Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.306
Like
51.256
Πόντοι
12.756
ναι ναι ξερω...που κοντεψαν να τους δειρουν για να αποχωρησουν απο το τσιρκο του βαζελακοπουλου...
αλλιως ακομα θα ειχαμε εσενα εδω μεσα να βριζεις και να λες που βρηκανε αυτο τον μυρωδια και παντελως αγνωστο γουακαπ...
ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ
:confused: :confused: :confused:

ΓΙΑ ΨΙΧΟΥΛΑ ΤΟΝ ΓΛΕΙΦΕΙΣ ΡΕ ΑΠΟΛΕΙΦΑΔΙ​

 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.667
Κριτικές
8
Like
9.231
Πόντοι
1.336


Ο κουραδας των 4 εκατομμυρίων δεν θα παίξει ούτε με την ΑΕΚ.
Παρε πούλο ρε μαλακισμενο, θες και C.L., με τέτοια σάπια φυσική κατάσταση
 

cuturu

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.057
Like
706
Πόντοι
96
Τυπε για τον Χοντρο τα λεω εγω απο περυσι και μπαινανε διαφοροι υπαλληλοι και με λεγανε βαζελογαυρο....ας τα ειχαμε κανει ολα σωστα εμεις και μετα να μιλαγαμε για τα υπολοιπα.Αλλα οταν εισαι τσιρκο στα παντα θα εισαι και καρπαζοεισπρακτορας στα εξωαγωνιστικα.

Σε τελικη αναλυση και σε αυτο το κομματι ο Χοντρος φταιει....αυτος αφησε να κανουν κουμαντο ο Ψιψινελ και ο Ρωσσος.
Σατανα( σορρυ) σου αρεσε το ψιψινελ που πρωτο εγραψα για τον τιγρη....δικιο δικιο εχεις κανεις αυτο που πρεπει και δεν κρυβεσαι πισω απο αυτα που θελουν να σου κανουν και οταν σε βρισκουν αδυναμο στα κανουν...
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.778
Like
24.617
Πόντοι
6.256


Ο κουραδας των 4 εκατομμυρίων δεν θα παίξει ούτε με την ΑΕΚ.
Παρε πούλο ρε μαλακισμενο, θες και C.L., με τέτοια σάπια φυσική κατάσταση
Καλα κανει το παλικαρακι σου λεει γιατι να βαλω τα ποδια μου στη φωτια;Του χρονου αλλου θα παιζω....

Μαλλον θα πρεπει να βγαλει το φιδι απο τη τρυπα εκεινος ο τελειωμενος σακατης ο Φορτουνης που τον ειχαμε τη μιση χρονια να προπονειται με τις μπουλντοζες.....
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.667
Κριτικές
8
Like
9.231
Πόντοι
1.336
Καλα κανει το παλικαρακι σου λεει γιατι να βαλω τα ποδια μου στη φωτια;Του χρονου αλλου θα παιζω....

Μαλλον θα πρεπει να βγαλει το φιδι απο τη τρυπα εκεινος ο τελειωμενος σακατης ο Φορτουνης που τον ειχαμε τη μιση χρονια να προπονειται με τις μπουλντοζες.....
Καλά και αυτός κουραδας είναι με βάση εκεί που μπορούσε να φτάσει.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.618
Κριτικές
31
Like
13.190
Πόντοι
5.097
παρακαλω παρακαλω να μεινουμε μεσα οι αγνοι ολυμπιακοι κατι ζελες κατι βαζελογαυροι και κατι καλπικοι να αποχωρησουν ηρεμα και με ευγενεια,ευχαριστω.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.609
Like
21.964
Πόντοι
5.006
μπηκε το παιδι εγραψε κατι σωστο και μπουκαραν ολοι οι βαζελογαυροι να πουν ο,τι μαλακια τους κατεβει...
πρεπει να ψεκασουμε παλι.....
:confused: :confused: :confused: :confused:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.643
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.032
Πόντοι
17.085
παιδια ανοιξτε κανα καπ ( κανονες αγωνων ποδοσφαιρου ) γιατι θα τρελαθουμε με αυτα που γραφονται ...οι κανονες ειναι ενιαιοι οχι κατα το δοκουν.... μονο αν εμποδιζεις το οπτικο πεδιο του τερματοφυλακα ( γκολ αεκ στην τουμπα με τον σαβιδη να μπουκαρει)η οταν εμποδιζεις τον αμυντικο να διωξει ειναι οφσαιντ και εννοειται οτι δεν σκοραρεις εσυ αλλα συμπαιχτης σου καλυπτομενος..για αυτο και πλεον αφηνουν να μπει η μπαλα στα διχτυα ( αν μπει φυσικα) και δεν σηκωνουν αμεσως οφσαιντ.....καθε καλοκαιρι η φιφα και η ουεφα στελνει ερμηνευτικες στις εθνικες ομοσπονδιες για καθε αλλαγη στους κανονες με σαφη παραδειγματα....
Φίλε μου σου επισυνάπτω τον κανόνα. Διάβασέ τον και πες μου πού γράφει αυτό που λες εσύ για την παρεμπόδιση του οπτικού πεδίου του τερματοφύλακα...
 

Συνημμένα

  • Laws_of_the_game-93-95.pdf
    269,2 KB · Εμφανίσεις: 30

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.778
Like
24.617
Πόντοι
6.256
Καλά και αυτός κουραδας είναι με βάση εκεί που μπορούσε να φτάσει.
Δεν ξερω που μπορουσε να φτασει τυπε αλλα αμα δεις τα νουμερα του στον Ολυμπιακο ολα αυτα τα χρονια ελαχιστοι παιχτες στην ιστορια της ομαδας εχουν τετοιες επιδοσεις....
 

cuturu

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.057
Like
706
Πόντοι
96
Φίλε μου σου επισυνάπτω τον κανόνα. Διάβασέ τον και πες μου πού γράφει αυτό που λες εσύ για την παρεμπόδιση του οπτικού πεδίου του τερματοφύλακα...
Το αρθρο 2 που μου εστειλες
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.618
Κριτικές
31
Like
13.190
Πόντοι
5.097
Φίλε μου σου επισυνάπτω τον κανόνα. Διάβασέ τον και πες μου πού γράφει αυτό που λες εσύ για την παρεμπόδιση του οπτικού πεδίου του τερματοφύλακα...
κανε με μοντερειτορ στο νημα μας να καθαρισω το τοπιο απο κατι γκαντεμογατες. :sunglasses:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.778
Like
24.617
Πόντοι
6.256

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.667
Κριτικές
8
Like
9.231
Πόντοι
1.336
Δεν ξερω που μπορουσε να φτασει τυπε αλλα αμα δεις τα νουμερα του στον Ολυμπιακο ολα αυτα τα χρονια ελαχιστοι παιχτες στην ιστορια της ομαδας εχουν τετοιες επιδοσεις....
Για αυτό λέω ότι ήταν για παραπάνω, όμως μία χρονιά έπεσε και μία τον επεζε ή τραυματίζονταν.
Δεν έχει εξελίξει το σώμα του και στην Ευρώπη έχω να θυμηθώ μεγάλο του ματς από το 2015
 

cuturu

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.057
Like
706
Πόντοι
96

Κάνε copy-paste πού το λέει. Ακριβώς τη φράση όμως.
επηρεάσει το παιχνίδι παίζοντας ή αγγίζοντας την μπάλα, η οποία
μεταβιβάσθηκε ή αγγίχθηκε από έναν συμπαίκτη του ή
• επηρεάσει έναν αντίπαλο με το να:
➢ εμποδίσει τον αντίπαλο να παίξει ή να είναι ικανός να παίξει την μπάλα,
παρεμποδίζοντας ξεκάθαρα το οπτικό πεδίο του αντιπάλου ή μαρκάρει έναν
αντίπαλο για την μπάλα ή
➢ κάνει μια προφανή ενέργεια η οποία επιδρά ξεκάθαρα στην ικανότητα του
αντιπάλου να παίξει την μπάλα ή
• Το πρώτο σημείο επαφής που «παίζεται» ή «αγγίζεται» η μπάλα
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.934
Like
11.644
Πόντοι
3.656
παρακαλω παρακαλω να μεινουμε μεσα οι αγνοι ολυμπιακοι κατι ζελες κατι βαζελογαυροι και κατι καλπικοι να αποχωρησουν ηρεμα και με ευγενεια,ευχαριστω.
οι βαζελογαυροι ειναι περισσοτεροι...να φυγετε εσεις!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom