Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Είναι να μην το έχεις το κουσούρι, γιατί αν το έχεις, όχι μόνο δεν φεύγει ποτέ, αλλά το μεταδίδεις και σε όσους κυκλοφορούν κοντά σου. Η αεκ44, το μεγαλύτερο κουσούρι που έχει είναι η κλάψα και η μιζέρια. Της πάει μάλιστα τόσο πολύ που θα έλεγε κανείς ότι είναι, υπάρχει ακριβώς για να δίνει νόημα και αξία, την οποία αξία μπορεί να έχει στο κλαψούρισμα και τη μιζέρια. Είναι, δηλαδή, συστατικό της φύσης της και αυτό δεν αλλάζει.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Άλλωστε, και ο χαρακτηρισμός αεκακι από δικούς της πρώην ποδοσφαιριστές αυτό δείχνει, διότι τα μικρά παιδιά κλαίνε γιατί τους άρπαξαν το κουλούρι ή το παγωτό κάποια άλλα παιδιά. Κλαίνε, το λένε στον δάσκαλο ή τη δασκάλα, αλλά ποτέ δεν υψώνουν το ανάστημά τους να αμυνθούν και να διεκδικήσουν αυτά που τους παίρνουν. Δεν σηκώνουν ανάστημα γιατί δεν έχουν και για κανένα άλλο λόγο. Ό,τι άλλο λένε, είναι για να διατηρείται η κλάψα και η μιζέρια.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Αν αυτά σου συμβαίνουν παιδί και τότε καταλάβεις, σωστά ή λάθος, πως δεν έχεις ανάστημα να διεκδικήσεις τα όποια δικαιώματα στη συνέχεια της ζωής σου και συνεχίζεις να συμπεριφέρεσαι σαν το παιδί που του έφαγαν το κουλούρι, τότε περνάς στη μιζέρια. Κλάψα-μιζέρια, ιδανικός συνδυασμός για επιβίωση. Δεν κάνουν πλάκα και για καλή επιβίωση μάλιστα, διότι άλλο να φαίνεσαι ριγμένος και άλλο να είσαι πραγματικά. Έχετε δει, ας πούμε, κανέναν πλούσιο να μην κλαίγεται ότι δεν έχει λεφτά, ότι είναι ακριβή η ζωή. Ελάχιστοι και είναι οι εξαιρέσεις που επιβεβαιώνουν τον κανόνα.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
O λυμπερόπουλος(ατιτλος εκ φυσεως)  ειπε ότι η ΑΕΚ άξιζε κάποιο ή κάποια από τα τελευταία πρωταθλήματα και δεν τα πήρε λόγω διαιτησίας.
Εκτός από κλάψα και μιζέρια αυτή η τακτική, που φαίνεται να εγκαινιάζει η ΑΕΚ διά του αρχηγού της, εμπεριέχει και κουτοπονηριά. Διότι σου λένε, εκεί στην ΑΕΚ, ξεχνάει ο κόσμος, οπότε μπορούμε να λέμε ό,τι θέλουμε και να επενδύουμε για το μέλλον, διότι δεν παρέλειψε ο κύριος Νίκος να κάνει και ένα γλείψιμο στους διαιτητές, λέγοντας ότι πιστεύει πως έχουμε καλούς. Αυτοί, δηλαδή, που τον έχουν αδικήσει.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Οποτε δηλαδη ο αρχηγος της αεκ44 εννοει πως οι συμπαιχτες του ριμπο-παππας-καφες το επαιρναν ΑΔΙΚΑ το πρωταθλημα....
ειναι αχρηστοι δηλαδη που χρειαζονται την βοηθεια της διαιτησιας για να κερδισουν....
Τοτε αναρωτιεμαι γιατι τους πηραν????????????
 

ptr2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
160
Like
2
Πόντοι
1
Φιλε αλεξανδρε προσοχη εχουμε και κατσαριδες στο thread μην σε παρασηρουν και φας κανενα ban...
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.387
Κριτικές
1
Like
892
Πόντοι
96
βαδιζω και παραμιλώ!!!1

  και το Νινη που ειναι 17 ο καβουριας εβαλε ρητρα 2 μυρια οχι 30!!

  Στο μαγαζι ακολουθω νεα τιμολογιακη πολιτικη.
Ποσο κανει αυτό??? Τι ομαδα εισαι? Ολυμπιακος.
100€.
Μα επανω γραφει 10€.

  Αν ο Καστιγιο πουλιεται 15,000,000€ τοτε το πουλάω 100€ αυτο!!!

Edit εγω παντως χαβαλε κανω επειδη βαραινει το κλιμα την κανω για σήμερα.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Φιλε αλεξανδρε προσοχη εχουμε και κατσαριδες στο thread μην σε παρασηρουν και φας κανενα ban...


Μην φοβάσαι δεν θα φάει κανένα ban.Μανάδες έβρισε κατά συρροήν κ τον χάιδεψαν.Βέβαια μετά βγήκε σαν βρεγμένη γάτα κ ζήταγε συγνώμη όταν του έκαναν warn.Κ μετά μιλάει για κλάματα. :2funny: :2funny: :2funny:
 

ptr2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
160
Like
2
Πόντοι
1
Εσενα χαϊδευουν χανουμακι εδω μεσα που ολο καραγκιοζιλικια γραφεις και προκαλεις
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Δεν είπα ότι μπορεί κ να προκαλώ.Μάνα όμως φιλαράκι μου δεν έβρισα κανενός.Ούτε καν έβρισα κάποιον στα ισια.Εκει είναι η διαφορά ανθρώπου με άνθρωπο.Ξεχώριστα στο νιο νιο σου κ τα ξαναλέμε.Εξάλλου γαύρος είσαι ,τι θα έλεγες;
 

ptr2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
160
Like
2
Πόντοι
1
Ρε φιλε γιατι μπαινεις σε thread γαυρων τι θες να δειξεις με αυτο μπορεις να μου πεις εχεις κομπλεξ με τον γαυρο το καταλαβαινω εχεις 100 χρονια να παρεις πρωταθλημα στο ποδοσφαιρο πας για Α2 στο μπασκετ στα αλλα εισαι ανυπαρκτος παρε λοιπον το κουβαδακι σου και πηγαινε να χτισεις καμια μαντρα στην βιλα του θεου-παικταρα-προεδραρα ντεμη44 τραγουδοντας βραχο βραχο τον καϊμο μου και μην βγαζεις χολη εδω μεσα
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Εχεις δίκιο κ ζητάω συγνώμη.Δεν έχω θέση εδώ μέσα.Βρωμάει σκατά,αλητεία,αίμα δολοφονημένων κ οχετός.Φεύγω κ σας αφήνω να κοστολογήσετε τον Καστίγιο.200 εκ. ευρώ ή 300;
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Άσε ρε Dark, άντε τράβα στο χανουμοthread σου που ευωδιάζει λιβάνι, ήθος, σεβασμός και άρωμα λεβάντας.

Όλο δεν ασχολείσαι, δεν ασχολείσαι αλλά εδώ τριγυρνάς.
 

ptr2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
160
Like
2
Πόντοι
1
Λοιπον darksideoftheaek επειδη μενεις και στο πασαλιμανι μηπως λεω μηπως απο καμια αδεσποτη σου εχει μεινει κουσουρι στο κεφαλι α ναιιιιιιιιιιιιιι ξερω ξερω εισαι απο τους γνωστους που πλακωσε και εσυ γαυρους στο πασαλιμανι 1500 αν θυμαμαι καλα...και δεν ειχες γρατζουνια αν ηξερες λιγακι απο οπαδικα θα ηξερες τι εχουν κανει και τα καλοπαιδα τα δικα σου οχι παντου βεβαια γιατι εδω που μενω εγω (ΝΙΚΑΙΑ) κατι πιτσιρικια χτυπουσαν ΚΑΙ ΤΟ ΤΟΝΙΖΩ ΧΤΥΠΟΥΣΑΝ (μεχρι που τους κοπηκε το χερι και τωρα σκουπιζονται αυτοματα....)και τους επερναν το κασκολ και το κανανε φιγουρα οτι και καλα το πηραν απο καποιον μεγαλο μεχρι που το εμαθε ο μεγαλος και...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Φιλαράκι μου καλό,επειδή βλέπω ότι παρακολουθείς τι γράφω,θα έχεις δει ότι είμαι ενάντια σε κάθε μορφή βίας.Δεν έχω δείρει κανέναν,δεν με έχει δείρει κανένας κ αν θες το πιστεύεις αν όχι δεν με νοιάζει,έχω γλιτώσει γαύρο από τρελλό ξύλο στην Φιλαδέλφεια που του την έπεσαν 3 Αεκτζήδες.Μην συγχέεις άσχετα πράγματα.Το τι υποστηρίζω την ομάδα μου δεν πάει να πει οτι τους έχω δείρει όλους.ΟΛοι όσοι παίζουν ξύλο για τις ομάδες είναι πολύ μαλακισμένα κατ'εμέ.
 

ptr2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
160
Like
2
Πόντοι
1
Δεν σε πιστευω και εχω του λογους μου κατ'εμε...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Δικαίωμά σου,αλλά έτσι είναι.Εχω λόγους να πω ψέματα;σε ξέρω από τα παλιά;
 

ptr2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
160
Like
2
Πόντοι
1
Ενας που βγαζει τοσο πολυ χολη σε μια συγκεκριμενη μεριδα ανθρωπον δεν ειναι παναγια φιλε μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom