Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Γιολάντης

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
226
Κριτικές
3
Like
708
Πόντοι
81
Ψάξε στο 1880 για οφθαλμίατρο στη περιοχή που μένεις και κλείσε κατά επείγον ραντεβού

Πολύ πιθανόν τυπε, δεν είδα ανάλυση μετά αλλά θα ορκιζόμουν ότι το πέναλτι δεν ήταν πέναλτι. Πέφτει χωρίς επαφή, εκτός αν τον πατάει στο πέλμα ξέρω γω, τεσπα.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.468
Πόντοι
8.846
Πολύ πιθανόν τυπε, δεν είδα ανάλυση μετά αλλά θα ορκιζόμουν ότι το πέναλτι δεν ήταν πέναλτι. Πέφτει χωρίς επαφή, εκτός αν τον πατάει στο πέλμα ξέρω γω, τεσπα.
εμένα μου κάνει πως ο παίχτης αρχίζει να πέφτει πριν την επαφή (θεωρώ όχι εξ επίτηδες) αλλά είναι από τις περιπτώσεις που δύσκολα ΔΕΝ θα δοθεί πέναλτι. και είναι όλα πολύ οριακά.
η αεκ κέρδισε δίκαια και άνετα με μόνο αν, το δοκάρι των γαύρων μετά το 1-0. ΑΝ λοιπόν αυτό είχε μπει, ΙΣΩΣ ήταν αλλιώς ο αγώνας...
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.145
Κριτικές
42
Like
29.707
Πόντοι
28.246
Φυσικά και τα έβαλε με τον Μίτσελ η θύρα 7. Με ποιόν να τα βάλει, με το Μαρινάκη;
Δαγκώνει κανείς το χέρι που τον ταΐζει;
Λαθος απαντηση.

Εγινε μετα απο εντολη...

Οπως και με τον Μαρτινς το καλοκαιρι που πηγαν οι οργανωμενοι και του ειπαν προσφερες, δεν το αναιτει κανεις αλλα ο κυκλος σου τελείωσε, φυγε σαν φιλος μην χειροτερεψει η σχεση μας. Ετσι και τωρα οι οργανωμενοι εβγαλαν αυτη την ανακοινωση στον Μιτσελ. Μαντεψε ποιος τους εβαλε.
 

nostradamosg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.212
Κριτικές
1
Like
2.451
Πόντοι
456
Τζουλια πονας;
Γαμιεται ο πειραιας!!!
IMG_20230210_105022.jpg
 

Fernando Alonso

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2019
Μηνύματα
536
Like
754
Πόντοι
86

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.661
Κριτικές
171
Like
91.625
Πόντοι
46.423
Βολεύει να φορτώσουμε όλα τα στραβά στον Μίτσελ.

Όποιος και να έρθει στην θέση του με αυτή την άμυνα τα ίδια θα δούμε και χειρότερα.

Βασιζόμαστε σε έναν συνταξιούχο σέντερ μπάκ και σε ένα εξαιρετικό μεν νέο παιδί αλλά που ποτέ του όμως δεν έπαιζε σέντερ μπάκ δε.

Βάλτε και τον Βρουσάϊ δεξιά που και αυτός δεν έπαιζε ποτέ του δεξί μπάκ και έναν μέτριο σκασμένο αριστερό μπάκ και βγαίνει η εξίσωση της 3άρας.

Είχαμε και 2 δοκάρια με τον Γκάρι και το σκορ με μια σοβαρή άμυνα θα μπορούσε να είναι διαφορετικό.
Αλήθεια ποιός ήθελε να ξεφορτωθεί το βαρύ συμβόλαιο του Γκάρι και γιαυτό ήθελαν να τον σπρώξουν στη Τουρκία ???

Η πίεση στην ελλιπέστατη άμυνά μας είναι τεράστια γιαυτό και τα απανωτά λάθη σε κάθε παιχνίδι.

Αφήστε τον άνθρωπο να τελειώσει τη χρονιά και σχεδιάστε την επόμενη ξεκινώντας όμως από την άμυνά μας.

Έτσι και αλλιώς η χρονιά ήταν χαμένη από την αρχή.
 
Τελευταία τροποποίηση:

nostradamosg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.212
Κριτικές
1
Like
2.451
Πόντοι
456
Το μόνο πράγμα που πονάει είναι ο πάτος σου τυπε :alivedick: :alivedick: :alivedick: :alivedick: :alivedick: Τσίμπα και 5 ψωλες, όσα χρόνια είχες δηλαδή να με κερδίσεις.
Φρεσκα κουλουρια εχεις;
Εγω εχω 3 και τα εφαγες σα λυσασμενη πορνη.
 

nostradamosg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.212
Κριτικές
1
Like
2.451
Πόντοι
456
Με την δική σου "λογική" δεν είναι φρέσκα, χθεσινά είναι. :alivedick: :alivedick: :alivedick: :alivedick: :alivedick:
Σε αλλα νεα ο οι γαυροι τα ριχνουν ολα στο Μιτσελ για το τριμπαλο και τη ξεφτυλα που φαγατε απο μια ομαδα που τη λετε κουλα και εμεις τη λεμε ΑΕΚΑΡΑ!!!
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.661
Κριτικές
171
Like
91.625
Πόντοι
46.423
Η άμυνα ήταν για τα πανηγύρια από την αρχή της σεζόν αλλά οι φυλάδες και οι Ολυμπιακάρες στα ραδιόφωνα ήθελαν δεκάρια και εξτρέμ γιατί το DNA της ομάδας είναι να νικάει βάζοντας ένα γκολ παραπάνω απ'αυτά που τρώει και όχι το ανάποδο.

Το πρώτο γκόλ έγινε από 2 συνεχόμενα λάθη των Παπασταθόπουλου και Βρουσάϊ.

Το δεύτερο είναι μόνοι τους 4 παίκτες μας έτοιμοι για να διώξουν την μπάλα και πάει ο ηλίθιος Σαμασέκου των 12 εκατομμυρίων και κυριολεκτικά από το πουθενά το χώνει στο τέρμα μας.

2 - 0 για πλάκα.

Τι να σου κάνει η επίθεση μετά με τέτοια λάθη.

Και έχεις τον Μαρσέλο να χορεύει στα σόσιαλ μίντια ...

:headbang: :headbang:
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.363
Κριτικές
7
Like
5.239
Πόντοι
736
Ε όχι Τάκη και βαζελογαύρος ( για εμένα προσωπικά γράφω ) επειδή γράψαμε τα αυτονόητα . Με πονάει που αυτή η εικόνα λέγεται Ολυμπιακός και να'χουμε τις Κούλες ,τους πράσινους λαγούς και τα μπαόκια να μας τρολλάρουν .Μόνο τις ζωές μας δεν δώσαμε για την ομάδα της καρδιάς μας . Ο Θεός μας γλύτωσε τότε στην τραγωδία φεύγοντας από την 7 . Είδαμε τα πέτρινα χρόνια της αδικίας ,είδαμε έναν Καραπιάλη να μην παίρνει πρωτάθλημα , την Σοβιετική τριάδα να οργιάζει στα γήπεδα και να μένει άτιτλη (εαν δεν κάνω λάθος). Είμαι ένας απ'αυτούς που κάναμε πορείες κάτω από την Θ13και οι λαγοί να μας πετάνε πορτοκάλια που μέσα είχαν ξυραφάκια . Εαν αρχίσω να γράφω όλα αυτά που έχω ζήσει για την ομάδα δεν θα έχω τελειωμό. Ε όχι και βαζελογαύρος στην τελική . Ναι για την κατάντια της ομάδας μας φταίει ένας και μόνο ένας .
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.145
Κριτικές
42
Like
29.707
Πόντοι
28.246
Δηλαδή όπου να'ναι θα βγει ανακοίνωση της θύρας 7 που θα ζητάει την επιστροφή Λεμονή;
Η επομενη κινηση ειναι να πανε στο Ρεντη ή να βγαλουν ανακοινωση που θα λεει οποιος δεν μπορει να φυγει, δεν τον κραταει κανενας.
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.921
Like
11.622
Πόντοι
3.656
Ε όχι Τάκη και βαζελογαύρος ( για εμένα προσωπικά γράφω ) επειδή γράψαμε τα αυτονόητα . Με πονάει που αυτή η εικόνα λέγεται Ολυμπιακός και να'χουμε τις Κούλες ,τους πράσινους λαγούς και τα μπαόκια να μας τρολλάρουν .Μόνο τις ζωές μας δεν δώσαμε για την ομάδα της καρδιάς μας . Ο Θεός μας γλύτωσε τότε στην τραγωδία φεύγοντας από την 7 . Είδαμε τα πέτρινα χρόνια της αδικίας ,είδαμε έναν Καραπιάλη να μην παίρνει πρωτάθλημα , την Σοβιετική τριάδα να οργιάζει στα γήπεδα και να μένει άτιτλη (εαν δεν κάνω λάθος). Είμαι ένας απ'αυτούς που κάναμε πορείες κάτω από την Θ13και οι λαγοί να μας πετάνε πορτοκάλια που μέσα είχαν ξυραφάκια . Εαν αρχίσω να γράφω όλα αυτά που έχω ζήσει για την ομάδα δεν θα έχω τελειωμό. Ε όχι και βαζελογαύρος στην τελική . Ναι για την κατάντια της ομάδας μας φταίει ένας και μόνο ένας .
Τελειωμένος βαζελογαυρος.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Τί όχι κι έτσι; Δε λες πάλι καλά που δε μαζέψαμε καμιά πεντάρα;
Ως ουδέτερος έχω να πω ότι αν η ΑΕΚ κατέβαινε με την κανονική ενδεκάδα, το σκορ θα είχε πρωτοφανείς διαστάσεις..( μάλλον για αυτό δεν κατέβηκε με την πρώτη ομάδα.. θα έπεσε τηλέφωνο άνωθεν)
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.607
Like
21.958
Πόντοι
5.006
Ε όχι Τάκη και βαζελογαύρος ( για εμένα προσωπικά γράφω ) επειδή γράψαμε τα αυτονόητα . Με πονάει που αυτή η εικόνα λέγεται Ολυμπιακός και να'χουμε τις Κούλες ,τους πράσινους λαγούς και τα μπαόκια να μας τρολλάρουν .Μόνο τις ζωές μας δεν δώσαμε για την ομάδα της καρδιάς μας . Ο Θεός μας γλύτωσε τότε στην τραγωδία φεύγοντας από την 7 . Είδαμε τα πέτρινα χρόνια της αδικίας ,είδαμε έναν Καραπιάλη να μην παίρνει πρωτάθλημα , την Σοβιετική τριάδα να οργιάζει στα γήπεδα και να μένει άτιτλη (εαν δεν κάνω λάθος). Είμαι ένας απ'αυτούς που κάναμε πορείες κάτω από την Θ13και οι λαγοί να μας πετάνε πορτοκάλια που μέσα είχαν ξυραφάκια . Εαν αρχίσω να γράφω όλα αυτά που έχω ζήσει για την ομάδα δεν θα έχω τελειωμό. Ε όχι και βαζελογαύρος στην τελική . Ναι για την κατάντια της ομάδας μας φταίει ένας και μόνο ένας .

δεν λεω για σενα τυπε...
για το μουνι τον χελρεισερ λεω....αυτο τον γενιτσαρο..τον σαουρον των βαζελογαυρων...
κανε του μπλοκ να μην σε παρασερνει....
:woldman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom