Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.778
Like
24.617
Πόντοι
6.256
Δεν ξέρω τι θα γινόταν άμα ήταν αντίστροφα η φάση και δεν έχει σημασία, λέω τα πράγματα όπως είναι. Και στα 2 ματς δεν υπήρχε ο Παναθηναϊκός στο γήπεδο.
Να κανουμε την αυτοκριτικη μας και κυριως ο Χοντρος και οι αυλοκολακες του,να αρχισει η ομαδα να λειτουργει επαγγελματικα και οχι σαν σουπερ μαρκετ αποτυχημενων ποδοσφαιριστων και μετα βλεπουμε για τα υπολοιπα....ολα τα αλλα ειναι δικαιολογιες της πουτσας.
 

cuturu

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.057
Like
706
Πόντοι
96
Μιας και διάβασα για το οφσάιντ που γράφετε μερικοί, μια χαρά επηρεάζει την φάση και ειμαι ολυμπιακάρα για να προλάβω μερικούς, κάναμε τα αδύνατα δυνατά για να μην νικήσουμε ματς που ήταν για 2 η 3-0. Αντί να έχεις 6 βαθμούς απέναντι σε βαζελος και στα 2 ματς που ήσουν ανώτερος έχεις 2 και χάνεις έδαφος από την πρωτιά+ ότι θα έριχνες και τον βαζελος πιο χαμηλά
Ασχετο το πρωτο με το δευτερο που γραφεις στο πρωτο δεν συμφωνω ειναι θεμα κανονων στο δευτερο συμφωνουμε....επαναλαμβανω ειναι ασχετο το πρωτο κομματι με το δευτερο με ολο τον σεβασμο....
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.471
Πόντοι
8.846
Αφου βαριεσαι γιατι μπαινεις στον κοπο να γραφεις.... κρατα την επιλεκτικη σου μηνημη κανε και delete αυτα που γινονται τα τελευταια χρονια ειδικα απο περυσι και ειμαστε ολοι ευτυχισμενοι...
αυτό κατάλαβες ? :confused:
 

PeteTell

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2023
Μηνύματα
73
Like
238
Πόντοι
20
Ασχετο το πρωτο με το δευτερο που γραφεις στο πρωτο δεν συμφωνω ειναι θεμα κανονων στο δευτερο συμφωνουμε....επαναλαμβανω ειναι ασχετο το πρωτο κομματι με το δευτερο με ολο τον σεβασμο....
Εγώ απλά θέλω να τονίσω την ανικανότητα της ομάδας να πάρει ένα ντέρμπι φέτος
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.733
Like
2.019
Πόντοι
456
Μιας και διάβασα για το οφσάιντ που γράφετε μερικοί, μια χαρά επηρεάζει την φάση και ειμαι ολυμπιακάρα για να προλάβω μερικούς, κάναμε τα αδύνατα δυνατά για να μην νικήσουμε ματς που ήταν για 2 η 3-0. Αντί να έχεις 6 βαθμούς απέναντι σε βαζελος και στα 2 ματς που ήσουν ανώτερος έχεις 2 και χάνεις έδαφος από την πρωτιά+ ότι θα έριχνες και τον βαζελος πιο χαμηλά
στο πρώτο παιχνίδι καθαρά από διαιτησία, τέτοιο πέναλτυ στο τελευταίο δευτερόλεπτο της καθυστέρησης μόνο μιλημένος διαιτητής το δίνει
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.643
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.032
Πόντοι
17.085
επαναλαμβανω τα ιδια γραφουμε .... συγνωμη αν δεν ξερω τον κανονισμο παπαγαλια
Ούτε εγώ τον ήξερα παπαγαλία απ' έξω και γι' αυτό έψαξα και τον βρήκα για να δούμε τί λέει ακριβώς. Από τον κανονισμό λοιπόν προκύπτει ότι ορθώς καταλογίστηκε το οφσάιντ. Ας μου βρεί κάποιος άλλος μία τροποποίηση ή οτιδήποτε που να τον αναιρεί.
 

PeteTell

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2023
Μηνύματα
73
Like
238
Πόντοι
20
στο πρώτο παιχνίδι καθαρά από διαιτησία, τέτοιο πέναλτυ στο τελευταίο δευτερόλεπτο της καθυστέρησης μόνο μιλημένος διαιτητής το δίνει
Και εγώ δεν θα το έδινα αλλά και ο Άβιλα είναι καθυστερημένος, η μπάλα έβγαινε έξω και χωρίς λόγο δίνει δικαίωμα να σε σφάξουν. Μόνο ο Γιουσέιν Μπολτ προλάβαινε την μπάλα πριν βγει πλάγιο, πόσο μάλλον το κρέας ο Ιωαννίδης...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.609
Like
21.964
Πόντοι
5.006
στο πρώτο παιχνίδι καθαρά από διαιτησία, τέτοιο πέναλτυ στο τελευταίο δευτερόλεπτο της καθυστέρησης μόνο μιλημένος διαιτητής το δίνει
οχι τυπε...οι βαζελογαυροι εχουν δικιο :
φταιει ο κορμπεραν, ο χοντρος, ο μαρσελο, ο καραπαπας και ο φερναρντο σαντος...
ας ειχες φτιαξει εσυ ομαδαρα να κερδιζες 0-11 μεσα στον βαζελο για να μην μπορουσαν να σε σφαξουν στο τελευταιο λεπτο...
:coffee: :coffee: :coffee: :coffee:
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.733
Like
2.019
Πόντοι
456
Και εγώ δεν θα το έδινα αλλά και ο Άβιλα είναι καθυστερημένος, η μπάλα έβγαινε έξω και χωρίς λόγο δίνει δικαίωμα να σε σφάξουν. Μόνο ο Γιουσέιν Μπολτ προλάβαινε την μπάλα πριν βγει πλάγιο, πόσο μάλλον το κρέας ο Ιωαννίδης...
δίνει δικαίωμα να σε σφάξουν είναι πολύ τραβηγμένο σαν κριτική...το θέμα είναι οτι παο - αεκ κάνουν πάρτυ φέτος με τους διαιτητές
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.778
Like
24.617
Πόντοι
6.256
οχι τυπε...οι βαζελογαυροι εχουν δικιο :
φταιει ο κορμπεραν, ο χοντρος, ο μαρσελο, ο καραπαπας και ο φερναρντο σαντος...
ας ειχες φτιαξει εσυ ομαδαρα να κερδιζες 0-11 μεσα στον βαζελο για να μην μπορουσαν να σε σφαξουν στο τελευταιο λεπτο...
:coffee: :coffee: :coffee: :coffee:
Ενταξει θα σε βγαλουμε υπαλληλο του μηνα σταματα πια......
 

PeteTell

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2023
Μηνύματα
73
Like
238
Πόντοι
20
οχι τυπε...οι βαζελογαυροι εχουν δικιο :
φταιει ο κορμπεραν, ο χοντρος, ο μαρσελο, ο καραπαπας και ο φερναρντο σαντος...
ας ειχες φτιαξει εσυ ομαδαρα να κερδιζες 0-11 μεσα στον βαζελο για να μην μπορουσαν να σε σφαξουν στο τελευταιο λεπτο...
:coffee: :coffee: :coffee: :coffee:
Όχι ρε δεν φταίει ο χοντρός για τα φετινά μας χάλια...:jerking2:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.609
Like
21.964
Πόντοι
5.006
Ενταξει θα σε βγαλουμε υπαλληλο του μηνα σταματα πια......

μπαινουμε στο σανοδνα να διαβασουμε οτι θελουμε και πρωταθλημα με μεταγραφη - φιασκο μαρσελο, και μετα μπαινουμε εδω μεσα να διαβαζουμε τα ιδια απο τον χελ, τον αλεξαντερ καρελιν των βαζελογαυρων.....
να φτιαξουμε πρωτα ομαδα και μετα να μιλαμε για τα εξωαγωνιστικα...μεχρι τοτε το πρωταθλημα πρεπει να το παρει ο χατζησαφι, ο ροτα και ο κωτσιρας....
:confused: :confused: :confused: :confused:
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.471
Πόντοι
8.846
Οχι εσυ εισαι ο αηττητος
Μπααα, δε με ενδιαφερει να ειμαι αήττητος.
Να ξεπερασω τα 90 θέλω χωρίς άννοια, και να γαμάω καμιά καλή γκομενίτσα μέχρι τα 80κάτι...
 

cuturu

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.057
Like
706
Πόντοι
96
Ούτε εγώ τον ήξερα παπαγαλία απ' έξω και γι' αυτό έψαξα και τον βρήκα για να δούμε τί λέει ακριβώς. Από τον κανονισμό λοιπόν προκύπτει ότι ορθώς καταλογίστηκε το οφσάιντ. Ας μου βρεί κάποιος άλλος μία τροποποίηση ή οτιδήποτε που να τον ανατρέπει.

Ούτε εγώ τον ήξερα παπαγαλία απ' έξω και γι' αυτό έψαξα και τον βρήκα για να δούμε τί λέει ακριβώς. Από τον κανονισμό λοιπόν προκύπτει ότι ορθώς καταλογίστηκε το οφσάιντ. Ας μου βρεί κάποιος άλλος μία τροποποίηση ή οτιδήποτε που να τον ανατρέπει.
Εμποδιστηκε ο αμυντικος του παναθηναικου που πηδηξε με τον ελ αραμπι να παρει κεφαλια; αφου περασε ενα μετρο απο το κεφαλι τους ..... ;;;; μετα απο αυτο ολα κανονικα εγιναν....δεν το συνεχιζω σεβομαι την γνωμη σου.... απλα αυτα που μας εμαθαν στα σεμιναρια διαιτησιας ( οχι δεν ειμαι διατητης) ειναι οτι γενικα με το οφσαιντ προσπαθουν να το οριοθετησουν οσο πια αυστηρα γινεται γιατι αλλιως οι πλαινοι δεν θα ηταν πλαινοι αλλα.... σηματωροι.... τα ακριβη λογια του καθηγητη διατησιας μεταφερω....και ηταν η απαντηση σε σχετικη ερωτηση γιατι τοσες εξαιρεσεις κλπ....παλια αν θυμασαι πριν τις τροποποιησεις οι πλαινοι σηκωναν αμεσως την σημαια, μετα τους ειπαν περιμενετε να δειτε που θα παει και σηκωστε ή οχι αναλογα, τωρα αν επιρρεαζει η οχι την φαση αμεσα ή εμμεσα...
 

cuturu

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.057
Like
706
Πόντοι
96
Μπααα, δε με ενδιαφερει να ειμαι αήττητος.
Να ξεπερασω τα 90 θέλω χωρίς άννοια, και να γαμάω καμιά καλή γκομενίτσα μέχρι τα 80κάτι...
Τοτε να μην προσβαλεις τον αλλον και να κρατας τις δυναμεις σου για τα παραπανω.... φιλικα καλο βραδυ....
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.733
Like
2.019
Πόντοι
456
Ενταξει θα σε βγαλουμε υπαλληλο του μηνα σταματα πια......
δεν μπορείς να παραβλέψεις πάντως οτι ο λαθρέμπορας όταν ξεκίνησε το πρωτάθλημα είπε ή εμείς ή ο παο και ω του θαύματος καμμιά 20αριά πέναλτυ μετά, άλλες τόσες κόκκινες για τους αντιπάλους,μεζούρες κλπ τις έχει πρώτη-δεύτερη τις ομάδες όπως υποσχέθηκε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom