Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (2 μέλη και 43 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλά μάγκες εσείς οι γάυροι είστε για τα πανηγύηρια(με την καλή έννοια).Έχετε τα καθολικά συγχαρητήρια ΟΛΩΝ μας εδώ μέσα κ καταφέρνετε να τσακώνεστε μεταξύ σας.Τι να πω ,δεν ξέρω.
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
και μετα μου λες δεν εχουν δικιο να μας λενε κομπλεξικους σαν οπαδους!το αποδεικνυεις και εσυ και πολλοι αλλοι εκτος και εντος φορουμ.Δηλ.τωρα τί θες να μας πεις?οτι ξερεις απο μπαλλα?ή οτι οι παικτες του ολυμπιακου ειναι πολυ καλοι ποδοσφαιριστες σε ευρωπαικο επιπεδο!ελα..μη χεσω τωρα.Τον πιο αισιοδοξο γαυρο να ρωταγες που εχει σωας τας φρενας και δεν ξυπναει με τον υμνο του ολυμπιακου καθε πρωι θα σου ελεγε οτι παμε για 2,3 γκολ αποψε ιδιως μετα την απογοητευτικη εμφανιση στο χαριλαου!Θυμιζει εντονα το σκηνικο του euro 2004 οπου κανεις δεν πιστευε οτι η ελλαδα θα παρει εστω και ενα ποντο και τελικως συνεβη αυτο που συνεβη!με την μονη διαφορα οτι ο ολυμπιακος πραγματικα επαιξε πολυ ωραιο ποδοσφαιρο χθες,γεγονος που ειχε να συμβει απο το 1998!και ναι μεν ειχε κερδισει 6-2 την λεβερκουζεν αλλα η μπαλλα που επαιξε χθες ηταν πραγματικα πολυ ωραια και χορταστικη με εναν αντιπαλο που στην εδρα του δεν χανει σχεδον ποτε και με βαρυ τερεν.Παντως ειναι τρομερο πως μετα απο τετοια βροχη στο πρωτο ημιχρονο,το γηπεδο στο β'ημιχρονο προσφεροταν για τεχνικο ποδοσφαιρο.Οι ανθρωποι μιλαμε ειναι πολυ μπροστα!
[/quote

στην επιτυχία της ομάδας έίχαν συμμετοχή όλοι ποδοσφαιριστές - προπονητής-3000 κόσμος που ήταν δίπλα στην ομάδα,δεν πρέπει να μέινουμε στην νίκη αυτή πρέπει να κοιτάξουμε παρακάτω
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Αλέξανδρε δεν με απασχολεί τι κάνετε εδώ μέσα,αλλά νομίζω ότι μιας κ είστε γαύροι οφείλεται να το πανυγηρίσετε κ όχι να την χρησιμοποιείτε τη νίκη για να την λέτε μεταξύ σας.Νομίζω ότι ο vasos χρησιμοποίησε καλά λόγια για την χθεσινή εμφάνιση κ ήταν πέρα για πέρα αντικειμενικός.Μην με παρεξηγείς αλλά νομίζω ότι έτσι είναι.

δεν εχει σημασια φιλτατε σκοτεινε το αν χρησιμοποιω εγω καλα λογια για τον ολυμπιακο.Σημασια εχει οτι χθες ο ολυμπιακος εβγαζε ματια στο β'ημιχρονο ανεξαρτητα με ποιον αντιπαλο επαιζε(ακομη και με τον αρη να επαιζε ετσι θα ηταν πολυ θετικο και δειγμα υγειας) και προσωπικα με γεμισε χαρα μετα απο τοσα χρονια κακων εμφανισεων στην ευρωπη κατα το πλειστον και το κυριοτερο με γεμισε ελπιδα οτι θα εχει και συνεχεια.Μακαρι να μου την λενε ολοι οι γαυροι για αυτα που εχω πει και να κερδισει ο ολυμπιακος και μεσα στην ρεαλ αν ειναι εφικτο!Αυτος ειναι ο χαρακτηρας μου και ποτε δεν θα δειτε κομπλεξισμο απο μερους μου.Μονο αποδοχη της πραγματικοτητας και της αληθειας και αυτη δεν ειναι αλλη απο αυτην ως κατωθι:ο ολυμπιακος ειναι μια μικρη ευρωπαικη ομαδα που χθες εκανε μια τεραστιας σημασιας νικη για την ιστορια του,την ιστορια των αναμετρησεων των ελληνικων ομαδων εναντιον των γερμανικων και φυσικα για την ψυχολογια της ομαδας που ηταν προ καταρρευσης μετα το χαριλαου.Τωρα τη γνωμη μου για τον στολτιδη(που με κατεπληξε χθες) και των τοροσιδη-λεντεσμα δεν μπορει να μου την αλλαξει κανεις διοτι εχω κριση και ματια και βλεπω τί συμβαινει συγκρινοντας παντα αυτους με αλλους ποδοσφαιριστες που βλεπουμε στα ευρωπαικα γηπεδα!
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Που είσαι ρε pleasuregiver...  :cool2:

το μεσημέρι είπαμε έρχεται η ομάδα... από το πρωί πήγες στο αεροδρόμιο εσύ...  :grin:
 

Συνημμένα

  • SPORTIME.jpg
    SPORTIME.jpg
    71,1 KB · Εμφανίσεις: 18

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
Συχαρητηρια για την ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΝΙΚΗ σας Γαυρακια......αντε 2πλο και στην Μαδριτη!!!  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447
μια αποκλειστικη φωτογραφιά του μέγιστου δημογραφίσκου Γκόντζου, χθες βράδυ , λίγο μετά το θρίαμβο του ΟΣΦΠ, την ώρα που προσπαθει να σκεφτει τι πρωτοσέλιδο θα βάλει στο κωλόχαρτο της επόμενης ημέρα (Derby)

 

Συνημμένα

  • headupass2.jpg
    headupass2.jpg
    21,6 KB · Εμφανίσεις: 17

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
μια αποκλειστικη φωτογραφιά του μέγιστου δημογραφίσκου Γκόντζου, χθες βράδυ , λίγο μετά το θρίαμβο του ΟΣΦΠ, την ώρα που προσπαθει να σκεφτει τι πρωτοσέλιδο θα βάλει στο κωλόχαρτο της επόμενης ημέρα (Derby)

πολύ καλό..........χαχαχαχαχαχχαχαχ
 

Pink_floyd

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
6.065
Επρεπε να εχει γαμησει πολλες ομαδες ο ολυμπιακος τοσα χρονια.
Για μενα ειναι αυτονοητο να κερδιζεις τον αντιπαλο σου οταν δεν ειναι στην καλυτερη συνατη κατασταση. Τη Λατσιο επρεπε να την ειχε γαμησει ο γαβρος αλλα μαλακιστηκε.
Χρονια τωρα ο Γαβρος παιζει με ομαδες που σερνονται την περιοδο που τις αντιμετωπιζει και ομως δεν τα εχει καταφερει.
Και η Λατσιο και η Βερντερ και η Ρεαλ(?) δεν ειναι πολυ ανωτερες του Γαβρου. Ο Γαβρος μπορει με τους παικτες που εχει να περασει στον επομενο γυρο.

Για μενα δεν ειναι μερα κωλοτουμπας αλλα μερα σιωπηλης ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗΣ για τον γαβρο οπαδο.

Αν και Βαζελος μεχρι το κοκκαλο, θα γουσταρα εναν  προπονητη - προεδρο - παικτη,  να δακρυσει για την ομαδα μου οπως εκανε χθες ο Λεμονης... αυτο για οποιον παιρνει στροφες λεει πολλα.

Και πιστεψτε με ολοι Γαβροι ,Βαζελια, Χανουμια θα γουσταραν 3 ομαδες τσου λου.Κανεναν δεν πειραξε η χτεσινη επιτυχια του γαβρου.
 

Επισκέπτης
καλημεραααααααααααααααααααααααααααα αδελφια..καλημερα αλλοθρησκοι..vaso πες μας & αλλα ρε τελειωμενε κωλοτουμπα..
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
Επρεπε να εχει γαμησει πολλες ομαδες ο ολυμπιακος τοσα χρονια.
Για μενα ειναι αυτονοητο να κερδιζεις τον αντιπαλο σου οταν δεν ειναι στην καλυτερη συνατη κατασταση. Τη Λατσιο επρεπε να την ειχε γαμησει ο γαβρος αλλα μαλακιστηκε.
Χρονια τωρα ο Γαβρος παιζει με ομαδες που σερνονται την περιοδο που τις αντιμετωπιζει και ομως δεν τα εχει καταφερει.
Και η Λατσιο και η Βερντερ και η Ρεαλ(?) δεν ειναι πολυ ανωτερες του Γαβρου. Ο Γαβρος μπορει με τους παικτες που εχει να περασει στον επομενο γυρο.

Για μενα δεν ειναι μερα κωλοτουμπας αλλα μερα σιωπηλης ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗΣ για τον γαβρο οπαδο.



+100, σωστός ο παίκτης

Αν και Βαζελος μεχρι το κοκκαλο, θα γουσταρα εναν   προπονητη - προεδρο - παικτη,  να δακρυσει για την ομαδα μου οπως εκανε χθες ο Λεμονης... αυτο για οποιον παιρνει στροφες λεει πολλα.

Και πιστεψτε με ολοι Γαβροι ,Βαζελια, Χανουμια θα γουσταραν 3 ομαδες τσου λου.Κανεναν δεν πειραξε η χτεσινη επιτυχια του γαβρου.
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
Αν και Βαζελος μεχρι το κοκκαλο, θα γουσταρα εναν  προπονητη - προεδρο - παικτη,  να δακρυσει για την ομαδα μου οπως εκανε χθες ο Λεμονης... αυτο για οποιον παιρνει στροφες λεει πολλα.

Και πιστεψτε με ολοι Γαβροι ,Βαζελια, Χανουμια θα γουσταραν 3 ομαδες τσου λου.Κανεναν δεν πειραξε η χτεσινη επιτυχια του γαβρου
δεν μας χαλαει καθολου το 2πλακι μακαρι να το κανει και στην Μαδριτη....3 ομαδες τσαμπιονς λινγκ απο ποτε θα εχουμε ομος???
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
διαβαζω που γραφατε πιο πριν για γκοτζο και σσφμ....ρε παιδια αυτος ο σταθμος εχει τους μεγαλυτερους....μυαλοπωληδες....απλα ΜΗΝ αγοραζετε.....
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
μολις ξυπνησα..απο την υπερενταση κοιμηθηκα στις 7..επαιξες το διπλο στο στοιχημα???

Άντε ρε και ανησύχησα...  είσαι και σε κρίσιμη ηλικία για έμφραγμα...  :2funny:

(για το στοίχημα σου απάντησα εκεί που με ρώτησες)
 

Επισκέπτης
τους χελακηδες,μπαμπηδες & τους λοιπους ολυμπιακαρες,ο λαος του ΘΡΥΛΟΥ τους εχει γραμμενους στην καραπουτσακλαρα του..οσο για τους γκορτζους & λοιπους πικραμενους απλα τους αγνοει..
 

Επισκέπτης
Άντε ρε και ανησύχησα...  είσαι και σε κρίσιμη ηλικία για έμφραγμα...  :2funny:

(για το στοίχημα σου απάντησα εκεί που με ρώτησες)
μπαααααααααα εγω πλεον στα 45 την εχω σκαπουλαρει..τα ορια εχουν πεσει..η επικινδυνη δεκαετια ειναι μεταξυ 30-40..ασε που κανω τα check up μου καθε χρονο & μεχρι στιγμης δεν εχουν δειξει τιποτε..
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Λοιπον δεν καταλαβαινω γιατι οταν λεω την γνωμη μου εγω προκαλω ενω οταν την λεει ο καθε ΑΣΧΕΤΟΣ και ΑΝΤΙ-Ολυμπιακος εχει δικιο....
οπως εγραψα και το βραδυ μετα το ματς ο Θρυλος του Ελληνικου Αθλητισμου , το Μεγαλυτερο Αθλητικο  Σωματειο της Ελλαδος εχθες το βραδυ εκτος απο τους Συμπαθεις κατα τα αλλα Γερμανους , ΓΑΜΗΣΕ ΚΥΡΙΩΣ ολους αυτους που καραδοκουσαν να κοροιδεψουν και να λοιδορισουν τον Ολυμπιακο
ο Ολυμπιακος εχθες απλα αντι να γαμαει τις Ομαδουλες σας στην Ελλαδα(που το κανει χρονια)
γαμησε και τα "ξενα αρχιδια σας"
 

mancino71

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
και ποσες μικρες ομαδουλες του εξωτερικου σας εχοθν γαμησει μεσα και εξω?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom