Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (1 μέλη και 30 επισκέπτες)

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
799
Κριτικές
1
Like
1.748
Πόντοι
486
Εσυ κλαίγεσαι όμως , όχι εγώ. Και ξαναλέω , σου μιλάω ως φίλαθλος και μόνο. Ως οπαδός στ'αρχίδια μου όποιος κι αν το πάρει.

Μεταξύ μας πάντως με την ομάδα που έχεις δεν παίζει να τα βγάλεις πέρα με την παράγκα της Ψιψινελ. Θες 2-3 μεταγραφές ενδεκάδας για να ελπίζεις.
Εγώ δεν κλαίω φίλε μου γιατί ξέρω πολύ καλά ότι ο Αλαφούζος είναι γατάκι και δεν μπορεί και να ήθελε να κάνει κάτι .εσείς από πέρσι κλαιγεστε και θέλετε να ρίξετε την κυβέρνηση για όλα τα λάθη του χοντρού .τώρα όμως που ο λαθρεμπορας σας πηρε εργολαβία την ΕΠΟ είναι αργά
 
Τελευταία τροποποίηση:

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.503
Κριτικές
1
Like
7.539
Πόντοι
2.306
Ψυχραιμος ο Κουγιας παντως στις δηλωσεις του…κραταει χαμηλα τους τονους, με εντολη προεδρου…:confused:
απο το καλο στο καλυτερο το πατε…σας βλεπω να πιανετε πατο αν δεν ξεφορτωθειτε τον χοντρο….
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.355
Κριτικές
7
Like
5.214
Πόντοι
736
Το μόνο που δεν υπολόγισα ,όταν έγραψα ο΄τι σήμερα θα έχουμε θετικό αποτέλεσμα ,ήταν ότι εκτός από μουνί που έδωσε ο χοντρός ,έδωσε και το κωλί του στον βενζινά ,,,,,,,
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
Εντάξει είμαστε , εντάξει :coffee:
Screenshot_20240107-230545.png
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.875
Κριτικές
184
Like
44.160
Πόντοι
21.896
Παναθηναϊκός είμαι .. αλλά δεν γίνεται να μην τον φωνάζει το βαρ να το δει σκάνδαλο
Είπαμε εμείς κ να κερδίζαμε την ΑΕΚ με το ακυρωθεν γκολ πάλι θα χάναμε από κάτι λαμιες
Ο τίγρης εσάς τους βαζελους βιάζει τώρα με τα αισχη του
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.503
Κριτικές
1
Like
7.539
Πόντοι
2.306
Αντι να ασχοληθειτε με το γεγονος οτι παιζετε μπαλα ΓΤΠ , εχετε κοψει καπιστρι κατα παντων.
Πραγματικα ο Μελ πρεπει να εχει πεσει κατω απ’ τα γελια…
καταντια τυποι.
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.529
Like
7.176
Πόντοι
2.306
Εγώ δεν κλαίω φίλε μου γιατί ξέρω πολύ καλά ότι ο Αλαφούζος είναι γατάκι και δεν μπορεί και να ήθελε να κάνει κάτι .εσείς από πέρσι κλαιγεστε και θέλετε να ρίξετε την κυβέρνηση για όλα τα λάθη του χοντρού .τώρα όμως που ο λαθρεμπορας σας πάρει την ΕΠΟ είναι αργά

Κοίτα. Καταρχάς δεν έχουμε ομάδα να διεκδικήσουμε τίποτα με ή χωρίς ΕΠΟ. Και αυτό το γνωρίζουμε όλοι , γι αυτό και απ ο,τι βλεπεις εδω μεσα ολοι το χοντρο βριζουμε. Σε αντίθεση με εσας που βαφτίζατε πέτσινα πρωταθλήματα που χάνατε με 25 βαθμούς . Συνεπώς , αλίμονο σε σας και τον ΠΑΟΚ , εμεις δεν έχουμε να χάσουμε κάτι.

Κατά δεύτερον , ο Ψιψινελος ελεγχει την ΕΠΟ εδω και 5 χρόνια , δε την απέκτησε πέρσι. Όταν είχαμε καλύτερη ομάδα και μοιράζαμε 4ρες , μια χαρά τα παίρναμε τα πρωταθλήματα. Ένα κυπελάκι κατέφερε να κλεψει ο λαθρεμπορας κι αυτό με πουστιά.

Κατα τρίτον , αργά ή γρήγορα θα την ξαναπάρουμε την ΕΠΟ , ο λαθρεμπορας ειναι 75 χρονων κι ο Ατζουν που θα σας πουλήσει ο Αλαφουζος θα κλαιει την ωρα και τη στιγμή. Και όταν ξαναπάρουμε την ΕΠΟ , πολύ φοβάμαι οτι θα δεις πραγματική παράγκα , όχι τις μαλακίες που λέγατε τα προηγούμενα χρόνια.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.615
Κριτικές
31
Like
13.192
Πόντοι
5.097
και ο κουγιας κακογερασε.
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.355
Κριτικές
7
Like
5.214
Πόντοι
736
Κοίτα. Καταρχάς δεν έχουμε ομάδα να διεκδικήσουμε τίποτα με ή χωρίς ΕΠΟ. Και αυτό το γνωρίζουμε όλοι , γι αυτό και απ ο,τι βλεπεις εδω μεσα ολοι το χοντρο βριζουμε. Σε αντίθεση με εσας που βαφτίζατε πέτσινα πρωταθλήματα που χάνατε με 25 βαθμούς . Συνεπώς , αλίμονο σε σας και τον ΠΑΟΚ , εμεις δεν έχουμε να χάσουμε κάτι.

Κατά δεύτερον , ο Ψιψινελος ελεγχει την ΕΠΟ εδω και 5 χρόνια , δε την απέκτησε πέρσι. Όταν είχαμε καλύτερη ομάδα και μοιράζαμε 4ρες , μια χαρά τα παίρναμε τα πρωταθλήματα. Ένα κυπελάκι κατέφερε να κλεψει ο λαθρεμπορας κι αυτό με πουστιά.

Κατα τρίτον , αργά ή γρήγορα θα την ξαναπάρουμε την ΕΠΟ , ο λαθρεμπορας ειναι 75 χρονων κι ο Ατζουν που θα σας πουλήσει ο Αλαφουζος θα κλαιει την ωρα και τη στιγμή. Και όταν ξαναπάρουμε την ΕΠΟ , πολύ φοβάμαι οτι θα δεις πραγματική παράγκα , όχι τις μαλακίες που λέγατε τα προηγούμενα χρόνια.
Γράψε τα φίλε μου μπας και το εμπεδώσουν γιατί κάνουν ακριβώς αυτό που μας κατηγορούσαν 20 και χρόνια . Ομάδα καλή έχουμε λέει ο βενζινάς (που όντως έχουν ) ,ας την σιγουρέψω όμως και με μια παράγκα ,στα ριπαπά μας ποιος θα το πάρει ,ο χοντρός να φύγει και το μαγαζί γωνία θα έρθει στα ίσα του . Αυτό είναι το πρόβλημα μας .
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.503
Κριτικές
1
Like
7.539
Πόντοι
2.306
Ρε σεις, δεν ντρεπεστε?
το βλεπω ξανα στη cosmote, οχι χερι ΧΕΡΟΥΚΛΑ του Μασουρα…
τι καταντια ειναι αυτη η δικη σας ρε?
 

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
31
Like
3.573
Πόντοι
2.846
Κοίτα. Καταρχάς δεν έχουμε ομάδα να διεκδικήσουμε τίποτα με ή χωρίς ΕΠΟ. Και αυτό το γνωρίζουμε όλοι , γι αυτό και απ ο,τι βλεπεις εδω μεσα ολοι το χοντρο βριζουμε. Σε αντίθεση με εσας που βαφτίζατε πέτσινα πρωταθλήματα που χάνατε με 25 βαθμούς . Συνεπώς , αλίμονο σε σας και τον ΠΑΟΚ , εμεις δεν έχουμε να χάσουμε κάτι.

Κατά δεύτερον , ο Ψιψινελος ελεγχει την ΕΠΟ εδω και 5 χρόνια , δε την απέκτησε πέρσι. Όταν είχαμε καλύτερη ομάδα και μοιράζαμε 4ρες , μια χαρά τα παίρναμε τα πρωταθλήματα. Ένα κυπελάκι κατέφερε να κλεψει ο λαθρεμπορας κι αυτό με πουστιά.

Κατα τρίτον , αργά ή γρήγορα θα την ξαναπάρουμε την ΕΠΟ , ο λαθρεμπορας ειναι 75 χρονων κι ο Ατζουν που θα σας πουλήσει ο Αλαφουζος θα κλαιει την ωρα και τη στιγμή. Και όταν ξαναπάρουμε την ΕΠΟ , πολύ φοβάμαι οτι θα δεις πραγματική παράγκα , όχι τις μαλακίες που λέγατε τα προηγούμενα χρόνια.
Φτιάξατε παράγκα από το 2000, και τώρα - για πρώτη/δεύτερη φορά τη λούζεστε...από το γελοίο παπάρα τιγρούλη με την πάντα ομαδίτσα αεκ.
Και ονειρεύεστε πότε θα την ξαναπάρετε να γυρίσετε στα πέτσινα.
ΚΛΑΨΤΕ...
κόκκινα πέτσινα, κίτρινα πέτσινα...γαμήστε στο ρημάδι, ποδόσφαιρο στην ελλάδα δεν υπάρχει από κόκκαλη και μετά.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.615
Κριτικές
31
Like
13.192
Πόντοι
5.097
Το πεναλτι πιθανον να ηταν, για να ειμαι ειλικρινης.
αλλα λογω γενικοτερης μαλακυνσης που σας δερνει, καλως δεν σας το δωσε:confused:
μαλιστα πιθανον .η μολυνση η δικη μας κατα την γνωμη σου δεν ειχε βαρ τωρα υπαρχει ΚΑΙ ΔΕΝ υπαρχουν δικαιολογιες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom