Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (2 μέλη και 39 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Φαίνετε ότι τα ληγμένα τα παίρνεις εσύ-αποδεδειγμένα κιόλας.Προφανώς κ δεν κρίνω σωστό το φύλλο της DERBY,αλλά αν μου φωταγωγείται ο Πειραιάς σε κάτι τόσο απλό,σημαίνει ότι από μόνοι σας οι Ολυμπιακοί το αναγάγετε σε εθνική γιορτή.Συνειρμό έκανα όχι ότι το θεωρώ σωστό.Απλά φαίνεται ότι έχεις μικρό μυαλό να καταλάβεις τι ακριβώς εννοούσα.Είσαι κ 45άρης.
πικραααααααααααααααααααααααααααααααααααα..
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Τέλοςςςςςςςςςςςςςςςςςς λέμε με τα της ΔΕΗ και τις φωταψίες...

Έχει κανείς ενημέρωση από αεροδρόμιο (στις 14:30 δεν έρχεται η αποστολή)... έχει πάει κόσμος... 
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Γινεται πανικος!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Αααα τελικά είσαι πολύ πειραγμένος :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :idiot: :idiot:
Βλέπεις κάπου πίκρα ανθρωπέ μου,στα συγχαρητήρια που έδωσα σήμερα;;;Ίσι-ίσα που είπα ότι το χάρηκα.Σου είπε κανείς ότι είμαι Βέρντερ Βρέμης κ στενοχωρήθηκα που χάσαμε;;;ΑΕΚ είμαι.Τελικά έχεις πίτουρα στο μυαλό σου κ τίποτα άλλο.

Γράψε ότι πάλι πικράθηκα τώρα.ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ.
 

Επισκέπτης
Αααα τελικά είσαι πολύ πειραγμένος :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :idiot: :idiot:
Βλέπεις κάπου πίκρα ανθρωπέ μου,στα συγχαρητήρια που έδωσα σήμερα;;;Ίσι-ίσα που είπα ότι το χάρηκα.Σου είπε κανείς ότι είμαι Βέρντερ Βρέμης κ στενοχωρήθηκα που χάσαμε;;;ΑΕΚ είμαι.Τελικά έχεις πίτουρα στο μυαλό σου κ τίποτα άλλο.

Γράψε ότι πάλι πικράθηκα τώρα.ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ.
ξου-ξου στο θρεντ σου..
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Κριτικές
15
Like
281
Πόντοι
5.102
ρε μαγκες ξεκολλατε!!!!καλα λεει ο αλεξανδρος!!!η φωταγωγηση του πειραια σας πειραξε???

εμεις εχουμε κανει χειροτερα!!!οταν ας πουμε καναμε διπλο στην γερμανια με την σαλκε ο αλλος ο ταλιμπαν εριξε το αεροπλανο στους διδυμους πυργους απο την χαρα του!!!
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Τι λέτε ρε παιδιά?
Δεν ήταν μεγάλη η νίκη του ΠΑΟ στο Άμστερνταμ Αρίνα? Και εκεί ένα απλό παιχνίδι εκτός έδρας ήταν...

Δεν ήταν τεράστια στιγμή για τους οπαδούς(δεν είναι κακή λέξη, δεν δαγκώνει) του Ολυμπιακού αυτό το διπλό? Σκέφτεται κάποιος πριν γράψει το οτιδήποτε, πόσο δηλητήριο έχει χύσει, πόση καζούρα έχει κάνει, πόσο χλευασμό(έστω και με την χαβαλετζίδικη πλευρά) έχουν υποστεί οι οπαδοί του Ολυμπιακού για αυτό το διπλό?
Γιορτή τους και καμάρί τους και το λέει και το όνομα "...Πειραιώς" και στα ξένα Olympiakos Piraeus.
Άλλωστε αν σε τέτοιες στιγμές σκέφτονταν τις δυσκολίες της ζωής τότε τι νόημα θα είχε?
Τεσπά, άλλοι δυναμίτισαν το κλίμα που έσπευσαν να προσεταιριστούν την νίκη...
 

Επισκέπτης
Τι λέτε ρε παιδιά?
Δεν ήταν μεγάλη η νίκη του ΠΑΟ στο Άμστερνταμ Αρίνα? Και εκεί ένα απλό παιχνίδι εκτός έδρας ήταν...

Δεν ήταν τεράστια στιγμή για τους οπαδούς(δεν είναι κακή λέξη, δεν δαγκώνει) του Ολυμπιακού αυτό το διπλό? Σκέφτεται κάποιος πριν γράψει το οτιδήποτε, πόσο δηλητήριο έχει χύσει, πόση καζούρα έχει κάνει, πόσο χλευασμό(έστω και με την χαβαλετζίδικη πλευρά) έχουν υποστεί οι οπαδοί του Ολυμπιακού για αυτό το διπλό?
Γιορτή τους και καμάρί τους και το λέει και το όνομα "...Πειραιώς" και στα ξένα Olympiakos Piraeus.
Άλλωστε αν σε τέτοιες στιγμές σκέφτονταν τις δυσκολίες της ζωής τότε τι νόημα θα είχε?
Τεσπά, άλλοι δυναμίτισαν το κλίμα που έσπευσαν να προσεταιριστούν την νίκη...
ΣΩΣΤΟΣ αν & βαζελος..ΕΥΓΕ..
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
μπραβο στο γαυρο ρε...απλα και τιμια...ξεκολατε ρε κολημενοι!!!
μακαρι να περασουν κι ολοι οι υπολοιποι σημερα και μακαρι με νικες μπας και δουμε τιποτα καλο σ αυτη την χωρα σε συλλογικο επιπεδο!!!
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Μα δεν αντέχω...

"μην βρίζετε παιδιά δεν κάνει..."(δεν λένε: πωω ποιος τους ακούει τώρα, κάτσε μην με πάρει η μπάλα και μένα κλπ κλπ)
"σιωπηλός πανηγυρισμός"(έλεος, δεν λένε: δεν έχω όρεξη να σας ακούω να πανηγυρίζετε)
"Η Ελλάδα πάνω από όλα..."(δεν λένε: Είδα φως και μπήκα)
και άλλα πολλά.
Κρατήστε στάση ρε...
Ομολογώ ότι από χθες περίμενα πως και πως τον άσσο για να κάνω καζούρα. Τώρα θα υποστώ τις συνέπειες. Δεν είναι κακό. Είναι μέρος του παιχνιδιού. Θα ακούσω και τα μπινελίκιά μου, θα μου πρήξουν και τα συκώτια, αλλά είναι επιλογή μου, δεν θέλω να το αποφύγω. Θα το λουστώ γιατί έτσι πρέπει. Δεν θα κάτσω να σκεφτώ πως να φερθώ διπλωματικά ώστε να τα φέρω στα μέτρά μου. Μπάλα είναι.
Και κακώς γράφουμε στο θρεντάκί τους. Και "χαιρόμαστε" και εμείς. Λάδι στη φωτιά είναι κάτι τέτοια.
Και τον Πειραία να ανάψουνε, και να ξενυχτήσουνε και να βρίσουνε και να ξεσαλώσουνε. Δεν γίνεται και την πίτα ολόκληρη(να σας κάνουμε καζούρα εμείς όταν δεν κερδίζετε) και τον σκύλο χορτάτο(αλλά εσείς να φέρεστε ήπια ώστε να μην ταραζόμαστε τώρα που κερδίσατε).
Έτσι το αντιλαμβάνομαι εγώ. Και το έγραψα και σε δυο γραμμές στο θρεντ του παο. Μόνο αν πάρει ο παο το ουέφα βγαίνουμε σε θέση ισχύος όσον αφορά την καζούρα.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Μα δεν αντέχω...
"μην βρίζετε παιδιά δεν κάνει..."(δεν λένε: πωω ποιος τους ακούει τώρα, κάτσε μην με πάρει η μπάλα και μένα κλπ κλπ)
"σιωπηλός πανηγυρισμός"(έλεος, δεν λένε: δεν έχω όρεξη να σας ακούω να πανηγυρίζετε)
"Η Ελλάδα πάνω από όλα..."(δεν λένε: Είδα φως και μπήκα)
και άλλα πολλά.
Κρατήστε στάση ρε...
Ομολογώ ότι από χθες περίμενα πως και πως τον άσσο για να κάνω καζούρα. Τώρα θα υποστώ τις συνέπειες. Δεν είναι κακό. Είναι μέρος του παιχνιδιού. Θα ακούσω και τα μπινελίκιά μου, θα μου πρήξουν και τα συκώτια, αλλά είναι επιλογή μου, δεν θέλω να το αποφύγω. Θα το λουστώ γιατί έτσι πρέπει. Δεν θα κάτσω να σκεφτώ πως να φερθώ διπλωματικά ώστε να τα φέρω στα μέτρά μου. Μπάλα είναι.
Και κακώς γράφουμε στο θρεντάκί τους. Και "χαιρόμαστε" και εμείς. Λάδι στη φωτιά είναι κάτι τέτοια.
Και τον Πειραία να ανάψουνε, και να ξενυχτήσουνε και να βρίσουνε και να ξεσαλώσουνε. Δεν γίνεται και την πίτα ολόκληρη(να σας κάνουμε καζούρα εμείς όταν δεν κερδίζετε) και τον σκύλο χορτάτο(αλλά εσείς να φέρεστε ήπια ώστε να μην ταραζόμαστε τώρα που κερδίσατε).
Έτσι το αντιλαμβάνομαι εγώ. Και το έγραψα και σε δυο γραμμές στο θρεντ του παο. Μόνο αν πάρει ο παο το ουέφα βγαίνουμε σε θέση ισχύος όσον αφορά την καζούρα.
]
+1.000.000.000.000
θα συμπληρωσω οτι γι αυτους τους λογους ΓΟΥΣΤΑΡΩ το πρωτοσελιδο του ντερμπι....
ειναι ενα ΤΙΜΙΟ αντιπαλο πρωτοσελιδο...
κανει καζουρα με ωραιο τροπο ...
ειναι οπαδικο....
τα ιδια θα κανω και εγω οταν(πραγμα δυσκολο) με πιπωσουν εκεινοι....
 

Επισκέπτης
Μα δεν αντέχω...

"μην βρίζετε παιδιά δεν κάνει..."(δεν λένε: πωω ποιος τους ακούει τώρα, κάτσε μην με πάρει η μπάλα και μένα κλπ κλπ)
"σιωπηλός πανηγυρισμός"(έλεος, δεν λένε: δεν έχω όρεξη να σας ακούω να πανηγυρίζετε)
"Η Ελλάδα πάνω από όλα..."(δεν λένε: Είδα φως και μπήκα)
και άλλα πολλά.
Κρατήστε στάση ρε...
Ομολογώ ότι από χθες περίμενα πως και πως τον άσσο για να κάνω καζούρα. Τώρα θα υποστώ τις συνέπειες. Δεν είναι κακό. Είναι μέρος του παιχνιδιού. Θα ακούσω και τα μπινελίκιά μου, θα μου πρήξουν και τα συκώτια, αλλά είναι επιλογή μου, δεν θέλω να το αποφύγω. Θα το λουστώ γιατί έτσι πρέπει. Δεν θα κάτσω να σκεφτώ πως να φερθώ διπλωματικά ώστε να τα φέρω στα μέτρά μου. Μπάλα είναι.
Και κακώς γράφουμε στο θρεντάκί τους. Και "χαιρόμαστε" και εμείς. Λάδι στη φωτιά είναι κάτι τέτοια.
Και τον Πειραία να ανάψουνε, και να ξενυχτήσουνε και να βρίσουνε και να ξεσαλώσουνε. Δεν γίνεται και την πίτα ολόκληρη(να σας κάνουμε καζούρα εμείς όταν δεν κερδίζετε) και τον σκύλο χορτάτο(αλλά εσείς να φέρεστε ήπια ώστε να μην ταραζόμαστε τώρα που κερδίσατε).
Έτσι το αντιλαμβάνομαι εγώ. Και το έγραψα και σε δυο γραμμές στο θρεντ του παο. Μόνο αν πάρει ο παο το ουέφα βγαίνουμε σε θέση ισχύος όσον αφορά την καζούρα.
ΕΥΓΕ & παλι ρε μαγκα..απλα ΑΨΟΓΟΣ..
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Λοιπόν μάγκες για να βάζουμε τα πράγματα στην θέση τους
1.Η χτεσινή νίκη του Ολυμπιακού είναι η μεγαλύτερη εκτός έδρας νίκη Ελληνικής ομάδος σε σχέση με την διοργάνωση, το μέγεθος του αντιπάλου και τον βαθμό δυσκολίας του παιχνιδιού. Επίσης είναι μεγάλη γιατί πάρθηκε στα ίσια και όχι με "κλέψιμο" του παιχνιδιού(πράγμα που πήγε να κάνει ο Ολυμπιακός του Α'ημιχρόνου αλλά -ευτυχώς τελικά-δεν του βγήκε.
2.Ο Λεμονής -και έχω ξαναγράψει σχετικά- είναι ο Προπονητής με την ευρύτερη (μετά το 6-1 της ΑΕΚ με την Πόρτο κάποτε)νίκη Ελληνικής ομάδας επί αντιπάλου τέτοιου βεληνεκούς και μιλάω φυσικά για το 6-2 με την Λεβερκούζεν.
3.Φυσικά και είναι ο προπονητής της τεσσάρας της Λεοφώρου και της πιό πρόσφατης εξάρας που έχει φάει η ΑΕΚ.
4. Πέρυσι παραλίγο και ο ΠΑΟΚ θα έχανε με τεσσάρα από τον Ολυμπιακό του Τάκη όπως κάποτε και πάλι ο Λεμονής για ένα γαμημένο τερματοφυλακάκι έχασε την ευκαιρία να πάρει αυτό που πήρε χτες
5. Όσοι γουστάρουν να τον αμφισβητούν ας το κάνουν καθένας κρίνεται εκ του αποτελέσματος
6. Χτες έλιωσε μια ακόμα καραμέλα των αντιολυμπιακών "Η εκτός έδρας νίκη σε αγώνα των ομίλων του C.L." Λές και όταν κερδίζεις την Γιουβέντους εκτός έδρας αλλά δεν είναι για αγώνα C.L. έχει μικρότερη αξία "Αρχιδιές Μαρίτσα μου δηλαδή". Κάποτε υπήρχε και η καραμέλα των 9 χρόνων χωρίς πρωτάθλημα λες και μέχρι τότε δεν είχε πάρει ο Γάβρος όσα όλοι οι άλλοι μαζί και ποιοι τα λέγανε ? αυτοί που κοντεύουν να πάνε φαντάροι και πρωτάθλημα δεν έχουν δει ... και οι "Ευρωπαίοι" της προπέρσινης πεντάρας από την Βέρντερ στο ίδιο γήπεδο.
7.Τα περί φωταγωγισμού του Πειραιά είναι πράγματι περιττά έξοδα μιας και οι δημότες είναι υποχρεωμένοι να πληρώνουν πολλά δημοτικά τέλη και ειδικά τον Μάη που ως γνωστόν "είναι πολύ ωραία".
8. Ο Γκόντζος χτες το βράδυ έκλαψε λίγο παραπάνω από τον Λεμονή αλλά αυτό μάλλον είχε να κάνει περισσότερο με την καταμέτρηση των εισητηρίων του Παναθηναϊκού με την Αρμίντια (ή καπως έτσι)που την έκανε μαζί με τον Μήτσου.Έκλαψε λίγο και για την κυκλοφορία της φυλλάδας του αλλά έκλαψε κι αυτός μάλλον από "συγκίνηση".
9. Φίλε Βάσο κρίμα που δεν σύγκρινες την νίκη του Ολυμπιακού με κάποια από τις νίκες του Παναθηναϊκού το συνηθίζεις εξάλλου. Μια τέτοια συγκριτική κριτική όλοι θα θέλαμε να ακούσουμε σήμερα από "Ολυμπιακάρες" σαν κι εσένα.
10. Φίλε Γκάτο έχεις γράψει τόσα για τις σφαλιάρες που θα έτρωγε ο Γάβρος στην Ευρώπη που αν σου πούνε σήμερα ότι ο Ολυμπιακός έσκισε την Βέρντερ μέσα στο γήπεδο της κλείσε τα μάτια και ξανακοιμήσου.... όνειρο είναι ...ή μάλλον ΕΦΙΑΛΤΗΣ
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Λοιπόν μάγκες για να βάζουμε τα πράγματα στην θέση τους
1.Η χτεσινή νίκη του Ολυμπιακού είναι η μεγαλύτερη εκτός έδρας νίκη Ελληνικής ομάδος σε σχέση με την διοργάνωση, το μέγεθος του αντιπάλου και τον βαθμό δυσκολίας του παιχνιδιού. Επίσης είναι μεγάλη γιατί πάρθηκε στα ίσια και όχι με "κλέψιμο" του παιχνιδιού(πράγμα που πήγε να κάνει ο Ολυμπιακός του Α'ημιχρόνου αλλά -ευτυχώς τελικά-δεν του βγήκε.
2.Ο Λεμονής -και έχω ξαναγράψει σχετικά- είναι ο Προπονητής με την ευρύτερη (μετά το 6-1 της ΑΕΚ με την Πόρτο κάποτε)νίκη Ελληνικής ομάδας επί αντιπάλου τέτοιου βεληνεκούς και μιλάω φυσικά για το 6-2 με την Λεβερκούζεν.
3.Φυσικά και είναι ο προπονητής της τεσσάρας της Λεοφώρου και της πιό πρόσφατης εξάρας που έχει φάει η ΑΕΚ.
4. Πέρυσι παραλίγο και ο ΠΑΟΚ θα έχανε με τεσσάρα από τον Ολυμπιακό του Τάκη όπως κάποτε και πάλι ο Λεμονής για ένα γαμημένο τερματοφυλακάκι έχασε την ευκαιρία να πάρει αυτό που πήρε χτες
5. Όσοι γουστάρουν να τον αμφισβητούν ας το κάνουν καθένας κρίνεται εκ του αποτελέσματος
6. Χτες έλιωσε μια ακόμα καραμέλα των αντιολυμπιακών "Η εκτός έδρας νίκη σε αγώνα των ομίλων του C.L." Λές και όταν κερδίζεις την Γιουβέντους εκτός έδρας αλλά δεν είναι για αγώνα C.L. έχει μικρότερη αξία "Αρχιδιές Μαρίτσα μου δηλαδή". Κάποτε υπήρχε και η καραμέλα των 9 χρόνων χωρίς πρωτάθλημα λες και μέχρι τότε δεν είχε πάρει ο Γάβρος όσα όλοι οι άλλοι μαζί και ποιοι τα λέγανε ? αυτοί που κοντεύουν να πάνε φαντάροι και πρωτάθλημα δεν έχουν δει ... και οι "Ευρωπαίοι" της προπέρσινης πεντάρας από την Βέρντερ στο ίδιο γήπεδο.
7.Τα περί φωταγωγισμού του Πειραιά είναι πράγματι περιττά έξοδα μιας και οι δημότες είναι υποχρεωμένοι να πληρώνουν πολλά δημοτικά τέλη και ειδικά τον Μάη που ως γνωστόν "είναι πολύ ωραία".
8. Ο Γκόντζος χτες το βράδυ έκλαψε λίγο παραπάνω από τον Λεμονή αλλά αυτό μάλλον είχε να κάνει περισσότερο με την καταμέτρηση των εισητηρίων του Παναθηναϊκού με την Αρμίντια (ή καπως έτσι)που την έκανε μαζί με τον Μήτσου.Έκλαψε λίγο και για την κυκλοφορία της φυλλάδας του αλλά έκλαψε κι αυτός μάλλον από "συγκίνηση".
9. Φίλε Βάσο κρίμα που δεν σύγκρινες την νίκη του Ολυμπιακού με κάποια από τις νίκες του Παναθηναϊκού το συνηθίζεις εξάλλου. Μια τέτοια συγκριτική κριτική όλοι θα θέλαμε να ακούσουμε σήμερα από "Ολυμπιακάρες" σαν κι εσένα.
10. Φίλε Γκάτο έχεις γράψει τόσα για τις σφαλιάρες που θα έτρωγε ο Γάβρος στην Ευρώπη που αν σου πούνε σήμερα ότι ο Ολυμπιακός έσκισε την Βέρντερ μέσα στο γήπεδο της κλείσε τα μάτια και ξανακοιμήσου.... όνειρο είναι ...ή μάλλον ΕΦΙΑΛΤΗΣ
κειμενο κολαφος στους αντιΟλυμπιακους.....
 

atopon

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Ρε μάγκες ο Ολυμπιακός επαιζε χτες?  :idiot:
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
βαρεθηκα να βλεπω την μπαλλα να πηγαινει για χορτα και μαλιστα χωρις πιεση απο τον αντιπαλο,βαρεθηκα να βλεπω αμπαλους,ατεχνα κονταρια να ταλαιπωρουν την μπαλλα,βαρεθηκα να βλεπω παικτες χωρις φαντασια,χωρις πιστη στις ικανοτητες τους(που να τις βρουν αλλωστε?με αυτες γεννιεσαι,δεν γινεσαι),βαρεθηκα να βλεπω την μπαλλα συνεχεια πισω-πλαι και ποτε με μπουκα καθετη και σουτ,ντριμπλα,ή πασα διαγωνια για το εξτρεμ,βαρεθηκα να βλεπω ντομιδες,τοροσιδηδες,στολτιδηδες.Αληθεια αυτος ο λεντεσμα(λυκος ειπατε? 2funny)κανει με την μπαλλα μπροστα πανω απο 2 μετρα ποτε του?τί ειναι αυτο ρε?καινουριο συστημα..παιρνω την μπαλλα και την δινω πασουλα στο διπλανο μου?που τα μαθαν αυτα?στου ρεντη football teaching?αυτος ο ντομι δε ειναι απο τους λιγους παικτες που εχω δει που δεν καλυπτει ποτε την μπαλλα με το σωμα(περα απο τις μαλακιες που αραδιαζει στο καθε παιχνιδι)και παντα του την παιρνουν απο μπροστα του σχεδον λες και δεν εχει δει τον αντιπαλο να ερχεται....ΡΕ ΤΙ ΑΣΧΕΤΙΔΗΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ?φωτεινη εξαιρεση ο βουλης,ο γκαλετι,ο λουα λουα που τον ειχανε να παιρνει την μπαλλα απο το κεντρο και να τρεχει πανω κατω χωρις στηριγμα ουτε στο κεντρο ουτε στην επιθεση και οσο επαιξε ο τζολε..τελικα απο αυτον περιμενουμε τα παντα παλι....αμ ο αλλος ο πατσα?τον ξεχασαμε αυτον...το μεγαλο ταλεντο του ελληνικου ποδοσφαιρου...ατυχος μεν λογω των τραυματισμων(οσκαρ ατυχιας θα ελεγα αλλα απο την αλλη πολυ λιγος για ευρωπη ρε παιδια)...πολλες λαθος πασες!Αντε παμε για 10 φετος στην μαδριτη...ζητω η προοδος!!!! Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall Angry Angry Angry Angry Angry Angry

Αυτά ακριβώς έγραφε ο "Ολυμπιακός" Vasos μετά το παιχνίδι με την Λάτσιο
Λυπάμαι μεγάλε αλλά μόνος σου γίνεσαι Ρόμπα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom