Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.311
Κριτικές
7
Like
38.241
Πόντοι
10.411

nikos231

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.409
Like
2.251
Πόντοι
456
Ξεροέχυσες καλά μπεμπέκο πουστράκι κι εσύ; Πάρτα και βάλτα στον πάτο σου κι εσύ μπουμπούκο.
Η αληθεια ειναι οτι φοβήθηκα λιγο απο την αποδοση των γκαλακτικος του πειραια :confused: :confused:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.989
Κριτικές
42
Like
29.382
Πόντοι
28.246
Η αληθεια ειναι οτι πόνεσε το τρυφερό κωλαράκι μου απο την πούτσα που μου έριξαν οι μάγκες του πειραια :confused: :confused:
Στο έσιαξα. Μάζεψε και τα χύσια που τρέχουν από το στοματάκι σου.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.950
Πόντοι
5.006
Η αληθεια ειναι οτι φοβήθηκα λιγο απο την αποδοση των γκαλακτικος του πειραια :confused: :confused:
ειπαμε, μετα το μουντιαλ θα δεις τον πραγματικο θρυλο...
τωρα ασχολουμαστε με την επαναφορα της νοοτροπιας που αρμοζει στον θρυλο και να παιρνουμε τα αποτελεσματα...
διαστημικη μπαλα ανταξια του ροστερ θα δεις μετα την διακοπη του μουντιαλ που η ομαδα θα μονταριστει...τωρα με παιχτες που ηρθαν σεπτεμβρη μηνα και με ενδιαμεσα ματς του γιουροπα λινγκ, δεν προκειται να μονταριστει πληρως η ομαδα...

υγ : εγω τα ελεγα τον αυγουστο οτι η ομαδα πρεπει να αποκλειστει επιτηδες απο το γιουροπα, γιατι θα μπλεξει με κανονικες ομαδες ενω εμεις θα κανουμε ακομα μεταγραφες...ενω στο καρνεισον καπ, θα παιζαμε με λιθουανιες και ανδορες και θα μονταριζοταν πιο γρηγορα και ευκολα η ομαδα...αλλα εστω και απο τον δυσκολο δρομο, η ομαδα θα συνελθει....
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.989
Κριτικές
42
Like
29.382
Πόντοι
28.246
θα σου ανοιξει 2η κωλοτρυπα ο μαλακας...κατσε και θα δεις, ακομα δεν ξεκινησαμε..
:zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck:
Μου αρέσει πάντως που πάλι έπεσες μέσα. 0-3 για πλάκα μας έλεγες. Με την φανέλα το πήραμε από τα αποδυτήρια, όπως το προέβλεψες. Νομίζεις ότι οι άλλοι θα σου σηκώσουν τα πόδια επειδή είσαι ο Ολυμπιακός.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.950
Πόντοι
5.006
Μου αρέσει πάντως που πάλι έπεσες μέσα. 0-3 για πλάκα μας έλεγες. Με την φανέλα το πήραμε από τα αποδυτήρια, όπως το προέβλεψες. Νομίζεις ότι οι άλλοι θα σου σηκώσουν τα πόδια επειδή είσαι ο Ολυμπιακός.
δεν ειπα τιποτα τετοιο μικρε μου βαζελογαυρε..
το μονο που ειπα ειναι οτι δεν χρειαζομαστε στοπερ σε τετοια ματς, γιατι θρυλος εισαι, 0-3 και φουλ επιθεση...εσυ που καταλαβες οτι ειπα οτι θα μας ανοιξουν τα ποδια οι αλλοι????σε τετοιες εδρες τα ματς ειναι αιμα και αμμος, αλλα οταν εχεις τετοια ομαδαρα, τους βιαζεις θελουν δεν θελου...γι αυτο και ενω το γυρισες το ματς, ειχες και χαμενο τετ α τετ στις καθυστερησεις...αυτη πρεπει να ειναι η νοοτροπια της ομαδας...οχι η φοβικη ηττοπαθεια των τελευταιων ετων...

υγ : θα σας μαθω μπαλα, θελετε δεν θελετε μουνοπανα...ή θα γινεται γαυροι ή βαζελοι σκετοι....
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.950
Πόντοι
5.006
ολη η ομαδα μια γροθια μετα την ληξη
(ολη η ομαδα ειναι, ασχετα αν τους κρυβει ο καραπαπας που μπηκε στην μεση)
3625679.jpg
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.671
Like
24.496
Πόντοι
6.256
δεν ειπα τιποτα τετοιο μικρε μου βαζελογαυρε..
το μονο που ειπα ειναι οτι δεν χρειαζομαστε στοπερ σε τετοια ματς, γιατι θρυλος εισαι, 0-3 και φουλ επιθεση...εσυ που καταλαβες οτι ειπα οτι θα μας ανοιξουν τα ποδια οι αλλοι????σε τετοιες εδρες τα ματς ειναι αιμα και αμμος, αλλα οταν εχεις τετοια ομαδαρα, τους βιαζεις θελουν δεν θελου...γι αυτο και ενω το γυρισες το ματς, ειχες και χαμενο τετ α τετ στις καθυστερησεις...αυτη πρεπει να ειναι η νοοτροπια της ομαδας...οχι η φοβικη ηττοπαθεια των τελευταιων ετων...

υγ : θα σας μαθω μπαλα, θελετε δεν θελετε μουνοπανα...ή θα γινεται γαυροι ή βαζελοι σκετοι....
Όντως δεν χρειάζεσαι στόπερ γι'αυτό στο κάρφωσε ο Αλβανός που έβαλε ο μαλακας σου βασικό και μετά έτρεχες και δεν έφτανες...
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.989
Κριτικές
42
Like
29.382
Πόντοι
28.246
δεν ειπα τιποτα τετοιο μικρε μου βαζελογαυρε..
το μονο που ειπα ειναι οτι δεν χρειαζομαστε στοπερ σε τετοια ματς, γιατι θρυλος εισαι, 0-3 και φουλ επιθεση...εσυ που καταλαβες οτι ειπα οτι θα μας ανοιξουν τα ποδια οι αλλοι????σε τετοιες εδρες τα ματς ειναι αιμα και αμμος, αλλα οταν εχεις τετοια ομαδαρα, τους βιαζεις θελουν δεν θελου...γι αυτο και ενω το γυρισες το ματς, ειχες και χαμενο τετ α τετ στις καθυστερησεις...αυτη πρεπει να ειναι η νοοτροπια της ομαδας...οχι η φοβικη ηττοπαθεια των τελευταιων ετων...

υγ : θα σας μαθω μπαλα, θελετε δεν θελετε μουνοπανα...ή θα γινεται γαυροι ή βαζελοι σκετοι....
Άλλο η νοοτροπία της ομάδας άλλο το υποτιμητικό πάιζω με τον Οφη. Λες και ο Όφη θα τρόμαζε επειδή πήγε ο Ολυμπιακός στην Κρήτη.
Δεν μου λες. Οι ομάδες που έπαιξες, Απόλλωνας Λεμεσού, Σλόβαν, Καραμπαχ, Ναντ, είναι τα μεγαθήρια, ε; Και στο conference κάτι Βασιλείες, κάτι Γουέστ Χαμ, κάτι Άντερλεχτ, είναι Γ.Τ.Π. και τις έχεις για πρωινό ακόμα και έτσι όπως είσαι.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.950
Πόντοι
5.006
Όντως δεν χρειάζεσαι στόπερ γι'αυτό στο κάρφωσε ο Αλβανός που έβαλε ο μαλακας σου βασικό και μετά έτρεχες και δεν έφτανες...
ε και τι θες να γινει δηλαδη? να κερδιζουμε ολα τα ματς 0-5, για να χαρεις εσυ και οι λοιποι βαζελογαυροι????
θα γινει και αυτο, αλλα μετα την διακοπη του μουντιαλ...
τωρα αυτο που χρειαζεται ειναι να σηκωσουμε αναστημα, οπως ειπε και ο ιρβιν γιαλομ μετα το ματς...να λες "χανω 3-0 απο τον οφη στο ημιχρονο. Ε και τι με αυτο?εχω ελ αραμπι στην κερκιδα και χαμες στον παγκο. παμε για το 3-5 στο 2ο ημιχρονο"....
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.989
Κριτικές
42
Like
29.382
Πόντοι
28.246
Όντως δεν χρειάζεσαι στόπερ γι'αυτό στο κάρφωσε ο Αλβανός που έβαλε ο μαλακας σου βασικό και μετά έτρεχες και δεν έφτανες...
Καλός μαλάκας είσαι κι εσύ. Συγγνώμη κιόλας. Λες και δεν υπάρχει στόπερ που δεν έχει βάλει αυτογκόλ. Ή μήπως το απαγορεύει κανένας νόμος της ΄άμυνας να μην βάζει αυτογκόλ το στόπερ; Και δεν κατάλαβα. Την Β ομάδα τι την έχεις; Χρειάστηκε να παίξει. Αμα δεν κάνει στείλτον στο καλό να ψάξει αλλού την τύχη του.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.950
Πόντοι
5.006
Άλλο η νοοτροπία της ομάδας άλλο το υποτιμητικό πάιζω με τον Οφη. Λες και ο Όφη θα τρόμαζε επειδή πήγε ο Ολυμπιακός στην Κρήτη.
Δεν μου λες. Οι ομάδες που έπαιξες, Απόλλωνας Λεμεσού, Σλόβαν, Καραμπαχ, Ναντ, είναι τα μεγαθήρια, ε; Και στο conference κάτι Βασιλείες, κάτι Γουέστ Χαμ, κάτι Άντερλεχτ, είναι Γ.Τ.Π. και τις έχεις για πρωινό ακόμα και έτσι όπως είσαι.
με την νοοτροπια που ειχε ποτισει την ομαδα την τελευταια διετια, οχι μονο τον απολλωνα λεμεσου δεν θα κερδιζες, ουτε την μικτη καμινίων....
γι αυτο και ειχε 2 λυσεις ο ολυμπιακος : ή να φερει προπονητη στυλ μπιελσα, μαρθελινιο κτλ. που ειναι καθηγητες, αλλα δυσκολα ερχονται στην ελλαδα ή να φερει τον λεμονη (ο ελληνας λεμονης ειναι ο σερ τακης και ο ξενος λεμονης ειναι ο μιτσελ)....αυτες ηταν οι τελειες επιλογες για την ομαδα, και τελικα εγινε μια απο αυτες...

στην ελλαδα με το ροστερ που εχει ο θρυλος, δεν βλεπει κανεναν...πρεπει να μπαινει μεσα και να κανει το παιχνιδι του...ασχετα αν στο τελος κερδισει ή χασει...μια ζωη ετσι παιζαμε, δεν θα ξεχασουμε και αυτα που ξεραμε εξαιτιας της τελευταιας διετιας...
τωρα απο τις ξενες ομαδες που ειπες, μονο η καραμπαχ θα δυσκολευε εναν κανονικο ολυμπιακο και αυτο μονο επειδη εχει πολλα χρονια εμπειρια απο την ευρωπη...οι αλλες ομαδες στο καρνεισον καπ ειναι ολες στο 1ο γκρουπ δυναμικοτητας και δεν θα παιζαμε με καμια απο αυτες αν πηγαιναμε εκει...θα καναμε προπονησεις με λιθουανιες και μολδαβιες, θα επαιρναν ματς οι παιχτες και ολα καλα....ενω τωρα εχεις ενα αχρειαστο ταξιδι με την καραιβαζ καραμπαχ εκτος εδρας που ειναι καλη ομαδα, μολις 3 μερες πριν το μεγαλο ματς με την μπουγατσα....
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.555
Πόντοι
8.846
ε και τι θες να γινει δηλαδη? να κερδιζουμε ολα τα ματς 0-5, για να χαρεις εσυ και οι λοιποι βαζελογαυροι????
θα γινει και αυτο, αλλα μετα την διακοπη του μουντιαλ...
τωρα αυτο που χρειαζεται ειναι να σηκωσουμε αναστημα, οπως ειπε και ο ιρβιν γιαλομ μετα το ματς...να λες "χανω 3-0 απο τον οφη στο ημιχρονο. Ε και τι με αυτο?εχω ελ αραμπι στην κερκιδα και χαμες στον παγκο. παμε για το 3-5 στο 2ο ημιχρονο"....
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
ρε φίλε τα πιστεύεις αυτά?
ομάδα ΔΕΝ έχετε.
άσε τους παιχτες, σου λέω ότι έχετε καλούς.
ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ. δεν το βλέπεις?
δε βλέπεις ότι από τη μέση και πίσω έχετε χάσει τη μπάλα?
μπροστα λόγω κλάσης κάποιων παιχτών οκ, κάτι γίνεται.
αλλά γενικά είστε ανεμομαζώματα.

αν είστε τυχεροί θα φτιάξτε ένα νορμάλ σύνολο σε 2 μήνες.
τυχεροί σημαίνει να μπορέσει ο μίτσελ να κάνει κάτι με όσους έφερε ο μάνατζερ-χοντρός
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.989
Κριτικές
42
Like
29.382
Πόντοι
28.246
με την νοοτροπια που ειχε ποτισει την ομαδα την τελευταια διετια, οχι μονο τον απολλωνα λεμεσου δεν θα κερδιζες, ουτε την μικτη καμινίων....
γι αυτο και ειχε 2 λυσεις ο ολυμπιακος : ή να φερει προπονητη στυλ μπιελσα, μαρθελινιο κτλ. που ειναι καθηγητες, αλλα δυσκολα ερχονται στην ελλαδα ή να φερει τον λεμονη (ο ελληνας λεμονης ειναι ο σερ τακης και ο ξενος λεμονης ειναι ο μιτσελ)....αυτες ηταν οι τελειες επιλογες για την ομαδα, και τελικα εγινε μια απο αυτες...

στην ελλαδα με το ροστερ που εχει ο θρυλος, δεν βλεπει κανεναν...πρεπει να μπαινει μεσα και να κανει το παιχνιδι του...ασχετα αν στο τελος κερδισει ή χασει...μια ζωη ετσι παιζαμε, δεν θα ξεχασουμε και αυτα που ξεραμε εξαιτιας της τελευταιας διετιας...
τωρα απο τις ξενες ομαδες που ειπες, μονο η καραμπαχ θα δυσκολευε εναν κανονικο ολυμπιακο και αυτο μονο επειδη εχει πολλα χρονια εμπειρια απο την ευρωπη...οι αλλες ομαδες στο καρνεισον καπ ειναι ολες στο 1ο γκρουπ δυναμικοτητας και δεν θα παιζαμε με καμια απο αυτες αν πηγαιναμε εκει...θα καναμε προπονησεις με λιθουανιες και μολδαβιες, θα επαιρναν ματς οι παιχτες και ολα καλα....ενω τωρα εχεις ενα αχρειαστο ταξιδι με την καραιβαζ καραμπαχ εκτος εδρας που ειναι καλη ομαδα, μολις 3 μερες πριν το μεγαλο ματς με την μπουγατσα....
Η νοοτροπία του Ολυμπιακού και με αυτήν μεγάλωσα, είναι επίσης ότι είμαι Ολυμπιακός, αντιμετωπίζω όσες και οποιεσδήποτε προκλήσεις σε όποια κατάσταση κι αν βρίσκομαι και δεν κοιτάω να βγω έξω από κάποιο θεσμό επειδή δεν είμαι στα καλά μου.
Τι μου λες εσύ σε άλλο ποστ για να βγούμε καλύτερα εκτός Ευρώπης, γιατί δεν ξέρω για ποιον λόγο, τα ακούω βερεσέ.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.950
Πόντοι
5.006
ρε φίλε τα πιστεύεις αυτά?
ομάδα ΔΕΝ έχετε.
άσε τους παιχτες, σου λέω ότι έχετε καλούς.
ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ. δεν το βλέπεις?
δε βλέπεις ότι από τη μέση και πίσω έχετε χάσει τη μπάλα?
μπροστα λόγω κλάσης κάποιων παιχτών οκ, κάτι γίνεται.
αλλά γενικά είστε ανεμομαζώματα.

αν είστε τυχεροί θα φτιάξτε ένα νορμάλ σύνολο σε 2 μήνες.
τυχεροί σημαίνει να μπορέσει ο μίτσελ να κάνει κάτι με όσους έφερε ο μάνατζερ-χοντρός
oμαδα δεν μπορει να γινει πριν την διακοπη του μουντιαλ....ειναι αδυνατο να δεις ομαδα οταν κομβικοι παιχτες σου εχουν ερθει 15 σεπτεμβρη (σαμασεκου, χαμες, μαρσελο) ή και πιο μετα (κασαμι)...ακομα και ο μπακαμπου αργα σου ηρθε...

δηλαδη πρεπει να εισαι ο μαντης καλχας για να καταλαβεις οτι οταν μετα το μουντιαλ κατεβαινει η ομαδα με κοφτες εμβιλα - σαμασεκου, δεν θα περναει ουτε κουνουπι????!!!!!! αυτο ακριβως, σου λεω και αυτο ακριβως θα δεις....και επιπλεον θα βλεπεις τον ελ αραμπι να μπαινει αλλαγη στο 70 και να στο παστελωνει, γιατι θα εχεις 3 αξιολογους επιθετικους στην ιδια θεση....τωρα αν εσυ κολλησες στο οτι μας λειπει ενα επιπλεον στοπερ ή οτι σισε - μπα ειναι για τον πουτσο, οκ μαζι σου....αλλα αμελητεο το κακο οταν στις αλλες θεσεις εχεις τοσους παιχταραδες...

βεβαια για να γινουν ολα τα αποπανω, πρεπει να εχεις την νοοτροπια του μιτσελ = ολυμπιακου...με την προηγουμενη νοοτροπια, θα κατεβαινες με σεντερ φορ τον κουντε, οποτε τι να τον κανεις τον μπακαμπου και τον ελ αραμπι... :confused:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.950
Πόντοι
5.006
Η νοοτροπία του Ολυμπιακού και με αυτήν μεγάλωσα, είναι επίσης ότι είμαι Ολυμπιακός, αντιμετωπίζω όσες και οποιεσδήποτε προκλήσεις σε όποια κατάσταση κι αν βρίσκομαι και δεν κοιτάω να βγω έξω από κάποιο θεσμό επειδή δεν είμαι στα καλά μου.
Τι μου λες εσύ σε άλλο ποστ για να βγούμε καλύτερα εκτός Ευρώπης, γιατί δεν ξέρω για ποιον λόγο, τα ακούω βερεσέ.
ασε τα κολοκοτρωνεϊκα σε μενα....
ακομα και η ρεαλ μαδριτης να εισαι, καποια στιγμη μπορει να χρειαστεις να κανεις μια διαβαθμιση των παιχνιδιων και να επιλεξεις καποια εναντι καποιων αλλων....δεν σου ειπα να παιζουμε καθε χρονο στο καρνεισον καπ, αλλα οταν αλλαζεις 3 προπονητες, διωχνεις τις μεταγραφες του ιουνιου - ιουλιου και φερνεις νεες μεταγραφες τον σεπτεμβρη, δεν ειναι κακο να επιλεξεις παιχνιδια...γαμησε την την γκλαντμπαχ, ας μας κερδισει φετος, δεν εχει νοημα να χτυπησουμε τετοια ματς μετα απο ολα αυτα που εγιναν...φετος προεχει ο οφη και η μπουγατσα...
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.989
Κριτικές
42
Like
29.382
Πόντοι
28.246
ασε τα κολοκοτρωνεϊκα σε μενα....
ακομα και η ρεαλ μαδριτης να εισαι, καποια στιγμη μπορει να χρειαστεις να κανεις μια διαβαθμιση των παιχνιδιων και να επιλεξεις καποια εναντι καποιων αλλων....δεν σου ειπα να παιζουμε καθε χρονο στο καρνεισον καπ, αλλα οταν αλλαζεις 3 προπονητες, διωχνεις τις μεταγραφες του ιουνιου - ιουλιου και φερνεις νεες μεταγραφες τον σεπτεμβρη, δεν ειναι κακο να επιλεξεις παιχνιδια...γαμησε την την γκλαντμπαχ, ας μας κερδισει φετος, δεν εχει νοημα να χτυπησουμε τετοια ματς μετα απο ολα αυτα που εγιναν...φετος προεχει ο οφη και η μπουγατσα...
Μάθε πρώτα με ποια Γερμανική ομάδα είμαστε στον όμιλο και μετά ξανά έλα.
Για δείτε έναν Ολυμπιακό ρε σεις που ενημερώνεται ο λογαριασμός του μια φορά την εβδομάδα για να ανεχτεί ακόμα και τον Πάμπλο Γκαρσία αν του φέρει για προπονητή.
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.834
Like
11.490
Πόντοι
3.656
Μάθε πρώτα με ποια Γερμανική ομάδα είμαστε στον όμιλο και μετά ξανά έλα.
Για δείτε έναν Ολυμπιακό ρε σεις που ενημερώνεται ο λογαριασμός του μια φορά την εβδομάδα για να ανεχτεί ακόμα και τον Πάμπλο Γκαρσία αν του φέρει για προπονητή.
χαρα στο κουραγιο σου παντως...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zebu

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.671
Like
24.496
Πόντοι
6.256
Καλός μαλάκας είσαι κι εσύ. Συγγνώμη κιόλας. Λες και δεν υπάρχει στόπερ που δεν έχει βάλει αυτογκόλ. Ή μήπως το απαγορεύει κανένας νόμος της ΄άμυνας να μην βάζει αυτογκόλ το στόπερ; Και δεν κατάλαβα. Την Β ομάδα τι την έχεις; Χρειάστηκε να παίξει. Αμα δεν κάνει στείλτον στο καλό να ψάξει αλλού την τύχη του.
Άσε μας ρε μαλακά είχες 2 στόπερ και πήρες και μου πέταξες το παιδαρελι από το πουθενά βασικό σε εκτός έδρας ματς να τον κάψεις....σε ένα ημίχρονο έβαλε αυτογκόλ και πήρε κίτρινη κάρτα και τον έκανες αλλαγή.

Γαμώ τα ντεμπουντα...Και όλα αυτά γιατί το ζώο είχε κατεβάσει αποστολή χωρίς μπακ απ στόπερ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom