Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 112 άτομα (3 μέλη και 109 επισκέπτες)

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.843
Like
28.727
Πόντοι
5.006
Για τον Εμβιλά γκρινιάζω από τη μέρα που έφυγε. Πέρυσι ήταν από τους καλύτερους ακόμα κι όταν έπαιζε σέντερ μπακ.
Για τον Ανδρούτσο συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Έχεις έναν αξιοπρεπή παίκτη (που μπορείς να δηλώσεις και στην Ευρώπη ως trained at club) που στο 70% των αγώνων πρωταθλήματος είναι ανώτερος από όλη την αντίπαλη ομάδα και πας και πληρώνεις κάτι Καρβάλιο και δε συμμαζεύεται...
Έτσι διώξαμε παλιότερα και τον Σιώπη και τώρα τον καλεί εθνική. Μας χάλαγε για να κάνει τα ρεπό του Έσσε με κάτι Κηφισιές;
Ο Λυκογιάννης; Δεν έκανε για μπακ απ στα αριστερά; Όσο τον είδαμε δηλαδή καλύτερος ήταν ο Ραμόν;
Έλα ρε φιλε ποιος μπαμπης μας δουλεύεις ο λυκογιαννης,για τη Β ομάδα λες?
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.706
Like
27.993
Πόντοι
5.506
ο φορτουνης ειναι παιχτουρα....ΠΟΤΕ δεν θα επρεπε να βγαινει εκτος αν το ηθελε αυτος
 

1belkinjo2

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2016
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
21
Έλα ρε φιλε ποιος μπαμπης μας δουλεύεις ο λυκογιαννης,για τη Β ομάδα λες?
Αλλαγή είπαμε, σούπερ λίγδα.
Και δεν τον έχω για του πεταματού:

1695758978392.png

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κατσε να περασει η 30η μερα του μηνα.... ποτε δεν ξερεις....
Το σκεφτόμουν κι εγώ, αλλά βλέπω τον άλλον της Φόρεστ να έρχετε μάλλον.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.972
Κριτικές
42
Like
29.347
Πόντοι
28.246
Βαλε και τον 30χρονο Μπουχαλακη που δεν δοκιμαστηκε καθολου και την πονουσε την ομαδα και κοπηκε για να ερθει στην θεση του ο 35χρονος Ιμπορα και με δυο χιαστους παρελθον. (Διορθωστε με αν κανω λαθος στο ποσες φορές τραυματιστηκε σε χιαστους) Μαλλον ο Ισπανος προσφερει περισσότερα απο τον δικο μας.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.972
Κριτικές
42
Like
29.347
Πόντοι
28.246
ο φορτουνης ειναι παιχτουρα....ΠΟΤΕ δεν θα επρεπε να βγαινει εκτος αν το ηθελε αυτος
Το θεμα ειναι ο μαλακας στον παγκο να βρει τροπο να συνεχισει ο Ολυμπιακος να παιζει το ιδιοο και χωρις Φορτουνη. Εχει ταλαιπωρηθει με δυο χιαστους ειναι και 31 ο παιχτης θελει και διαχείριση, δεν γινεται να του ζηταει να παιζει σολο και δη 90νταλεπτα στο φουλ.
 

rsotos7

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.292
Κριτικές
24
Like
6.587
Πόντοι
3.446
Το θεμα ειναι ο μαλακας στον παγκο να βρει τροπο να συνεχισει ο Ολυμπιακος να παιζει το ιδιοο και χωρις Φορτουνη. Εχει ταλαιπωρηθει με δυο χιαστους ειναι και 31 ο παιχτης θελει και διαχείριση, δεν γινεται να του ζηταει να παιζει σολο και δη 90νταλεπτα στο φουλ.
Σπανια παιζει 90 λεπτα ο Φορουνης.Συνηθως στο 65 τον βγαζει.
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
ΑΕΚ Β φετος τυπε.....

και ως ΚΗΦΙΣΙΑ Β' δεν θα με χαλασει να κατουρησω το Καραιταβλι!!!:rockon::rockon::rockon:

το ιδιο πιστευε και ο χοντρος περυσι για την μεταξυ μας "σχεση" ,αλλα.....:tooth::tooth::tooth::tooth:

γιατι ρε μλκες ειστε προβατα?? :coffee::coffee::coffee:
 

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.916
Κριτικές
48
Like
12.703
Πόντοι
10.446
το αραμπι βγαλτον απο το μπουγιο τυπε....τον αγαπαμε και θα φυγει σαν παιχτης θα βλεπουμε χαιλαιτ του σε ολη μας την ζωη....δεν μπαινει στο σακι
Δεν παιζει ποτε κ παιρνει 2 μυρια το χρονο.... Δεν προτιμας καποιον τυπου Μελμπεργκ στην αμυνα να μην μας πιανει θαλασσα στην Ευρωπη?
 

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.916
Κριτικές
48
Like
12.703
Πόντοι
10.446
αλλο το ενα και αλλο το αλλο...εγραψε ο τυπος λιγο πολυ οτι θα φυγουν καρβαλιο φαντιγκα........και ελ αραμπι
λες και ο γιουσεφ δεν ειναι πια στην οικογενεια,λες και δεν θα βλεπουμε ποτε τον αραμπι να βαζει γκολ στο 100 σε μια απο της καλυτερες ομαδες του κοσμου....λες και τον γιουσεφ ελ αραμπι θα τον στειλουμε στα παλτα επειδη μεγαλωσε....εγω ειμαι ολυμπιακος ζεμπου.....τα αρχιδακια που βαζουν παιχτες που εγω εκλαψα μαζι τους τους βαζουν στο τρενο να φυγουν και νομιζουν οτι ειναι ολυμπιακοι τους γραφω στα παπαρια μου....
Δεν ειναι παλτο.... Απλα γερασε....
 

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.916
Κριτικές
48
Like
12.703
Πόντοι
10.446
Το θεμα ειναι ο μαλακας στον παγκο να βρει τροπο να συνεχισει ο Ολυμπιακος να παιζει το ιδιοο και χωρις Φορτουνη. Εχει ταλαιπωρηθει με δυο χιαστους ειναι και 31 ο παιχτης θελει και διαχείριση, δεν γινεται να του ζηταει να παιζει σολο και δη 90νταλεπτα στο φουλ.
Δυσκολο αυτο....υποθετω θα φερει παικτη εκει ο Κορδον το καλοκαιρι αν φυγουν Σκαρπα κ Μπιελ...
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.706
Like
27.993
Πόντοι
5.506
Δεν παιζει ποτε κ παιρνει 2 μυρια το χρονο.... Δεν προτιμας καποιον τυπου Μελμπεργκ στην αμυνα να μην μας πιανει θαλασσα στην Ευρωπη?
οχι ο γιουσεφ ειναι δικος μας....εσυ που δεν εχεις ουτε παει γηπεδο ποτε θελεις να παιρνει κουπες ο θρυλος μπας και σου σηκωθει στην δουλεια αυριο
ασε τυπε ...φαγαμε τα πετρινα
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.706
Like
27.993
Πόντοι
5.506
εσυ ποιος εισαι ρε με φανελα της αρσεναλ να μας πεις για τον θρυλο μου λες?
αντε στον πουτσο τσολια
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.972
Κριτικές
42
Like
29.347
Πόντοι
28.246
Δυσκολο αυτο....υποθετω θα φερει παικτη εκει ο Κορδον το καλοκαιρι αν φυγουν Σκαρπα κ Μπιελ...
Τον Σκαρπα χαιρετα τον απο τωρα. Ο Ισπανος αν συνεχισει οπως τωρα (δεν εχει σταθεροτητα βεβαια) θα φερει μεταγραφη. Στα 8-8,5 τον δινει, δεν νομιζω να πει οχι.

Δεκαρι υπαρχει, σε καλη ηλικια με εμπειρια (30 χρονων) προσαρμογη δεν χρειαζεται και τον παιρνεις απο τον Γεναρη ελευθερο. Μπακασετα τον λενε και σου παιζει και εξτρεμ και δευτερος επιθετικος εκτος απο δεκαρι, αρα μπορεις να βολευτεις και με Φορτουνη και με Ποντενσε μαζι στην εντεκαδα. Αλλα θα πρεπει να φυγει Μπιελ, Σολμπακεν. Αλλα ακομα και ετσι, η μεγαλυτερη δυσκολια ειναι να τον πεισεις εαν αποφασισει να επαναπατριστει. Τον νοιαζουν τα λεφτα αλλα δεν ειναι ο κυριος στοχος του. Τον νοιαζει η ομαδα να ειναι πρωταγωνιστρια αλλα δεν ειναι επισης ο κυριος στοχος του. Να ειναι από τους πρώτους βιολιτζηδες τον νοιάζει περισσοτερο.

Στην ΑΕΚ δεν τον βλεπω να γυρναει, εχει καποια προηγουμενα με διοικηση.... επικρατεστερη Ελληνικη ομαδα, γιατι θα απλωσει και αυτη χερι να τον παρει, πιστευω ειναι ο ΠΑΟΚ.

Αν ο Ολυμπιακος δουλεψει, ή δουλευει ηδη κατω απο ακρα μυστικοτητα την υποθεση και τον φερει προσωπικα θα το θεωρησω μεγαλη επιτυχια!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.972
Κριτικές
42
Like
29.347
Πόντοι
28.246

1belkinjo2

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2016
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
21
Τον Σκαρπα χαιρετα τον απο τωρα. Ο Ισπανος αν συνεχισει οπως τωρα (δεν εχει σταθεροτητα βεβαια) θα φερει μεταγραφη. Στα 8-8,5 τον δινει, δεν νομιζω να πει οχι.

Δεκαρι υπαρχει, σε καλη ηλικια με εμπειρια (30 χρονων) προσπαρμογη δεν χρειαζεται και τον παιρνεις απο τον Γεναρη ελευθερο. Μπακασετα τον λενε και σου παιζει και εξτρεμ και δευτερος επιθετικος εκτος απο δεκαρι, αρα μπορεις να βολευτεις και με Φορτουνη και με Ποντενσε μαζι στην εντεκαδα. Αλλα θα πρεπει να φυγει Μπιελ, Σολμπακεν. Αλλα ακομα και ετσι, η μεγαλυτερη δυσκολια ειναι να τον πεισεις εαν αποφασισει να επαναπατριστει. Τον νοιαζουν τα λεφτα αλλα δεν ειναι ο κυριος στοχος του. Τον νοιαζει η ομαδα να ειναι πρωταγωνιστρια αλλα δεν ειναι επισης ο κυριος στοχος του. Να ειναι από τους πρώτους βιολιτζηδες τον νοιάζει περισσοτερο.

Στην ΑΕΚ δεν τον βλεπω να γυρναει, εχει καποια προηγουμενα με διοικηση.... επικρατεστερη Ελληνικη ομαδα, γιατι θα απλωσει και αυτη χερι να τον παρει, πιστευω ειναι ο ΠΑΟΚ.

Αν ο Ολυμπιακος δουλεψει, ή δουλευει ηδη κατω απο ακρα μυστικοτητα την υποθεση και τον φερει προσωπικα θα το θεωρησω μεγαλη επιτυχια!
Προσωπικά δεν με πείθει ο Μπακασέτας αλλά ούτε ο Πασχαλάκης με έπειθε και κατάπια τη γλώσσα μου, οπότε κρατάω πισινή...
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.972
Κριτικές
42
Like
29.347
Πόντοι
28.246
Προσωπικά δεν με πείθει ο Μπακασέτας αλλά ούτε ο Πασχαλάκης με έπειθε και κατάπια τη γλώσσα μου, οπότε κρατάω πισινή...
Ο Πασχαλακης επιμενω ακομα ειναι κλωνος του Δημητρη Ελευθεροπουλου. Θα σου παρει οχι παιχνιδι, αλλα παιχνιδια μονος του, αλλα ειναι ικανος και να σε γαμησει εκει που δεν το περιμενεις σε φαση που παιδι αλάνας θα τελειωνε την φαση. Εμενα με χαλαγε κυριως γιατι μου ειναι αντιπαθητικός. Οχι το αγωνιστικό του τοσο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.669
Like
24.492
Πόντοι
6.256
Κανεεεεεεεεεεεεεεεεεεε κατι λοιπον να χασωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω το τρενοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο.....χικ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πως κανει ετσι ο συμπαθης κλανοφασολακιας για τον Ελ Αραμπι;Ουτε εγω με τον Φορτουνη τετοια καψουρα να πουμε....:undecided:
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.599
Κριτικές
171
Like
91.446
Πόντοι
46.423
Χουάνγκ, Εμβιλά και Μπακαμπού έπρεπε να κρατήσουμε.

Δεν είναι σύμπτωση που έφυγαν και οι 3 τους.

Ο δε Εμβιλά θα ήταν ένα σούπερ αμυντικό χαφ στη φετινή ομάδα που θα μπορούσε να καλύψει και σαν σέντερ μπάκ.

Ο Αλεξανδρόπουλος έβγαλε τα χρήματά του αλλά δεν μου πολύ αρέσει και είναι και άτεχνος.

Αμφιβάλλω αν θα δώσουμε 4 εκ του χρόνου για να τον κρατήσουμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom