Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Είναι  αλήθεια  ότι ο  δήμαρχος  Φασούλας  φωταγώγισε  τον  Πειραιά  ή  είναι  ανέκδοτο??? :think:
 

kakaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
326
Like
12
Πόντοι
1

Δεν ειμαι ολυμπιακος,αρα ρε παιδια τι εβαλε ο ανθρωπος..Απιστευτος ολυμπιακος,συγχαρητηρια ρε μαγκες.
Το καλυτερο ημιχρονο που εχει κανει ποτε στο εξωτερικο ελληνικη ομαδα.Το γκολ του πατσατσογλου τα σπαει  :rockon:
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Είναι  αλήθεια  ότι ο  δήμαρχος  Φασούλας  φωταγώγισε  τον  Πειραιά  ή  είναι  ανέκδοτο??? :think:
Aς μου πουν οι φιλοι Νταρκ και Νικ30 πως πρεπει να απαντησω στον Gatto...
με πολιτισμο?
"αυτους" εννοουσα πριν....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Mα νομίζω οτι είμαι συγκεκριμένος....
απευθύνομαι σε αυτους που περίμεναν στην γωνία τον Ολυμπιακό να τον λοιδορήσουν και να τον Κοροϊδέψουν....

ο ολυμπιακος φιλτατε αλεξανδρε στηνοταν και θα στηνεται μαλλον και στο μελλον στη γωνια απο μονος του γιατι δινει το δικαιωμα ο ιδιος ο εαυτος του,μπορεις να το συλλαβεις αυτο ή δεν αντεχεις να δεις την πραγματικοτητα?μετα απο τοσες συνεχομενες και αδιαλλειπεις δραματικες παρουσιες στην ευρωπη οπου γελαγαν τα τσιμεντα επιτελους εν ετη 2007 αξιωθηκε αυτη η ομαδα(χωρις να ξερω ακομη το πως) να κανει μια μεγαλη ευρωπαικη εμφανιση που να συνοδευεται και απο αναλογο αποτελεσμα και εσυ τρελλαθηκες (εκτος απο την χαρα σας οπως και εγω) και αρχισες να θετεις ερωτηματα και διλημματα γιατι?επειδη κερδισε ενας ματς στην ευρωπη μετα απο 2 χρονια?για συνελθε σε παρακαλω,προσγειωσου!Ολοι χαρηκαμε χθες εκτος απο τους εσωτερικους εχθρους του εκαστοτε λεμονη-κοκκαλη και καποιους κομπλεξικους αλλοθρησκους πρεζακηδες στο μυαλο!Αντε μπραβο ξυπνα τωρα και ανελυσε με ηρεμια και οχι με οπαδισμο προσεχτικα τα χθεσινα αιτια της νικης μας!
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
για εμενα καλα εκανε και φωταγωγησε τον πειραια!!!!!
ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ νικη απο την μια και φτιαχνει το προφιλ του δημαρχου απο την αλλη....
δυστυχος μετα απο τοσα ποστ και τοσο καιρο μεσα στο σαιτ πρεπει να πω(ξαναπω..)οτι δεν τα λεω ειρωνικα.....

σου ξαναλεω οταν λες οτι γαμαει τις ομαδες σας ..και το ενα και το αλλο ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ!!!!!
και να απαντας οπως θελεις και νειωθεις!!!!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Aς μου πουν οι φιλοι Νταρκ και Νικ30 πως πρεπει να απαντησω στον Gatto...
με πολιτισμο?
"αυτους" εννοουσα πριν....
Γιατι  ρε  φίλε?Μια  απλή  ερώτηση  έκανα!!!Ούτε  τη  νίκη  σας  μείωσα  , ούτε  κάθομαι  να  λέω  ότι  μου  κατέβει!!!Αν  ψάχνεσαι  εσύ  να  τσακωθείς  πρόβλημα  σου!!!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
για εμενα καλα εκανε και φωταγωγησε τον πειραια!!!!!
ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ νικη απο την μια και φτιαχνει το προφιλ του δημαρχου απο την αλλη....
δυστυχος μετα απο τοσα ποστ και τοσο καιρο μεσα στο σαιτ πρεπει να πω(ξαναπω..)οτι δεν τα λεω ειρωνικα.....

σου ξαναλεω οταν λες οτι γαμαει τις ομαδες σας ..και το ενα και το αλλο ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ!!!!!
Εγώ  το  θεωρώ  χοντρή   :jerking:  και  δεν  μπορώ  να  πιστέψω  ότι  έγινε  κάτι  τέτοιο  στην  πραγματικότητα!Το  ίδιο  θα  έλεγα  αν  γινότανε  κάτι  παρόμοιο  στη  Ν.Φιλαδέλφεια!!!!
 

Επισκέπτης
ο ολυμπιακος φιλτατε αλεξανδρε στηνοταν και θα στηνεται μαλλον και στο μελλον στη γωνια απο μονος του γιατι δινει το δικαιωμα ο ιδιος ο εαυτος του,μπορεις να το συλλαβεις αυτο ή δεν αντεχεις να δεις την πραγματικοτητα?μετα απο τοσες συνεχομενες και αδιαλλειπεις δραματικες παρουσιες στην ευρωπη οπου γελαγαν τα τσιμεντα επιτελους εν ετη 2007 αξιωθηκε αυτη η ομαδα(χωρις να ξερω ακομη το πως) να κανει μια μεγαλη ευρωπαικη εμφανιση που να συνοδευεται και απο αναλογο αποτελεσμα και εσυ τρελλαθηκες (εκτος απο την χαρα σας οπως και εγω) και αρχισες να θετεις ερωτηματα και διλημματα γιατι?επειδη κερδισε ενας ματς στην ευρωπη μετα απο 2 χρονια?για συνελθε σε παρακαλω,προσγειωσου!Ολοι χαρηκαμε χθες εκτος απο τους εσωτερικους εχθρους του εκαστοτε λεμονη-κοκκαλη και καποιους κομπλεξικους αλλοθρησκους πρεζακηδες στο μυαλο!Αντε μπραβο ξυπνα τωρα και ανελυσε με ηρεμια και οχι με οπαδισμο προσεχτικα τα χθεσινα αιτια της νικης μας!
ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..ποτε θα καταλαβεις οτι εμεις ειμαστε οπαδοι???μας επιτρεπεις???
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Εγώ  το  θεωρώ  χοντρή   :jerking:  και  δεν  μπορώ  να  πιστέψω  ότι  έγινε  κάτι  τέτοιο  στην  πραγματικότητα!Το  ίδιο  θα  έλεγα  αν  γινότανε  κάτι  παρόμοιο  στη  Ν.Φιλαδέλφεια!!!!
σεβομαι απολυτα την αποψη σου!!!!!!διαφωνω αλλα την σεβομαι
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Για να ξεμπερδεύουμε με τους ΄΄φίλους΄΄ μας.Σε μια νίκη της ΑΕΚστην Ευρώπη ,δεν θα κάτσω να βγάλω χολή για καμμιά Ελληνική ομάδα ή για τους οπαδούς τους που προφανώς μας περιμένουν στην γωνία.Το θεωρώ κουτό.Κ γω είμαι φανατικός αλλά έχω κ κάποια όρια στην νοημοσύνη μου.Κάποιοι ΄΄φίλοι΄΄ επιλέγουν στις Ευρωπαϊκες τους νίκες να μας προβάλλουν ΄΄ότι γαμάνε τις μικρές Ελληνικές ομάδες΄΄.Τελικά ο μόνος βλάκας είμαι εγώ ,που τα έχωνα στον Γκόντζο για το πρωτοσέλιδο του.Κάτι ξέρει κ τα ανεβάζει τελικά.Έχουν,δικαιολογημένα ,αποδέκτες.

Όσο για τον φωταγωγημένο Πειραιά,μια χαρά φώτα είχαμε χθες.Τα ίδια φώτα που είχαμε πάντα,τα ίδια είχαμε χθες.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Ναι  ρε  dark,εγώ  το  άκουσα  στο   ραδιόφωνο  και  δεν  κατάλαβα  αν  το  είπανε  σοβαρά  ή  για πλάκα!Μου  φάνηκε  λίγο  απίθανο  αλλά  από  τους  Έλληνες  "πολιτικάρες" όλα  τα  περιμένω!Γι' αυτό  ρώτησα...οχι  για  να  μειώσω  τη  νίκη  τους!!! :idiot:
 

Επισκέπτης
επαναλαμβανω οτι το ιντερνετ ειναι απροσωπο μεσο..απο την στιγμη που δεν ακους την χροια της φωνης & δεν βλεπεις τις εκφρασεις του προσωπου του απεναντι σου,λογικο ειναι να υπαρχουν παρεξηγησεις..ας αφησουμε λοιπον τα μιση & ας πιασουμε το προσφιλεστερο των αθληματων,το ΓΑΜΗΣΙ..
 

tsompanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Συγχαρητηρια στον Ολυμπιακο οχι τοσο για το διπλο όσο οτι καταφερε να κερδισει μια φορμαρισμενη ομαδα ανατρεποντας το σε βαρος της σκορ παιζοντας πολυ σωστο ποδοσφαιρο στο δευτερο ημιχρονο χτυπωντας την βερντερ (ασχετο ομαδα μου στην budeslinga) εκει που πονουσε στο τρεξιμο και παιζοντας με την μπαλα κατω. Συγχαρητηρια και στον Λεμονη που δεν εγινε προπονηταρας ξαφνικα απλα εκανε τα αυτονοητα στο δευτερο μερος και γιατι πηροβοληθηκε οσο λιγοι προπονητες τις τελευτεες μερες και του αξιζε το αποτελεσμα. Καλη επιτυχια και στις άλλες ελληνικες ομαδες σημερα (αεκ λαρισα πανιωνιος αρης) απο τις οποιες θελουμε 2  νικες και μια ισοπαλια για να περασουμε την Βουλγαρια στην βαθμολογια της ουεφα. Μακαρι να εχουμε 4 νικες. και για να απαντησω σε καποιο ερωτημα ποιο πανω για τις θεσεις που οδηγουν 3 ομαδες στο CL

Ευρωπαϊκά εισιτήρια

Θέσεις 1-3: Τέσσερις σύλλογοι στο Τσάμπιονς Λιγκ, τρεις στο ΟΥΕΦΑ
Θέσεις 4-6: Τρεις σύλλογοι στο Τσάμπιονς Λιγκ, τρεις στο ΟΥΕΦΑ
Θέσεις 7-8: Δύο σύλλογοι στο Τσάμπιονς Λιγκ, τέσσερις στο ΟΥΕΦΑ
Θέσεις 9-15: Δύο σύλλογοι στο Τσάμπιονς Λιγκ, δύο στο ΟΥΕΦΑ
Θέσεις 16-21: Ενας σύλλογος στο Τσάμπιονς Λιγκ, τρεις στο ΟΥΕΦΑ
Θέσεις 22-52: Ενας σύλλογος στο Τσάμπιονς Λιγκ, δύο στο ΟΥΕΦΑ

 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Μια ζωη ΘΡΥΛΟΣ,να δω που θα κρυφτουν οσοι περιμεναν την απολυση του ΤΑΚΑΡΟΥ,ο κυρ Σαββας τι θα πει τωρα ,ο καλυτερος σεντερ φορ της Ευρωπης ειναι ο Κωνσταντινου???

  8-2-1981,    ΘΥΡΑ 7
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Ναι  ρε  dark,εγώ  το  άκουσα  στο   ραδιόφωνο  και  δεν  κατάλαβα  αν  το  είπανε  σοβαρά  ή  για πλάκα!Μου  φάνηκε  λίγο  απίθανο  αλλά  από  τους  Έλληνες  "πολιτικάρες" όλα  τα  περιμένω!Γι' αυτό  ρώτησα...οχι  για  να  μειώσω  τη  νίκη  τους!!! :idiot:

«Φωταγωγήθηκε ο Πειραιάς»...


ο άνθρωπος πολιτικός είναι (υπήρξε βέβαια και μεγάλος αθλητής του Ολυμπιακού) και θέλει να τα έχει καλά με τους ψηφοφόρους του...  

Μην ανησυχείς gatto δεν μείωσες κανέναν...
 

tsompanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή βλέπω να υπάρχουν απορίες: Όλα όσα θέλετε για τις βαθμολογίες (χωρών, ομάδων κ.λπ.) της ΟΥΕΦΑ, αλλά κι ένα πλήθος, ακόμη χρήσιμων πληροφοριών για τις διοργανώσεις της ομοσπονδίας και τα στατιστικά των χωρών-μελών της, τα βρίσκετε σ’ αυτήν ΕΔΩ την (αρχική) σελίδα. Η βαθμολογία αυτή τη στιγμή (μετά και τα προχθεσινά ματς), βρίσκεται ΕΔΩ .
Ο τρόπος βαθμολόγησης είναι ο εξής:
2.000 βαθμοί για τη νίκη, 1.000 βαθμοί για την ισοπαλία.
Οι βαθμοί διαιρούνται δια του αριθμού των ομάδων που ΞΕΚΙΝΟΥΝ κάθε σεζόν σε όλες τις διοργανώσεις -άρα, για την Ελλάδα, εφέτος, δια του 6.
Έτσι, την Πέμπτη πήραμε 5Χ2000= 10.000 βαθμούς, συν 1.000 την Τρίτη, σύνολο 11.000. Δια του 6 = 1833,3 βαθμοί.
Έως το τέλος της σεζόν 2007-2008, κάθε νίκη ισούται με 333,3 βαθμούς και κάθε ισοπαλία με 166,6.

copy paste απο εδω
ενδιαφερον site
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
«Φωταγωγήθηκε ο Πειραιάς»...


ο άνθρωπος πολιτικός είναι (υπήρξε βέβαια και μεγάλος αθλητής του Ολυμπιακού) και θέλει να τα έχει καλά με τους ψηφοφόρους του...  

Μην ανησυχείς gatto δεν μείωσες κανέναν...
:headbang: :headbang: :headbang:
Γιατί?Από  την τσέπη  του  τα  πληρώνει???
Εξάλλου  μπορεί  να  ήταν  από  τις  προεκλογικές  του  υποσχέσεις!!!
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Σε μια νίκη της ΑΕΚστην Ευρώπη ,δεν θα κάτσω να βγάλω χολή για καμμιά Ελληνική ομάδα ή για τους οπαδούς τους που προφανώς μας περιμένουν στην γωνία.Το θεωρώ κουτό.Κ γω είμαι φανατικός αλλά έχω κ κάποια όρια στην νοημοσύνη μου.Κάποιοι ΄΄φίλοι΄΄ επιλέγουν στις Ευρωπαϊκες τους νίκες να μας προβάλλουν ΄΄ότι γαμάνε τις μικρές Ελληνικές ομάδες΄΄.Τελικά ο μόνος βλάκας είμαι εγώ ,που τα έχωνα στον Γκόντζο για το πρωτοσέλιδο του.Κάτι ξέρει κ τα ανεβάζει τελικά.Έχουν,δικαιολογημένα ,αποδέκτες.
Αυτο ειναι δικο σου θεμα....
ο καθενας εχει δικαιωμα στην αποψη του...
εγω παλι εξακολουθω να μην καταλαβαινω που σε εθιξα.....
 

Επισκέπτης
:headbang: :headbang: :headbang:
Γιατί?Από  την τσέπη  του  τα  πληρώνει???
Εξάλλου  μπορεί  να  ήταν  από  τις  προεκλογικές  του  υποσχέσεις!!!
εσυ τι ζορι τραβας???εισαι δημοτης Πειραια & εχεις αγανακτησει γιατι ο δημαρχος χρησιμοποιει λανθασμενα τα εσοδα των δημοτικων φορων???αν ναι..μην τον ψηφιζεις..αν οχι,γιατι ζοριζεσαι???αρτος & θεαματα αγαπητε..απο αρχαιοτατων χρονων..
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
εσυ τι ζορι τραβας???εισαι δημοτης Πειραια & εχεις αγανακτησει γιατι ο δημαρχος χρησιμοποιει λανθασμενα τα εσοδα των δημοτικων φορων???αν ναι..μην τον ψηφιζεις..αν οχι,γιατι ζοριζεσαι???αρτος & θεαματα αγαπητε..απο αρχαιοτατων χρονων..
Δεν  ζορίζομαι  φιλαράκο...να  τον  χαίρεστε!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom