Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.671
Like
24.496
Πόντοι
6.256
ρε μαλακα δεν εχεις βαρεθει αληθεια; Οπου σε πετυχει κανενας ζαλιζεις παπαρια με πολιτικες και εθνικιστικες μαλακιες, αφου μπαινεις σε νηματα για μπαλα σταματα να γραφεις ασχετες πιπες.
Στο πουτσο μας για τη νοτια μακεδονια σου, στα παπαρια μας πως το λενε, εδω μεσα ειμαστε ολυμπιακος, απτη λαμια και πανω στελνουμε τα σκατα μας σε κουβαδες, δεν σας αναγνωριζουμε. Τραβα στα αντιστοιχα νηματα να βγαλεις το αχτι σου. Αλλα ξεχασα, σε εχουν πεταξει κλοτσιδων απο ολα γιατι εισαι ζαλιζοπουστας και γιατι ψηφιζεις Βελοπουλο :2funny:

Ελα τραβα παραπερα τωρα, ξου ξου
Παιζει να ειναι ο μεγαλυτερος αυτιστικος εδω μεσα....πρηξοπουτσης και σπασαρχιδης.Βελοπουλο ψηφιζει κιολας το ζωο;:2funny:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.306
Πόντοι
10.336
Παιζει να ειναι ο μεγαλυτερος αυτιστικος εδω μεσα....πρηξοπουτσης και σπασαρχιδης.Βελοπουλο ψηφιζει κιολας το ζωο;:2funny:
ειναι ο πουστης.... Απορω πως δεν εχει αρχισει να κανει ακροδεξια κατηχηση στις ιεροδουλες των νηματων:2funny:
Βελοπουλο δαγκωτο και αλειφει τον κωλαρινγκο του τα βραδια με κηραλοιφες :2funny:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.401
Πόντοι
9.297
Παιζει να ειναι ο μεγαλυτερος αυτιστικος εδω μεσα....πρηξοπουτσης και σπασαρχιδης.Βελοπουλο ψηφιζει κιολας το ζωο;:2funny:
Χαπακωσου να ηρεμήσεις...δύσκολες μέρες του μήνα είναι θα περάσουν.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.671
Like
24.496
Πόντοι
6.256
Χαπακωσου να ηρεμήσεις...δύσκολες μέρες του μήνα είναι θα περάσουν.
Δεν πας να παρεις καμμια κηραλοιφη να αλειψεις τη κωλοτρυπιδα σου και μετα να της καρφωσεις μια αυθεντικη επιστολη του Ιησου;
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.671
Like
24.496
Πόντοι
6.256
ειναι ο πουστης.... Απορω πως δεν εχει αρχισει να κανει ακροδεξια κατηχηση στις ιεροδουλες των νηματων:2funny:
Βελοπουλο δαγκωτο και αλειφει τον κωλαρινγκο του τα βραδια με κηραλοιφες :2funny:
Θα βαζει συνεχεια Εντερικον στο κωλαντερο του και δεν θα βλεπει προκοπη γιαυτο μας σπαει τα αρχιδια....:2funny:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.853
Like
28.748
Πόντοι
5.006

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.401
Πόντοι
9.297
Τέτοιες φαντασιώσεις έχει η κοπελίτσα με τις μπούκλες;Ας βγάλει κάνα τέτοιο βιντεάκι με φίλους της να γεμίσει likes από το Μπαγκλαντές να γίνει φίρμα εκεί...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Άντε σας βαρέθηκε ο κόσμος...
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.989
Κριτικές
42
Like
29.372
Πόντοι
28.246
Αυτη η ξανθια γλαστρα, η Μαρια Ζαφειρατου στο Σαββιδοκαναλο δεν παει καλυτερα να της σηκωσει καποιος τα ποδια της αγαμητης; Αστο διαολο που μου βγηκε να πεταξει μπηχτες για τις δηλωσεις του Νιομπλια.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.136
Like
22.844
Πόντοι
5.506
Ενταξει αυτιστικε μαλακα αντε τωρα να τον παιξεις και μολις μαζεψεις 20 ευρω πας να γαμησεις καμμια πουτανα να νιωσεις ανδρας....:effemine:
Ρε μλκ βαζελόγαυρε, κάνε ένα διάλλειμα από το σαιτ, μήπως ξεχαστεί λιγάκι η περσόνα σου, δεν αντέχεις όπου μπεις να γράψεις να τρως μπινελίκια, κρίμα είσαι.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.608
Κριτικές
171
Like
91.453
Πόντοι
46.423
Ατυχία του Ντόϊ ο οποίος όμως φαίνεται καλός παίκτης αλλά χθές ήταν σε θέση που δεν γνωρίζει.

Το δοκίμασε ο Μίτσελ αλλά δεν του βγήκε.

Ευτυχώς στο δεύτερο ημίχρονο το διόρθωσε.

Μου άρεσε όμως πολύ ο Χάμες.

Ειλικρινά δεν περίμενα τόσο γρήγορα να ανταποκριθεί στην αξία του.

Με το που μπήκε γέμισε το κέντρο και είχε ωραίες μεταβιβάσεις.

Το τελείωμα του Γκάρι μετά από την εξαιρετική κάθετη μεταβίβαση του Χάμες ήταν ποίημα.

Ξεχώρισα Χάμες, Ιν Μπέομ, Μπουκαμπού, Εμβιλά, Αβιλά, Μασούρα οι οποίοι δεν πρέπει να βγαίνουν από την 11άδα.

Ο Μίτσελ θα το γυρίσει γιατί ως πρόσωπο εμπνέει εμπιστοσύνη και σεβασμό και έχει τη προσωπικότητα που όλοι οι παίκτες θέλουν να παίζουν και γιαυτόν.

Το πρωτάθλημα φέτος θα έχει πολύ ενδιαφέρον.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.671
Like
24.496
Πόντοι
6.256
Ρε μλκ βαζελόγαυρε, κάνε ένα διάλλειμα από το σαιτ, μήπως ξεχαστεί λιγάκι η περσόνα σου, δεν αντέχεις όπου μπεις να γράψεις να τρως μπινελίκια, κρίμα είσαι.
Καλως τη πουσταρδελα απο τη Ροδο....τον ικετη των πουτανων για στραπονιαρισμα.:2funny:

Μπηκες για το καθημερινο ξεφτιλικι σου;:confused:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.136
Like
22.844
Πόντοι
5.506
Καλως τη πουσταρδελα απο τη Ροδο....τον ικετη των πουτανων για στραπονιαρισμα.:2funny:

Μπηκες για το καθημερινο ξεφτιλικι σου;:confused:
Ρε μλκ, ασε αυτα και πες μου γιατι σε βριζουν οπου σκασεις μυτη
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.671
Like
24.496
Πόντοι
6.256
Ρε μλκ, ασε αυτα και πες μου γιατι σε βριζουν οπου σκασεις μυτη
Ποσο πληρωνες τη ΚΙΟΥΡΙΑ Χατζη να σε στραποναρει;Εχω μαθει οτι της ειχες σπασει τις ωοθηκες στα παρακαλετα.....
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.853
Like
28.748
Πόντοι
5.006
Ποσο πληρωνες τη ΚΙΟΥΡΙΑ Χατζη να σε στραποναρει;Εχω μαθει οτι της ειχες σπασει τις ωοθηκες στα παρακαλετα.....
Άρχισες παλι ρε :knuppel:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και η Τζένη Λατίνα τον στραποναρε τον μλκ μου! :wanker: :grin:
Γαμιολες :tooth::tooth:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.136
Like
22.844
Πόντοι
5.506
Ποσο πληρωνες τη ΚΙΟΥΡΙΑ Χατζη να σε στραποναρει;Εχω μαθει οτι της ειχες σπασει τις ωοθηκες στα παρακαλετα.....
Ναι ρε μαλεα, ενταξει, τα ειπες αυτα εκατο φορες, δε γελασαμε, παει αυτο, αλλαξε δισκο και πες μου γιατι σε βριζουν οπου τολμησεις να ξεμυτισεις
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.671
Like
24.496
Πόντοι
6.256
Ναι ρε μαλεα, ενταξει, τα ειπες αυτα εκατο φορες, δε γελασαμε, παει αυτο, αλλαξε δισκο και πες μου γιατι σε βριζουν οπου τολμησεις να ξεμυτισεις
Απαντα ρε πουστρακι γιατι ολος ο κοσμος ξερει οτι σε στραποναρουν πουτανες ρε παλιογερε;

Και η Τζένη Λατίνα τον στραποναρε τον μλκ μου! :wanker: :grin:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και η Τζένη Λατίνα τον στραποναρε τον μλκ μου! :wanker: :grin:
Μιλαμε διορυγα του Σουεζ εχουν κανει τη κωλοτρυπιδα του οι πουτανες....ρε τον πουστογερο!:confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom