Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (6 μέλη και 27 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Kαλά εσύ dark δεν αλλάζεις με τίποτα.Μου αρέσει που σου ζήτησα και συγγνώμη την άλλη φορά.Δείχνεις ακόμη μία φόρά τη μικρότητα του χαρακτήρα σου.Αλλά αφού δε σε κάνουν ban  καλά κάνεις.Το κόμπλεξ σου για τον Ολυμπιακό δεν έχει όρια.Και αυτά ότι και καλά είσαι ενάντια στη βία είναι μπούρδες.Επίσης,δεν μπορείς να χαρακτηρίζεις δολοφόνους τους φιλάθλους του Ολυμπιακού και αν είσαι τόσο πολύ αντικειμενικός γιατί δε μιλάς για τον παρελθόν του τύπου που σκοτώθηκε.Άσε που υποψιάζομαι  μήπως tην προηγούμενη φορά είχες μπει εσύ ως nikos32p για να προκαλέσεις τον Αλέξανδρο και να γίνει warned.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Δεν χρειαζεται να πω τιποτα.....τα ειπε ολα μονος του
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Νέρι και φέτος!
Πραγματοποιήθηκε σήμερα στις 11 το ραντεβού του Νέρι Καστίγιο με τους διοικούντες τον Ολυμπιακό.
Στις δύο ώρες που κράτησε η συνάντηση, ο Μεξικάνος ποδοσφαιριστής συζήτησε με τους Π.Κόκκαλη και Ιβιτς για τις εμφανίσεις του στο Κόπα Αμέρικα αλλά κυρίως για το ενδεχόμενο μεταγραφής του.

Επιπλέον, ο νεαρός ποδοσφαιριστής μίλησε τηλεφωνικά με τον Σωκράτη Κόκκαλη ο οποίος του εξέφρασε την επιθυμία του να τον δει να παραμένει στην ομάδα.
Οι δύο υπαρκτές προτάσεις (από Σαχτάρ και Μάντσεστερ Σίτι) δεν δελεάζουν ιδιαίτερα τον Καστίγιο που περιμένει κάτι καλύτερο..
Η εγκυμοσύνη της συντρόφου του αλλά και η αγάπη του για τον Ολυμπιακό είναι δύο παράγοντες που παίζουν τεράστιο ρόλο στην όποια μετακόμιση του Καστίγιο και είναι πιο δυνατοί από τις παραπάνω προτάσεις.
Επί του παρόντος, ο Καστίγιο ΜΕΝΕΙ στον Ολυμπιακό με υπερ-αυξημένες αποδοχές που θα φτάσουν το 1,2 εκατομμύρια €.
Όπως είπε και ο ίδιος, εξερχόμενος από τα γραφεία του Ολυμπιακού, προέχουν οι διακοπές και η ξεκούρασή του αφού αναχωρεί για την Ουρουγουάη σύντομα και επιστρέφει στις 27 Ιουλίου:
«Είχαμε μία συνάντηση σε καλό κλίμα. Όταν θα επιστρέψω από τις διακοπές μου θα έχουμε την τελική επαφή για το μέλλον μου με γνώμονα το καλό του Ολυμπιακού και το δικό μου. Υπάρχουν προτάσεις για μένα.
Μίλησα τηλεφωνικά και με τον Πρόεδρο κο Σωκράτη Κόκκαλη».
Σύμφωνα με αυτά, ο Καστίγιο θα περιμένει να δει αν θα υπάρξουν καλύτερες προτάσεις στο άμεσο μέλλον. Αν δεν γίνει αυτό, θα υπογράψει την αναπροσαρμογή του συμβολαίου του με την επιστροφή του.
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
αν μεινει ο νερι πρεπει να παιξει και μπαλα ομως οχι να παρει μονο τα φραγκα απο την αναπροσαρμογη συμβολαιου και να το ξυνει..καλα επαιξε με το μεξικο τα κολπα του τα ειχαμε δει και εδω με τους πελατες μας.γνωμη μου ειναι πως αν πεσει πολυ χρημα πρεπει να πουληθει.δυστυχως ομαδες σαν τον ολυμπιακο δεν μπορουν να κρατησουν πολυ τετοιους παικτες π.χ. τουρε.μακαρι να μεινει γουσταρω να τον βλεπω να πεταει γκολ στα χανουμια και να λεει μετα τους γ...ω. και γουσταρω που ειναι κωλοπαιδο,αλλιως να βλεπετε τεννις
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
αν μεινει ο νερι πρεπει να παιξει και μπαλα ομως οχι να παρει μονο τα φραγκα απο την αναπροσαρμογη συμβολαιου και να το ξυνει..καλα επαιξε με το μεξικο τα κολπα του τα ειχαμε δει και εδω με τους πελατες μας.γνωμη μου ειναι πως αν πεσει πολυ χρημα πρεπει να πουληθει.δυστυχως ομαδες σαν τον ολυμπιακο δεν μπορουν να κρατησουν πολυ τετοιους παικτες π.χ. τουρε.μακαρι να μεινει γουσταρω να τον βλεπω να πεταει γκολ στα χανουμια και να λεει μετα τους γ...ω. και γουσταρω που ειναι κωλοπαιδο,αλλιως να βλεπετε τεννις
+1.000.000
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Καλημερα μαγκες..
ειδα το φιλικο εχθες αν και ηταν το πρωτο ματς ...
λιγα πραγματα δεν μου αρεσε και πολυ η ομαδα,βεβαια δεν επαιξε Γκαλετι και Ραουλ Μπραβο ουτε ο Νταρκο
αλλα ο Νουνιες λιγα πραγματα ...(για να φοραει το 10 που φορεσε ο Μαγος Ζιο)
ο υπο δοκιμη Λατσκο καλο αριστερο ποδι αλλα θα πιασει θεση ξενου....
ο 15χρονος Παπαδοπουλος ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ ντουλαπα σκετη σκεπαζει ολη την αμυνα...
και ο ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ συνεχιζει να σκοραρει....
ο Νερι μενει σιγουρα!!!!! με 1,2εκκ ευρω το χρονο
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
Καλημερα μαγκες..
ειδα το φιλικο εχθες αν και ηταν το πρωτο ματς ...
λιγα πραγματα δεν μου αρεσε και πολυ η ομαδα,βεβαια δεν επαιξε Γκαλετι και Ραουλ Μπραβο ουτε ο Νταρκο
αλλα ο Νουνιες λιγα πραγματα ...(για να φοραει το 10 που φορεσε ο Μαγος Ζιο)
ο υπο δοκιμη Λατσκο καλο αριστερο ποδι αλλα θα πιασει θεση ξενου....
ο 15χρονος Παπαδοπουλος ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ ντουλαπα σκετη σκεπαζει ολη την αμυνα...
και ο ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ συνεχιζει να σκοραρει....
ο Νερι μενει σιγουρα!!!!! με 1,2εκκ ευρω το χρονο

καλημέρα ,συμφωνώ μαζί σου αλέξανδρε ελπίζουμε να δέσει η ομάδα και να δούμε μπαλίτσα
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
καλημέρα ,συμφωνώ μαζί σου αλέξανδρε ελπίζουμε να δέσει η ομάδα και να δούμε μπαλίτσα
Ακριβως αυτο που λες λιγη Μπαλιτσα ποια δεν αντεχω αλλο!!!!!
θελω να δω την ομαδα να παιζει μπαλα οπως τα πρωτα χρονια του μπαγιεβιτς (ΜΠΑΛΑΡΑ!!!!)
αλλα και την ομαδα με Λεμονη που εριχνε 4αρες-5αρες-6αρες με Ζε ελιας Ζετεμπεργκ-Καρεμπε
θυμασαι???
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
Ακριβως αυτο που λες λιγη Μπαλιτσα ποια δεν αντεχω αλλο!!!!!
θελω να δω την ομαδα να παιζει μπαλα οπως τα πρωτα χρονια του μπαγιεβιτς (ΜΠΑΛΑΡΑ!!!!)
αλλα και την ομαδα με Λεμονη που εριχνε 4αρες-5αρες-6αρες με Ζε ελιας Ζετεμπεργκ-Καρεμπε
θυμασαι???
δεν ξεχνίουνται αυτά εννοείτε
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.387
Κριτικές
1
Like
892
Πόντοι
96
 δεν το ειδα το παιχνιδι ειδα φασεις όμως!! 3-0 και τα 2 γκολ με πεναλτι πεταει η ομάδα :dancing:

Οριστε και αποκλειστικες εικονες απο την προπόνηση

 Ο βαζελος πήρε τρομερο Βραζιλιανο το Star εδειξε βιντεο του παιχτη...... να βαραει πεναλτι και να πανυγηριζει  :idiot: ειπαν και το τρομερο ο Ταδε εχει μεγαλη ικανοτητα να σκοραρει απο στημενες φασεις :headbang: Δηλαδη βαζει τα πέναλτι. Παιχταρας!!!!

 η ΑΕΚ θελει εναν τερμα γιατι επιθετικο βαζει και τον Μορετο κοιταξτε εδω πως μαγευει την μπαλλα

 

 Για ΠΑΟΚ, Αρης, Ηρακλη δεν ξέρω κάτι.

 Μεγαλο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ θα δουμε φετος. Δεν θα πουλανε πια πλαστικα καθισματα εξω απο τα γηπεδα αλλ ΡΑΝΤΖΑ και ΥΠΝΟΣΑΚΟΥΣ!!!!!

 

Επισκέπτης
Kαλημέρα!Να ρωτήσω κάτι,έχει κανείς από εσάς διαρκείας κι αν ναι σε ποιά θύρα;Δεν είναι να παίρνει κανείς και πολύ στα σοβαρά αυτά τα φιλικά,αυτοί οι αγώνες είναι μόνο για να κάνουν δοκιμές οι προπονητές.Αυτό ειδικά που ήταν και πρώτο φιλικό είχε σκοπό κυρίως να παίξουυν λίγη μπάλα οι παίχτες και να ξεφύγουν από τη μονοτονία των προπονήσεων.Όσο για μεταγραφές  χρειαζόμαστε όπωσδήποτε ένα κεντρικό χαφ που να φτιάχνει και παιχνίδι,ένα σέντερ μπακ,κι αν γίνεται και ένα χαφ που να παίζει στο πλάι.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Kαλημέρα!Να ρωτήσω κάτι,έχει κανείς από εσάς διαρκείας κι αν ναι σε ποιά θύρα;Δεν είναι να παίρνει κανείς και πολύ στα σοβαρά αυτά τα φιλικά,αυτοί οι αγώνες είναι μόνο για να κάνουν δοκιμές οι προπονητές.Αυτό ειδικά που ήταν και πρώτο φιλικό είχε σκοπό κυρίως να παίξουυν λίγη μπάλα οι παίχτες και να ξεφύγουν από τη μονοτονία των προπονήσεων.Όσο για μεταγραφές  χρειαζόμαστε όπωσδήποτε ένα κεντρικό χαφ που να φτιάχνει και παιχνίδι,ένα σέντερ μπακ,κι αν γίνεται και ένα χαφ που να παίζει στο πλάι.
Εγω εχω στην 33
 

Επισκέπτης
Εγώ πήρα στην 19.Πάντως έχουν παγώσει κάπως τα μεταγραφικά.Κάτι το θέμα Καστίγιο,κάτι τα διαρκείας,έχουμε αφήσει λίγο στην άκρη τις μεταγραφές.Χρειαζόμαστε περαιτέρω ενίσχυση.
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Λοιπόν.
1.Ταραλίδης
2.Καφές
3.Γεωργάτος
4.Ανατολάκης
5.Μαριτς
6.Μπαμπαγκίτα
7.Ριβάλντο
8.Παππάς
9.Γιάννου
10.Μπουλούτ
και
1.Ραούλ Μπράβο
2.Μήτρογλου
3.Τοροσίδης
4.Γκαλέτι
5.Κοβάσεβιτς
6.Νούνιεθ
7.Άντζας
8.Λάτσκο

Μάγκες ο φετινός Ολυμπιακός είναι κατά 50% διαφορετικός από πέρυσι... το μόνο που λείπει είναι ένα μεγάλο όνομα που θα πουλήσει καμια φανέλα ...τίποτε άλλο
και
μην κρίνετε την ομάδα απο τα φιλικά χτες μάλιστα έπαιξε χωρις Γκαλέτι και χωρίς Ραούλ αν τελικά μείνει και ο Καστίγιος (που θα πουλήσει και κάργα φανέλα)....η ομάδα έχει ανέβει τρομερά σε ποιότητα 
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Λοιπόν.
1.Ταραλίδης
2.Καφές
3.Γεωργάτος
4.Ανατολάκης
5.Μαριτς
6.Μπαμπαγκίτα
7.Ριβάλντο
8.Παππάς
9.Γιάννου
10.Μπουλούτ
και
1.Ραούλ Μπράβο
2.Μήτρογλου
3.Τοροσίδης
4.Γκαλέτι
5.Κοβάσεβιτς
6.Νούνιεθ
7.Άντζας
8.Λάτσκο

Μάγκες ο φετινός Ολυμπιακός είναι κατά 50% διαφορετικός από πέρυσι... το μόνο που λείπει είναι ένα μεγάλο όνομα που θα πουλήσει καμια φανέλα ...τίποτε άλλο
και
μην κρίνετε την ομάδα απο τα φιλικά χτες μάλιστα έπαιξε χωρις Γκαλέτι και χωρίς Ραούλ αν τελικά μείνει και ο Καστίγιος (που θα πουλήσει και κάργα φανέλα)....η ομάδα έχει ανέβει τρομερά σε ποιότητα 
Καλοριζικος συντροφε...+1.000.000
 

Επισκέπτης
Επίσης έχει έρθει ο Σίκοφ,έχουν προωθηθεί από τις ακαδημίες ο Παναγόπουλος,ο Φακίνος και ο Ματσούκας,έχουν έρθει άλλα ταλεντάκια όπως ο Παπαδόπουλος και έχουν φύγει οι Καψής,Λέμενς,Οκκάς,Κωστούλας,Βάλας,Ουαντού.Μπορεί να ξεχνάω και κάποιους.Πιστεύω πως κάτι καλό πάει να γίνει και γι'αυτό θέλω να γίνουν και οι υπόλοιπες κινήσεις,ώστε να παρουσιάσουμε όσο το δυνατόν καλύτερη ομάδα η οποία θα έχει παρόν και μέλλον.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.387
Κριτικές
1
Like
892
Πόντοι
96
Με το Λεμονη θα γινει το καλο;  :think: :think:

   Φυσικα και οχι αφου ο Roy Race τον ζητάει απο τον κοκκαλη με  2,000,000€ για να προπονει την Melchester Rovers εχει ζητησει και τον καστιγιο με 17,000,000€ αλλα δεν τον δίνει ο Κοκκαλης περισσοτερες πληροφορίες εδώ


ΥΓ Η ιστορια με τον καστιγιο μου θυμιζει καποτε στη "Λαμψη" που ειχαν απαγαγει το Σεβο Δρακο και ζηταγανε 2 δισ δραχμες λυτρα  :headbang: :headbang: :headbang:

Τοτε με 2 δισ μπορει να αγοραζες και όλο τον ΟΤΕ :uglystupid:
 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom