Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (3 μέλη και 22 επισκέπτες)

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.110
Πόντοι
10.411
Γουσταρες με τον αστερα που δεν φταίει σε τίποτα. Οκ. Θα πω ότι διαφωνώ με αυτή την νοοτροπία. Δεν είναι νοοτροπία ελίτ.
Όσο για την γιουβε, μην ξεχνάς κι εσύ ότι υποβιβάστηκε.Εσυ δεν τιμωρηθηκες ούτε για τη ριζουπολη, ούτε για το καραϊσκάκη. Δεν λέμε για παραγκες κλπ. Λέω απλώς για τα επεισόδια. Ο άλλος λέει να πάρει ο πρόεδρος σου την ομάδα και να φύγει. Νοοτροπία ελίτ είναι αυτή;;
Δεν μπορείς να μάθεις να χάνεις; Εγώ λέω μείνε, αλλά μην γαμας τον μικρό. Μην παίρνεις παίχτες και τους κρατάς παγκο απλώς και μόνο για να μην τους πάρει ο άλλος. Ανέβασε πιτσιρικια από την κ19 στην μεγάλη ομάδα. Μην κλαις για την διαιτησία αν ποτέ χάσεις και κανένα ματς.
Άλλαξες τόσους προπονητες, πες μου ρε έναν που ανέδειξε έναν μικρό σε ηλικία της ομάδας σου και να τον ανέβασε στην πρώτη ομάδα. Είναι παράλογα αυτά που λέω;
1)Η Γιουβέντους υποβιβάστηκε γιατί κανόνιζαν ποιους θα βάλουν να τους σφυρίξουν κλπ
2)Τώρα το πας για τα επεισόδια,πριν δεν είχες αναφέρει κάτι.Αν θυμάμαι καλά δεν διακόπηκε κανένας από τους 2 αγώνες και ούτε χτυπήθηκε κανείς με εξαίρεση τα σκηνικά με σισε κλπ που εκεί είχαμε τιμωρία αν θυμάμαι καλά 1 ή 2 αγωνιστικές και πρόστιμο
3)Τον Ρέτσο που τον μοσχοπούλησε.Ανδρούτσος που παίζει ακόμα,Βρουσάι,Μανθάτης και άλλοι που ανέβηκαν και υπέγραψαν επαγγελματικά συμβόλαια.Κάποιοι αποδείχτηκε πως δεν είχαν/έχουν τα φόντα για κάτι παραπάνωΓια τις ακαδημίες έχουν γίνει και γίνονται λάθη
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.110
Πόντοι
10.411
Ωραίο παιχνίδι απόψε,την Παρασκευή θα είναι δύσκολο το μάτς
 

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
534
Κριτικές
1
Like
394
Πόντοι
26
1)Η Γιουβέντους υποβιβάστηκε γιατί κανόνιζαν ποιους θα βάλουν να τους σφυρίξουν κλπ
2)Τώρα το πας για τα επεισόδια,πριν δεν είχες αναφέρει κάτι.Αν θυμάμαι καλά δεν διακόπηκε κανένας από τους 2 αγώνες και ούτε χτυπήθηκε κανείς με εξαίρεση τα σκηνικά με σισε κλπ που εκεί είχαμε τιμωρία αν θυμάμαι καλά 1 ή 2 αγωνιστικές και πρόστιμο
3)Τον Ρέτσο που τον μοσχοπούλησε.Ανδρούτσος που παίζει ακόμα,Βρουσάι,Μανθάτης και άλλοι που ανέβηκαν και υπέγραψαν επαγγελματικά συμβόλαια.Κάποιοι αποδείχτηκε πως δεν είχαν/έχουν τα φόντα για κάτι παραπάνωΓια τις ακαδημίες έχουν γίνει και γίνονται λάθη
1)Η Γιουβέντους υποβιβάστηκε γιατί κανόνιζαν ποιους θα βάλουν να τους σφυρίξουν κλπ
2)Τώρα το πας για τα επεισόδια,πριν δεν είχες αναφέρει κάτι.Αν θυμάμαι καλά δεν διακόπηκε κανένας από τους 2 αγώνες και ούτε χτυπήθηκε κανείς με εξαίρεση τα σκηνικά με σισε κλπ που εκεί είχαμε τιμωρία αν θυμάμαι καλά 1 ή 2 αγωνιστικές και πρόστιμο
3)Τον Ρέτσο που τον μοσχοπούλησε.Ανδρούτσος που παίζει ακόμα,Βρουσάι,Μανθάτης και άλλοι που ανέβηκαν και υπέγραψαν επαγγελματικά συμβόλαια.Κάποιοι αποδείχτηκε πως δεν είχαν/έχουν τα φόντα για κάτι παραπάνωΓια τις ακαδημίες έχουν γίνει και γίνονται λάθη
Ενω στην Ελλάδα δεν έχουν βάλει δικούς τους διαιτητές να τους σφυριξουν.
Φίλε τι να πρωτοαναφερω; προσπαθώ ανάμεσα σε μαλακιες, βρισιες και ασχετοσυνες να μιλήσω για μπάλα. Επειδή είπες για τα νόμιμα πριν, είναι ωραίο να θυμάσαι τον νόμο, όχι όμως μόνο όταν μας βολεύει.Θυμασαι ποτέ να σου έχουν αφαιρεθεί βαθμοί; Και πάλι, είμαι της άποψης πως ο, τι είναι νόμιμο δεν είναι και ηθικό.
Όσον αφορά τους παίχτες ναι, έχεις δίκιο. Σήμερα όμως, που ήταν ένα κερδισμένο ματς, δεν θα μπορούσε να παίξει ένας μικρός; Αφού θέλεις να "μεγαλώσεις" κι άλλο, φύγε απ τη νοοτροπία του πουλάω για να βγάλω λεφτά. Έχεις λεφτά. Τώρα πρέπει να χτίσεις ομάδα. Μην την αλλάζεις κάθε 2 χρόνια. Τουλάχιστον τον βασικό κορμό.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ωραίο παιχνίδι απόψε,την Παρασκευή θα είναι δύσκολο το μάτς
Φοβάσαι μην χάσεις το πρωτάθλημα;η λες για το μπάσκετ
 
Τελευταία τροποποίηση:

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
μια μερα με εβαλε η γυναικα να κανω φασινα και βαλαμε 3 γκολ. :confused: :confused: :confused:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.848
Πόντοι
5.006
η ομαδα σιγα σιγα αρχιζει και φορτσαρει...με στοχο βεβαια στα ματς με την αταλαντη να ειναι σε δαιμονιωδη και διαστημικη κατασταση προκειμενου να κανει το ριφιφι (που λεει και ο χιλιοχυμενος ο μπουχος)...
ειδικα αν γινει κανα θαυμα και ακυρωθει και το κοπα αφρικα, μιλαμε για αδιανοητες προοπτικες αυτη η ομαδα...
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.110
Πόντοι
10.411
Ενω στην Ελλάδα δεν έχουν βάλει δικούς τους διαιτητές να τους σφυριξουν.
Φίλε τι να πρωτοαναφερω; προσπαθώ ανάμεσα σε μαλακιες, βρισιες και ασχετοσυνες να μιλήσω για μπάλα. Επειδή είπες για τα νόμιμα πριν, είναι ωραίο να θυμάσαι τον νόμο, όχι όμως μόνο όταν μας βολεύει.Θυμασαι ποτέ να σου έχουν αφαιρεθεί βαθμοί; Και πάλι, είμαι της άποψης πως ο, τι είναι νόμιμο δεν είναι και ηθικό.
Όσον αφορά τους παίχτες ναι, έχεις δίκιο. Σήμερα όμως, που ήταν ένα κερδισμένο ματς, δεν θα μπορούσε να παίξει ένας μικρός; Αφού θέλεις να "μεγαλώσεις" κι άλλο, φύγε απ τη νοοτροπία του πουλάω για να βγάλω λεφτά. Έχεις λεφτά. Τώρα πρέπει να χτίσεις ομάδα. Μην την αλλάζεις κάθε 2 χρόνια. Τουλάχιστον τον βασικό κορμό.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Φοβάσαι μην χάσεις το πρωτάθλημα;
1)Φώναζαν ''φέρτε ξένους διαιτητές για να μην ξαναπάρει ο Ολυμπιακός πρωτάθλημα''.Τους έφεραν και τα αποτελέσματα τα βλέπεις
2)Αφαίρεση βαθμών μας έχει επιβληθεί όταν νίκησε η αεκ στο Φάληρο 1-2 το 2017-18
3)Εννοώ το αποψινό για την Ευρωλίγκα και όχι για την εμβόλιμη αγωνιστική
4)Το τελειώνω εδώ,δεν έχει νόημα να αναφερόμαστε ξανά και ξανά στο παρελθόν.Κουράζει
 
Τελευταία τροποποίηση:

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
η ομαδα σιγα σιγα αρχιζει και φορτσαρει...με στοχο βεβαια στα ματς με την αταλαντη να ειναι σε δαιμονιωδη και διαστημικη κατασταση προκειμενου να κανει το ριφιφι (που λεει και ο χιλιοχυμενος ο μπουχος)...
ειδικα αν γινει κανα θαυμα και ακυρωθει και το κοπα αφρικα, μιλαμε για αδιανοητες προοπτικες αυτη η ομαδα...
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
θα παρω τηλεφωνο για μπομπα. :confused: :confused: :confused:
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Γουσταρες με τον αστερα που δεν φταίει σε τίποτα. Οκ. Θα πω ότι διαφωνώ με αυτή την νοοτροπία. Δεν είναι νοοτροπία ελίτ.
Όσο για την γιουβε, μην ξεχνάς κι εσύ ότι υποβιβάστηκε.Εσυ δεν τιμωρηθηκες ούτε για τη ριζουπολη, ούτε για το καραϊσκάκη. Δεν λέμε για παραγκες κλπ. Λέω απλώς για τα επεισόδια. Ο άλλος λέει να πάρει ο πρόεδρος σου την ομάδα και να φύγει. Νοοτροπία ελίτ είναι αυτή;;
Δεν μπορείς να μάθεις να χάνεις; Εγώ λέω μείνε, αλλά μην γαμας τον μικρό. Μην παίρνεις παίχτες και τους κρατάς παγκο απλώς και μόνο για να μην τους πάρει ο άλλος. Ανέβασε πιτσιρικια από την κ19 στην μεγάλη ομάδα. Μην κλαις για την διαιτησία αν ποτέ χάσεις και κανένα ματς.
Άλλαξες τόσους προπονητες, πες μου ρε έναν που ανέδειξε έναν μικρό σε ηλικία της ομάδας σου και να τον ανέβασε στην πρώτη ομάδα. Είναι παράλογα αυτά που λέω;
Δε θα σε παω στο μπασκετ και στις διαχρονικες σφαγες αλλα στη μπαλα που λες . Πριν ακομη ερθει ο Κοκκαλης κατ αρχας ημουν 1ος σε πρωταθληματα και σε κυπελλα αλλα επειδη με μενα εχεις κομπλεξ ξεκιναμε . Για τις σφαγες επειδη εγραψες οτι αναμενεις να αποκλειστω απο αταλαντα , παμε για Ευρωπη που θες . Το χερι του ρομπερτο καρλος στη μαδριτη το πανηγυρισες ?? τη σφαγη στο λιον οπου εχασα προκριση με 9 βαθμους με ακυρωθεν γκολ του ζιοβανι και μη πεναλτι στον αλβες τη πανηγυρισες ?? το ακυρωθεν γκολ του οκκα σε μια χρονια που μαζεψαμε 10 βαθμους στον ομιλο με λιβερπουλ και μας εδινε τη προκριση με τη μονακο το πανηγυρισες ?? την ιδια χρονια αποκλειστηκα στο ουεφα απο τη νιουκαστλ στους 16 και πηγαινα στους 8 με αδιανοητη διαιτησια που με αφησε στον επαναληπτικο με 9 παικτες !! Ακόμα και Άγγλοι δημοσιογράφοι ανακήρυξαν man of the match τον Ισπανο διαιτητή !! Το πανηγυρισες κι αυτο ?? Τη σεζόν 2009-10 που μας χειρουργησε ο Γουεμπ , ο οποίος ακυρωσε πεντακαθαρο γκολ του Μαρεσκα στο 93' για δηθεν επιθετικο φαουλ το πανηγυρισες ενω στο 1ο αγωνα μας ειχαν παει πριονοκορδελα , πανηγυρισες και εκει ?? τη σφαγη με τη μπενφικα το 13 που μας στερησε τη προκριση με την ισοφαριση στο 85 , πανηγυρισες και εκει ?? το 2011 στη Γερμανια ο χουμελς απεκρουσε με το χερι και αντι για πεναλτι και αποβολη , προηγηθηκε η ντορτμουντ και εχασα προκριση ενω παλι ειχα συγκεντρωσει 9 βαθμους !! Εκει ολα καλα ?? πανηγυρισες ''ηρακληδεα'' ε??? οι σφαγες μεσα εξω με γουλβς στους 16 δε σε συγκινησαν ουτε αυτες ?? δλδ ανυπαρκτο ακυρωθεν γκολ του καμαρα στο 2ο παιχνιδι και ανυπαρκτη κοκκινη στο 1ο . Εκει ολα καλα ποδοσφαιροφιλε ??? η σφαγη με τη μεταλιστ στο 2ο παιχνιδι ενω ειχα κερδισει στο 1ο με 1-0 εκτος και με χειρουργησε και στα 2 γκολ ηταν καλη κι αυτη ??? εκει σαν ανττιολυμπιακος ολα καλα ε?? σε νοιαζει ομως μια φαση να μου πεις που χεις μαθει παπαγαλια


Μιλαμε για προκρισεις και Ευρωπη και το μονο που εχεις να πεις ειναι ενα τελικο κυπελλου . Στα αλλα μουγκα γιατι πανηγυριζες και χαιροσουν ''ηρακληδεα'' . Περαστικα και εισαι κατω κι απο τον ολυμπιακο β στη βαθμολογια . Περνα τα τσικο μου και τα λεμε . Φιλακια
 

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
534
Κριτικές
1
Like
394
Πόντοι
26
Δε θα σε παω στο μπασκετ και στις διαχρονικες σφαγες αλλα στη μπαλα που λες . Πριν ακομη ερθει ο Κοκκαλης κατ αρχας ημουν 1ος σε πρωταθληματα και σε κυπελλα αλλα επειδη με μενα εχεις κομπλεξ ξεκιναμε . Για τις σφαγες επειδη εγραψες οτι αναμενεις να αποκλειστω απο αταλαντα , παμε για Ευρωπη που θες . Το χερι του ρομπερτο καρλος στη μαδριτη το πανηγυρισες ?? τη σφαγη στο λιον οπου εχασα προκριση με 9 βαθμους με ακυρωθεν γκολ του ζιοβανι και μη πεναλτι στον αλβες τη πανηγυρισες ?? το ακυρωθεν γκολ του οκκα σε μια χρονια που μαζεψαμε 10 βαθμους στον ομιλο με λιβερπουλ και μας εδινε τη προκριση με τη μονακο το πανηγυρισες ?? την ιδια χρονια αποκλειστηκα στο ουεφα απο τη νιουκαστλ στους 16 και πηγαινα στους 8 με αδιανοητη διαιτησια που με αφησε στον επαναληπτικο με 9 παικτες !! Ακόμα και Άγγλοι δημοσιογράφοι ανακήρυξαν man of the match τον Ισπανο διαιτητή !! Το πανηγυρισες κι αυτο ?? Τη σεζόν 2009-10 που μας χειρουργησε ο Γουεμπ , ο οποίος ακυρωσε πεντακαθαρο γκολ του Μαρεσκα στο 93' για δηθεν επιθετικο φαουλ το πανηγυρισες ενω στο 1ο αγωνα μας ειχαν παει πριονοκορδελα , πανηγυρισες και εκει ?? τη σφαγη με τη μπενφικα το 13 που μας στερησε τη προκριση με την ισοφαριση στο 85 , πανηγυρισες και εκει ?? το 2011 στη Γερμανια ο χουμελς απεκρουσε με το χερι και αντι για πεναλτι και αποβολη , προηγηθηκε η ντορτμουντ και εχασα προκριση ενω παλι ειχα συγκεντρωσει 9 βαθμους !! Εκει ολα καλα ?? πανηγυρισες ''ηρακληδεα'' ε??? οι σφαγες μεσα εξω με γουλβς στους 16 δε σε συγκινησαν ουτε αυτες ?? δλδ ανυπαρκτο ακυρωθεν γκολ του καμαρα στο 2ο παιχνιδι και ανυπαρκτη κοκκινη στο 1ο . Εκει ολα καλα ποδοσφαιροφιλε ??? η σφαγη με τη μεταλιστ στο 2ο παιχνιδι ενω ειχα κερδισει στο 1ο με 1-0 εκτος και με χειρουργησε και στα 2 γκολ ηταν καλη κι αυτη ??? εκει σαν ανττιολυμπιακος ολα καλα ε?? σε νοιαζει ομως μια φαση να μου πεις που χεις μαθει παπαγαλια


Μιλαμε για προκρισεις και Ευρωπη και το μονο που εχεις να πεις ειναι ενα τελικο κυπελλου . Στα αλλα μουγκα γιατι πανηγυριζες και χαιροσουν ''ηρακληδεα'' . Περαστικα και εισαι κατω κι απο τον ολυμπιακο β στη βαθμολογια . Περνα τα τσικο μου και τα λεμε . Φιλακια
Πού ήσουν τόσες ώρες εσύ , έγραφες το μήνυμα;
όχι, εγώ χαίρομαι μόνο με τις νίκες της ομάδας μου.Ε, αφού ξέρεις ότι οι μεγάλες ομάδες τα παίρνουν τα σφυριγματα τους, έτσι δεν λέτε κι εσείς;
Εγω με την λίγη μπάλα που βλέπω, πιστεύω ότι η αταλαντα έχει πολύ καλή επίθεση και πρέπει να παίξεις άριστα για να την αποκλεισεις. Στην Ελλάδα δεν παίζεις καλά, άποψή μου. Αλλά κι αν την αποκλείσεις, εδώ θα είμαστε να αναλύσουμε το ματς. Μην βλέπεις πάντου εχθρούς, για μπάλα μιλάμε
Δε θα σε παω στο μπασκετ και στις διαχρονικες σφαγες αλλα στη μπαλα που λες . Πριν ακομη ερθει ο Κοκκαλης κατ αρχας ημουν 1ος σε πρωταθληματα και σε κυπελλα αλλα επειδη με μενα εχεις κομπλεξ ξεκιναμε . Για τις σφαγες επειδη εγραψες οτι αναμενεις να αποκλειστω απο αταλαντα , παμε για Ευρωπη που θες . Το χερι του ρομπερτο καρλος στη μαδριτη το πανηγυρισες ?? τη σφαγη στο λιον οπου εχασα προκριση με 9 βαθμους με ακυρωθεν γκολ του ζιοβανι και μη πεναλτι στον αλβες τη πανηγυρισες ?? το ακυρωθεν γκολ του οκκα σε μια χρονια που μαζεψαμε 10 βαθμους στον ομιλο με λιβερπουλ και μας εδινε τη προκριση με τη μονακο το πανηγυρισες ?? την ιδια χρονια αποκλειστηκα στο ουεφα απο τη νιουκαστλ στους 16 και πηγαινα στους 8 με αδιανοητη διαιτησια που με αφησε στον επαναληπτικο με 9 παικτες !! Ακόμα και Άγγλοι δημοσιογράφοι ανακήρυξαν man of the match τον Ισπανο διαιτητή !! Το πανηγυρισες κι αυτο ?? Τη σεζόν 2009-10 που μας χειρουργησε ο Γουεμπ , ο οποίος ακυρωσε πεντακαθαρο γκολ του Μαρεσκα στο 93' για δηθεν επιθετικο φαουλ το πανηγυρισες ενω στο 1ο αγωνα μας ειχαν παει πριονοκορδελα , πανηγυρισες και εκει ?? τη σφαγη με τη μπενφικα το 13 που μας στερησε τη προκριση με την ισοφαριση στο 85 , πανηγυρισες και εκει ?? το 2011 στη Γερμανια ο χουμελς απεκρουσε με το χερι και αντι για πεναλτι και αποβολη , προηγηθηκε η ντορτμουντ και εχασα προκριση ενω παλι ειχα συγκεντρωσει 9 βαθμους !! Εκει ολα καλα ?? πανηγυρισες ''ηρακληδεα'' ε??? οι σφαγες μεσα εξω με γουλβς στους 16 δε σε συγκινησαν ουτε αυτες ?? δλδ ανυπαρκτο ακυρωθεν γκολ του καμαρα στο 2ο παιχνιδι και ανυπαρκτη κοκκινη στο 1ο . Εκει ολα καλα ποδοσφαιροφιλε ??? η σφαγη με τη μεταλιστ στο 2ο παιχνιδι ενω ειχα κερδισει στο 1ο με 1-0 εκτος και με χειρουργησε και στα 2 γκολ ηταν καλη κι αυτη ??? εκει σαν ανττιολυμπιακος ολα καλα ε?? σε νοιαζει ομως μια φαση να μου πεις που χεις μαθει παπαγαλια


Μιλαμε για προκρισεις και Ευρωπη και το μονο που εχεις να πεις ειναι ενα τελικο κυπελλου . Στα αλλα μουγκα γιατι πανηγυριζες και χαιροσουν ''ηρακληδεα'' . Περαστικα και εισαι κατω κι απο τον ολυμπιακο β στη βαθμολογια . Περνα τα τσικο μου και τα λεμε . Φιλα
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Να πούμε ότι έκανα αθέμιτο ανταγωνισμό; να το πούμε.
Πήρα όμως ποτέ πρωτάθλημα στα χαρτιά; πήγα σε τελικό και έκανα όργια; τελικά, είμαι ή δεν είμαι η πιο αδικημένη ομάδα στην Ελλάδα;
Το ότι τα βάζω με την ομάδα σένα έχει να κάνει με το ότι θεωρώ ότι γι αυτό το χάλι που λέγεται super league, έχεις το μεγαλύτερο μερίδιο ευθύνης.
Το ότι η Ελλάδα κατρακυλάει στην ΟΥΕΦΑ οφείλεται σε σένα, όχι σε μένα πάντως.
Εγω μπήκα και μίλησα για μπάλα εδώ, θέλετε να μιλήσετε; καλώς. Δεν θέλετε, δεν πειράζει. τώρα τα οπαδιλικια εδώ μέσω πληκτρολογιου τα ακούω βερεσέ.
Ξεκινάω από το τέλος φίλε.
Δεν μπήκες να μιλήσεις για μπάλα, μπήκες να πουλήσεις ηθική στους Ολυμπιακούς, ενώ κάνεις γαργάρα αβάντες άλλων ομάδων.
Στο έγραψα πριν, το ξαναγράφω όμως, ο βάζελος δεν σε έριξε στο βόλει, για να σωθεί εκείνος, ενώ είχε υποβιβαστεί στο γήπεδο?
Ο Τσετσένος δεν προσπαθεί να σε διαλύσει στο ποδόσφαιρο, επειδή "μια πόλη-μια ομάδα" και επειδή του σηκώσατε ένα πανό στο γήπεδο?

Δηλαδή είσαι Ηρακλειδέας και αντί να τα βάλεις με τους μπουγατσοβάζελους, χώνεσαι στους Ολυμπιακούς?
 

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
534
Κριτικές
1
Like
394
Πόντοι
26
Ξεκινάω από το τέλος φίλε.
Δεν μπήκες να μιλήσεις για μπάλα, μπήκες να πουλήσεις ηθική στους Ολυμπιακούς, ενώ κάνεις γαργάρα αβάντες άλλων ομάδων.
Στο έγραψα πριν, το ξαναγράφω όμως, ο βάζελος δεν σε έριξε στο βόλει, για να σωθεί εκείνος, ενώ είχε υποβιβαστεί στο γήπεδο?
Ο Τσετσένος δεν προσπαθεί να σε διαλύσει στο ποδόσφαιρο, επειδή "μια πόλη-μια ομάδα" και επειδή του σηκώσατε ένα πανό στο γήπεδο?

Δηλαδή είσαι Ηρακλειδέας και αντί να τα βάλεις με τους μπουγατσοβάζελους, χώνεσαι στους Ολυμπιακούς?
Θα χωθώ και στους άλλους είπαμε, αλλά άλλη μέρα. Εσύ είσαι τώρα στα πάνω σου. Άμα διαβάσεις το πρώτο μου μήνυμα θα δεις γιατί μπήκα. Εγώ μίλησα καθαρά για μπάλα.
Τα υπόλοιπα είναι απαντήσεις σε διάφορες βλακειες και στα ψευτονταηλικια.
Ο άλλος αφού δεν είχε τι να πει, ρώτησε τι δουλειά κανω...ο,τι να ναι
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Βρίζε όσο θέλεις. Μιλώντας ποδοσφαιρικα, εγώ αλήθεια δεν έχω δει άλλο γκολ σαν του κατσουρανη να ακυρώνεται ως οφσάιντ και να το πανηγυρίζουν.Και να διδάσκουν ηθος. Και να μπουκάρουν μέσα. Και να μην τιμωρουνται.. Λέω λοιπόν ότι αυτή η νοοτροπία του να κερδίζεις με κάθε τρόπο, ακόμα και όταν δεν είσαι καλύτερος, δεν σε κάνει ανταγωνιστικο στην Ευρώπη. Το βλέπεις άλλωστε... Έχεις να θυμάσαι μια φορά που παραλίγο να διακριθείς αλλά σου τα χάλασε όλα ο αερας.Φαίνεται απ τη θέση της Ελλάδας στην κατάταξη της ΟΥΕΦΑ...Ποιος έχει παίξει τα πιο πολλά ευρωπαϊκά ματς; η ομάδα σου. Ε, άρα έχει το μεγαλύτερο μερίδιο ευθύνης.
Εγω όχι, δεν πανηγυριζω που έγινα τριγλια.Αλλα στην ιστορία μου δεν αδίκησα κανέναν. Πληρώνω τα λάθη μου όμως.
Για αεκ παο ας μιλήσουν οι οπαδοί τους. Πάντως έχει να πει ο παο ότι πήγε έναν τελικό. Έτσι δεν είναι;

Εσύ πες μου τώρα, πανηγυρισες το κύπελλο με αστερα και το οφσάιντ του κατσουρανη; Αφού έχεις ομαδαρα, γιατί αλλάζεις τους προπονητές σαν τα πουκάμισα;
λαλακη εσυ; ελα τωρα εκδηλωσου .....ακου τωρα βλακα μιλωντας σοβαρα....τα ΧΥΣΙΜΑΤΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΚΑΒΛΑ κατα σειρα αξιολογησης εχουν ως εξης...απο κατω προς τα πανω...νο4 ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΑΡΟΣ....νο3 ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ ΓΚΟΛΑΡΑ με κατσουρανη ....νο2 κυπελλο με αστερα μετα το ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ διωξιμο μανιατη και .............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................ΝΟ 1 Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΤΗΣ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Θα χωθώ και στους άλλους είπαμε, αλλά άλλη μέρα. Εσύ είσαι τώρα στα πάνω σου. Άμα διαβάσεις το πρώτο μου μήνυμα θα δεις γιατί μπήκα. Εγώ μίλησα καθαρά για μπάλα.
Τα υπόλοιπα είναι απαντήσεις σε διάφορες βλακειες και στα ψευτονταηλικια.
Ο άλλος αφού δεν είχε τι να πει, ρώτησε τι δουλειά κανω...ο,τι να ναι
εγω δεν ειμαι αδιακριτος ,εκανα τιμια ερωτηση.....τι ρατσα μαλακας εισαι ...μη ξηγιεσαι δευτεροτριτα
 

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
534
Κριτικές
1
Like
394
Πόντοι
26

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
φυσικα και δεν ειδες κανενα αλλο γκολ σαν του κατσουρανη....επειδη εισαι ανηλικος, αυνανας και φανατικος αναγνωστης του σανοδνα...

εμεις παλι θυμομαστε και αλλο γκολ σαν του κατσουρανη....βεβαια τον μητροπουλο τον καλυπταν 6 (μαζι με τον τερματοφυλακα), ενω τον κατσουρανη μολις 5 (μαζι με τον τερματοφυλακα)...αλλα νταξει κομματια να γινει...
Τακη παρασερνεσαι και λες πιπες ....ηταν καθαροτου κατσουρανη;πεντακαθαρο οφσαιτ ηταν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για τελικό με αστερα;;; τι έχεις να πεις
εχυσα δυο κουταλιες της σουπας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom