε γνωρισω σε ατομα που ηταν θρλικη αλαμαα να σου πουμε πως φυλακη μεσα στη φυλακη τα ειχαν τα ουγκ....να στα λενε και να σου σηκωνετε η τριχα κι ερχετε ο καθες γαυρος του πληκτρολογιου να μας πει και νεοκοπους....ας μας δειξει με φωτογραφιες φετος σε πια ντερμπι πηγε....που εκλεισε η φωνη του.....αυτα σε κανα παιδακι που δεν εχει ζησει πετρινα χρονια ....ασε μην με φορτωνεις αλλο
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
οσο για τον κοκκαλη οταν ηταν προεδρος ηταν θεος εκ των υστερων συνταχθηκε με τον εχθρο ,εγινε επιχειρημα στα αντιολυμπιακα προπαγανδιστικα μεσα και συμμαχος τους αρα καηκε και τε΄λειωσε μονος του ....εχυσε την καρδαρα με το γαλα και προφανως εσυ που εχεις κριτηριο ''την ομαδα πανω απο ολα'' το αντιλαμβανεσαι και υποθετω συμφωνεις μαζι μου....
αμα προσθεσεις επισης τα παρακατω..
1..τελικος τελ αβιβ..
2..τελικος με ζμπαουγκ στο τζαμι..
ΚΑΙ ΤΑ 2 ΚΑΡΑΣΤΗΜΕΝΑ..
ΣΥΝ..
3..Ξεπεσμος στο μπασκετ με σχεδιο..
4..Μη αποπληρωμη δοσεων δανειου τηγανιου..
5..Παραδοση-επιστροφη παραγκας στον νιαου..
6..Κωλος κ βρακι με οχτρους..
ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΑΝΑΓΚΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΣΙΧΤΙΡΙΖΕΙΣ ΠΛΕΟΝ..
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
συνγαυρε....την αντιολυμπιακη προπαγανδα την εχω φαει χρονια στη μαπα
εμεις οι παλιοι γαυροι ξεραμα οτι η ομαδα πανω απο ολα....δεν ξερω ποσο εισαι εχω φαει λαιβ στη μαπα το στημενο 3-4 ημουν απο αυτους που πρωτοι φωναξαμε το αργυρη καριολη φερ το πορτοφολι
γυμνασιοπαιδο εφαγα την πικρα του 4-0 στο κυπελο απο τα βαζελιο,,,,ο πατερα μου με πηγε οακα στο επικο 2-0 επι του Αγιαξ με γκολ του Αναστοπουλου....στην 7 με το πεναλτι του παπουτσελη μεσα....ξυλο στο ολυμπιακος - σαμπορια 0-1 απο τους βρωμομπατσους με την υπερομαδαρα του μπλαχιν που εριχε στο 20 4 γκολ στη κουλα του μπαγεβιτς

9στην και καλα καλυτερη κουλα ολων των εποχων)....εμεις μαθαμε να ειμαστε στρατος του θρυλου οχι των προεδρων....στηριζουμε προεδρους αλλα στρατος τους δεν ειμαστε,,,,ειμαστε στρατος του θρυλου....να σε γνωρισω σε ατομα που ηταν θρλικη αλαμαα να σου πουμε πως φυλακη μεσα στη φυλακη τα ειχαν τα ουγκ....να στα λενε και να σου σηκωνετε η τριχα κι ερχετε ο καθες γαυρος του πληκτρολογιου να μας πει και νεοκοπους....ας μας δειξει με φωτογραφιες φετος σε πια ντερμπι πηγε....που εκλεισε η φωνη του.....αυτα σε κανα παιδακι που δεν εχει ζησει πετρινα χρονια ....ασε μην με φορτωνεις αλλο
αδερφε δεν πρεπει να πολυδιαφωνουμε ...μαλλον καπου χαθηκαμε στην μεταφραση...εννοειται στρατος του θρυλου γιαυτο και σου λεω καψιμο στο θειο οταν  γυρισε εναντια στον θρυλο ...αμα ειμασταν στρατος του κοκκαλη θα το ευλογουσαμε και τωρα ....οπως αν κανει το ιδιο ο μαρινακης αυριο επισης θα φαει κρα και θα διαγραφει απο την συνειδηση μας ....αυτο ακριβς λεμε ....τωρα ομως που υπηρετει τον θρυλο και κοντραρεται με τα μουνια που στοχο εχουν την ομαδα ειμαστε μαζι τους μεχρι θανατο και χωρις δευτερη σκεψη....ειμαι αρκετα μεγαλος ,μεσα ημουνα στο 3- 4 και προσωπικα δεν το θεωρω στυημενο ...αλλα αυτα ειναι αποψεις ας μην το πιασουμε τετοια ωρα αυτο το θεμα...
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.842
Πόντοι
34.478
τυπε μου εχεις παρεξηγησει μαλλον..
ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΟ "ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ Κ ΟΛΟΥΣ Ο ΔΑΦΝΟΣΤΕΦΑΝΩΜΕΝΟΣ"..
Εγραψα..
ΥΓ1..ΒΑΓΓΕΛΑΣ(ΟΣΟ ΕΥΕΡΓΕΤΕΙ)..
ΥΓ2 ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΣΥΜΜΑΧΗΣΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟΥΣ..
ΥΓ3 ΟΛΟΙ ΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ..
Παμε λοιπον..
ΒΑΓΓΕΛΑΣ=ΑΞΙΟΣ για οσα εχει προσφερει μεχρι σημερα..
ΘΕΙΟΣ=ΕΥΓΕ ΓΙΑ ΟΣΑ ΠΡΟΣΕΦΕΡΕ ΚΑΠΟΤΕ,ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙ ΑΦΟΥ ΣΤΡΑΦΗΚΕ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ..
Που διαφωνεις???
θα σου πω αφου με ρωτας....αν και τα ειπε μονος του ο βαγγελας σημερα...
οσο τα ειχε καλα με το συριζα ηταν ωραιος,,,,μετα οταν τα σπασαν αρχισε ο πολεμος εναντιων του,,,και πηρε φαλλαγγι και το θρυλο μας
το γηπεδο που ειναι απληρωτες οι δοσεις δεν φταιει ο βαγγελας....το μουνι ο λασυρεντιαδης εχει το 50% της καρισκακης ΑΕ
Μην μπερδευεις Σωκρατη με Πετρο....ο Πετρος ειναι ζακι σαν το τρακη

και να σου πω....καλο το καραισκακη αλλα δεν ειναι δικο μας....δικο μας γηπεδο ιδιοκτητο....φτιαξαμε της μπουρδελο ΕΟΑ γηπεδο να μας πρηζει και τα παπαρια,,,,
τον βαγγελα θα τον παραδεχτω οταν κανουμε δικο μας γηπεδο 60,000 στο ρεντη....εκει ειναι η μαγκια
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
συνγαυρε....την αντιολυμπιακη προπαγανδα την εχω φαει χρονια στη μαπα
εμεις οι παλιοι γαυροι ξεραμα οτι η ομαδα πανω απο ολα....δεν ξερω ποσο εισαι εχω φαει λαιβ στη μαπα το στημενο 3-4 ημουν απο αυτους που πρωτοι φωναξαμε το αργυρη καριολη φερ το πορτοφολι
γυμνασιοπαιδο εφαγα την πικρα του 4-0 στο κυπελο απο τα βαζελιο,,,,ο πατερα μου με πηγε οακα στο επικο 2-0 επι του Αγιαξ με γκολ του Αναστοπουλου....στην 7 με το πεναλτι του παπουτσελη μεσα....ξυλο στο ολυμπιακος - σαμπορια 0-1 απο τους βρωμομπατσους με την υπερομαδαρα του μπλαχιν που εριχε στο 20 4 γκολ στη κουλα του μπαγεβιτς

9στην και καλα καλυτερη κουλα ολων των εποχων)....εμεις μαθαμε να ειμαστε στρατος του θρυλου οχι των προεδρων....στηριζουμε προεδρους αλλα στρατος τους δεν ειμαστε,,,,ειμαστε στρατος του θρυλου....να σε γνωρισω σε ατομα που ηταν θρλικη αλαμαα να σου πουμε πως φυλακη μεσα στη φυλακη τα ειχαν τα ουγκ....να στα λενε και να σου σηκωνετε η τριχα κι ερχετε ο καθες γαυρος του πληκτρολογιου να μας πει και νεοκοπους....ας μας δειξει με φωτογραφιες φετος σε πια ντερμπι πηγε....που εκλεισε η φωνη του.....αυτα σε κανα παιδακι που δεν εχει ζησει πετρινα χρονια ....ασε μην με φορτωνεις αλλο
ελα να πιουμε καμια μπυρα στα κεντρικα ρε παιχτη,να στα πω κ εγω παρεα με το ουφακι που ειμαστε μια ηλικια..
ΥΓ επιμενεις να γραφεις τα δικα σου με μπολικη λεζαντα κ παρασημα..
ΥΓ1 ΑΣΠΙΔΑ τυπε,ποιος στρατος???
 

Συνημμένα

  • 14595819_1280702951941161_7308187696060210429_n.jpg
    14595819_1280702951941161_7308187696060210429_n.jpg
    55 KB · Εμφανίσεις: 11

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.842
Πόντοι
34.478
ελα να πιουμε καμια μπυρα στα κεντρικα ρε παιχτη,να στα πω κ εγω παρεα με το ουφακι που ειμαστε μια ηλικια..
ΥΓ επιμενεις να γραφεις τα δικα σου με μπολικη λεζαντα κ παρασημα..
ΥΓ1 ΑΣΠΙΔΑ τυπε,ποιος στρατος???
συμφωνω Ασπιδα του θρυλου....οταν παρεις πισω το νεοκοπος τα λεμε ευχαριστως
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
θα σου πω αφου με ρωτας....αν και τα ειπε μονος του ο βαγγελας σημερα...
οσο τα ειχε καλα με το συριζα ηταν ωραιος,,,,μετα οταν τα σπασαν αρχισε ο πολεμος εναντιων του,,,και πηρε φαλλαγγι και το θρυλο μας
το γηπεδο που ειναι απληρωτες οι δοσεις δεν φταιει ο βαγγελας....το μουνι ο λασυρεντιαδης εχει το 50% της καρισκακης ΑΕ
Μην μπερδευεις Σωκρατη με Πετρο....ο Πετρος ειναι ζακι σαν το τρακη

και να σου πω....καλο το καραισκακη αλλα δεν ειναι δικο μας....δικο μας γηπεδο ιδιοκτητο....φτιαξαμε της μπουρδελο ΕΟΑ γηπεδο να μας πρηζει και τα παπαρια,,,,
τον βαγγελα θα τον παραδεχτω οταν κανουμε δικο μας γηπεδο 60,000 στο ρεντη....εκει ειναι η μαγκια
κ το υπολοιπο 50% το εχει ο ΘΕΙΟΣ(ετσι ισχυριζεται ο ΒΑΓΓΕΛΑΣ)..
Ο πετρακης ειναι η τιμωρια του ΘΕΙΟΥ(κοκορια ρουφαει-ζακιας δεν ειναι ομως)..
ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ(ΑΝ ΧΤΙΣΕΙ Ο ΒΑΓΓΕΛΑΣ)..
Το απειρο μαρουλι που σμπρωχνει στον ερασιτεχνη κ ως εξ αυτου,οι τεραστιες επιτυχιες σε πληθωρα αθληματων(ΕΝΤΟΣ Κ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΟΡΩΝ)που αυτο εχει επιφερει,δεν πιανονται για εσενα??.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
συμφωνω Ασπιδα του θρυλου....οταν παρεις πισω το νεοκοπος τα λεμε ευχαριστως
ρε τυπε,δεν γραφω ΠΟΤΕ επι προσωπικου(ΕΞΑΛΛΟΥ,ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΡΩ)..εσυ παρεξηγηθηκες χωρις λογο..
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.842
Πόντοι
34.478
κ το υπολοιπο 50% το εχει ο ΘΕΙΟΣ(ετσι ισχυριζεται ο ΒΑΓΓΕΛΑΣ)..
Ο πετρακης ειναι η τιμωρια του ΘΕΙΟΥ(κοκορια ρουφαει-ζακιας δεν ειναι ομως)..
ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ(ΑΝ ΧΤΙΣΕΙ Ο ΒΑΓΓΕΛΑΣ)..
Το απειρο μαρουλι που σμπρωχνει στον ερασιτεχνη κ ως εξ αυτου,οι τεραστιες επιτυχιες σε πληθωρα αθληματων(ΕΝΤΟΣ Κ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΟΡΩΝ)που αυτο εχει επιφερει,δεν πιανονται για εσενα??.
κανενας δεν λεει οτι ο Βσγγελας δεν ειναι γνησιος γατρος κι οτι δεν πεθαινει για τον θρυλο
Αλλα τον ερασιτεχνη δεν τον εσωσε μονος του...εχει βεβαια μεγαλο μεριδιο
οταν βαραγε διαλυση ο ερασιτεχνης για θυμισου πως τον εσωσαν ολοι οι γαυροι μαζι....τα μελη...οι επιχειρηματιες...ολοι που ανοικουν στον ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΣΤΛΛΟΓΟ με ευρωπαικα σε 3 αθληματα στους αντρες και 2 στις γυναικες ο μονος στην ευρωπη που το εχει καταφερει
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
κανενας δεν λεει οτι ο Βσγγελας δεν ειναι γνησιος γατρος κι οτι δεν πεθαινει για τον θρυλο
Αλλα τον ερασιτεχνη δεν τον εσωσε μονος του...εχει βεβαια μεγαλο μεριδιο
οταν βαραγε διαλυση ο ερασιτεχνης για θυμισου πως τον εσωσαν ολοι οι γαυροι μαζι....τα μελη...οι επιχειρηματιες...ολοι που ανοικουν στον ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΣΤΛΛΟΓΟ με ευρωπαικα σε 3 αθληματα στους αντρες και 2 στις γυναικες ο μονος στην ευρωπη που το εχει καταφερει
τυπε,ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΡΑΤΗΓΟ,ομως ο ΒΑΓΓΕΛΑΣ εχει παιξει κ παιζει καταλυτικο ρολο..
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ελα μου ντε ....πετανε μια μαλακια πολιτικως ορθη  την ωρα που μαινεται πολεμος εναντιον του συλλογου ....οι μασκες επεσαν προσφατα και με τον μπασκετικο ολυμπιακο που ''και καλα τον παραδεχονταν ολοι και δεν προκαλουσε αντιδρασεις σαν τον ποδοσφαιρικο'' ....και ειδαμε με την πρωτη ευκαιρια που ολα τα αντιολυμπιακα μουνια μυρισαν αιμα ορμηξαν να φανε σαρκα ....πεσανε οι μασκες του δηθεν τμηματος που δεν χρησιμοποιει μαφιοζικες μεθοδους κλπ κλπ .....αποδειχτηκε περιτρανα οτι ο στοχος ειναι ενας:9 ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ....τελος ...και ερχεται ο αλλος και καλα ενας απο μας υποτιθεται να πουλησει πνευμα και ανωτεροτητα οτι μονο το σημα και οχι το προσωπο....που πα ρε καραμητρο στη μεση του πεδιου της μαχης με τσιγγολελετες και βιολετες χοροπηδηχτος ....εδω ειναι ο θανατος σου η ζωη μου ....θα φας την μπιστολια και θα βαλεις στον αποπατο σου την κουλτουρα και την ιδεολογια ....μαρινακης και ξερο ψωμι και καραπαπας και και ....οσο ειναι στον γαυρο ....αμα φυγουν καφτους ....αλλα οσο ειναι μεχρι θανατο....και πουλαει και πνευμα ο αλλος να ξυπνησουμε λεει ....ελεος...
Οπότε συμφωνείς με τη δήλωση του χοντρού που παραδέχτηκε (ουσιαστικά) ότι όσα πρωταθλήματα πήρε ο ΟΣΦΠ τη περίοδο που ήταν πρόεδρος ο Κόκκαλη τα πήρε για 2 λόγους
1ον Γιατί είχε Θωμά στο πλευρό του
2ον Γιατί ο Κόκκαλης είχε στενές σχέσεις με τις κυβερνήσεις ΠΑΣΟΚ και ΝΔ.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
αμα προσθεσεις επισης τα παρακατω..
1..τελικος τελ αβιβ..
2..τελικος με ζμπαουγκ στο τζαμι..
ΚΑΙ ΤΑ 2 ΚΑΡΑΣΤΗΜΕΝΑ..
ΣΥΝ..
3..Ξεπεσμος στο μπασκετ με σχεδιο..
4..Μη αποπληρωμη δοσεων δανειου τηγανιου..
5..Παραδοση-επιστροφη παραγκας στον νιαου..
6..Κωλος κ βρακι με οχτρους..
ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΑΝΑΓΚΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΣΙΧΤΙΡΙΖΕΙΣ ΠΛΕΟΝ..
Ευχαριστώ. Άρα τα τόσα χρόνια περί "παντελονάτων πρωταθλημάτων", "επενδύσεων που κάνει ο πρόεδρας", "παράγκα υπάρχει και μόνο στο μυαλό σας" και σχετικές ΠΑΠΑΡΙΕΣ τη περίοδο 1996-2010 πάνε περίπατο. Μια ντουζίνα ΠΕΤΣΙΝΑ πρωταθλήματα ο γαύρος. Το "αρχιδάτη ομάδα" πάει περίπατο. Η ΠΙΟ ΑΝΑΡΧΙΔΗ ΟΜΑΔΑ για 14 χρόνια. Και φυσικά ΟΛΟΙ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΤΗΣ ΠΟΥ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ 14 ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΕΛΕΓΑΝ ΤΟ ΠΙΟ ΑΠΛΟ "Ναι παράγκα. ΑΝ έχεις μάγκα πρόεδρο να έρθει να τη πάρει".
Ομολογείτε χωρίς ξύλο. Σκέψου να σας ρίξουν και σε κανέναν κάδο σκουπιδιών τι θα κάνετε.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Ευχαριστώ. Άρα τα τόσα χρόνια περί "παντελονάτων πρωταθλημάτων", "επενδύσεων που κάνει ο πρόεδρας", "παράγκα υπάρχει και μόνο στο μυαλό σας" και σχετικές ΠΑΠΑΡΙΕΣ τη περίοδο 1996-2010 πάνε περίπατο. Μια ντουζίνα ΠΕΤΣΙΝΑ πρωταθλήματα ο γαύρος. Το "αρχιδάτη ομάδα" πάει περίπατο. Η ΠΙΟ ΑΝΑΡΧΙΔΗ ΟΜΑΔΑ για 14 χρόνια. Και φυσικά ΟΛΟΙ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΤΗΣ ΠΟΥ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ 14 ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΕΛΕΓΑΝ ΤΟ ΠΙΟ ΑΠΛΟ "Ναι παράγκα. ΑΝ έχεις μάγκα πρόεδρο να έρθει να τη πάρει".
Ομολογείτε χωρίς ξύλο. Σκέψου να σας ρίξουν και σε κανέναν κάδο σκουπιδιών τι θα κάνετε.
οτι πεις βλακεντιε..μην σου χαλασουμε το ματριξ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom