Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Καλημερα μαγκες.....
Για εμενα προσωπικα το αποτελεσμα δεν ηταν ασχημο εχθες...
η ομαδα επαιξε κατα διαστηματα καλα..
και εχει μελλον
το χ και ο 1 ποντος ειναι καλυτερα απο το να χασεις οπως τα προηγουμενα χρονια εξαλου το cl ειναι σκοπιμοτιτα...
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
παρε τωρα τα απιδια του τακαρου και παμε για το 550ο πρωταθλημα ελλαδισταν!ζητω ο θρυλος!
βεβαια καλε μου φιλε ειμαι σιγουρος οτι αναμενομενο χ του βαζελου με την αρμενισα θα το θεωρησεις ΘΡΙΑΜΒΟ του ελληνικου Φουτμπολ!!!!!!
 

Επισκέπτης
Καλημερα μαγκες.....
Για εμενα προσωπικα το αποτελεσμα δεν ηταν ασχημο εχθες...
η ομαδα επαιξε κατα διαστηματα καλα..
και εχει μελλον
το χ και ο 1 ποντος ειναι καλυτερα απο το να χασεις οπως τα προηγουμενα χρονια εξαλου το cl ειναι σκοπιμοτιτα...
καλημερα παιχταρα μου..
συμφωνω απολυτα μαζι σου..
οσοι δε εχουν την διαθεση να κανουν τον ΘΡΥΛΟ μας μπουρδελο κλαψομουνιαζοντας συνεχως για προπονητη-διοικηση-παιχτες καλυτερα να ασχοληθουν με κατι αλλο που δεν τους χαλαει τοσο πολυ..
 

Επισκέπτης
Βασικά χτες δεν τράβηξε το κέντρο και έτσι δεν μπόρεσαν να περάσουν μπαλιές μπροστά,ενώ με το 1-0 δεν μπορέσαμε να κρατήσουμε μπάλα στο κέντρο,υποχωρήσαμε και σε συνδυασμό με την έλλειψη δυνάμεων το φάγαμε το γκολάκι.Γκολάκι που βέβαια ήταν οφσαϊντάρα,ενώ έφταιγε και ο Νικοπολίδης γιατί μπήκε στην κλειστή του γωνία.Για 65 λεπτά όμως είμασταν εμφανώς καλύτεροι της Λάτσιο,χωρίς να απειληθούμε ιδιαίτερα(μόνο με ένα φάουλ του Λεντέσμα).Όλοι βγαίνουν από χτες,το παίζουν προπονητές,κάνουν κριτική στον Λεμονή,μιλάνε λες και ήρθε η συντέλεια του κόσμου,έλεος...Γίνεται μια νέα προσπάθεια και αντί να την στηρίξουμε  :jerking:.Το άσχημο που είδα είναι ότι για τρεις κεντρικούς χαφ και ακραίους μεσοεπιθετικούς η μόνη εναλλακτική από τον πάγκο ήταν ο Νε.Και το λέω γιατί ίσως τελικά ο Τοροσίδης να μην κάνει κάνει για κεντρικό χαφ και να πρέπει να περάσει δεξί μπακ,στη θέση του ασταθή Πατσατζόγλου.Άνζας,Ζεβλάκοφ καθάριζαν πίσω(ειδικά ο πρώτος ίσως ο καλύτερος παίχτης μας),ο Λούα Λούα πάλευε μόνος του μπροστά,ο Γκαλέτι έστω και ανέτοιμος έδειξε την κλάση του και έβαλε το γκολάκι ενώ είχε και την καλύτερη ευκαιρία εκτός του γκολ να σκοράρει για παίχτες του Ολυμπιακού,το κέντρο δεν τράβηξε,δηλ. Λεντέσμα μέτριος,Τοροσίδης χειρότερος παίχτης,Στολτίδης έτρεχε,έκοβε μπαλιές αλλά επιθετικά δεν μπορούσε και πολλά),Πατσατζόγλου ας τα να πάνε,Τζόλε περιμέναμε κάτι παραπάνω(το γεγονός ότι από πλάι δεν έχει πλέον εκρηκτικότητα+ταχύτητα και δίνει την ασίστ με κάθετη από τον άξονα δείχνει ότι στη δύση της καριέρας του κάνει περισσότερο για επιτελικό χαφ παρά για αριστερό χαφ-εξτρέμ),Ντομί σχετικά καλός με λίγα λαθάκια,ίσως οι δημοσιογραφάρες τον υποτιμήσανε πέρσι(μήπως επειδή έτρωγε τη θέση του κολλητού τους Γκεό;).Κάπως έτσι τα είδα τα πράγματα.
 

Επισκέπτης
βεβαια καλε μου φιλε ειμαι σιγουρος οτι αναμενομενο χ του βαζελου με την αρμενισα θα το θεωρησεις ΘΡΙΑΜΒΟ του ελληνικου Φουτμπολ!!!!!!
εξυπακουεται..μονο που αν καποιος διαβασει το τι γραφουν οι βαζελοι στα θρεντ τους θα πεσει κατω απο τα γελια με την καταντια τους..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
στο ξαναλεω μηπως & το καταλαβεις..δεν ασχολουμαι με δεδηλωμενους  :jerking:

και ποιος σου ειπε να ασχοληθεις......?αλλα οταν τσουζει η αληθεια βγαινουν τα κομπλεξακια αμεσως....δεν αντεχουν να μην τους λενε...παρε τα απιδια τωρα του τακαρου και πηγαινε στην βρεμη και στην μαδριτη με τον θρυλο για να δεις και καμμια πολη του εξωτερικου(ευκαιρια ειναι τωρα που γυριζει!)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
βεβαια καλε μου φιλε ειμαι σιγουρος οτι αναμενομενο χ του βαζελου με την αρμενισα θα το θεωρησεις ΘΡΙΑΜΒΟ του ελληνικου Φουτμπολ!!!!!!

με αυτα που λες εσυ εκτιθεσαι φιλε αλεξανδρε...αλλα οταν δεν μπορεις να δεχθεις την αληθεια πεφτεις εκ των ουκ ανευ σε αστειοτητες.....και λες για αρτμεντιες,παναθηναικους και καλαμαριες...ολοι γελαγαν χθες με τον ολυμπιακο....τωρα αν εσεις δεν μπορειτε να το χωνεψετε προβλημα σας.ΟΛΟΙ ΓΕΛΟΥΣΑΝ ΧΘΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΘΡΥΛΟ....
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
με αυτα που λες εσυ εκτιθεσαι φιλε αλεξανδρε...αλλα οταν δεν μπορεις να δεχθεις την αληθεια πεφτεις εκ των ουκ ανευ σε αστειοτητες.....και λες για αρτμεντιες,παναθηναικους και καλαμαριες...ολοι γελαγαν χθες με τον ολυμπιακο....τωρα αν εσεις δεν μπορειτε να το χωνεψετε προβλημα σας.ΟΛΟΙ ΓΕΛΟΥΣΑΝ ΧΘΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΘΡΥΛΟ....
Μαλλον στην καφετερια που πηγαινεις ειναι ολοι βαζελοι και αεκτζιδες ...
δεν εξηγειται να γελανε με μια ομαδα που αξιζε 100% την νικη και την εχασε απο ενα γκολ οφσαιντ....
ασε το ποιος εκτιθεται.....
 

Επισκέπτης
και ποιος σου ειπε να ασχοληθεις......?αλλα οταν τσουζει η αληθεια βγαινουν τα κομπλεξακια αμεσως....δεν αντεχουν να μην τους λενε...παρε τα απιδια τωρα του τακαρου και πηγαινε στην βρεμη και στην μαδριτη με τον θρυλο για να δεις και καμμια πολη του εξωτερικου(ευκαιρια ειναι τωρα που γυριζει!)
παρε χαμπαρι οτι το πολυ ξεχειλωμα σε εχει κανει φυτο ρε ανεκδιηγητε κακομοιρακο..
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Καλημέρα... με βάση τις συνθήκες του αγώνα (κεκλεισμένων των θυρών, 1η αγωνιστική, χωρίς παιχνίδια στα πόδια τους, κλπ) και την ατολμία του Λεμονή να ρισκάρει και να παίξει πιο επιθετικά... θεωρώ ότι σε γενικές γραμμές είναι καλό το αποτέλεσμα για τον Ολυμπιακό (άσχετα αν τελικά τερματίσει 4ος)

εξυπακουεται..μονο που αν καποιος διαβασει το τι γραφουν οι βαζελοι στα θρεντ τους θα πεσει κατω απο τα γελια με την καταντια τους..
Θα έπρεπε να χαίρεσαι που σε κάνει κάποιος να γελάς μιας και δεν μπορούν οι δικοί σου... αλλά πες μου σε παρακαλώ σε thread αναφέρεσαι?
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Ρε παιδιά είναι ανώφελο να αψιμαχείτε για ποδοσφαιρικές ομάδες. Αυτά είναι για αγοράκια άντε μέχρι πέμπτη δημοτικού. Δε βλέπετε τις ελληνικές ομάδες σε τι κατάντια έχουν κατρακυλήσει; Αυτό θα γίνεται μια ζωή τι σας κάνει εντύπωση; Μπροστά σε κάθε σοβαρή ομάδα του εξωτερικού είμαστε μαγαζάκι σε οικονομικό επίπεδο. Μπακαλικάκι. Ψιλικατζίδικο. Κουλουρτζήδικο. Πως αλλιώς να το πω. Εδώ η απίθανη Σαχτάρ του μακρινού μας Ντόνεσκ πήρε τον αλητάκο με 15 μύρια και τον έβαλε αλλαγή. Επειδή σας παραμυθιάζει ο πρόεδρος σας για αυερωπαικό όνειρο και ο δικος μου (αεκτζής είμαι) για "ομαδάρα" που και καλά κάναμε με ψίχουλα? Είναι όλοι για γέλια. Απλά, σε ελληνικό επίπεδο, αν χτες ο ολυμπιακος έπαιζε με την Καλαμαριά ή τον Ατρόμητο το γκολάκι της ισοφάρισης δε θα μέτραγε (μπορεί και κανονικό να ταν και να μη μέτραγε) ο ΟΣΦΠ θα παιρνε το ματσάκι, θα βγαινε ξανά πρωταθλητής και ξανά μανα το ίδιο έργο...Ελληνικό ποδόσφαιρο=τρίχες.
 

Επισκέπτης
Καλημέρα... με βάση τις συνθήκες του αγώνα (κεκλεισμένων των θυρών, 1η αγωνιστική, χωρίς παιχνίδια στα πόδια τους, κλπ) και την ατολμία του Λεμονή να ρισκάρει και να παίξει πιο επιθετικά... θεωρώ ότι σε γενικές γραμμές είναι καλό το αποτέλεσμα για τον Ολυμπιακό (άσχετα αν τελικά τερματίσει 4ος)
Θα έπρεπε να χαίρεσαι που σε κάνει κάποιος να γελάς μιας και δεν μπορούν οι δικοί σου... αλλά πες μου σε παρακαλώ σε thread αναφέρεσαι?
σ' αυτο
 

Επισκέπτης
Ρε παιδιά είναι ανώφελο να αψιμαχείτε για ποδοσφαιρικές ομάδες. Αυτά είναι για αγοράκια άντε μέχρι πέμπτη δημοτικού. Δε βλέπετε τις ελληνικές ομάδες σε τι κατάντια έχουν κατρακυλήσει; Αυτό θα γίνεται μια ζωή τι σας κάνει εντύπωση; Μπροστά σε κάθε σοβαρή ομάδα του εξωτερικού είμαστε μαγαζάκι σε οικονομικό επίπεδο. Μπακαλικάκι. Ψιλικατζίδικο. Κουλουρτζήδικο. Πως αλλιώς να το πω. Εδώ η απίθανη Σαχτάρ του μακρινού μας Ντόνεσκ πήρε τον αλητάκο με 15 μύρια και τον έβαλε αλλαγή. Επειδή σας παραμυθιάζει ο πρόεδρος σας για αυερωπαικό όνειρο και ο δικος μου (αεκτζής είμαι) για "ομαδάρα" που και καλά κάναμε με ψίχουλα? Είναι όλοι για γέλια. Απλά, σε ελληνικό επίπεδο, αν χτες ο ολυμπιακος έπαιζε με την Καλαμαριά ή τον Ατρόμητο το γκολάκι της ισοφάρισης δε θα μέτραγε (μπορεί και κανονικό να ταν και να μη μέτραγε) ο ΟΣΦΠ θα παιρνε το ματσάκι, θα βγαινε ξανά πρωταθλητής και ξανά μανα το ίδιο έργο...Ελληνικό ποδόσφαιρο=τρίχες.
ευχαριστουμε για τις υποδειξεις σας..
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Αν πέφτεις κάτω από τα γέλια εσύ με αυτό (από την κατάντια μας)... τι να πω... πάω πάσο...

βλέπεις εμείς τουλάχιστον σκεφτόμαστε και προβληματιζόμαστε... δεν είμαστε με το στόμα ανοιχτό και επικροτούμε κάθε κίνηση του president…
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Μαλλον στην καφετερια που πηγαινεις ειναι ολοι βαζελοι και αεκτζιδες ...
δεν εξηγειται να γελανε με μια ομαδα που αξιζε 100% την νικη και την εχασε απο ενα γκολ οφσαιντ....
ασε το ποιος εκτιθεται.....

τελικα οι ολυμπιακοι ειναι οι πιο κομπλεξαρες απο ολους....με τεραστια διαφορα!αντι να δειτε την πραγματικοτητα της καταντιας(γιατι περι καταντιας προκειται)καθεσαι και μου λες για οφσαιντ και ιστοριες για αγριους.....αλλα αφου ειστε τοσο μαζοχες και το ευχαριστιεστε τελος!και εγω μαζι σας!
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Αν πέφτεις κάτω από τα γέλια εσύ με αυτό (από την κατάντια μας)... τι να πω... πάω πάσο...
βλέπεις εμείς τουλάχιστον σκεφτόμαστε και προβληματιζόμαστε... δεν είμαστε με το στόμα ανοιχτό και επικροτούμε κάθε κίνηση του president…
το προβλημα ολων των Ελληνων φιλαθλων και μη ειναι οτι σκεφτονται πολυ....παρα πολυ....
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
τελικα οι ολυμπιακοι ειναι οι πιο κομπλεξαρες απο ολους....με τεραστια διαφορα!αντι να δειτε την πραγματικοτητα της καταντιας(γιατι περι καταντιας προκειται)καθεσαι και μου λες για οφσαιντ και ιστοριες για αγριους.....αλλα αφου ειστε τοσο μαζοχες και το ευχαριστιεστε τελος!και εγω μαζι σας!

ετσι μπραβο παιδαρα μου....
ετσι σε θελω φανερωσε το πραγματικο σου προσωπο,,,,"οι Ολυμπιακοι"
ετσι τωρα μιλας σωστα....που βγαζεις τον Εαυτο σου απ εξω και μιλας "για τους Ολυμπιακους"
Αντε και μας ειχες τρελανει στα φουμαρα ....
 

Επισκέπτης
Αν πέφτεις κάτω από τα γέλια εσύ με αυτό (από την κατάντια μας)... τι να πω... πάω πάσο...

βλέπεις εμείς τουλάχιστον σκεφτόμαστε και προβληματιζόμαστε... δεν είμαστε με το στόμα ανοιχτό και επικροτούμε κάθε κίνηση του president…
τι θελεις δηλαδη???να κλαιω???οπαδος ειμαι & οχι φιλαθλος..
οσο για την αντιμετωπιση των διοικησεων εξ ημων & υμων,μπορεις να πιστευεις οτι θελεις αλλα ολοι ξερουν ποιοι εχουν παρει την κατασταση πραγματικα στα χερια τους οταν χρειαστηκε & ποιοι απλα αμπελοφιλοσοφουν εδω & δεκαετιες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom