Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (2 μέλη και 33 επισκέπτες)

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
o Βαζελος στο μπασκετ ηταν τιμωρημενος με 3 αγωνιστικες
(παιζανε με εμας χωρις κοσμο) και εγιναν σημερα στα κουφα 1

Τα ειπα και πριν οι αποφασεις ειναι ηλλημενες, αλλα τσοντα χωρις 15000 χιλιαδες ματακηδες γινεται? και περυσι για κατι 30αρες ετοιμαζοντουσαν και στο τελος εψαχναν να βρουν απο που τους ηρθε.
Α ρε Θρυλε, μεγαλη η χαρη σου!

Και κατι μπασκετικο...
 

Συνημμένα

  • oaka074.jpg
    oaka074.jpg
    85,7 KB · Εμφανίσεις: 14

Επισκέπτης
φίλτατε και σιχαμερέ αεκτζή faxanadu  ;)
ξεκαθαρίζω οτι δεν αναφέρομαι σε εσένα ούτε σου κάνω κριτική αλλά με αφορμή οτι έγραψες
δεν είδα τις φωτο να έχω άποψη και δεν θα γούσταρα να τις δω γιατί τέτοια μουνόπανα μου έκοψαν το γήπεδο απο 20 χρονών μετά απο κάποιο περιστατικό!
δεν ξέρω αν ο κάθε πίπης γουστάρει χουλιγκανιές ή οχι και δεν θα κατηγορήσω ή υπερασπίσω κανέναν ανάλογα με τι ομάδα υποστηρίζει.
σε ενα φόρουμ θα βρεις γκρινιάρηδες, μαλάκες, χούλιγκαν του καναπέ, ξερόλες, τα πάντα! (βάλε με σε όποια κατηγορία θες δεν έχω πρόβλημα)
τους προτιμώ όμως! γιατί? γιατί ξέρω με τι έχω να κάνω οπότε επιλέγω αν έρθω σε αντιπαράθεση μαζί τους!
είναι πολύ πιο αντρίκιο να δείχνεις αυτό που είσαι άσχετα αν η πλειοψηφία σε κατακρίνει, παρά να φέρομαι σαν κυρα-κατίνα, να ανάβω φυτιλιές σε διάφορα θρεντ ξέροντας οτι κάποιος που δεν έχει εγκράτεια θα τσιμπίσει, θα με βρίσει και μετα θα το παίξω υπεράνω "μην ασχολειστε με τον μαλάκα" ή να κλαψομουνιάζω "μα τι έκανα"!
δεν υπάρχει λόγος να πούμε ονόματα, και αν κάποιος μυγιάστικε να δώσει την μύγα πίσω αμέσως
ετσι ακριβως..τα ιδια πανω-κατω ειχε γραψει μετα την νικη μας στην γερμανια ο βαζελος peloponisios τον οποιο εκτοτε εκτιμω απεριοριστα..
 

Επισκέπτης
Τα ειπα και πριν οι αποφασεις ειναι ηλλημενες, αλλα τσοντα χωρις 15000 χιλιαδες ματακηδες γινεται? και περυσι για κατι 30αρες ετοιμαζοντουσαν και στο τελος εψαχναν να βρουν απο που τους ηρθε.
Α ρε Θρυλε, μεγαλη η χαρη σου!

Και κατι μπασκετικο...
ημουν & εγω στον 5ο τελικο..ΠΑ..ΝΤΟΥ & απο ΠΑΝ...ΤΟΥ..
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Η Gazzetta αποθεώνει τον... αήττητο Ολυμπιακό!

Τα περισσότερα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα έχουν ήδη αρχίσει να παίρνουν... φωτιά, με τα πρώτα ντέρμπι να έχουν ήδη λάβει χώρα αλλά και τα ευρωπαϊκά ματς να έχουν μπει στην καθημερινότητα πολλών συλλόγων, και αυτό που προκαλεί εντύπωση ότι ελάχιστες είναι οι ομάδες που μπορούν να καυχιόνται ότι εξακολολούν να είναι αήττητες σε όλες τις διοργανώσεις που παίρνουν μέρος.

Σύμφωνα μάλιστα με σημερινό θέμα που φιλοξενεί στην ηλεκτρονική της ιστοσελίδα η ιταλική εφημερίδα "Gazzetta dello Sport", οι ομάδες που δεν έχουν προσθέσει ακόμα την λέξη ήττα στο λεξιλόγιό τους δεν ξεπερνούν τα δάχτυλα του ενός χεριού, ενώ όπως αναφέρει χαρακτηριστικά η εφημερίδα, η μεγάλη έκπληξη προέρχεται από την Ελλάδα, με τον πρωταθλητή Ελλάδας Ολυμπιακό να φιγουράρει στην ξεχωριστή αυτή λίστα. Πιο συγκεκριμένα:

Πρώτη και καλύτερη στη λίστα είναι η Άρσεναλ, με τα εντυπωσιακό νεανικό συγκρότημα του Αρσέν Βενγκέρ όχι μόνο να μην έχει επηρεαστεί από την απώλεια του επί οκτώ χρόνια φυσικού ηγέτη, Τιερί Ανρί, αλλά να παραδίδει μαθήματα μοντέρνου και επιθετικού ποδοσφαίρου σε Αγγλία και Ευρώπη.

Στην Πρέμιερσιπ, οι "κανονιέρηδες" βρίσκονται στην κορυφή της βαθμολογίας, έχοντας τον εντυπωσιακό απολογισμό των 7 νικών και 1 ισοπαλίας (με τη Μπλάκμπερν εκτός έδρας) στα πρώτα 8 ματς που έχουν δώσει (19-6 τέρματα), ενώ το ξεκίνημά τους στο Τσάμπιονς Λιγκ είναι εξαιρετικό, έχοντας 2 στα 2, απέναντι σε Σεβίλλη (3-0) και Στεάουα (1-0).

Ενδεικτικό της φόρμας στην οποία βρίσκεται η Άρσεναλ είναι ότι ακόμη και στον πρόσφατο αγώνα του Λιγκ Καπ κόντρα στη Νιούκαστλ όπου αγωνίστηκαν οι λεγόμενες "ρεζέρβες", οι Λονδρέζοι "καθάρισαν το ματς και 2-0, συνεχίζοντας έτσι την απίστευτη προέλασή τους σε Αγγλία και Ευρώπη.

Το ίδιο εντυπωσιακή παρουσιάζεται και η Ρεάλ Μαδρίτης στο ξεκίνημα της φετινής σεζόν, η οποία φαίνεται ότι έχει πάρει φόρα μετά την περσινή κατάκτηση του πρωταθλήματος, που έδωσε τέλος σε μία τετραετή "ξηρασία" από πλευράς τίτλων.

Η ομάδα του Μπερντ Σούστερ βρίσκεται στην κορυφή της βαθμολογίας της Πριμέρας Ντιβισιόν, έχοντας 6 νίκες και 1 ισοπαλία (με Ρεάλ Βαγιαδολίδ), ενώ στο Τσάμπιονς Λιγκ μετράει ήδη μία νίκη (με Βέρντερ Βρέμης) και μία ισοπαλία (με Λάτσιο).

Παρόλα αυτά οι "μερένγκες" δεν κατέχουν θέση σε αυτό το κλειστό κλαμπ, καθώς μετρούν δύο ήττες στις αναμετρήσεις του Ισπανικού Σούπερ Καπ από τη Σεβίλλη (1-0 εκτός και 5-3 στο "Σαντιάγο Μπερναμπέου").

Έτσι, η μοναδική αήττητη ισπανική ομάδα είναι η Μπαρτσελόνα του Φρανκ Ράικαρντ, με τους Καταλανούς να έχουν απολογισμό 5 νίκες και 2 ισοπαλίες στο πρωτάθλημα (αμφότερες εκτός έδρας με Ρασίνγκ Σανταντέρ και Οσασούνα) ενώ στην κορυφαία διασυλλογική διοργάνωση έχουν πραγματοποιήσει καλύτερο ξεκίνημα από τους Μαδριλένους, καθώς μετράνε 2 επιτυχίες σε ισάριθμα ματς (με Λιόν και Στουτγκάρδη).

Στη Γερμανία, η Μπάγερν Μονάχου δεν κάνει τίποτα άλλο από το να δικαιώνει όλους αυτούς που την χαρακτήριζαν την ομάδα-τρένο της χρονιάς.

Στη Μπουντεσλίγκα κάνει... πάρτι έχοντας διαφορά πέντε πόντων από τον δεύτερο, με τον απολογισμό της στα εννέα πρώτα ματς πρωταθλήματος να είναι 7 νίκες και 2 ισοπαλίες (με Σάλκε και Αμβούργο).

Στο Κύπελλο UEFA δε, που παίρνει φέτος για πρώτη φορά μέρος από 10 συνεχή χρόνια παρουσίας στο Τσάμπιονς Λιγκ, "καθάρισε" με δύο νίκες την άτυχη Μπελενένσες που βρέθηκε στο δρόμο της και τώρα ετοιμάζεται για τις μάχες στους ομίλους του Κυπέλλου UEFA (έχει αντιπάλους Μπόλτον, Μπράγκα, Ερυθρό Αστέρα και τον Άρη).

Φεύγουμε από τη Γερμανία και μεταφερόμαστε στην Ιταλία, όπου μπορεί η Ίντερ να βρίσκεται στην κορυφή και να είναι αήττητη στο πρωτάθλημα, όμως στο Τσάμπιονς Λιγκ έχει ήδη γνωρίσει μία ήττα από την Φενέρμπαχτσε, με αποτέλεσμα η μοναδική αήττητη ομάδα του Καμπιονάτο να είναι η Φιορεντίνα.

Η ομάδα του Τσέζαρε Πραντέλι βρέθηκε αρκετές φορές σε δύσκολη θέση, με αποκορύφωμα το ματς της περασμένης αγωνιστικής με τη Γιουβέντους (ισοφάρισε με πέναλτι στο 89ο λεπτό), παρόλα αυτά εξακολουθεί να διατηρεί το αήττητό της με 3 νίκες και 4 ισοπαλίες, ενώ δεν έχει χάσει ακόμη και στο Κύπελλο UEFA, όπου θα δώσει το παρών στους ομίλους, βρίσκοντας μάλιστα απέναντί της και την ΑΕΚ.

Στην ξεχωριστή αυτή λίστα βρίσκεται και ο Ολυμπιακός, με τούς "ερυθρόλευκους" να είναι αήττητοι στο ελληνικό πρωτάθλημα (2 νίκες-2 ισοπαλίες) αλλά και στο Τσάμπιονς Λιγκ όπου μετράνε ήδη μία νίκη με τη Βέρντερ Βρέμης και μία ισοπαλία με τη Λάτσιο.

Όπως αναφέρει χαρακτηριστικά η Gazzetta στην ηλεκτρονική της έκδοση, αήττητη είναι και η Βιτόρια Σετουμπάλ, η οποία όμως δεν συμμετέχει στις ευρωπαϊκές διοργανώσεις.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Αλλά και....



Πρόβλημα... λέει η FIBA

Δημοσίευση: 11 Οκτωβρίου 2007 20:56



Ο Ολυμπιακός απέκτησε νέο πρόβλημα στο θέμα του Μαρκ Τζάκσον και την όλη ιστορία με την Καντάμπρια, καθώς η FIBA ενημέρωσε την ερυθρόλευκη ΚΑΕ, ότι ο Αμερικανός δεσμεύεται με έγγραφο με την ισπανική ομάδα και η υπόθεση... μένει στον αέρα.

Μπες στο παιχνίδι 100% BONUS. Παίξε σε συναρπαστικούς αγώνες! 
Στην ουσία η παγκόσμια ομοσπονδία δικαιώνει την Καντάμπρια σε όσα λέει, περί δέσμευσης του Τζάκσον με αυτήν, οπότε ο Ολυμπιακός καλείται να περιμένει τι λύση θα βρει η πλευρά του παίκτη, ώστε να οριστικοποιηθεί η μεταγραφή του στο Λιμάνι.

Σε περίπτωση που η Καντάμπρια προσπαθήσει να κερδίσει κάτι από όλη αυτή την ιστορία (χρήματα δηλαδή) και ο Ολυμπιακός δεν τα βρει μαζί της, η υπόθεση θα οδηγηθεί στην FIBA.


:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

faxanadu

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
257
Like
2
Πόντοι
1
φίλτατε και σιχαμερέ αεκτζή faxanadu  ;)
ξεκαθαρίζω οτι δεν αναφέρομαι σε εσένα ούτε σου κάνω κριτική αλλά με αφορμή οτι έγραψες
δεν είδα τις φωτο να έχω άποψη και δεν θα γούσταρα να τις δω γιατί τέτοια μουνόπανα μου έκοψαν το γήπεδο απο 20 χρονών μετά απο κάποιο περιστατικό!
δεν ξέρω αν ο κάθε πίπης γουστάρει χουλιγκανιές ή οχι και δεν θα κατηγορήσω ή υπερασπίσω κανέναν ανάλογα με τι ομάδα υποστηρίζει.
σε ενα φόρουμ θα βρεις γκρινιάρηδες, μαλάκες, χούλιγκαν του καναπέ, ξερόλες, τα πάντα! (βάλε με σε όποια κατηγορία θες δεν έχω πρόβλημα)
τους προτιμώ όμως! γιατί? γιατί ξέρω με τι έχω να κάνω οπότε επιλέγω αν έρθω σε αντιπαράθεση μαζί τους!
είναι πολύ πιο αντρίκιο να δείχνεις αυτό που είσαι άσχετα αν η πλειοψηφία σε κατακρίνει, παρά να φέρομαι σαν κυρα-κατίνα, να ανάβω φυτιλιές σε διάφορα θρεντ ξέροντας οτι κάποιος που δεν έχει εγκράτεια θα τσιμπίσει, θα με βρίσει και μετα θα το παίξω υπεράνω "μην ασχολειστε με τον μαλάκα" ή να κλαψομουνιάζω "μα τι έκανα"!
δεν υπάρχει λόγος να πούμε ονόματα, και αν κάποιος μυγιάστικε να δώσει την μύγα πίσω αμέσως
συμφωνω σε αυτα που λες αγαπητε κηφυνα κ δεν εχω προβλημα αν ο bigpipis (ή ο οποιοσδηποτε αλλος) γουσταρει πλακωματα! απλα οπως κ σε ολα τα πραγματα ειπα την γνωμη μου κ εκανα την κριτικη που θεωρησα σωστη! απο κει και περα ακομα κ αν τις αφηναν εμενα στα αρχιδια μου, αυτων που πλακωνονται ειναι το προβλημα! δεν με ενδιαφερει περισσοτερο ουτε εχω κανα προβλημα με τον bigpipi! απλα οποτεδηποτε εχω κατι να πω το λεω!
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Καλημερα μαγκες
Σημερα το φιλικο με Σαχταρ
την ομαδα του Νερι...
θα παμε ΟΛΟΙ!!!
μια που δεν εχει αγωνιστικη το Σ.Κ.
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • olympiacos.jpg
    olympiacos.jpg
    14,8 KB · Εμφανίσεις: 12

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Καλημερα μαγκες,
Εχουμε και λεμε

Οι αγωνιστικες του Παναθηναικου επεσαν απο 3 σε μια , ενω την ιδια ωρα ο Ολυμπιακος που επαιζε εκτος εδρας στο εν λογω ματς παραμενει στις 2.

Η FIBA (του Βασιλακοπουλου ντε) δικαιωνει ενα ισπανικο καφενειο για ενα χαρτι που εχει στα χερια του και που δηθεν δεσμευει τον Τζακσον.Ηθελα να 'ξερα αυτος ο κωλογερος θυμαται οτι ειναι προεδρος μονο σε τετοιες περιπτωσεις για να ευνοησει τον ΠΑΟ? Οταν σφαζουνε την εθνικη με την Ισπανια τα κορακια,δεν ειναι προεδρος της FIBA?
ΟΥΥΥΥΣΤ ΒΡΩΜΟΣΚΥΛΑ!!!!!!!!!!!!!!

Αυτο που με στεναχωρει ομως ειναι που οι Αγγελοπουλοι δεν βγαινουν να κανουν μια δηλωση.
Εν αναγκη ναι, ας πυροδοτησουν το γαμημενο το κλιμα , δεν τα λυπουνται τοσα λεφτα που δινουν?
Φετος βλεπω δυστυχως πολλες τιμωριες στο ΣΕΦ γιατι μ' αυτα που γινονται ποιος θα μας συγκρατησει? Και δυστυχως ο ΕΣΑΚΕ ευκαιριες ψαχνει...


Ομως ΛΕΚΕΔΕΣ εκει στον ΕΣΑΚΕ να ξερετε οτι αν αναλαβουμε εμεις να υπερασπιστουμε τα συμφεροντα του Θρυλου θα εχετε προβλημα. Πολυ μεγαλο μαλιστα...

Πως ηταν ο καιρος στο Χιουστον?
Αστατος ε?
Το '97 παιξαμε κι εμεις με τους BULLS του τζορνταν, του πιπεν κ.α.
Σε επισημη(σχεδον) διοργανωση.
Με δομη τουρνουα.
Μαζι με αλλους πρωταθλητες των ηπειρων τους.
Ναι στον τελικο χασαμε.
Στον τελικο.
Δεν κλεισαμε φιλικο.
Και χασαμε απο τον Τζορνταν.
Με 12 ποντους αν θυμαμαι καλα.
Δεν ξεφτιλιστηκαμε.
Αυτα γιατι πολλα ακουγαμε πριν τον αγωνα.
Ερχονται τα σπιρουνια...
Ο Ομπραντοβιτς αποβληθηκε με δυο τεχνικες ποινες.
Καλλα δεν του ειπαν οτι οι διαιτητες δεν ηταν Ελληνες?




Ραντεβου το βραδυ στον Ναο!
Καλως ηρθες σπιτι σου Νερι...

ΘΥΡΑ 7
ΠΑΙΔΙΑ ΕΝΟΣ ΑΝΩΤΕΡΟΥ ΘΕΟΥ
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Το βράδυ της κλήρωσης της Α1 σκεφτόμουν ότι το πρόγραμμα ήταν ιδανικό για τις ομάδες που φιλοδοξούν να κοιτάξουν στα μάτια ή και να προσπεράσουν τον Παναθηναϊκό.
Τόσο ο Ολυμπιακός όσο και ο Αρης κληρώθηκαν να παίξουν στο ΟΑΚΑ όχι μόνο νωρίς νωρίς, αλλά και κεκλεισμένων των θυρών, την 3η και 4η αγωνιστική αντίστοιχα. Νοέμβριο μήνα.

«Μην ασχολείσαι», μου έκλεισε το μάτι ένας πονηρός. «Και τα δύο ντέρμπι θα γίνουν με κόσμο στις εξέδρες».
Ο ανύποπτος ουδέτερος θα πει ότι «καλύτερα έτσι», αφού οι κενές κερκίδες και η παγωμένη ατμόσφαιρα δυσφημίζουν το άθλημα και παροτρύνουν τον τηλεθεατή να αλλάξει κανάλι χωρίς πολλή σκέψη. Σωστό, αλλά όχι εύστοχο. Η ουσία του πράγματος κρύβεται αλλού.

Ο Παναθηναϊκός ευνοήθηκε σκανδαλωδώς από τη χθεσινή απόφαση του ΑΣΕΑΔ, αλλά ούτε αυτός ο αφορισμός περιέχει το ζουμί της υπόθεσης. Οτι είναι εδώ και χρόνια πανίσχυρος στο παρασκήνιο το γνωρίζουν ακόμα και οι περαστικοί από τον χώρο.
Αυτή την ισχύ την κέρδισε όταν απέκτησε το σκήπτρο του παντοκράτορα. Με δράση εντός και εκτός αγωνιστικών χώρων. Στον Ολυμπιακό, άλλωστε, είχαν δει από καιρό το κακό όνειρο. Εβαζαν ακόμα και στοιχήματα ότι θα μειωνόταν η ποινή των «πρασίνων».

Εμένα άλλο με ενοχλεί. Η ατιμωρησία. Και ταυτόχρονα η ύπαρξη ενός οργάνου που λειτουργεί εκτός τόπου και χρόνου και φροντίζει σε κάθε ευκαιρία να τοποθετεί νάρκες στα θεμέλια -όχι μόνο του μπάσκετ, αλλά συνολικά- του ελληνικού αθλητισμού.

Το Ανώτατο Συμβούλιο Επίλυσης Αθλητικών Διαφορών ανακοίνωσε την απόφασή του μόλις 8 μέρες πριν από το τζάμπολ του πρωταθλήματος. Η σχετική τιμωρία είχε ανακοινωθεί τον Ιούνιο, ο δε Παναθηναϊκός κατέθεσε την προσφυγή του στο ΑΣΕΑΔ αμέσως μετά.
«Πάλι καλά», θα πει κανείς. Εχει συμβεί να εκπέσουν ποινές ακόμα και την παραμονή αγώνων...

Θυμηθείτε την κόλαση του 5ου τελικού της περσινής Α1. Οι οπαδοί του ΠΑΟ εκτόξευσαν αμέτρητα αντικείμενα με τα οποία μάλιστα τραυμάτισαν τον έναν από τους διαιτητές (Ν. Ζαβλανός) και ακρωτηρίασαν έναν άτυχο που έχασε τρία δάχτυλα.
Οι Γιαννακοπουλαίοι χύμηξαν στο γήπεδο για να τα ψάλουν στους «γκρίζους».
Τα βεγγαλικά έπεφταν βροχή, όχι μόνο από τους «πράσινους», αλλά και από τους «κόκκινους», οι οποίοι προξένησαν σοβαρότατες ζημιές στο ΟΑΚΑ.
Ο απολογισμός της όμορφης ατμόσφαιρας έβγαλε 2 σοβαρά τραυματισμένους, άλλους 2 πιο ελαφρά, 5 συλλήψεις και 71 προσαγωγές. Ζούγκλα, για την οποία ο Παναθηναϊκός τιμωρήθηκε με 3 αγωνιστικές κεκλεισμένων των θυρών, ο δε Ολυμπιακός με δύο.
«Χάδια», είπαν τότε οι περισσότεροι. Μιλάμε, άλλωστε, για ομάδες πολλάκις υπότροπες.

Τέσσερις μήνες αργότερα, το ΑΣΕΑΔ αποφάσισε ότι χρειάζεται να επιβραβευτούν ακόμα περισσότερο οι χουλιγκάνοι. Διότι, λέει, δεν ήταν... εκτεταμένα τα επεισόδια.
Το επόμενο βήμα είναι να χορηγείται και πριμ στις ομάδες που (αδυνατούν να σταματήσουν ή και) ενθαρρύνουν με τη στάση τους αυτή την κατάντια.
Αλλά τι λέω, ο Παναθηναϊκός το έλαβε ήδη το πριμ του. Μετρήστε τις εισπράξεις από τους αγώνες με Ολυμπιακό και Αρη, υπολογίστε και τα βαθμολογικά οφέλη και κάντε τη σούμα.

Είπαμε, τυφλή η Δικαιοσύνη, αλλά η αθλητική τέτοια που δεν βλέπει τη μαύρη την τύφλα της...

Του Νίκου Παπαδογιάννη (SportDay 12/10/2007)
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Στις 11:30 σήμερα ήταν μαζί με τον Παπασταθόπουλο (με σορτσάκι & μπλουζάκι της Εθνικής) στο Hondo στην Ομόνοια...
Κάποτε οι παίχτες την κοπανάγανε από τις αποστολές για να πάνε κανα μπουζούκι...τώρα το σκάνε και πάνε στον Hondo!!!!Μήπως έχουμε φλωρέψει λίγο???
:2funny:
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
ρε μαγκες αληθεια δε περιμενα να γινει τετοιο θεμα με τις φωτο.απλως εχω τεραστιο αρχειο και σκεφτηκα να τις βαζω σιγα-σιγα.πλεον χουλιγκανι δεν ειμαι,απλα παλια ημουν ''λιγο αταχτος'' τιποτα αλλο,δεν τα δικαιολογω πλεον.
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
bigpipis αστους να λενε.
Τωρα τους πειραζουν οι φωτογραφιες.Αυτα που γινονται και σπρωχνουν τον κοσμο στη βια δεν τους πειραζουν. Ετσι κι αλλιως οσοι πηγαινουν γηπεδο και κυριως εκτος εδρας ξερουν οτι οσο καλλες προθεσεις και να εχεις αμα γινει κανα μπαμ τους παιρνει ολους η μπαλα.
Τελος παντων, την πατησες εσυ αλλα τουλαχιστον τωρα ξερουμε κι εμεις τι να ποσταρουμε...
 

Επισκέπτης
εγω θελω να δω ποτε θα βγει το warned γιατι σε ενα αλλο "παλληκαρι" που εβριζε νεκρους,βγηκε μετα απο 2 ημερες..

Υ.Γ φιλε bigpipis7 δεν χρειαζεται να απολογεισαι σε ΚΑΝΕΝΑ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom