Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
γιαυτό λέω για πουστιά! κανα παραθυράκι ρε παιδί μου κάτι!

για τον μπόρχα δεν ξέρω αδελφέ! ούτε αν είναι δύσκολο το πρωτάθλημα εκει!! το σίγουρο είναι οτι το παιδί θέλει χώρο να τρέχει, εδώ με ταμπούρι χλωμό να κάνει κάτι

τι κλέιτον και πλέιτον τώρα που μας καλόμαθαν με τους παιχταράδες!
αν θέλουν να μας φέρουν κάτι απο λάρισα ας μας φέρουν τσίπουρο
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
τι κλέιτον και πλέιτον τώρα που μας καλόμαθαν με τους παιχταράδες!
αν θέλουν να μας φέρουν κάτι απο λάρισα ας μας φέρουν τσίπουρο
Μαζί με το...τσίπουρο δεν θα με χάλαγε καθόλου Γκαλίτσιος και...Πάρα!!!!Αργεντίνος....παιχτάρα....21 ετών....
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
O Loytseskou τσαντιστηκε με το πεναλντι,δεν ηταν.Το ευχαριστο ηταν οτι με Λουα και Λεντεσμα η ομαδα ειναι αλλο επιπεδο,μακαρι να βγει ο Αρτουμπι ...αλλα μεχρι στιγμηςσ χρειαζομαστε εναν Γκαλλετι απο τα αριστερα.Δεν μπορουμε να στηριζομαστε στον 35+ Τζολε
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
αφού θα μας ζητήσουν πάλι κάτι εκατομμύρια!
και άντε και τον πήραμε θα πέσουν οι φυλλάδες να τον βγάλουν παλτό
το μάθαμε το παραμύθι!
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Μαζί με το...τσίπουρο δεν θα με χάλαγε καθόλου Γκαλίτσιος και...Πάρα!!!!Αργεντίνος....παιχτάρα....21 ετών....
Φιλε ποδολαγνε για τον ΘΡΥΛΟ που ονειρευομαστε χρειαζομαστε ΓΚΑΛΛΕΤΙΔΕΣ,το χρωσταμε στα αδελφια 8/2/1981
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Φιλε ποδολαγνε για τον ΘΡΥΛΟ που ονειρευομαστε χρειαζομαστε ΓΚΑΛΛΕΤΙΔΕΣ,το χρωσταμε στα αδελφια 8/2/1981
Δεν διαφωνώ...αλλά μία ομάδα πρέπει να έχει και...εγχώρια προϊόντα....και στην Ελλάδα...Γκαλλέτιδες...δεν υπάρχουν....πρέπει να υπάρχουν και κάποιοι Έλληνες...να συμπληρώνουν το ρόστερ...τώρα αν προτιμάς τον...Πάντο γι'αύτη την δουλειά....

αφού θα μας ζητήσουν πάλι κάτι εκατομμύρια!
και άντε και τον πήραμε θα πέσουν οι φυλλάδες να τον βγάλουν παλτό
το μάθαμε το παραμύθι!
Μπορεί....δεν έχεις άδικο....
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
O Loytseskou τσαντιστηκε με το πεναλντι,δεν ηταν.Το ευχαριστω ηταν οτι με Λουα και Λεντεσμα η ομαδα ειναι αλλο επιπεδο,μακαρι να βγει ο Αρτουμπι ...αλλα μεχρι στιγμηςσ χρειαζομαστε εναν Γκαλλετι απο τα αριστερα.Δεν μπορουμε να στηριζομαστε στον 35+ Τζολε
ο λουτσέσκου μέσα κάνει καλή δουλειά απο θέμα πειθαρχίας! μου θυμίζει βάτραχο!
αλλά μου τον θυμίζει και στα υπόλοιπα! στις αλλαγές είναι και αυτός ρολόι!
την μπεσίκτας μια που την έφτιαξε μια που την διέλυσε! και όλα αυτά για τον κωλοεγωισμό του!
έπαιξε ολόκληρο β γύρο με εναν επιθετικό επειδή ο άλλος του είχε κάνει κριτική δημόσια!
δε βλέπω τον νέρι να βγάζει 2ο χρόνο εκεί πάνω
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Παικτες υπαρχουν αλλα δεν ειναι για τον θρυλο αυτοι που πασαρουν οι δημοσιογραφοι(γιοι παλιων ποδοσφαιριστων -παραγοντων κτλ),
Υπαρχουν νεα παιδια σκαουτινγκ χρειαζεται.
,και να μην σε πιανουν κοτσο οπωσ πχ ο ΠΑΟΚ ζητα 5.000.000 για τον Χριστοδουλοπουλο και ο Αρησ 3000000 για τον Παπαδοπουλο,αν ειναι δυνατον ,τοτε ο Μητρογλου ποσο κανει????
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Για τον Θρυλο που ονειρευομαστε θελουμε παικταραδες ανεξαρτητα εθνικοτητας,μακαρι να υπηρχαν 11 Πειραιωτες αλλα αυτα δεν γινονται πια...
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
αυτόν τον Σοιλέδη πως τον είδατε ρε παιδιά?
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Παικτες υπαρχουν αλλα δεν ειναι για τον θρυλο αυτοι που πασαρουν οι δημοσιογραφοι(γιοι παλιων ποδοσφαιριστων -παραγοντων κτλ),
Υπαρχουν νεα παιδια σκαουτινγκ χρειαζεται.
Για να έχουμε καλό ερώτημα...για ανέφερε μερικούς που κάνουν για Θρύλο....να δούμε αν μπορούμε να συμφωνήσουμε....

και να μην σε πιανουν κοτσο οπωσ πχ ο ΠΑΟΚ ζητα 5.000.000 για τον Χριστοδουλοπουλο και ο Αρησ 3000000 για τον Παπαδοπουλο,αν ειναι δυνατον ,τοτε ο Μητρογλου ποσο κανει????
Δεν με έπιασε κανένας Άρης και ΠΑΟΚ κορόϊδο.....ας μείνουν εκεί...τέλος οι εποχές του 1 δις για Βενετίδη....

Για τον Θρυλο που ονειρευομαστε θελουμε παικταραδες ανεξαρτητα εθνικοτητας,μακαρι να υπηρχαν 11 Πειραιωτες αλλα αυτα δεν γινονται πια...
Για τον Θρύλο που ονειρεύμαστε χρειάζονται παιχταράδες(συμφωνώ...) αλλά με την προσθήκη ΚΑΙ Ελλήνων.....αυτοί θα αγαπήσουν και θα πονέσουν την φανέλλα πάνω απο όλους....αυτοί θα δείξουν ποδοσφαιρικό εγωϊσμό....σίγουρα πέρασαν ξένοι οι οποίοι αγάπησαν τον Ολυμπιακό περισσότερο και απο Έλληνα...αλλά αυτοί είναι οι εξαίρεση του κανόνα....

αυτόν τον Σοιλέδη πως τον είδατε ρε παιδιά?
Δεν τον είδαμε(και πολύ...)...δεν μπορούν να βγούν συμπεράσματα....
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Τελικά...οι δηλώσεις του Ρίμπο το καλοκαίρι μας έκαναν όντως μεγάλη ζημιά(που έλεγαν κάποιοι φίλοι εδώ... :jerking: :jerking: :jerking:)...μετά απο Γκαλλέτι,Μπράβο,Λεντέσμα,Λούα(2) διαβάστε και το παρακάτω:

Ντελγκάδο: "Ευκαιρία ο Ολυμπιακός"

Ο Σέζαρ Ντελγκάδο αποτελεί αναμφισβήτητα το μεγάλο μεταγραφικό στόχο του Ολυμπιακού για τον προσεχή Γενάρη. Ο Αργεντινός μέσος παραχώρησε συνέντευξη στο περιοδικό «Red Believers», εκφράζοντας την επιθυμία του να αγωνιστεί μελλοντικά στους Πειραιώτες. «Θέλω να παίξω σε υψηλό επίπεδο και ο Ολυμπιακός αποτελεί μια τέτοια ευκαιρία», δήλωσε μεταξύ άλλων ο «Τσέλο».

Αρχικά ο Ντελγκάδο αναφέρθηκε στο ενδεχόμενο να αγωνιστεί στους «ερυθρολεύκους», λέγοντας πως: «Το όνειρο μου είναι να παίξω σε υψηλό επίπεδο και να κάνω καριέρα στην Ευρώπη. Ο Ολυμπιακός είναι μια μεγάλη ομάδα που καλύπτει τους στόχους μου. Ενδιαφέρθηκε για εμένα πριν από λίγους μήνες , αλλά δεν έγινε η μεταγραφή. Αν έρθει μια νέα πρόταση τον Δεκέμβριο από τον Ολυμπιακό, από την πλευρά μου είναι καλοδεχούμενη. Αν ο Ολυμπιακός συνεχίσει να ενδιαφέρεται για εμένα, θα πρέπει να μιλήσει πρώτα με την ομάδα μου».

Ο άσος της Κρουζ Αζούλ, έδειξε να γνωρίσει αρκετά πράγματα για τον Ολυμπιακό, αναφέροντας πως: «Τον έχω δει σε ορισμένα ματς Τσάμπιονς Λιγκ. Είναι μια μεγάλη ομάδα και ξέρω ότι πρωταγωνιστεί στην Ελλάδα, όπου παίρνει συνεχή πρωταθλήματα εδώ και χρόνια. Είναι σημαντικό το ότι παίζει κάθε χρόνο στο Τσάμπιονς Λιγκ».

Ο «Τσέλο» ολοκλήρωσε τις δηλώσεις του, εκφράζοντας την επιθυμία του να αγωνιστεί στον Ολυμπιακό, ενώ αποκάλυψε και τα κριτήρια που θα τον επηρέαζαν σε μια ενδεχόμενη μετακίνηση σε άλλο σύλλογο. «Προσωπικά επιθυμώ να παίξω σε υψηλό επίπεδο και ο Ολυμπιακός είναι μια ομάδα που θα μου δώσει αυτή την ευκαιρία. Έχω αποτυπώσει και στην μνήμη μου την ερυθρόλευκη φανέλα, αλλά και το σήμα της ομάδας είναι εντυπωσιακό. Το σπουδαιότερο για ένα ποδοσφαιριστή είναι τι μπορεί να του προσφέρει μια ομάδα. Αν του παρέχει τις συνθήκες για να δουλέψει όπως πρέπει , να αγωνιστεί σε υψηλό επίπεδο και να εκπληρώσει τους στόχους και τις φιλοδοξίες. Για εμένα μετράει πολύ το πώς θα ζήσει η οικογένεια μου. Αν έρθουν έτσι τα πράγματα και παίξω στην Ελλάδα, καταλαβαίνω ότι θα υπάρχει μια δυσκολία με τη γλώσσα. Αυτό βέβαια δεν αποτελεί και τόσο μεγάλο εμπόδιο. Θα το συνηθίσουμε».

[move]:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:[/move]
[move]Είσαι στο μυαλό....κάτι μαγικό....όπου πας εσύ...πάντα θα'μαι εγώ...να σου τραγουδώ...[/move]
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
ολα πανε καλα, ισως ο τραυματισμος του μαυρουκου φερει παιχτη και περισσοτερες σιγουρα ευκαιριες σε νουνιεζ και αρτσουμπι...... :dancing:

αληθεια ποσοι ημασταν μεσα στο παιχνιδι της φωτο?

τελικος με απολλων πατρας το 1997
 

Συνημμένα

  • basket-telikos-kypelou-97-ultras.jpg
    basket-telikos-kypelou-97-ultras.jpg
    114,4 KB · Εμφανίσεις: 45

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Καλησπερα μαγκες ....
μολις γυρισα απο τον Πειραια...
αφου εφαγα Μικρολιμανο μετα τον Αγωνα....
στο δευτερο παιξαμε αρκετα καλα και το γυρισαμε
μεγαλος μαλακας ο ρουμανος....
περιεργο να εχεις αντιπαλο τον Νερι...
τον αγαπησαμε πολυ ...ηταν ενας απο εμας !!!!!
μου αρεσε το γκολ του Αρτσουμπι αλλα θελει πολυ ακομα!!!!!
7.000 εισιτηρια καλα ηταν....
μου αρεσαν οι δηλωσεις του Μενδρινου

Κώστας Μενδρινός: «Ο Νέρι είναι φίλος μας. Τον αγαπήσαμε και ακόμα τον αγαπάμε. 'Ηταν μια πολύ καλή ευκαιρία αυτό το φιλικό να τα πούμε και να θυμηθούμε τα παλιά».

Λούα Λούα: Είναι συνήθεια για μας η νίκη και μας... κακοφάνηκε όταν βρεθήκαμε πίσω στο σκορ. Αυτό μας είπε και ο προπονητής στο ημίχρονο. Μπορείτε να νικήσετε, μπείτε μέσω και κάντε το. Ανεξάρτητα από το αν ήταν φιλικό, θέλαμε να κερδίσουμε. Μπορούμε και ελπίζουμε να κερδίσουμε και στη Μαδρίτη.

Τάκης Λεμονής: Τον Καστίγιο τον ξέρουμε. Μπορεί να κάνει τη ζημιά ανά πάσα στιγμή και μπορεί να παίξει σε οποιαδήποτε ομάδα. Είναι ένας πάρα πολύ καλός παίκτης».

Ο Νέρι Καστίγιο : Ήταν ένα φιλικό με την παλιά μου ομάδα τον Ολυμπιακό, είμαι πολύ χαρούμενος που γύρισα εδώ, χάρηκα πολύ που είδα τους παλιούς μου συμπαίκτες και αυτόν τον κόσμο που είναι υπέροχος και τον αγαπώ πολύ. Ακόμα με θυμούνται και φωνάζουν το όνομα μου».
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Καλημέρα στους φίλους της Μεγαλύτερης Ομάδας Της Ελλάδος.....με τον μεγαλύτερο λαό.....τα site γράφουν σήμερα θα γίνει ακριβή διάγνωση για Νε....μάλλον δεν είναι κάτι σοβαρό....δεν είναι εντεκαδάτος αλλά ως αλλαγή τον χρησιμοποιεί...και πάντα προέχει η υγεία....χθές ήταν αρκετά καλός....πέναλντι δεν υπήρχε(επειδή όλο και κάποιος θα το πεί...).Δεν μπορώ να καταλάβω...γιατί αυτοί οι διατητές ξεφτιλίζονται μόνοι τους???ένα φιλικό ήταν και τίποτε άλλο...χωρίς καμία σκοπιμότητα....γενικό συμπέρασμα:Λούα(2),Ντάρκο και ''Λύκος''...μεγάλα κεφάλαια....ο Νούνιες το κατέχει το τόπι...μάλλον θέλει περισσότερη δύναμη....τα ίδια και για Ροντρίγκο.....ο Σηφάκης έκανε κάποιες καλές επεμβάσεις....καλά έκανε ο Λεμονής που ξεκούρασε Γκαλλέτι.....αυτά απο εμένα....
 

Επισκέπτης
Καλημέρα στους φίλους της Μεγαλύτερης Ομάδας Της Ελλάδος.....με τον μεγαλύτερο λαό.....τα site γράφουν σήμερα θα γίνει ακριβή διάγνωση για Νε....μάλλον δεν είναι κάτι σοβαρό....δεν είναι εντεκαδάτος αλλά ως αλλαγή τον χρησιμοποιεί...και πάντα προέχει η υγεία....χθές ήταν αρκετά καλός....πέναλντι δεν υπήρχε(επειδή όλο και κάποιος θα το πεί...).Δεν μπορώ να καταλάβω...γιατί αυτοί οι διατητές ξεφτιλίζονται μόνοι τους???ένα φιλικό ήταν και τίποτε άλλο...χωρίς καμία σκοπιμότητα....γενικό συμπέρασμα:Λούα(2),Ντάρκο και ''Λύκος''...μεγάλα κεφάλαια....ο Νούνιες το κατέχει το τόπι...μάλλον θέλει περισσότερη δύναμη....τα ίδια και για Ροντρίγκο.....ο Σηφάκης έκανε κάποιες καλές επεμβάσεις....καλά έκανε ο Λεμονής που ξεκούρασε Γκαλλέτι.....αυτά απο εμένα....
καλημερα..ξεχασες τον παικταρα τον μενδρινο ρε φιλε.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Καλημέρα στους φίλους της Μεγαλύτερης Ομάδας Της Ελλάδος.....με τον μεγαλύτερο λαό.....τα site γράφουν σήμερα θα γίνει ακριβή διάγνωση για Νε....μάλλον δεν είναι κάτι σοβαρό....δεν είναι εντεκαδάτος αλλά ως αλλαγή τον χρησιμοποιεί...και πάντα προέχει η υγεία....χθές ήταν αρκετά καλός....πέναλντι δεν υπήρχε(επειδή όλο και κάποιος θα το πεί...).Δεν μπορώ να καταλάβω...γιατί αυτοί οι διατητές ξεφτιλίζονται μόνοι τους???ένα φιλικό ήταν και τίποτε άλλο...χωρίς καμία σκοπιμότητα....γενικό συμπέρασμα:Λούα(2),Ντάρκο και ''Λύκος''...μεγάλα κεφάλαια....ο Νούνιες το κατέχει το τόπι...μάλλον θέλει περισσότερη δύναμη....τα ίδια και για Ροντρίγκο.....ο Σηφάκης έκανε κάποιες καλές επεμβάσεις....καλά έκανε ο Λεμονής που ξεκούρασε Γκαλλέτι.....αυτά απο εμένα....
Οι διαιτητεs ξεφτιλιζονται απο κεκτημενη ταχυτητα. Νομιζουν οτι σφυριζουν ελλαδα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom