Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (4 μέλη και 18 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
Πολυ αυστηρος δεν εισαι; Ακομα περιμενουμε απο τον Ιβαν μπας και φιλοτιμηθει και μιλησει καποτε ελληνικα. Αν τα καταφερει.

Τι σχεση εχει με την ελλαδα ο φιλοξενουμενος ρε τυπε???μεχρι να τον φερουν φυτευτο εδω, ουτε ηξερε που επεφτε η νοτια μακεδονια... :S
Του φορεσανε και ενα καπελακι μπαοκ σαν τον κλοουν και τον κανανε μακεδονομαχο κουδα και αυτον για τα προβατα..  :2funny:
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Εγώ να αποφασίσω Τάκη ή εσείς; Γιατί επί Θωμά στον ΟΣΦΠ, και την ΕΠΟ δικιά σας λέγατε "άριστοι οι διαιτητές", "καμία παράγκα", "κάντε επενδύσεις και μη λέτε ψέμματα στον κόσμο σας", "μη κλαίγεστε και μην είστε κλαψομούνηδες. Δε βλέπετε τα χάλια σας"
Τώρα επί Θωμά στην ΑΕΚ, και ΕΠΟ του ΠΑΟΚ, λέτε "χάλια οι Έλληνες διαιτητές. Σφάζουν τον ΟΣΦΠ", "έχει στηθεί τρελή παράγκα", "ο Μποτία είναι στα αποδυτήρια και κλαίει" κτλπ.
Όταν ΚΑΙ ΑΝ αποφασίσετε τι γινόταν τη περίοδο 1996-2017 πείτε μας και εμάς για να ξέρουμε....
χαχα ρε τυπε απο αυτους περιμενες ντομπρα και παντελονατη σταση? αυτοι σε 2 χρονια μεσα φυλο αλλαξανε σε συμπεριφορα
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
Εγώ να αποφασίσω Τάκη ή εσείς; Γιατί επί Θωμά στον ΟΣΦΠ, και την ΕΠΟ δικιά σας λέγατε "άριστοι οι διαιτητές", "καμία παράγκα", "κάντε επενδύσεις και μη λέτε ψέμματα στον κόσμο σας", "μη κλαίγεστε και μην είστε κλαψομούνηδες. Δε βλέπετε τα χάλια σας"
Τώρα επί Θωμά στην ΑΕΚ, και ΕΠΟ του ΠΑΟΚ, λέτε "χάλια οι Έλληνες διαιτητές. Σφάζουν τον ΟΣΦΠ", "έχει στηθεί τρελή παράγκα", "ο Μποτία είναι στα αποδυτήρια και κλαίει" κτλπ.
Όταν ΚΑΙ ΑΝ αποφασίσετε τι γινόταν τη περίοδο 1996-2017 πείτε μας και εμάς για να ξέρουμε....

Για βαλε μου τωρα και τι λεγατε εσεις τοτε και τι λετε τωρα, να δω κατι... :rolleyes:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Για βαλε μου τωρα και τι λεγατε εσεις τοτε και τι λετε τωρα, να δω κατι... :rolleyes:
Ρε Τάκη εγώ σου έγραψα. Ο Θωμάς είναι του Μελισσάν και η ΕΠΟ του ΠΑΟΚ. Τι άλλο θέλεις να σου γράψω; Αυτό τα λέει όλα. Εσάς περιμένω να μου πείτε ΑΝ επί 21 χρόνια και 18 πρωταθλήματα υπήρχε ΠΑΡΑΓΚΑ ή όχι. Όταν αποφασίσετε εσείς, τότε πείτε μας. Γιατί όταν είχατε και το καρπούζι (Θωμάς) και το μαχαίρι (ΕΠΟ) όλα ήταν καλά. Όταν τα χάσατε αρχίσατε να κλαίγεστε. Ότι πίστευα εγώ για τον Κόκκαλη το πιστεύω ακόμα και τώρα. Για εσάς ο Κόκκαλης μέχρι το 2016 ήταν "ο επί 15ετίας βιαστής σας" και τώρα έγινε "προδότης".
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
Ρε Τάκη εγώ σου έγραψα. Ο Θωμάς είναι του Μελισσάν και η ΕΠΟ του ΠΑΟΚ. Τι άλλο θέλεις να σου γράψω; Αυτό τα λέει όλα. Εσάς περιμένω να μου πείτε ΑΝ επί 21 χρόνια και 18 πρωταθλήματα υπήρχε ΠΑΡΑΓΚΑ ή όχι. Όταν αποφασίσετε εσείς, τότε πείτε μας. Γιατί όταν είχατε και το καρπούζι (Θωμάς) και το μαχαίρι (ΕΠΟ) όλα ήταν καλά. Όταν τα χάσατε αρχίσατε να κλαίγεστε. Ότι πίστευα εγώ για τον Κόκκαλη το πιστεύω ακόμα και τώρα. Για εσάς ο Κόκκαλης μέχρι το 2016 ήταν "ο επί 15ετίας βιαστής σας" και τώρα έγινε "προδότης".

Ρε τυπε μιλας λες και εσυ δεν εχεις αλλαξει σταση απο τοτε στο τωρα...
Τοτε εμεις καναμε τουμπεκι για τον θωμα και τον κραζατε εσεις, τωρα κανετε τουμπεκι εσεις για τον θωμα και κραζουμε εμεις...
Βλεπει καμια διαφορα γαυρου απο αεκτζη??
Τοτε εμεις καναμε τουμπεκι για τον γκαγκατση και τον κραζατε εσεις, και τωρα κανετε τουμπεκι εσεις για τον γκαγκατση  και τον εχει ο ιβαν εκτελεστικο διευθυντη στην επο και κραζουμε εμεις...
Δηλαδη βλεπεις καμια διαφορα αναμεσα σε εμας και εσας και μου ζητας να ξεκαθαρισω την θεση μου για τοτε και τωρα???αφου και εμεις αλλαξαμε γνωμη για τα ιδια προσωπα και εσεις!!!
Αμα εβλεπα εσας να κραζετε τον μελισσαν που πηρε τον θωμα, τοτε ναι θα ειχες δικιο να μου την πεις για τοτε και τωρα..

υγ : θα με κανεις να ψαξω κατι ποστ που εκανα εδω μεσα 3-4 χρονια πριν, πριν τις εκλογες της επο, που ελεγα " οτι ειστε ολοι γαυροι αλλα δεν το ξερετε, θα το καταλαβαιτε οταν παρετε την εξουσια στα χερια σας"

υγ2 : δες το ποστ του λεγγορο πριν λιγο που του ειπα για τα 10 μυρια του ιβαν στην επο και πως εκανε το παγωνι...εγω ηξερα παντα τι αναρχιδοι ειστε..ο ιβαν ακολουθησε την τακτικη του κοκκαλης με τα μυρια στην επο και ο λεγγορο ως γνωστος αναρχιδος εδω μεσα κανει το παγωνι..και μετα ερχεται ο μπουφος να μου την πει για τα μυρια του κοκκαλη στις εκλογες στην αλεξανδρουπολη!!!!μιλαμε για παρανοια!!!δεν θα σας φυτρωσουν αρχιδια ουτε σε 100 χρονια..
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.167
Κριτικές
33
Like
5.383
Πόντοι
4.096
Ρε τυπε μιλας λες και εσυ δεν εχεις αλλαξει σταση απο τοτε στο τωρα...
Τοτε εμεις καναμε τουμπεκι για τον θωμα και τον κραζατε εσεις, τωρα κανετε τουμπεκι εσεις για τον θωμα και κραζουμε εμεις...
Βλεπει καμια διαφορα γαυρου απο αεκτζη??
Τοτε εμεις καναμε τουμπεκι για τον γκαγκατση και τον κραζατε εσεις, και τωρα κανετε τουμπεκι εσεις για τον γκαγκατση  και τον εχει ο ιβαν εκτελεστικο διευθυντη στην επο και κραζουμε εμεις...
Δηλαδη βλεπεις καμια διαφορα αναμεσα σε εμας και εσας και μου ζητας να ξεκαθαρισω την θεση μου για τοτε και τωρα???αφου και εμεις αλλαξαμε γνωμη για τα ιδια προσωπα και εσεις!!!
Αμα εβλεπα εσας να κραζετε τον μελισσαν που πηρε τον θωμα, τοτε ναι θα ειχες δικιο να μου την πεις για τοτε και τωρα..

υγ : θα με κανεις να ψαξω κατι ποστ που εκανα εδω μεσα 3-4 χρονια πριν, πριν τις εκλογες της επο, που ελεγα " οτι ειστε ολοι γαυροι αλλα δεν το ξερετε, θα το καταλαβαιτε οταν παρετε την εξουσια στα χερια σας"

υγ2 : δες το ποστ του λεγγορο πριν λιγο που του ειπα για τα 10 μυρια του ιβαν στην επο και πως εκανε το παγωνι...εγω ηξερα παντα τι αναρχιδοι ειστε..ο ιβαν ακολουθησε την τακτικη του κοκκαλης με τα μυρια στην επο και ο λεγγορο ως γνωστος αναρχιδος εδω μεσα κανει το παγωνι..και μετα ερχεται ο μπουφος να μου την πει για τα μυρια του κοκκαλη στις εκλογες στην αλεξανδρουπολη!!!!μιλαμε για παρανοια!!!δεν θα σας φυτρωσουν αρχιδια ουτε σε 100 χρονια..
Τυπε,γι αυτο τους λεμ γαβρους του Βορα(αφησα το πινελο για παρτη σου)
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ρε τυπε μιλας λες και εσυ δεν εχεις αλλαξει σταση απο τοτε στο τωρα...
Τοτε εμεις καναμε τουμπεκι για τον θωμα και τον κραζατε εσεις, τωρα κανετε τουμπεκι εσεις για τον θωμα και κραζουμε εμεις...
Βλεπει καμια διαφορα γαυρου απο αεκτζη??
Τοτε εμεις καναμε τουμπεκι για τον γκαγκατση και τον κραζατε εσεις, και τωρα κανετε τουμπεκι εσεις για τον γκαγκατση  και τον εχει ο ιβαν εκτελεστικο διευθυντη στην επο και κραζουμε εμεις...
Δηλαδη βλεπεις καμια διαφορα αναμεσα σε εμας και εσας και μου ζητας να ξεκαθαρισω την θεση μου για τοτε και τωρα???αφου και εμεις αλλαξαμε γνωμη για τα ιδια προσωπα και εσεις!!!
Αμα εβλεπα εσας να κραζετε τον μελισσαν που πηρε τον θωμα, τοτε ναι θα ειχες δικιο να μου την πεις για τοτε και τωρα..

υγ : θα με κανεις να ψαξω κατι ποστ που εκανα εδω μεσα 3-4 χρονια πριν, πριν τις εκλογες της επο, που ελεγα " οτι ειστε ολοι γαυροι αλλα δεν το ξερετε, θα το καταλαβαιτε οταν παρετε την εξουσια στα χερια σας"

υγ2 : δες το ποστ του λεγγορο πριν λιγο που του ειπα για τα 10 μυρια του ιβαν στην επο και πως εκανε το παγωνι...εγω ηξερα παντα τι αναρχιδοι ειστε..ο ιβαν ακολουθησε την τακτικη του κοκκαλης με τα μυρια στην επο και ο λεγγορο ως γνωστος αναρχιδος εδω μεσα κανει το παγωνι..και μετα ερχεται ο μπουφος να μου την πει για τα μυρια του κοκκαλη στις εκλογες στην αλεξανδρουπολη!!!!μιλαμε για παρανοια!!!δεν θα σας φυτρωσουν αρχιδια ουτε σε 100 χρονια..
Αφπύ το λοιπόν εσύ έχεις αρχίδια, και εμείς όχι, πες ότι τα 18 πρωταθλήματα που πήρες ήταν παραγκίσια....
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
Τυπε,γι αυτο τους λεμ γαβρους του Βορα(αφησα το πινελο για παρτη σου)

Δες πχ τα ποστ του λεγγορο χθες εδω που μαλωνε με τον γκρεγκορυ..του ελεγε οτι δεν ηταν σφαγη ο τελικος κυπελλου με το γκολ οφσαιτ γιατι ηταν μεμονωμενη φαση...
Αλλα και το χερι του μανιατη στον τελικο με του αστερα μεμονωμενη φαση ηταν (δεν ειχε γινει κατι αλλο σε εκεινο τ ματς) και 10 χρονια μετα ακομα για παραγκες μιλανε..

Τα λεω χρονια εδω μεσα : το προβλημα σας δεν ηταν το χερι του μανιατη, αλλα το οτι ο μανιατης δεν ηταν δικο σας παιχτης...το προβλημα σας δεν ηταν ο κοκκαλης που αγορασε τις εκλογες της επο, αλλα το οτι δεν ειχατε εσεις κοκκαλη..μολις βρεθηκε ο ιβαν και εκανε τα ιδια στις εκλογες της επο, κανανε το παγωνι...εγω τα ξερω αυτα δεκαετιες τωρα..δηλαδη περιμενε κανεις οτι θα βγει εδω μεσα ο λεγγορο και θα πει "τι μαλακιες ειναι αυτες που κανει ο ιβαν και αγοραζει την επο"????? Σοβαροι να ειμαστε...
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.167
Κριτικές
33
Like
5.383
Πόντοι
4.096
Δες πχ τα ποστ του λεγγορο χθες εδω που μαλωνε με τον γκρεγκορυ..του ελεγε οτι δεν ηταν σφαγη ο τελικος κυπελλου με το γκολ οφσαιτ γιατι ηταν μεμονωμενη φαση...
Αλλα και το χερι του μανιατη στον τελικο με του αστερα μεμονωμενη φαση ηταν (δεν ειχε γινει κατι αλλο σε εκεινο τ ματς) και 10 χρονια μετα ακομα για παραγκες μιλανε..

Τα λεω χρονια εδω μεσα : το προβλημα σας δεν ηταν το χερι του μανιατη, αλλα το οτι ο μανιατης δεν ηταν δικο σας παιχτης...το προβλημα σας δεν ηταν ο κοκκαλης που αγορασε τις εκλογες της επο, αλλα το οτι δεν ειχατε εσεις κοκκαλη..μολις βρεθηκε ο ιβαν και εκανε τα ιδια στις εκλογες της επο, κανανε το παγωνι...εγω τα ξερω αυτα δεκαετιες τωρα..δηλαδη περιμενε κανεις οτι θα βγει εδω μεσα ο λεγγορο και θα πει "τι μαλακιες ειναι αυτες που κανει ο ιβαν και αγοραζει την επο"????? Σοβαροι να ειμαστε...
Τυπε στο χω ξαναπει
90'ς ειχα τα κλειδια ολα καλα για μενα
00'ς τα πηρες εσυ,ολα καλα για σενα
Τωρα οι μπουγατσες,ολα καλα γι αυτους
Το θεμα ειναι να μην κανει κανενας κοκοκο οτι "εμεις και καλα ειμαστε καθαροι,οι αλλοι ειναι μπιχλες"
Και δυδτυχως,ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ,μολις χασουν ...το μπρελοκ σκουζουν
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Δες πχ τα ποστ του λεγγορο χθες εδω που μαλωνε με τον γκρεγκορυ..του ελεγε οτι δεν ηταν σφαγη ο τελικος κυπελλου με το γκολ οφσαιτ γιατι ηταν μεμονωμενη φαση...
Αλλα και το χερι του μανιατη στον τελικο με του αστερα μεμονωμενη φαση ηταν (δεν ειχε γινει κατι αλλο σε εκεινο τ ματς) και 10 χρονια μετα ακομα για παραγκες μιλανε..

Τα λεω χρονια εδω μεσα : το προβλημα σας δεν ηταν το χερι του μανιατη, αλλα το οτι ο μανιατης δεν ηταν δικο σας παιχτης...το προβλημα σας δεν ηταν ο κοκκαλης που αγορασε τις εκλογες της επο, αλλα το οτι δεν ειχατε εσεις κοκκαλη..μολις βρεθηκε ο ιβαν και εκανε τα ιδια στις εκλογες της επο, κανανε το παγωνι...εγω τα ξερω αυτα δεκαετιες τωρα..δηλαδη περιμενε κανεις οτι θα βγει εδω μεσα ο λεγγορο και θα πει "τι μαλακιες ειναι αυτες που κανει ο ιβαν και αγοραζει την επο"????? Σοβαροι να ειμαστε...
προσωπικά θα λάβω ότι με αυτό το ποστ σου παραδέχεσαι ουσιαστικά ότι ότι πρωταθλήματα πήρες την 20ετία 1996-2017, ήταν παραγκίσια, πέτσινα, όπως θέλεις πες τα εκτός από παντελονάτα, και σου βγάζω το καπέλο  :hi:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
Αφπύ το λοιπόν εσύ έχεις αρχίδια, και εμείς όχι, πες ότι τα 18 πρωταθλήματα που πήρες ήταν παραγκίσια....

Ρε τυπε εγω το εχω πει απειρες φορες οτι στην ελλαδα για να παρεις πρωταθλημα στο ποδοσφαιρο (και στο μπασκετ) ΜΙΑ απο τις απαραιτητες προυποθεσεις ειναι να ελεγχεις το παρασκηνιο..βεβαια δεν φτανει μονο αυτο...πρεπει να εχεις και φραγκα, και καλο ροστερ και λιγο τυχη κτλ..
Ολα αυτα τα ειχαμε εμεις τοτε, και ολα αυτα τα εχει τωρα ο παοκ..αμα εσυ θες να βγαλεις παραγκισιους τους τιτλους τοτε και αρχιδατους τους τωρινους, εγω δεν θα σου χαλασω το ονειρο...


 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
προσωπικά θα λάβω ότι με αυτό το ποστ σου παραδέχεσαι ουσιαστικά ότι ότι πρωταθλήματα πήρες την 20ετία 1996-2017, ήταν παραγκίσια, πέτσινα, όπως θέλεις πες τα εκτός από παντελονάτα, και σου βγάζω το καπέλο  :hi:

Σου απαντησα με το παραπανω ποστ μου
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ρε τυπε εγω το εχω πει απειρες φορες οτι στην ελλαδα για να παρεις πρωταθλημα στο ποδοσφαιρο (και στο μπασκετ) ΜΙΑ απο τις απαραιτητες προυποθεσεις ειναι να ελεγχεις το παρασκηνιο..βεβαια δεν φτανει μονο αυτο...πρεπει να εχεις και φραγκα, και καλο ροστερ και λιγο τυχη κτλ..
Ολα αυτα τα ειχαμε εμεις τοτε, και ολα αυτα τα εχει τωρα ο παοκ..αμα εσυ θες να βγαλεις παραγκισιους τους τιτλους τοτε και αρχιδατους τους τωρινους, εγω δεν θα σου χαλασω το ονειρο...
Από τη στιγμή που εσύ λες ότι οι τίτλοι σας την 20 ετία 1996-2017 είναι παραγκίσιοι, τότε και ο περσινός και ο φετινός παραγκίσιος είναι. ΑΝ θεωρούσες τους τιτλους σου παντελονάτους τότε θα σου έλεγα ότι και οι 2 τελευταίοι παντελονάτοι είναι. Έτσι πάνε αυτά
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
Από τη στιγμή που εσύ λες ότι οι τίτλοι σας την 20 ετία 1996-2017 είναι παραγκίσιοι, τότε και ο περσινός και ο φετινός παραγκίσιος είναι. ΑΝ θεωρούσες τους τιτλους σου παντελονάτους τότε θα σου έλεγα ότι και οι 2 τελευταίοι παντελονάτοι είναι. Έτσι πάνε αυτά

Απλα οι χαρακτηρισμοι "παραγκισιοι και παντελονατοι" ειναι λιγο ακραιοι και ο καθενας τους λαμβανει οπως θελει...
Αυτο που λεω εγω ειναι οτι τα ιδια στοιχεια που ειχαμε εμεις τοτε, εχει και ο παοκ φετος (ελεγχος παρασκηνιου + καλη ομαδα + φραγκα + τυχη κτλ)..
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.958
Like
22.740
Πόντοι
5.506
Απλα οι χαρακτηρισμοι "παραγκισιοι και παντελονατοι" ειναι λιγο ακραιοι και ο καθενας τους λαμβανει οπως θελει...
Αυτο που λεω εγω ειναι οτι τα ιδια στοιχεια που ειχαμε εμεις τοτε, εχει και ο παοκ φετος (ελεγχος παρασκηνιου + καλη ομαδα + φραγκα + τυχη κτλ)..


Αυτό, τίποτα άλλο.


Συμπτωματικά ο λέγγορος εξαφανίστηκε.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
οι οπαδοι του gayρου πασχιζαν 20 χρονια σε ραδιοφωνα, τηλεορασεις, ιντερνετ, καφενεια, γηπεδα κλπ να μας πεισουν οτι την περιοδο κοκκαλη επαιρναν τα πρωταθληματα γιατι ειχαν την καλυτερη ομαδα (τοτε που ο δευτεραθλητης πηγαινε ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΙΑ καλυτερα στην ευρωπη απο τον πρωταθλητη) και μετα απο 20 χρονια βγηκε ο προεδρος τους και ειπε δημοσιως οτι τοτε επαιρναν τα πρωτσθληματα με κρατικη αβαντα και με το συστημα θωμα μητροπουλου
:2funny:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.958
Like
22.740
Πόντοι
5.506
οι οπαδοι του gayρου πασχιζαν 20 χρονια σε ραδιοφωνα, τηλεορασεις, ιντερνετ, καφενεια, γηπεδα κλπ να μας πεισουν οτι την περιοδο κοκκαλη επαιρναν τα πρωταθληματα γιατι ειχαν την καλυτερη ομαδα (τοτε που ο δευτεραθλητης πηγαινε ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΙΑ καλυτερα στην ευρωπη απο τον πρωταθλητη) και μερα απο 20 χρονια βγηκε ο προεδρος τους και ειπε δημοσιως οτι τοτε επαιρναν τα πρωτσθληματα με κρατικη αβαντα και με το συστημα θωμα μητροπουλου
:2funny:


Είχε όμως τις περισσότερες χρονιές ΚΑΙ την καλύτερη ομάδα.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
εντωμεταξυ δεν εχω καταλαβει εαν ο βαγγελας μιλαει ετσι επειδη:
α) ειναι ξυλο απελεκητο και δεν μπορει να πει ουτε πιπερι αμα δεν του το εχουνε γραμμενο
β) ειναι τοσο χοντρος που του κοβεται η ανασα και λαχανιαζει
γ) εχει κοινωνικη φοβια ή αγοραφοβια και οταν μιλαει σε μικροφωνο απο το αγχος κομπιαζει και ξεροκαταπινει
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Απλα οι χαρακτηρισμοι "παραγκισιοι και παντελονατοι" ειναι λιγο ακραιοι και ο καθενας τους λαμβανει οπως θελει...
Αυτο που λεω εγω ειναι οτι τα ιδια στοιχεια που ειχαμε εμεις τοτε, εχει και ο παοκ φετος (ελεγχος παρασκηνιου + καλη ομαδα + φραγκα + τυχη κτλ)..
τυπε ειπαμε μην κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτρια. ο παοκ φετος εχει αυτο που δεν ειχατε ποτε και ουτε θα το εχετε δηλαδη 0 ηττες και τιποτα παραπανω. ουτε πεναλτυ εκτος περιοχης εχουμε ουτε καμια 20αρια πεναλτυ τη χρονια υπερ μας ουτε 2 και 3 σεζον χωρις να σφυριχτει κοκκινη καρτα και πεναλτυ εις βαρος μας. επειδη εχετε καψει τα μυαλα σας με τη σκονη του νοορ1 και ξεχνατε δεν σημαινει οτι εμεις τα ξεχασαμε. βουτηγμενοι τιγκα στο σκατο ειστε μονο εσεις σε τετοιο βαθμο και ειστε τοσο μαλακες που για πολιτικα παιχνιδια βγαινεται και τα βγαζετε στη φορα μονοι σας πλεον. φτασατε σε σημειο να κραζετε τον κοκκαλη οταν πριν λιγο καιρο τον ειχατε θεο και ανωτερο προεδρο του χοντρου.. αλλαγη φυλου ρε οπαδικη εχετε κανει λινατσες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom